• Лазерхауз львів відгуки
  Даруємо десять iPhone 7 А також 3 500 000 грн.

  Детальніше

 • Лазерхауз львів відгуки
  -30%

  Плазмоліфтинг
  • Усуває зморшки
  • Уповільнює старіння шкіри
  • Прибирає рубці та розтяжки

  Детальніше

 • Лазерхауз львів львівська область
  -25%

  Селфі в "Лазерхауз" Зроби селфі в Центрі
  та отримай знижку!

  Детальніше

 • Лазерна депіляція
  -50%

  знижка на Ін'єкції
  ботокса
  препарат Botox (США)

  Детальніше

 • Лазерхауз львів відгуки
  -30%

  Курсом
  дешевше

  Знижка 30% при оплаті від 4х процедур
  лазерної епіляції "Золотий Стандарт"

  Детальніше

 • Лазерхауз львів
  -30%

  Волюмізація
  Radiesse
  Безопераційна підтяжка обличчя. Зупиніть час!

  Детальніше

 • Русский стандарт львів відгуки
  -20%

  Бездоганне
  очищення
  Знижка на всі чистки обличчя!

  Детальніше

 • Лазерхауз львів відгуки
  -30%

  Контурна пластика Juvederm та
  Surgiderm
  • Чіткий контур
  • Природній об'єм
  • Миттєве видалення зморшок

  Детальніше

 • Лазерхауз львів
  -40%

  Біоревіталізація переродження вашої шкіри!
  • ИАЛ сістем/ ИАЛ АСР
  • Aquashine BR
  • Гіалуаль 1.8%

  Детальніше

 • Лазерхауз Львов
  -30%

  знижка на ін'єкції мезовартон

  Детальніше

 • -10%

  Комплімент
  для Вас
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий Стандарт" кожному клієнту.

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація вищої категорії
32 Філіали
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Анна

  Доброго дня! Чи є у вас така процедура, як видалення розтяжок та шрамів на тілі? Якщо є, то яка ціна за спалах?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Анна! Лазерне видалення розтяжок проводять тільки в наших київських центрах. У Львові Вам зможуть запропонувати інші ефективні методики такі як: мезотерапія препаратами Filler VitR або Dermaheal HSR, плазмоліфтинг, мезороллер. Досить часто для швидшого досягнення результатів дані методи комбінують. Також застосовують пілінги ТСА та зелені Energy або Classic. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та після очного огляду зможуть рекомендувати необхідні процедури. Консультація безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Оксана

  Мені дуже подобається Лазерхауз, ходжу разом з сестрою, спочатку ходили лише на лазерну епіляцію до Христини Ігорівни. Був дуже класний результат, зараз волосся взагалі по тілу немає. Дівчата, можу радити і спеціалиста і процедуру. Залишитесь дуже-дуже задоволеними))))))
 • Наталiя

  Дякую. Дуже задоволена роботою.
 • Iren

  "Дякую!
  Робила пахви та бікіні. Бездоганный майстер. Дуже рекомендую всім. До цього була в іншому салоні. Просто небо і земля. Ярина приділила набагато більше уваги і старанності (останнє мало де зустрічається) .... Якщо зважилися на таку процедуру, то раджу ....."
 • Марія

  Доброго дня. Чи можна видалити чорні волоски на лиці, щоб назавжди забути про цю проблему? Скільки потрібно процедур і яка вартість?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Марія! Можемо запропонувати Вам лазерну епіляцію. Після пройденого курсу Ви зможете насолоджуватися гладкою шкірою без волосся. Необхідно буде робити лише 1-ну підтримуючу процедуру 1 раз на 1-2 роки. Курс складає від 4-х до 8-ми процедур з інтервалами: після першої процедури 4-6 тижні, після другої 6-8 тижнів і так з кожною наступною процедурою інтревал буде збільшуватися на 2 тижні. Якщо волосся в даній зоні жорстке, тоді Вам підійде лазерна епіляція Золотий стандарт. Ціна однієї процедури для всього обличчя складає 640 гривень без врахування знижок. У нашому центрі діють різні акції, які оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го вересня будуть діяти такі акційні пропозиції:
   - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%;
   - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити Селфі з фотоатрибутикой в нашому центрі, розмістити фото в соцмережах з коментарем і #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%;
   - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує знижку в розмірі 10%.
   Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся. Якщо ж волосся пушкове, тоді спеціаліст після очного огляду може рекомендувати лазерну епіляцію Ексклюзив, процедура проводиться на відросшу волосинку. Ціна однієї процедури для всього обличчя складає 720 гривень. Знижки на Ексклюзив не поширюються.
   Будемо раді бачити Вас!
 • Маряна

  Довго вагалася, чи робити лазерне видалення волося над губою, адже це така ніжна зона. Переживала, що буде почервоніння чи потрібно буде волосся видалятьи бритвою. В центрі мені порадили процедуру Ексклюзив. Волосся почало потрохи випадати, шкірних реакцій на процедуру не було. Буду ходити і надалі.
 • Наталя

  Хочу висловити щиру подяку лікарю-косметологу пані Людмилі Роп'як за високий професіоналізм, грамотний підбір препаратів і уважне ставлення. Нарешті я знайшла свого лікаря.
 • ігор

  Скажіть​ будласка чи можна прибрати шрам з бороди на леці
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ігор!
   Повністю позбутися рубців і шрамів, стрій, слідів постакне не можливо, але зробити їх максимально непомітними, зрівняти зі шкірою та знебарвити можливо. У нашому Центрі для лікування рубців і шрамів застосовують найсучасніші та найефективніші методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер, мезороллер+плаз моліфтинг, мезороллер+мезо терапія, назначення в домашній догляд професійних дерматологічних засобів. У Вашому випадку для підбору методу лікування лікарем косметологом потрібен  очний огляд і детальний збір анамнезу, а також залежно від характеру і типу рубця, точного місця розташування і т.д. Курс процедур в кожному випадку індивідуальний. Для кращого результату процедури рекомендують чередувати з інтервалом в два тижні. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де лікар косметолог після очного огляду зможе підібрати оптимальний курс лікування, зорієнтує по вартості конкретно у Вашому випадку і відповість на усі запитання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
 • Ірина

  Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна робити лазерну епіляцію обличчя без окулярів?
  • Адміністратор Лазерхауз

    Доброго дня, Ірина!
   Лазерну епіляцію зони обличчя в нашому Центрі проводять з використанням захисних окулярів для пацієнта. По іншим питанням, що Вас цікавлять, Ви можете безкоштовно проконсультуватися в нашому Центрі. Будемо раді Вам допомогти!
 • ОЛЬГА

  перед процедурою потрібно поголити ділянки на яких будуть робити лазерну епіляцію??
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ольга!
   Підготовка перед процедурою залежить від того, який метод видалення волосся залежно від його типу і кольору підбере Вам лазерний спеціаліст. У нашому Центрі процедуру видалення небажаного волосся залежно від його кольору і типу проводять такими методами як лазерна епіляція "Золотий стандарт", лазерна епіляція "Эксклюзив" і Нано епіляція, відповідно підготовка при кожній з цих процедур відрізняється. "Золотий стандарт" - це метод боротьби з жорстким, темним волоссям, проводиться процедура на гладко поголену поверхню. Лазерна епіляція "Эксклюзив" призначена для видалення пушкового волосся, проводиться на волосся, що відросло. Світле і сиве волосся в нашому Центрі рекомендуємо видаляти з допомогою Нано епіляції, перед процедурою волосся не треба збривати. Тому, як бачите, збривати волосся потрібно лише за 4-8 годин до процедури, якщо у Вас пігментоване жорстке волосся. Всі наші пацієнти притримуються даної підготовки і дуже задоволені результатом, якщо Ви не хочете збривати, то можете користуватися кремом для депіляції чи підстригати ножничками. Для досягнення оптимального результату необхідно пройти повний курс, що в середньому складає для «Золотого стандарту» і «Ексклюзиву» 4-8 сеансів. Згодом достатньо робити 1-2 підтримуючі процедури раз на 1-2 роки. Для повного видалення волосся методом Нано епіляції Вам знадобитися від 8-ми до 12-ти процедур, з інтервалом біля одного місяця. На безкоштовній консультації нашому Центрі лазерний спеціаліст назначить Вам найбільш ефективний метод у Вашому випадку, відповість на всі питання, що цікавлять та одразу після консультації зможе провести процедуру. Запрошуємо Вас до нашого Центру, де Ви отримаєте відповіді на всі інші питання. Будемо раді Вам допомогти!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АВ #492356 від 1.10.2009

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл