Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Мезороллер Perfoskin в Івано-Франківську

Мікроголкова терапія – поширена косметологічна процедура, спрямована на вирівнювання рельєфу та покращення загального стану шкіри. З її допомогою можна позбавитись від розтяжок на різних ділянках тілах, навіть важкодоступних. Після курсу процедур шкіра оновлюється, стає більш пружною та якісною. Проводиться процедура за допомогою особливого інструмента – мезороллера. Завдяки малоінвазивності методики не потрібна тривала реабілітація.

Мезороллер – це спеціальний валик, покритий голками. Довжина їх може бути різна. Це залежить від показань. Процедура підходить для жінок та чоловіків різного віку і забезпечує хороші результати, що зберігаються надовго. Послуги з мікроголкової терапії надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз» в Івано-Франківську. Наші спеціалісти мають медичну освіту і багатий досвід роботи, що гарантує ефективність та безпечність для здоров'я. На сеансі вони суворо дотримуються міжнародного протоколу. 

Що таке мезороллер та як він працює?

Мезороллер складається з ручки і валика з ультратонкими голками, розташованими на однаковій відстані одна від одної. При обробці проблемної ділянки на шкірі з'являються мікропроколи. Це змушує організм активізувати вироблення колагену для якнайшвидшої регенерації. До того ж, завдяки проколам утворюються своєрідні мікроканали, якими поживні речовини проникають в глибші дермальні шари. Таким чином покращується живлення та дихання клітин. Мезороллер ще називають дермароллером. У нашому Центрі його використовують для корекції розтяжок (стрій). Максимальний результат мікроголкова терапія забезпечує за умови проходження повного курсу процедур, підібраного індивідуально.

Чим корисний мезороллер для тіла?

Мезороллер сприяє вирівнюванню рельєфу та оновленню шкірних покривів. Прискорення регенерації – результат появи мікропроколів. Організм реагує на них активним діленням клітин, формуванням нових капілярів, стимуляцією колагеногенезу (синтезу основних фібрилярних білків). Подразнення нервових закінчень, зумовлене дермароллером, покращує ЦНС. Також починають інтенсивно вироблятись ендорфіни, тому больові відчуття знижуються, а настрій пацієнта покращується.

Мезороллер від розтяжок

Обробка зони з розтяжками голками мезороллера має численні переваги:

 • Підходить для різних типів шкіри;
 • Дозволяє працювати навіть з делікатними ділянками, де інші методики нерідко спричиняють побічні ефекти;
 • Приносить велику користь для організму: злущує шар відмерлих клітин, стимулює колагеноз, покращує роботу ЦНС, пришвидшує кровообіг;
 • Не підвищує чутливість шкіри до сонячних променів;
 • Не потребує тривалого реабілітаційного періоду та складної підготовки.

Якими перевагами володіє процедура в Івано-Франківську?

МІкроголкова терапія – популярна процедура, що зумовлено такими перевагами:

 • Безпечність – послугу надають дипломовані спеціалісти з багатим досвідом роботи, які суворо стежать за дотриманням міжнародних протоколів та використовують стерильні інструменти й витратні матеріали.
 • Малоінвазивність – ризику рубцювання немає.
 • Відсутність побічних ефектів та алергічних реакцій.
 • Універсальність – методика не має обмежень за статтю, віком, сезонністю. Може проводитись як монопроцедура або поєднуватися з іншими послугами нашого Центру: наприклад, мезотерапією, пілінгами, Люкс-Плазмоліфтингом (PRP).
 • Зручність – складної підготовки в домашніх умовах немає, як і тривалого відновлювального періоду. 

Показання

Мезороллер рекомендується для боротьби з розтяжками різного віку. Працювати можна як з великими, так і з маленькими зонами. Методика підходить навіть для делікатних і важкодоступних ділянок. Бореться зі стріями різного походження (від гормональної перебудови організму, різкої зміни маси тіла, прийому стероїдних препаратів, захворювань внутрішніх органів, після вагітності і лактації).

Який інструмент використовується?

Для проведення мікроголкової терапії не потрібне спеціальне обладнання. У Центрі «Лазерхауз» для боротьби з розтяжками використовується мезороллер – валик з ручкою, поверхня якого рівномірно покрита голками. Вони можуть мати довжину від 1,5 до 3 мм. Це залежить від показань. Голки стерильні.

Як відбувається сеанс?

Під час обробки зони з розтяжками мезороллером косметолог суворо дотримується стандартного протоколу, що гарантує безпечність. Так, на консультації він оглядає проблемну ділянку, оцінює поточний стан шкіри, збирає анамнез, виключає можливі протипоказання, підбирає голки потрібної довжини. Сама процедура включає кілька етапів:

 1. Антисептична обробка «Хлоргексидином»;
 2. Нанесення знеболювального крему;
 3. Обробка зони зі стріями мезороллером (проводиться після того, як подіє анестезія);
 4. Повторна дезінфекція;
 5. Нанесення засобу для пришвидшення регенераційних процесів.

При обробці великих зон можливе накладення марлевої пов'язки, яку фіксують по краях лейкопластирем.

Яких чекати результатів?

Максимально виражений ефект буде після проходження повного курсу мікроголкової терапії. Так, розтяжки стануть менш помітними, а рельєф розгладиться. Додатково процедура сприяє зменшенню в’ялості та покращенню стану шкіри, бо пришвидшує синтез еластинових та колагенових волокон у тканинах.

Яка вартість послуги в Івано-Франківську?

Ціна мезороллера в Івано-Франківську вказана в таблиці внизу цієї сторінки та в загальному прайс-листі Центру. Консультація косметолога безкоштовна. Зазирніть у блок «Акції», там зібрані актуальні знижки на багато наших процедур. Для отримання додаткової інформації та запису на прийом зв'яжіться з нашими операторами. Зробити це можна за контактним телефоном або через форму на сайті, де потрібно вказати зручний час для зворотного дзвінка.

Тривалість курсу

Мезороллер – курсова методика. Кількість процедур підбирається в індивідуальному порядку. У середньому потрібно 4-8 сеансів, між якими робиться перерва на 2-4 тижні. 

Ідеально поєднувати з такими процедурами:

Логотип Лазерхауз

Мезороллер Perfoskin

Тривалість Мезороллер Perfoskin Вартість
1 год 20 хв Мезороллер Perfoskin (1 шприц, 5 мл) (обличчя + шия +  декольте)
4300 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Знеболення в подарунок. Під подарунком мається на увазі придбання знеболення за 0,01 грн
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014