Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Філософія Лазерхауз Івано-Франківськ

Що для нас «краса» та «естетична косметологія»?

Це наша стихія, світ, в якому ми живемо!

Кожен день ми думаємо про те, як втілити найзаповітнішу людську мрію - бути завжди молодими і красивими.

Кожен з нас в 40 років хоче виглядати на 30. І на сьогоднішній день це реально! Виглядати молодими та доглянутими, при цьому не порушуючи цілісності шкіри, це цілком реально. Без хірургічного втручання сьогодні можна вирішити десятки естетичних проблем, що стосуються обличчя і тіла, при цьому зберегти індивідуальність природного вигляду. Це лазерні ін'єкційні та апаратні технології, і звичайно ж, косметологічні авторські методики. Працюючи на високому рівні ще з 2008 року, ми знаємо, що саме потрібно для досягнення бажаного результату. Ми спрямовуємо всі зусилля на досягнення максимального ефекту від процедури та комфорту для пацієнта.

Ми повністю вивчили можливості найсучасніших технологій краси і вибрали найкраще як для лазерної епіляції, так і для естетичних процедур. З першого дня життя «Лазерхауз» завоював довіру, повагу і любов наших дорогих клієнтів.

КРОК ЗА КРОКОМ…

Починаючи будь-яку справу, вибираєш шлях. Шлях, обраний нами, є досить тернистим. За більш ніж 14 років наполегливої праці, ми з маленького центру лазерної епіляції в Києві стали великою мережею повноцінних центрів лазерної та естетичної косметології по всій Україні, яка налічує понад 70 філій. Нам довіряють свою красу тисячі пацієнтів, і ми завжди намагаємося надати їм тільки найякісніше та найефективніше. Саме тому ми використовуємо обладнання кращих світових виробників, яке визнане «Золотим стандартом в світі».

Постійно розширюючись, ми робимо акцент на якості і зручності всього процесу перебування в Центрі, починаючи з дзвінка нам. Кожен день більше семидесяти операторів Контакт-Центру готові прийняти дзвінок і відповісти на будь-яке питання, розглянути скаргу або записати на процедуру. Наші пацієнти не бояться забути про візит в «Лазерхауз», тому що впевнені, що за день до візиту їм прийде смс-нагадування з докладною інформацією.

Ми кожен день працюємо над підвищенням якості послуг і зручності кожного пацієнта. Тепер для того, щоб отримати кваліфіковану допомогу фахівця, не потрібно їхати в Центр, досить просто зайти на наш сайт і скористатися послугами безкоштовної «Онлайн-консультації» по фото або Zoom.

Постійна увага, підтримка і реагування на дрібниці дозволили нам з кожним днем ставати все більш досконалими. Відкриття Центру в кожному новому місті для нас є маленькою перемогою! Ми намагаємося, щоб комфорт, якість і турботу відчував кожен пацієнт, в будь-якому Центрі «Лазерхауз», у всіх містах України.

ЛІКАРІ І ТІЛЬКИ ЛІКАРІ!

Довіряючи своє здоров'я, красу і молодість в руки фахівця - будьте впевнені, що це професіонал. Це наш підхід до вибору персоналу. Перед тим як вийти на належний рівень в сфері косметології, компанія «Лазерхауз» проводила десятки співбесід з кращими лікарями-естетистами. Потім сотні професійних семінарів та майстер-класів, зборів штатних і позаштатних лікарів-косметологів, які ділилися досвідом і навіть винаходили свої авторські методики!

Сьогодні ми єдині в Україні, хто проводить навчання лазерної епіляції на діодних лазерах Lumenis Light Sheer. Для майбутніх косметологів, дерматологів і лазерних фахівців існують чіткі критерії відбору. Косметологи проходять спеціальне стажування, розроблене провідними лікарями-естетистами і компанією «Лазерхауз», також вони зобов'язані пройти десятки спеціалізованих семінарів, майстер-класів в Україні та за її межами.

Люблячи свою роботу до втрати свідомості, мимоволі розумієш, що лише професіоналізму недостатньо. Ви, наші дорогі клієнти, приходите до нас не тільки за якістю, але також і за трепетним уважним ставленням до себе. Наші адміністратори завжди зустрінуть Вас з посмішкою, вони готові відповісти на Ваші питання, запропонувати смачний чай або каву.

У нас працюють тільки ті люди, які люблять свою роботу, які присвятили частину свого життя «Лазерхауз»...

ТІЛЬКИ МИ!

На ринку послуг краси існує безліч компаній. Ми поважаємо і цінуємо дружбу з багатьма з них. У нас одна мета - зробити Вас красивішими! Ми знаємо, наскільки індивідуальним є кожне звернення клієнта. Наскільки Важливий кожен дзвінок. Наскільки Важлива Ваша довіра. Звернувшись до нас один раз, більшість клієнтів повертаються до нас ще і ще...

Поклавши за основу грамотну і дисципліновану команду професіоналів, ми впевнені, що зробимо те, за що Ви будете нам дякувати. Терпіння, довіра і кінцевий результат зроблять Вас максимально впевненими в собі і щасливими!

Дякую Вам за довіру і до зустрічі!

 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Ви можете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon, PayLink.