• Пластика носа львів
  -20%


  ТІЛЬКИ З 15 ЛЮТОГО ПО 8 БЕРЕЗНЯ
  ЗНИЖКА -20% НА ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

  Детальніше

 • Ін`єкційна ринопластика львів
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше

 • Філери корекція носа у львові


  ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • Пластика носа ціна львів
  -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Контурна пластика форми носа у Львові

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   Препарат Juvederm 4 (1 мл)

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Препарат Juvederm Volift Retouch (0,55 мл)

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Препарат Juvederm 3 (1 мл)

   До

   Після

   Препарат Juvederm Volift Retouch (0,55 мл)

   До

   Після

   Препарат Dermaren DEEP Plus (1,1 мл)

   До

   Після

   До

   Після

   Препарат Juviderm Volift (1 мл)

   До

   Після

   Препарат Juviderm 4 (1 мл)

   До

   Після

   До

   Після

   Препарат Juviderm 4 (1 мл)

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Контурна пластика носа без операції у Львові – хороший спосіб скорегувати зовнішність. З її допомогою можна усунути горбинку й асиметрію, виправити форму тощо. На відміну від традиційної ринопластики, яка передбачає повноцінне хірургічне втручання, процедура не потребує тривалого періоду реабілітації і не призводить до виникнення ускладнень. Для корекції застосовують гіпоалергенні філери, які з часом розчиняються і виводяться з організму. У Львові послугу надає наш Центр «Лазерхауз». Наші фахівці використовують тільки сертифіковані препарати, які пройшли чимало лабораторних досліджень, що є гарантією високої якості та безпечності процедури.

Як працює технологія?

Ринопластика без операції користується популярністю серед чоловіків і жінок різного віку. Вона дозволяє поліпшити зовнішність, виправити вроджені та набуті вади без ризиків для здоров'я. У проблемні ділянки вводиться ін'єкційним шляхом філер з гіалуроновою кислотою. Він заповнює міжклітинний простір, бореться з різними дефектами, нормалізує водний баланс. Результати зберігаються на 12-18 місяців. Процедура оборотна: це означає, що з часом філер розчиняється і виводиться.

Основні переваги безопераційної ринопластики у Львові

Корекція філерами в нашому Центрі «Лазерхауз» є безпечною альтернативою традиційної ринопластики. Сеанс не займає багато часу і триває до 1 години. Бажані зміни з'являються відразу після візиту до косметолога. Тривалий відновлювальний період не потрібен. Мінімізувати неприємні відчуття дозволяє місцева анестезія. Методика малоінвазивна, оскільки препарати вводяться найтоншими голками. Ризик рубцювання виключається.

Ми використовуємо біодеградуючі філери, які з часом розсмоктуються і виводяться. Препарати не викликають алергії і не провокують відторгнення. Процедуру проводять досвідчені косметологи з медичною освітою, які дотримуються всіх міжнародних регламентів та протоколів.

Показання

Контурна пластика носа допомагає виправити різні косметичні недоліки: і вроджені, і набуті. Філер заповнює впадинки, вирівнює поверхню, зменшує горбинку, бореться з асиметрією, коригує кінчик, виправляє кут між переніссям і лобом, зволожує шкіру. З його допомогою також можна ліквідувати наслідки травми або невдалого оперативного втручання. Обмежень за віком і статтю пацієнта немає.

Які препарати використовуються для ринопластики?

Контурна пластика носа в Центрі «Лазерхауз» проводиться лише із застосуванням біодеградуючих філерів. У складі засобів присутня гіалуронова кислота, яка акумулює вологу, стимулює синтез колагену і заповнює міжклітинний простір. Компонент повністю сумісний з організмом людини, не викликає алергії, не відторгається. Згодом філери розпадаються і виводяться природним чином.

Фахівці Центру застосовують виключно сертифіковані препарати, які довели свою ефективність і безпечність в лабораторних умовах. Це продукція від відомих компаній Belotero, Juvederm тощо. Вона забезпечує тривалий результат (в середньому на 12-18 місяців). Тривалість залежить від властивостей філера і персональних особливостей пацієнта.

З яких етапів складається сеанс?

Перш ніж змінити форму носа у Львові пацієнтові, косметолог обов'язково консультує його. Це необхідно для оцінки стану зони, збору анамнезу, виключення можливих протипоказань, з'ясування бажаного результату. Спеціаліст підбирає філер і дозування, враховуючи індивідуальні особливості клієнта. Корекція складається з кількох етапів:

 1. Видалення поверхневих забруднень і залишків косметики.
 2. Дезінфекція проблемної ділянки антисептиком.
 3. Обробка місцевим анестетиком.
 4. Введення філера ін'єкційним шляхом.
 5. Моделювання потрібної форми вручну.
 6. Повторне знезараження.
 7. Рекомендації спеціаліста щодо догляду за зоною в післяпроцедурний період.

Які результати дає контурна пластика носа у Львові?

Процедура допоможе зробити обличчя більш гармонійним. Після сеансу зменшується горбинка, виправляється кут між лобом і переніссям, заповнюються впадинки, усувається асиметрія. Контурна пластика носа дозволяє зменшити як вроджені, так і набуті недоліки. Додатково філери сприяють зволоженню шкіри, оскільки гіалуронова кислота притягує молекули води. Зверніть увагу: відразу після сеансу можливі незначні синці і набряки. Це нормальні явища, які через кілька днів проходять. Щоб прискорити відновлення, дотримуйтесь рекомендацій косметолога.

Вартість процедури у Львові

Корекція форми носа філерами в Центрі «Лазерхауз» у Львові має фіксовану ціну. Вартість послуги залежить від кількості використовуваного препарату. Консультація спеціаліста в день процедури безкоштовна, в інший час – платна. Якщо залишиться достатньо філера після сеансу, є можливість зробити докорекцію (за необхідності). Дізнатися докладні розцінки можна в прайсі внизу поточної сторінки або в спеціальному розділі «Ціни» з вартістю всіх процедур нашого Центру.

Інформацію про вигідні пропозиції для постійних клієнтів і новачків шукайте в блоці «Акції». За відповідями на додаткові питання і для запису на прийом звертайтеся до наших менеджерів. Це можна зробити, заповнивши форму зворотного зв'язку, написавши нам в месенджер або зателефонувавши за одним з контактних телефонів, закріплених в шапці сайту.

Скільки сеансів рекомендується?

Для отримання бажаного результату достатньо одного візиту до косметолога. Ефект зберігається на 12-18 місяців. На тривалість впливають індивідуальні особливості організму і властивості використовуваного філера.

Тривалість Контурна пластика форми носа Вартість
1 год Філлер на вибір за показаннями (1 шприц) 9000 грн
20 хв Консультація по контурній пластиці носа 200 грн
Тривалість Докорекція контурної пластики (залишок філлера пацієнта) Вартість
40 хв Докорекція контурної пластики 170 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Процедури від 1000 грн – знеболення в подарунок. Під подарунком мається на увазі придбання знеболення за 0,01 грн
 • Маріанна
  Скажіть можна переглянути фотогалерею щодо контурної пластики носа? Чи це безбечноробити? Чи можна виправити горбинку носа, і як без пластики
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Маріанна! Переглянути фотогалерею робіт наших спеціалістів Ви можете за посиланням http://www.laserhouse.com.ua/kpfn_lv трохи вище над прайсом необхідно клікнути, щоб розвернути всі фото. В нашому центрі проводять контурну пластику носа за допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти. Під час процедури за допомогою голки вводять препарат в необхідні зони, щоб візуально вирівняти кінчик носа та горбинку. Процедура триває лише 1 годину і проводиться під місцевим знеболенням. Після процедури можуть спостерігатися невеличкі набряки та синці, які досить швидко минають. Ефект від процедури зберігається від 12 до 18місяців. Будемо раді Вам допомогти! 

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.