Благодійна акція від "Лазерхауз"

#ЛЮТА_КРАСА
Зібрано коштів

2 196 096 грн

Умови акції

В період з 01.03.2024 до 31.05.2024 кожен пацієнт мережі центрів «Лазерхауз» в рамках благодійної акції "Люта Краса" має право отримати безкоштовний сеанс лазерної епіляції верхньої губи (методом «Золотий стандарт» або «Ексклюзив») за благодійний внесок в будь-якому центрі «Лазерхауз» на підтримку ЗСУ в розмірі від 100 гривень.
Пацієнт може скористатись акцією будь-яку кількість разів з розрахунку 1 безкоштовна процедура = 1 благодійний внесок.
Додатково:
Розіграш 10 сертифікатів відбудеться після завершення акції "Люта Краса" до 17.06.2024 і буде проведений в прямому ефірі на Instagram сторінці мережі центрів «Лазерхауз». Точна дата і час проведення розіграшу буде повідомлена після закінчення акції на Instagram сторінці мережі центрів «Лазерхауз».

Всі бажаючі можуть долучитися до збору без надання безкоштовної процедури, зробивши благодійний внесок на банку благодійного фонду «Волонтерська група Лазерхауз».
*Звертаємо увагу, що благодійні внески, зроблені на банку благодійного фонду не дають право на участь у розіграші сертифікатів та отримання річного безлімітного курсу лазерної епіляції «Золотий стандарт» за найбільший разовий донат.

БЕЗ проведення безкоштовної процедури

БЕЗ участі в розіграшах на Сертифікат та річний безлімітний курс лазерних епіляцій"

Ціль

У зв’язку з необхідністю збільшувати допомогу нашим військовим був створений Благодійний Фонд “Волонтерська група Лазерхауз”. На честь відкриття Благодійного Фонду, мережі центрів «Лазерхауз» проводять свою першу всеукраїнську благодійну акцію. Основна мета якої - надати ще більше матеріальної допомоги для ЗСУ в цьому році.
Ми створили акцію #ЛЮТА_КРАСА аби заохотити пацієнтів допомагати нашим воїнам, дбаючи при цьому про власні здоров'я та красу. Зібрані кошти підуть на закупівлю техніки та обладнання, необхідного для задоволення потреб воїнів ЗСУ, які захищають Україну від агресора.
Ми мріємо, щоб кожен відчував, який значний внесок він робить, навіть прийшовши на процедуру лазерної епіляції. Кожен Ваш благодійний внесок наближає нашу перемогу!

Наші досягнення

Мережі центрів «Лазерхауз» з 24 лютого 2022 року беруть активну участь у допомозі ЗСУ, організовують та закривають збори на потреби армії, займаються волонтерською діяльністю та за власний кошт забезпечують допомогою постраждалих від війни дітей та дорослих. Від початку повномасштабного вторгнення було витрачено 12 867 389 грн (станом на 24.02.2024) на потреби ЗСУ. За ці гроші воїни ЗСУ були забезпечені: Окрім цього команда мережі центрів «Лазерхауз» закупила 5,6 тонн їжі, медикаментів та необхідних для життя речей жителям міст, до яких не доходить гуманітарна допомога.
У 2023 році ми взяли участь у масштабному соціальному проєкті «Врятуй красу». Він зібрав навколо себе кваліфікованих фахівців з кращих клінік України. Завдяки цьому проєкту люди, які постраждали під час війни, а саме отримали поранення, опіки обличчя та рубці, мають змогу безкоштовно пройти лікування у мережі центрів «Лазерхауз».

Звіт

Відслідкувати інформацію щодо зібраних та витрачених коштів на потреби ЗСУ Ви зможете на цьому сайті, а також на офіційній сторінці мережі центрів «Лазерхауз» в Instagram
*Благодійна акція діє з 01.03.2024 до 31.05.24 р. на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" зони верхня губа для чоловіків та жінок, в усіх Центрах "Лазерхауз" по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій. Сума благодійних внесків за проведення безкоштовних процедур, внесених за термін дії акції, буде використана на купівлю дронів, транспорту, обладнання тощо з метою безоплатної передачі військам Збройних сил України для потреб забезпечення оборони України. Дана сума передається як цільова безповоротна фінансова допомога (благодійна пожертва) БФ «ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА ЛАЗЕРХАУЗ» (код ЄДРПОУ 45273926).