• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ ВСЬОГО199 ГРН

  Детальніше

 • -25%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • Дорогі клієнти,
  будьте пильними!
  Не купуйте продукцію в
  неперевірених джерелах!

  Детальніше

 • NEW!
  Новітній лазер M22 (США)
  Отримуйте ще більше
  від процедур
  лазерної косметології! • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Філософія Лазерхауз Рівне

Що для нас «краса» і «естетична косметологія»?

Це наша стихія, світ, в якому ми живемо!

Кожен день ми думаємо про те, як втілити найзаповітнішу людську мрію - бути завжди молодими і красивими.

Кожен з нас в 40 років хоче виглядати на 30. І на сьогоднішній день це реально! Виглядати молодими та доглянутими, при цьому не порушуючи цілісності шкіри, це цілком реально. Без хірургічного втручання сьогодні можна вирішити десятки естетичних проблем, що стосуються обличчя і тіла, при цьому зберегти індивідуальність природного вигляду. Це лазерні ін'єкційні та апаратні технології, і звичайно ж, косметологічні авторські методики. Працюючи на високому рівні ще з 2008 року, ми знаємо, що саме потрібно для досягнення бажаного результату. Ми спрямовуємо всі зусилля на досягнення максимального ефекту від процедури та комфорту для пацієнта.

Ми повністю вивчили можливості найсучасніших технологій краси і вибрали найкраще як для лазерної епіляції, так і для естетичних процедур. З першого дня життя «Лазерхауз» завоював довіру, повагу і любов наших дорогих клієнтів.

КРОК ЗА КРОКОМ…

Починаючи будь-яку справу, вибираєш шлях. Шлях, обраний нами, є досить тернистим. За більш ніж 12 років наполегливої праці, ми з маленького центру лазерної епіляції в Києві стали великою мережею повноцінних центрів лазерної та естетичної косметології по всій Україні, яка налічує понад 65 філій. Нам довіряють свою красу тисячі пацієнтів, і ми завжди намагаємося надати їм тільки найякісніше та найефективніше. Саме тому ми використовуємо обладнання кращих світових виробників, яка визнане «Золотим стандартом» у світі.

Постійно розширюючись, ми робимо акцент на якості і зручності всього процесу перебування в Центрі, починаючи з дзвінка нам. Кожен день більше семидесяти операторів Контакт-Центру готові прийняти дзвінок і відповісти на будь-яке питання, розглянути скаргу або записати на процедуру. Наші пацієнти не бояться забути про візит в «Лазерхауз», тому що впевнені, що за день до візиту їм прийде смс-нагадування з докладною інформацією.

Ми кожен день працюємо над підвищенням якості послуг і зручності кожного пацієнта. Тепер для того, щоб отримати кваліфіковану допомогу фахівця, не потрібно їхати в Центр, досить просто зайти на наш сайт і скористатися послугами безкоштовної «Онлайн-консультації» по фото або Skype.

Постійна увага, підтримка і реагування на дрібниці дозволили нам з кожним днем ставати все більш досконалими. Відкриття Центру в кожному новому місті для нас є маленькою перемогою! Ми намагаємося, щоб комфорт, якість і турботу відчував кожен пацієнт, в будь-якому Центрі «Лазерхауз», у всіх містах України.

ЛІКАРІ І ТІЛЬКИ ЛІКАРІ!

Довіряючи своє здоров'я, красу і молодість в руки фахівця - будьте впевнені, що це професіонал. Це наш підхід до вибору персоналу. Перед тим як вийти на належний рівень в сфері косметології, компанія «Лазерхауз» проводила десятки співбесід з кращими лікарями-естетистами. Потім сотні професійних семінарів та майстер-класів, зборів штатних і позаштатних лікарів-косметологів, які ділилися досвідом і навіть винаходили свої авторські методики!

Сьогодні ми єдині в Україні, хто проводить навчання лазерної епіляції на діодних лазерах Lumenis Light Sheer. Для майбутніх косметологів, дерматологів і лазерних фахівців існують чіткі критерії відбору. Косметологи проходять спеціальне стажування, розроблене провідними лікарями-естетистами і компанією «Лазерхауз», також вони зобов'язані пройти десятки спеціалізованих семінарів, майстер-класів в Україні та за її межами.

Люблячи свою роботу до втрати свідомості, мимоволі розумієш, що лише професіоналізму недостатньо. Ви, наші дорогі клієнти, приходите до нас не тільки за якістю, але також і за трепетним уважним ставленням до себе. Наші адміністратори завжди зустрінуть Вас з посмішкою, вони готові відповісти на Ваші питання, запропонувати смачний чай або каву.

У нас працюють тільки ті люди, які люблять свою роботу, які присвятили частину свого життя «Лазерхауз»...

ТІЛЬКИ МИ!

На ринку послуг краси існує безліч компаній. Ми поважаємо і цінуємо дружбу з багатьма з них. У нас одна мета - зробити Вас красивішими! Ми знаємо, наскільки індивідуальним є кожне звернення клієнта. Наскільки Важливий кожен дзвінок. Наскільки Важлива Ваша довіра. Звернувшись до нас один раз, більшість клієнтів повертаються до нас ще і ще...

Поклавши за основу грамотну і дисципліновану команду професіоналів, ми впевнені, що зробимо те, за що Ви будете нам дякувати. Терпіння, довіра і кінцевий результат зроблять Вас максимально впевненими в собі і щасливими!

Дякую Вам за довіру і до зустрічі!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.