Ліцензія
та акредитація вищої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

  • Лазерхауз
  • Чому важливо бути красивою — філософія Лазер Хауз Рівне

Філософія Лазерхауз Рівне

Що для нас «краса» і «естетична косметологія»

Це наша стихія, світ, в якому ми живемо!

Кожен день ми думаємо про те, як втілити найзаповітнішу людську мрію - бути завжди молодими і красивими.

Кожен з нас в 40 років хоче виглядати на 30. І на сьогоднішній день це реально! Виглядати молодо і доглянуто, при цьому не порушуючи цілісності шкіри, це цілком реально. Без хірургічного втручання сьогодні можна вирішити десятки естетичних проблем, що стосуються обличчя і тіла, при цьому зберегти індивідуальність природного вигляду. Це лазерні технології, ін'єкційні і апаратні технології, і звичайно ж, косметологічні авторські методики. Працюючи не покладаючи рук з 2008 року, ми знаємо, що саме потрібно для досягнення бажаного результату. Ми спрямовуємо всі зусилля на досягненні максимального ефекту від процедури, так і комфорту для пацієнта.

Ми повністю вивчили можливості найсучасніших технологій краси і вибрали найкраще як для лазерної епіляції, так і для естетичних процедур. З першого дня життя «Лазерхауз» завоював довіру, повагу і любов наших дорогих клієнтів.

КРОК ЗА КРОКОМ…

Починаючи будь-яку справу, вибираєш шлях. Шлях, обраний нами, є досить тернистим. За більш ніж 9 років наполегливої праці, ми з маленького центру лазерної епіляції в Києві стали великою мережою повноцінних центрів лазерної та естетичної косметології по всій Україні, яка налічує понад 30 філій. Нам довіряють свою красу тисячі пацієнтів, і ми завжди намагаємося надати їм тільки найякісніше і ефективне. Саме тому ми використовуємо виключно обладнання кращих світових виробників, яка визнане «Золотим стандартом в світі».

Постійно розширюючись, ми робимо акцент на якість і зручність всього процесу перебування в Центрі, починаючи з дзвінка до нас. Кожен день більше двадцяти операторів Контакт-Центру, готові прийняти дзвінок і відповісти на будь-яке питання, розглянути скаргу або записати на процедуру. Наші пацієнти не бояться забути про прийом, тому що впевнені, що за день до візиту їм прийде смс-нагадування з докладною інформацією.

Ми кожен день працюємо над підвищенням якості послуг і зручності кожного пацієнта. Тепер, для того, щоб отримати кваліфіковану допомогу фахівця, не потрібно їхати в Центр, досить просто зайти на наш сайт і скористатися послугами безкоштовної «Онлайн-консультації» по фото або Skype.

Постійна увага, підтримка і реагування на дрібниці дозволили нам з кожним днем ставати все більш досконалими. Кожне нове місто для нас є маленькою перемогою! Ми намагаємося, щоб комфорт, якість і турботу відчував кожен пацієнт, в будь-якому Центрі «Лазерхауз», у всіх містах України.

ЛІКАРІ І ТІЛЬКИ ЛІКАРІ!

Довіряючи своє здоров'я, красу і молодість в руки фахівця - будьте впевнені, що це професіонал. Це наш підхід до вибору персоналу. Перед тим як вийти на належний рівень в сфері косметології, компанія «Лазерхауз» проводила десятки співбесід з кращими лікарями-естетистами. Потім сотні професійних семінарів та майстер-класів, зборів штатних і позаштатних лікарів-косметологів, які ділилися досвідом і навіть винаходили свої авторські методики!

Сьогодні ми єдині в Україні, хто проводить навчання лазерної епіляції на діодних лазерах Lumenis Light Sheer. Для майбутніх косметологів, дерматологів і лазерних фахівців існують чіткі критерії відбору. Майбутні естетисти-косметологи проходять спеціальне стажування, розроблене провідними лікарями-естетистами і компанією «Лазерхауз», також вони зобов'язані пройти десятки спеціалізованих семінарів, майстер-класів в Україні та за її межами.

Люблячи свою роботу до втрати свідомості, мимоволі розумієш, що професіоналізм це півсправи. Ви - наші дорогі клієнти - приходьте до нас не тільки за якістю, але також і за трепетним ніжним ставленням до себе. Наші адміністратори завжди зустрінуть Вас з посмішкою, завжди готові відповісти на Ваші питання, запропонують смачний чай або каву.

Ми не тільки зробимо все на 100% якісно, а й зможемо правильно Вас розташувати і налаштувати. У нас працюють тільки ті люди, які люблять свою роботу, які присвятили частину свого життя «Лазерхауз» ...

ТІЛЬКИ МИ!

На ринку послуг краси існує безліч компаній. Ми поважаємо і цінуємо дружбу з багатьма з них. У нас одна мета - зробити Вас красивіше! Ми знаємо, наскільки індивідуальний кожен випадок. Наскільки Важливий кожен дзвінок. Наскільки Важлива Ваша довіра. Звернувшись до нас один раз, більшість людей приходить ще і ще ...

Поклавши за основу грамотну і дисципліновану команду професіоналів, ми впевнені, що зробимо те, за що Ви нам будете дякувати. Терпіння, довіра і кінцевий результат зроблять Вас максимально впевненими в собі і щасливими!

Дякую Вам за довіру і до зустрічі!

  • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл