• Дякуємо
  за довіру!

 • тільки 4 дні:
  16, 17,19 і 21 грудня

  ЗНИЖКА -50%

  Детальніше

 • -30%

  Контурна пластика JUVEDERM (США)

  Детальніше

 • new

  LPG масаж
  у подарунок!
  Оплати процедури наперед та отримай масаж у подарунок.

  Детальніше

 • -50%

  Комплексна чистка HydraFacial
  2100 грн1050 грн
  • Глибока чистка шкіри
  • Зволоження та живлення;
  • Без почервоніння та
   тривалого відновлення шкіри

  Детальніше

 • -30%

  Бездоганне очищення! Знижка на чистки обличчя

  Детальніше

 • Даруємо 15 путівок на двох до Венеції, Парижу та на Канарські острови

  Детальніше

 • Знижки на лазерну епіляцію
  до -35%

  Детальніше

 • Знижки на косметологію
  до -50%
  Акційні пропозиції на косметологію обличчя та тіла, ін'єкції та інші процедури

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація вищої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Наші нагороди

Вибір року 2017 

2017.jpg

2 грудня 2017 року були оголошені переможці щорічного Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2017». Центр лазерної косметології «Лазерхауз» отримав визнання журі та споживачів, перемігши в номінації «Мережа центрів естетичної та лазерної косметології року».

Медаль «Вибір року» є атрибутом успішного бренду. Нагорода добре відома в Україні і користується високою довірою споживачів. Метою організаторів конкурсу є вибір кращого з кращих брендів, який відповідає високим вимогам до якості, забезпечує гідний рівень сервісу і піклується про кожного клієнта. Найбільшу вагомість при визначенні лауреатів мав голос споживачів. Опитування проводилось також серед експертів, представників культури, рекламних агентств і оргкомітету.

Отримати нагороду «Вибір року» - велика честь для компанії «Лазерхауз». Це символ визнання українців, для яких ми прагнемо не тільки виправдовувати довіру, а й стрімко розвиватися. «Лазерхауз» заслужив отримання нагороди «Вибір року», так як для нас першочерговим є наполеглива робота над собою, постійне зростання, високий рівень підготовки персоналу і вдосконалення сервісу.

Дякуємо Вам, дорогі клієнти, за повагу і визнання! Воно є для нас найвищою похвалою і стимулом рухатися до нових вершин. Нас називають кращими, отже ми обрали правильний напрямок розвитку компанії. Обіцяємо підтримувати статус кращого центру естетичної і лазерної косметології. Будемо раді і далі надавати Вам якісні послуги і ідеальний рівень обслуговування в кожному центрі України.

  

American Esthetics Awards

12 вересня 2016 року компанія «Lazerhouse» отримала нагороду "American Esthetics Awards" у категорії Equipment Standarts за особливий професіоналізм наших спеціалістів під час виконання процедур на американських лазерах.

Критеріями при нагородженні були:

 • відповідність обладнання Центрів американським стандартам якості;
 • знання особливостей обладнання спеціалістами Центрів;
 • відповідність технологіям проведення процедур;
 • рівень обслуговування у Центрах

Нагорода "American Esthetics Awards" – це свідоцтво професійного, ефективного, а головне – безпечного виконання процедур у наших центрах Lazerhouse.

«ГОРДІСТЬ МЕДИЦИНИ-2015» і Медаль «ВЕЛИКЕ СПАДЩИНА ГІППОКРАТА».

За значний внесок у медицину та досягнення високих результатів у наданні медичних послуг, Всеукраїнська мережа «Лазерхауз», була удостоєна почесної нагороди - ордена «Гордість медицини України 2015» і медалі «Велика спадщина Гіппократа».

Дана нагорода вручається українським закладам охорони здоров'я, що продемонстрував високу динаміку розвитку і виняткові результати діяльності, сприяють поліпшенню здоров'я населення України.

Ми приймаємо цю нагороду з великою гордістю і вдячністю, що протягом 7 років, ми незмінно отримуємо Ваше визнання і довіру. Перемога надихає нас ставати з кожним роком, все краще і підвищувати якість обслуговування для кожного пацієнта.

Також, в 2015 році, такими нагородами були удостоєні наші кращі фахівці:

Медаль «чуйне серце»

Переможцями номінації «Чуйно серце», стала Лікар Косметолог-естетист (дерматолог) - Баркова Т.В. Дана нагорода була вручена за високу компетентність у сфері охорони здоров'я, і вміння знайти до кожного пацієнта особливий підхід, виявити увагу і співпереживання

Національний сертифікат «СПЕЦІАЛІСТ РОКУ 2015»

Національним сертифікатом «Спеціаліст року 2 015» була нагороджена Гребченко Е.Н. - Лікар Косметолог-естетист (хірург, дерматолог). Гребченко Е.Н. зайняла високу позицію в рейтингу провідних фахівців охорони здоров'я, за високий професіоналізм та відданість своїй справі.

Акредитаційний Сертифікат. Перша категорія.

14 серпня 2014, Центр Лазерхауз отримав найвищу медичну нагороду - акредитацію ПЕРШОЇ категорії. Даний сертифікат означає, що медичний Центр, приватної форми власності, абсолютно не поступається державним лікувальним установам.

Акредитація першої категорії свідчить, про те, що Центр Лазерхауз дотримується всіх Стандартів охорони здоров'я, а медичні працівники повністю відповідають необхідним кваліфікаційним вимогам. Це гарантія того, що наші пацієнти, отримують безпечне, ефективне і відповідне обслуговування. Акредитацію проводила головна комісія Міністерства охорони здоров'я України, яка оцінювала установи «Лазерхауз», на відповідність усім необхідним нормам. Протягом кількох днів, комісія, що складалась з 14-ти експертів, перевіряла і аналізувала діяльність Центру. В результаті чого, було офіційно визнано - абсолютну відповідність всім стандартам і санітарним нормам Міністерства Охорони здоров'я України.

Ми прагнули отримати дану категорію абсолютно самостійно і переконалися що це цілком можливо. Довіряйте свою красу і здоров'я тільки перевіреним організаціям, Чекаємо на Вас!

Лазерхауз отримав премію "Euro Esthetic Award"

Laserhouse is a participant and winner of global European award "Euro Aesthetic Award"! In whole nominations Laserhouse became best in:

 • Most professional medical process
 • Most modern and quality equipment
 • Most innovate service list
 • Most comfortable visitors service
 • Most known brand name"

Центр лазерної косметології Лазерхауз отримав європейську премію у галузі естетичної медицини "Euro Aesthetic Award"! Група спеціалістів від організаційного комітету перебувала у Центрі "Лазерхауз" та під виглядом клієнтів відвідали процедури. Якість консультацій, професіоналізм проведення процедур, обладнання та кінцевий результат - варті найкращих відзнак та відповідають європейським стандартам якості надання послуг у галузі естетичної медицини! Особливої відзнаки варто найкраще американське обладнання, що разом із професійним персоналом дає найкращий результат!

Колектив Центру "Лазерхауз" дуже вдячний за дану нагороду! Наші клієнти завжди заслуговують найкращого!

2010 -2011, ВИБІР РОКУ - ЛАЗЕРХАУЗ!

Другий рік поспіль на урочистій церемонії, Центр лазерної косметології Лазерхауз, отримує звання «Вибір року»! Ми безмежно вдячні нашим клієнтам, за ваш вибір! Ми зробимо все щоб підтвердити вашу довіру до нас!

З вдячністю, колектив Центру "Лазерхауз".

Номінація міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна».

Якість ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ

Мезовартон аккредитация

Національна академія наук України, 19 березня 2010 року, нагородила Центр «Лазерхауз» номінацією міжнародного рейтингу «Якість третього тисячоліття» у сфері косметології.

Щиро вдячні Вам!


 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл