Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Лазерна епіляція львів відгуки
NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

Лазерна депіляція
-25%

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ
ВАШОЇ КРАСИ
Знижки на волюмізацію та біоревіталізацію

Детальніше

Лазерная эпиляция Львов


ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

Скільки коштує лазерна епіляція
-20%

ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
при оплаті наперед від 5-ти сеансів

Детальніше

 Лазерхауз львів
NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

Детальніше

Лазерхауз Львов
-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції
150+
ефективних лазерів
71
філій по всій Україні
100000+
задоволених клієнтів
15+
нагород по свiту та Україні
Вiдгуки та питання: 125
Додати відгук
Додати питання

Читайте також :
Усі
Питання
Вiдгуки
 • avatar
  Маріанна
  Доброго дня!Чи є вакансія спеціаліста з лазерної епіляціі з можливістю навчання та подальшого працевлаштування?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрий день! Пані Маріанно, з актуальними вакансіями Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі "Вакансії" або на сайтах robota.ua та Work.ua.
 • avatar
  Nadia
  Спеціаліст прекрасна Малина та чарівна Мізюк Наталя професіонали своєї справи.
 • Доброго дня!Чи є вакансія спеціаліста з лазерної епіляціі з можливістю навчання та подальшого працевлаштування?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрий день! Пані Маріанно, з актуальними вакансіями Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі "Вакансії" або на сайтах robota.ua та Work.ua.
 • Спеціаліст прекрасна Малина та чарівна Мізюк Наталя професіонали своєї справи.
 • Доброго дня! Чи можна лазерну епіляцію робити літом? Хочу зробити ноги повністю, якщо почати робити в березні, то шкіра буде загоріла. Чи краще почати курс осінню?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталя! Літній період не привід відмовлятися від лазерних процедур. Необхідно лише уникати 2 тижні до та після лазерної епіляції активної засмаги, та, якщо зона відкрита, то при виході на вулицю наносити сонцезахисні засоби. Тому Ви можете сміливо починати курс лазерної епіляції і до літнього періоду вже зможете насолоджуватися гладенькими ніжками, так як частина волосся вже видалиться, зникне звичне подразнення як після гоління чи воску та вросші волоски. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!
 • Добрый День! скажите,пожалуйста, в Львове есть процедуры нитей APTOS или нити 4D? спасибо
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрый день, Элла! На данный момент процедуру тредлифтинга во Львове не проводят. Можем Вам как альтернативу предложить термолифтинг - лазерный лифтинг. За счет теплового воздействия лазера сокращаются существующие коллагеновые волокна и усиливается выработка нового коллагена благодаря чему кожа становиться более упругой и эластичной. Наши специалисты с радостью проконсультируют Вас более детально и после очного осмотра рекомендуют необходимые процедуры. Консультация по данному вопросу бесплатная. Записаться вы можете по номерам указанным на сайте (032) 253-9791, (093) 177-1643 или viber (098) 892-9256. Будем рады Вам помочь!
 • Добрий день! хотів би знати ціну, та час, щоб позбутися волосся на животі та грудній клітці, за допомогою лазерної епіляції
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня! Курс лазерної епіляції для чоловіків складає 8-10 процедур з наступними інтервалами: після першої процедури 4-6 тижнів, після 2-ї 8-10 тижнів і так з кожною наступною процедурою інтервал збільшується на 2 тижні. Вартість 1-ї процедури лазерної епіляції для зони живота повністю складає 1050 гривень, а в зоні грудної клітки 700 гривень. Ціни вказані на метод лазерної епіляції Золотий стандарт. Також в нашому центрі діють акційні пропозиції, які оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го лютого діють наступні акції: - Селфі в Лазерхауз -35%: необхідно зробити селфі в центрі, розмістити його в соц мережах і показати адміністратору; - Курсом дешевше: при оплаті від 4-х процедур кожної зони Ви отримаєте знижку в розмірі 30%; - Для кожного новачка Лазерхауз дає знижку 25%; - Для кожного клієнта Лазерхауз дає знижку в розмірі 10%; Дані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся. Також можемо Вам запропонувати акцію Оплата наперед: при отриманні чеку на рецепції Ви маєте можливість оплатити наступну процедуру лазерної епіляції Золотий стандарт зі знижкою 25%, а інші процедури зі знижкою 17%. Записатися на процедури Ви можете зателефонувавши за номерами вказаними на сайті (032) 253-9791, (093) 177-1643 або viber (098) 892-9256. Будемо раді Вам допомогти!
 • Добрий день! Напишіть, будь ласка, працює Лариса Сергіївна Алексевич у Львові? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Альбіна Вячеславівна! Інформацію щодо графіку роботи спеціалістів Ви можете уточнити за номерами вказаними на сайті. Даного спеціаліста в графіку немає. Будемо раді Вам допомогти!
 • Доброго дня. Можливо у вас видалити назавжди і безслідно татуаж брів? скільки коштує у Львові? і які техніки краще?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Марія! Так можливо, адже в нашому центрі використовують найкраще обладнання - неодимовий короткоімпульсний лазер Q-Switch. Лазер видаляє тату без слідів! Тому на сьогоднішній день цей лазер по праву називається «Золотим стандартом». Суть методу полягає в тому, що лазер випромінює імпульс високої енергієї в дуже короткий період часу (до 5 нс). Завдяки цьому енергія імпульсу вибірково абсорбується і фрагментує пігмент (барвник татуювання), не ушкоджуючи навколишні тканини. Мікрочастинки пігменту видаляються з організму через лімфатичну систему. Кількість процедур залежить від кольору, розміру, якості фарби і глибини проникнення барвника, використаного для татуажу. В середньому необхідно зробити 3-6 сеансів. Інтервали між сеансами - 6-8 тижнів (точні інтервали підбирає фахівець індивідуально). Вартість одної процедури приблизно складе 550 гривень (точно по вартості може зорієнтувати тільки спеціаліст після очного огляду, адже ціна залежить від кількості імпульсів). Консультація з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Здравствуйте.Подскажите пожалуйста,папиломму неопасно удалять если она находится прямо под глазом и небольшая на веке
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрый день, Эльвира! Процедура удаления проходит достаточно быстро и благодаря инъекционному обезболиванию ультракаином максимально комфортно для Вас. В нашем центре для удаления применяют метод электрокоагуляции. На слизистых удаление не проводим. Будем рады Вам помочь!
 • Хооошего дня! У меня на пальце ноги подошвенная бородавка, которую год выжигаю жидким азотом безрезультатно. Видимо нужно применить лазер с обезбаливанием лидокаином. Сколько это будет стоить и надо ли предоставить справку от онколога.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрый день, Ольга! Лазерное удаление новообразований проводят только в наших киевских центрах. Цена лазерного удаления 1-го новообразования 300 гривен. Обезболивание оплачивается отдельно - 50 гривен. В нашем центре используют ультракаин, так как он более эффективен. Как правило лазерное удаление не применяют для подошвенных бородавок из за болезненного периода реабилитации. В наших киевских центрах, а также во Львове Вам смогут предложить удаление с помощью жидкого азота. Справка от онколога не нужна. Если у косметолога возникнут вопросы на счет доброкачественности данного новообразования, тогда Вас перенаправят к онкологу. Хотелось бы акцентировать внимание, что количество процедур при удалении бородавки зависит от глубины залегания корня. Также необходимо понимать, что первопричиной появления бородавок является нестабильная работа иммунной системы. Появление новообразований таких как папилломы и бородавки свидетельствуют о наличии вируса папилломы человека. Именно поэтому данные новообразования могут возникнуть вновь спустя какое то время, и ни в коем случае повторное возникновение не свидетельствует о не качественном проведении процедуры или некомпетентности специалиста. Будем рады Вам помочь!
 • Доброго дня! Яку ділянку шкіри можна піддавати лазерній корекції за один раз. Ціле тіло можна?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ірина! Обмежень в кількості зон лазерної епіляції для одного візиту немає. Процедура абсолютно безпечна, адже лазерне проміння - це направлений потік теплової енергії, що проникає на 4 міліметри під шкіру, за рахунок тепла руйнує волосяну цибулину і далі розсіюється, на внутрішні органи впливу немає. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!
Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014