• Лазерна епіляція львів відгуки
  Дякуємо
  за довіру!

 • Епіляція львів
  тільки 4 дні:
  16, 17,19 і 21 грудня

  ЗНИЖКА -50%

  Детальніше

 • Лазерна епіляція ціна
  -30%

  Контурна пластика JUVEDERM (США)

  Детальніше

 • new

  LPG масаж
  у подарунок!
  Оплати процедури наперед та отримай масаж у подарунок.

  Детальніше

 • new!

  VIP-чистка!
  на косметиці Zein Obagi
  • Косметика зі світовим ім'ям
  • Моментальний ефект
  • Комплексна дія

  Детальніше

 • -50%

  Комплексна чистка HydraFacial
  2100 грн1050 грн
  • Глибока чистка шкіри
  • Зволоження та живлення;
  • Без почервоніння та
   тривалого відновлення шкіри

  Детальніше

 • -30%

  Бездоганне очищення! Знижка на чистки обличчя

  Детальніше

 • Даруємо 15 путівок на двох до Венеції, Парижу та на Канарські острови

  Детальніше

 • Знижки на лазерну епіляцію
  до -35%

  Детальніше

 • Знижки на косметологію
  до -50%
  Акційні пропозиції на косметологію обличчя та тіла, ін'єкції та інші процедури

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація вищої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Аля

  Добрий день! Напишіть, будь ласка, працює Лариса Сергіївна Алексевич у Львові? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Альбіна Вячеславівна! Інформацію щодо графіку роботи спеціалістів Ви можете уточнити за номерами вказаними на сайті. Даного спеціаліста в графіку немає. Будемо раді Вам допомогти!
 • Maria Ticha

  Доброго дня. Можливо у вас видалити назавжди і безслідно татуаж брів? скільки коштує у Львові? і які техніки краще?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Марія! Так можливо, адже в нашому центрі використовують найкраще обладнання - неодимовий короткоімпульсний лазер Q-Switch. Лазер видаляє тату без слідів! Тому на сьогоднішній день цей лазер по праву називається «Золотим стандартом». Суть методу полягає в тому, що лазер випромінює імпульс високої енергієї в дуже короткий період часу (до 5 нс). Завдяки цьому енергія імпульсу вибірково абсорбується і фрагментує пігмент (барвник татуювання), не ушкоджуючи навколишні тканини. Мікрочастинки пігменту видаляються з організму через лімфатичну систему. Кількість процедур залежить від кольору, розміру, якості фарби і глибини проникнення барвника, використаного для татуажу. В середньому необхідно зробити 3-6 сеансів. Інтервали між сеансами - 6-8 тижнів (точні інтервали підбирає фахівець індивідуально). Вартість одної процедури приблизно складе 550 гривень (точно по вартості може зорієнтувати тільки спеціаліст після очного огляду, адже ціна залежить від кількості імпульсів). Консультація з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Эльвира

  Здравствуйте.Подскажите пожалуйста,папиломму неопасно удалять если она находится прямо под глазом и небольшая на веке
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Эльвира! Процедура удаления проходит достаточно быстро и благодаря инъекционному обезболиванию ультракаином максимально комфортно для Вас. В нашем центре для удаления применяют метод электрокоагуляции. На слизистых удаление не проводим. Будем рады Вам помочь!
 • Ольга

  Хооошего дня! У меня на пальце ноги подошвенная бородавка, которую год выжигаю жидким азотом безрезультатно. Видимо нужно применить лазер с обезбаливанием лидокаином. Сколько это будет стоить и надо ли предоставить справку от онколога.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Ольга! Лазерное удаление новообразований проводят только в наших киевских центрах. Цена лазерного удаления 1-го новообразования 300 гривен. Обезболивание оплачивается отдельно - 50 гривен. В нашем центре используют ультракаин, так как он более эффективен. Как правило лазерное удаление не применяют для подошвенных бородавок из за болезненного периода реабилитации. В наших киевских центрах, а также во Львове Вам смогут предложить удаление с помощью жидкого азота. Справка от онколога не нужна. Если у косметолога возникнут вопросы на счет доброкачественности данного новообразования, тогда Вас перенаправят к онкологу. Хотелось бы акцентировать внимание, что количество процедур при удалении бородавки зависит от глубины залегания корня. Также необходимо понимать, что первопричиной появления бородавок является нестабильная работа иммунной системы. Появление новообразований таких как папилломы и бородавки свидетельствуют о наличии вируса папилломы человека. Именно поэтому данные новообразования могут возникнуть вновь спустя какое то время, и ни в коем случае повторное возникновение не свидетельствует о не качественном проведении процедуры или некомпетентности специалиста. Будем рады Вам помочь!
 • Ірина

  Доброго дня! Яку ділянку шкіри можна піддавати лазерній корекції за один раз. Ціле тіло можна?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ірина! Обмежень в кількості зон лазерної епіляції для одного візиту немає. Процедура абсолютно безпечна, адже лазерне проміння - це направлений потік теплової енергії, що проникає на 4 міліметри під шкіру, за рахунок тепла руйнує волосяну цибулину і далі розсіюється, на внутрішні органи впливу немає. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!
 • Ірина

  Доброго дня. За скільки процедур лазерної епіляції позбуваються волосся? Цікавлять руки. І чи потрібна потім корекція?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ірина! Необхідно від 4-х до 8-ми процедур з інтервалами: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 тижнів і так з кожною наступною процедурою інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. Після пройденого курсу для підтримання ефекту необхідно буде проводити 1 підтримуючу процедуру 1 раз на 1-2 роки. Будемо раді Вам допомогти!
 • Андрій

  А лазерне видалення бородавчатого невуса діаметром 1 см на животі проводите?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Андрій! Лазерне видалення новоутворень проводять тільки в наших київських центрах. Невуси видаляють тільки після консультації онколога. Ви можете проконсультуватися з онкологом в нашому центрі. Консультація коштує 200 гривень. Видалення проводять методом електрокоагуляції. Будемо раді Вам допомогти!
 • Віта

  Добрий день! Яку процедуру обрати для видалення світлого волосся над верхнбою губою? У мене ще родимка над верхньою губою, чи створює це будь-які складнощі?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Віта! В нашому центрі використовують метод нано епіляції для видалення білого та сивого волосся. Якщо ж над верхнбою губою волосся світлорусяве та темніше можна використовувати лазерну епіляцію. Родимка в зоні епіляції не є протипоказанням для проведення процедури, але повинні Вас попередити, що волосся на родимці не видаляємо. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію до нашого центру для того, щоб спеціаліст мав змогу підібрати необхідний метод епіляції. Будемо раді Вам допомогти!
 • Вікторія

  Скажіть, а ціна 710 грн включає в себе тільки руки чи ще й пальці і кисті?і чи потрібно перед процедурою збривати все волосся?навіть на пальцях?(в мене жорстке чорне волосся)
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Вікторія! Зона рук повністю включає всю довжину, а також зап'ястя на кисті рук. Ціна однієї процедури 710 гривень без врахування знижок та акцій. У нашому центрі діють різні акції, які оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го листопада будуть діяти наступні акційні пропозиції: - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%; - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити Селфі з фотоатрибутикой в нашому центрі, розмістити фото в соцмережах з коментарем і #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%; - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує знижку в розмірі 10%. Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся. Якщо волосся темне жорстке необхідно перед процедурою за 4-8 годин зону епіляція поголити. Будемо раді Вам допомогти!
 • Вікторія

  Доброго дня!Скажіт,ьскільки процедур потрібно для видалення назавжди волосся з рук?і Скільки це б коштувало?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Вікторія! Назавжди волосся видалити неможливо, адже наш органзім, а також волосяні цибулинки мають можливість поступово відновлюватися. Саме тому після курсу лазерної епіляції (від 4-х до 8-ми процедур) необхідно 1 раз на 1-2 роки проводити підтримуючу процедуру. Ціна процедури залежить від вибраного методу епіляції. Якщо волосся в данній зоні зовсім біле або сиве, тоді використовують Нано епіляцію - не лазерний метод, заснований на використанні спеціального кератолітичного засобу. Курс процедур 6-10 з інтервалом в 1 місяць. Ціна 1-ї процедури нано епіляції для зони рук повністю складає 910 гривень. Якщо ж в даній зоні волосся має пігмент (світло русе та темніше), тоді найефективнішим метод - лазерна епіляця Золотий стандарт. Ціна 1-ї процедури для зони рук повністю складає 710 гривень. У нашому центрі діють різні акції, які оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го листопадабудуть діяти такі акційні пропозиції: - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%; - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити Селфі з фотоатрибутикой в нашому центрі, розмістити фото в соцмережах з коментарем і #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%; - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує знижку в розмірі 10%. Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся. Будемо раді бачити Вас!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл