• -35%

  СЕЛФІ В "ЛАЗЕРХАУЗ"
  Зробіть фото в Центрі та отримайте знижку 35% на лазерну епіляцію "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -25%

  Зробіть процедуру в Центрі та Забирайте знижку при оплаті наперед

  Детальніше

 • -25%

  Лазерна Епіляція
  для новачків

  Детальніше

 • -30%

  Курсом
  дешевше

  Знижка 30% при оплаті від 4х процедур
  лазерної епіляції "Золотий Стандарт"

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація вищої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Наталя

  В "Лазерхауз" все чудово. Привітні адміністратори, приміщення, умови, в яких роблять епіляцію. Мій лазерний спеціаліст, яка видаляла мені волосся на обличчі, уважна та привітна. Дякую за таке ставлення до клієнтів.
 • Анастасія

  Доброго дня, яка ціна на ноги, глибоке бікіні та під мишками? Якщо можна з урахуванням знижок.
  Завчасно дякую
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Анастасія! Ціна 1-ї процедури лазерної епіляції ніг повністю 1500 гривень, глибокого бікіні 840 гривень, пахвових ділянок 320 гривень. В нашому центрі також діють різноманітні акції, що оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го вересня будуть діяти наступні:
   - Солодка провозиція: -80% на другу зону в чеку, що дешевша;
   Ноги повністю 1500 гривень + (бікіні глибоке 840 гривень - 80%) + (пахвові ділянки 320 гривень - 10%) = 1956 гривень
   - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%;
   (Ноги повністю 1500 гривень + бікіні глибоке 840 гривень + пахвові ділянки 320 гривень)*4 - 30% = 7448 гривень - за 4 процедури кожної зони
   - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити селфі в центрі, розмістити фото в соцмережах з коментраем та #лазерхауз. Показавши фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%;
   (Ноги повністю 1500 гривень + бікіні глибоке 840 гривень + пахвові ділянки 320 гривень) - 25% = 1995 гривень
   - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує 10% знижки.
   (Ноги повністю 1500 гривень + бікіні глибоке 840 гривень + пахвові ділянки 320 гривень) - 10% = 2394 гривні. 
   Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епілцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся.
   Будемо раді бачити Вас!
 • Анна

  Здравствуйте, скажите, у вас возможно сделать микротоковую терапию?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Анна! Микротоковую терапию в центре в городе Ровно не проводят. Данная процедура есть в наших киевских центрах. Будем рады помочь по другим вопросам!
 • Оксана

  Доброго дня! - скажіть будь-ласка яка ціна? ( бікіні глибоке та під мишками ) Дякую! :)
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Оксана! Ціна однієї процедури лазерної епіляції бікіні глибокого складає 840 гривень, пахвових ділянок - 320 гривень. Ціни вказані без врахування знижок та знеболення для бікіні глибокого (якщо воно знадобиться). В нашому центрі діють різноманітні акції, що оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го вересня будуть діяти наступні:
   - Солодка провозиція: -80% на другу зону в чеку, що дешевша;
   - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%;
   - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити селфі в центрі, розмістити фото в соцмережах з коментраем та #лазерхауз. Показавши фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%;
   - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує 10% знижки.
   Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епілцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся.
   Щодо знеболення, в разі потреби Вам спеціаліст зможе запропонувати спрей моментальної дії, ціна його складає 5% від повної вартості зони, або крем, наноситься за 40 хвилин до процедури, більш глибокої дії, ціна - 15% від повної вартості зони. Але, як правило, 90% наших клієнтів не використовує додаткове знеболення, адже в нашому центрі працюють на новітньому обладнанні - діодному лазері Lumenis Light Sheer, що оснащений сапфіровою охолоджуючою насадкою (охолодження до -4С). Це дозволяє проводити процедуру максимально комфортно, навіть на самих делікатних ділянках тіла.
   Будемо раді бачити Вас!
 • Іванна

  Найкращі спеціалісти в Рівному. Вже другий раз відвідую центр))) і отримую массу задоволення. Завжди якісно та швидко. Та й атмосфера дуже затишна й тепла!
 • Карина

  Доброго дня,скажіть будь ласка скільки коштуватиме епіляція над верхньою губою?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Каріна! Ціна видалення небажаного волосся над верхньою губою залежить від вибраного методу епіляції. Якщо волосся над верхньою губою має пігмент (хоча б світлорусяве і темніше) та по структурі більш жорстке, тоді Вам підійде лазерна епіляція Золотий стандарт. Ціна 1-ї процедури складає 180 гривень. Якщо по структурі волосинка зовсім м′яка, тоді спеціаліст може порекомендувати лазерну епіляцію Ексклюзив. Ціна 1-ї процедури лазерної епіляції Ексклюзив зони верхньої губи складає 190 гривень. Якщо ж волосся зовсім світле (біле) або ж сиве, тоді Вам підійде Нано епіляція. Ціна 1-ї процедури Нано епіляції верхньої губи складає 230 гривень. 
   В нашому центрі діє система знижок на лазерну епіляцію Золотий стандарт, що оновлюється 15-го числа кожного місяця. До 15-го липня будуть діяти наступні акції:
   - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур однієї зони Ви отримуєте знижку 30%;
   - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити селфі з фотоатрибутикою, розмістити фото в соцмережах з #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%;
   - Комплімент для Вас: Лазерхауз дарує кожному клієнту знижку 10%.
   Будемо раді бачити Вас!
 • світлана

  Добрий день. Чи можна робити лазрну епіляцію,якщо є родимки?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Світлана!
   Наявність родимок не являється протипоказанням для проведення лазерної епіляції. Під час процедури лазерний спеціаліст буде обходити їх, не впливаючи лазером. З інших питань, що Вас цікавлять, Ви можете безкоштовно проконсультуватися в нашому Центрі. Будемо раді Вам допомогти!
 • Інна

  Чи можна робити лазерну епіляцію одного дня на різних зонах?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Інна!
   Ви можете проводити лазерну епіляцію необмеженої кількості зон за 1 візит. З інших питань, що Вас цікавлять, Ви можете безкоштовно проконсультуватися в нашому Центрі. Будемо раді вам допомогти!
 • Ірина

  Доброго дня! Скажіть будь- ласка,яка вартість лазерної епіляції на сьогодні: ноги повністю та глибоке бікіні?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ірина!
   У Центрі Лазерхауз, лазерна епіляція проводиться на діодному лазері останнього покоління Lumenis «Light Sheer» ET (США). Це найшвидший і найефективніший спосіб видалення небажаного пігментованого волосся, визнаний у всьому світі. Для досягнення оптимального результату необхідно пройти повний курс, що в середньому складає 4-8 сеансів. Згодом достатньо робити 1-2 підтримуючі процедури раз на 1-2 роки. Інтервали між процедурами лазерної епіляції «Золотий стандарт»  наступні: після першої  процедури – через 4-6 тижнів, після другої – через 6-8 тижнів, після третьої – через 8-10 тижнів і так з кожною наступною процедурою інтервал збільшується на 2 тижні. Також з кожним сеансом результату вистачатиме на довше, так як сповільнюється ріст волосся, його стає менше, воно тонше і світліше. Вартість лазерної епіляції «Золотий стандарт» зони бікіні глибоке - 840 грн., зони ніг повністю – 1500 грн. На дану процедуру в нашому Центрі діє безліч акцій та знижок, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «Акції». По іншим питанням, що стосуються проведення лазерної епіляції, Ви можете безкоштовно проконсультуватися з лазерним спеціалістом. Будемо раді Вам допомогти!
 • Жанна

  Доброго дня! Як зареєструватись на акцію?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Жанна!
   Якщо мова йде про розіграш лотереї, то для участі у цій акції достатньо завітати до нашого Центру та при оплаті будь-якої процедури чи при покупці косметики у Вас є змога витягнути лотерейний білет, де буде миттєвий грошовий приз або ж подарунок. По іншим питанням, що Вас цікавлять, Ви можете проконсультуватися у Центрі. Будемо раді Вас бачити!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл
НАМ 9 РОКІВ! Знайдіть свою щасливу лотерейку!

На честь цього свята наймасштабніша лотерея з призовим фондом понад 35 000 000 грн!!! Прийдіть в Центр, зробіть будь-яку оплату від 1 грн і отримайте можливість витягнути лотерейку на знижку. У Вас є можливість виграти додаткову знижку від 50 грн на наступний чек. Головний приз - сертифікат на суму 10 000 грн, на будь-які послуги Центру !!!

Умови акції:
Лотерейку можна використовувати на чек від 500 грн. з урахуванням усіх знижок і акцій.
Знижка по лотерейці підсумовується з іншими акціями та знижками, крім акції на HydraFacial.
Лотерейку можна використовувати на оплату наперед.

За один візит в Центр Ви можете витягнути тільки одну лотерейку, а використовувати будь-яку кількість з розрахунком 1 чек від 500 грн = 1 лотерейка.
* Лотерейка не діє на: аналізи і дослідження, консультації фахівців, комплексні процедури лазерної косметології, дієтологію, знеболювання, лазерну епіляцію «сідниць» ½ зони, Диспорт, докорекцію контурної пластики, канюлі, шильди, послуги за абонементами, послуги за сертифікатами, покупку косметики, всі процедури НydraFacial.
** Акція діє до 01.06.2018 р. До цього моменту Ви можете використовувати лотерейку або зробити по ній оплату наперед.

НАМ 9 ЛЕТ! Найдите свою счастливую лотерейку!

В честь этого праздника самая масштабная лотерея с призовым фондом более 35 000 000 грн!!! Придите в Центр, сделайте любую оплату от 1 грн и получите возможность вытянуть лотерейку на скидку. У Вас есть возможность выиграть дополнительную скидку от 50 грн на следующий чек. Главный приз – сертификат на сумму 10 000 грн, на любые услуги Центра!!!

Условия акции:
Лотерейку можно использовать на чек от 500 грн. с учетом всех скидок и акций.
Скидка по лотерейке суммируется с другими акциями и скидками, кроме акции на HydraFacial.
Лотерейку можно использовать на оплату наперед.

За один визит в Центр Вы можете вытянуть только одну лотерейку, а использовать любое количество с расчетом 1 чек от 500 грн = 1 лотерейка.
*Лотерейка не действует на: анализы и исследования, консультации специалистов, комплексные процедуры лазерной косметологии, диетологию, обезболивание, лазерную эпиляцию «ягодиц» ½ зоны, Диспорт, докоррекцию контурной пластики, канюли, шильды, услуги по абонементам, услуги по сертификатам, покупку косметики, все процедуры НydraFacial.
**Акция действует до 01.06.2018 г. До этого момента вы можете использовать лотерейку или оплатить по ней наперед.