• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ ВСЬОГО199 ГРН

  Детальніше

 • -25%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • Дорогі клієнти,
  будьте пильними!
  Не купуйте продукцію в
  неперевірених джерелах!

  Детальніше

 • NEW!
  Новітній лазер M22 (США)
  Отримуйте ще більше
  від процедур
  лазерної косметології! • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Наші нагороди Рівне


Вибір року 2020

2020.jpg

«Лазерхауз» отримав медаль «Вибір року 2020» – найвищу нагороду, що підтверджує високу якість та безпечність наших послуг. Перемога дісталася в номінації «Мережа центрів лазерної епіляції року». Наш Центр удостоєний цієї почесної нагороди вже шостий раз, адже нам довіряють мільйони клієнтів. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що на Вас чекають дипломовані співробітники з великим досвідом та найкраще сучасне сертифіковане обладнання, а всі процедури відповідають міжнародним стандартам якості.


Мережа центрів лазерної епіляції року

За підсумками конкурсу «Вибір року 2020», «Лазерхауз» переміг в номінації «Мережа центрів лазерної епіляції року». Про це стало відомо 14 грудня.

Ми піклуємось про кожного нашого клієнта, тому отримати таку високу нагороду – це символ Вашої довіри і велика честь для нас. Щоб наш сервіс завжди був на найвищому рівні, ми регулярно модернізуємо обладнання та впроваджуємо новітні розробки, а наші співробітники підвищують рівень професіоналізму на курсах, тренінгах і майстер-класах відомих фахівців Європи та світу.


ВИБІР РОКУ 2019

vibir_2019.jpg

Центр «Лазерхауз» став переможцем конкурсу «Вибір року 2019» в номінації «Найкраща мережа Центрів лазерної та естетичної косметології року». Підсумки були підведені на початку грудня. З моменту заснування конкурсу наш Центр отримує цю почесну нагороду вже вп'яте.

Медаль «Вибір року 2019» – найвища нагорода, яка говорить про довіру мільйонів українців. Це атрибут успішного бренду, що свідчить про професіоналізм співробітників, відповідність міжнародним стандартам якості, турботу про кожного клієнта. Ми постійно вдосконалюємо наш сервіс і не збираємося зупинятись на досягнутому, оскільки для нас важливо, щоб Ви отримували якісне обслуговування в кожному Центрі.


ЦЕНТР ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ РОКУ

За підсумками конкурсу «Вибір року 2019», про які стало відомо 7 грудня, «Лазерхауз» завоював перемогу в номінації «Центр Лазерної Епіляції року». Це пряме підтвердження високої якості наших послуг і символ довіри споживачів.

Отримати таку високу нагороду – велика честь для нас. Ми дбаємо про наших клієнтів, тож постійно вдосконалюємо наш сервіс: впроваджуємо інноваційні рішення, модернізуємо обладнання, підвищуємо рівень професіоналізму співробітників. Перемога в номінації «Центр Лазерної Епіляції року» свідчить про те, що ми стрімко розвиваємось і наполегливо працюємо над собою, щоб Ви отримували послуги найвищого рівня!

Вибір року 2018

нагороди.jpg

За підсумками конкурсу «Вибір року 2018», які були оголошені 8 грудня, Центр «Лазерхауз» отримав перемогу в номінації «Найкраща мережа Центрів лазерної та естетичної косметології року». Уже другий рік поспіль, і четвертий з моменту заснування конкурсу в 2001 році, наш Центр удостоюється цього високого звання.

Медаль «Вибір року» - це знак визнання мільйонів українців і підтвердження професіоналізму співробітників компанії. Це стимул не зупинятися на досягнутому, а рухатися вперед для ще більшого розвитку і поліпшення сервісу.

Для нас нагорода «Вибір року» - одна з найвищих похвал за сумлінну працю і величезну відданість своїй справі!

Ми безмежно вдячні Вам, наші дорогі клієнти, за Вашу довіру і обіцяємо, що виправдаємо це почесне звання.

Вибір року 2017 

2017.jpg

2 грудня 2017 року були оголошені переможці щорічного Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2017». Центр лазерної косметології «Лазерхауз» отримав визнання журі та споживачів, перемігши в номінації «Мережа центрів естетичної та лазерної косметології року».

Медаль «Вибір року» є атрибутом успішного бренду. Нагорода добре відома в Україні і користується високою довірою споживачів. Метою організаторів конкурсу є вибір кращого з кращих брендів, який відповідає високим вимогам до якості, забезпечує гідний рівень сервісу і піклується про кожного клієнта. Найбільшу вагомість при визначенні лауреатів мав голос споживачів. Опитування проводилось також серед експертів, представників культури, рекламних агентств і оргкомітету.

Отримати нагороду «Вибір року» - велика честь для компанії «Лазерхауз». Це символ визнання українців, для яких ми прагнемо не тільки виправдовувати довіру, а й стрімко розвиватися. «Лазерхауз» заслужив отримання нагороди «Вибір року», так як для нас першочерговим є наполеглива робота над собою, постійне зростання, високий рівень підготовки персоналу і вдосконалення сервісу.

Дякуємо Вам, дорогі клієнти, за повагу і визнання! Воно є для нас найвищою похвалою і стимулом рухатися до нових вершин. Нас називають кращими, отже ми обрали правильний напрямок розвитку компанії. Обіцяємо підтримувати статус кращого центру естетичної і лазерної косметології. Будемо раді і далі надавати Вам якісні послуги і ідеальний рівень обслуговування в кожному центрі України.

  

American Aesthetics Awards

Лазер хаус рівне адреса

12 вересня 2016 року компанія «Lazerhouse» отримала нагороду "American Aesthetics Awards" у категорії Equipment Standarts за особливий професіоналізм наших спеціалістів під час виконання процедур на американських лазерах.

Критеріями при нагородженні були:

 • відповідність обладнання Центрів американським стандартам якості;
 • знання особливостей обладнання спеціалістами Центрів;
 • відповідність технологіям проведення процедур;
 • рівень обслуговування у Центрах

Нагорода "American Aesthetics Awards" – це свідоцтво професійного, ефективного, а головне – безпечного виконання процедур у наших центрах Lazerhouse.

«ГОРДІСТЬ МЕДИЦИНИ-2015» і Медаль «ВЕЛИКЕ СПАДЩИНА ГІППОКРАТА».

Лазерхауз рівне

За значний внесок у медицину та досягнення високих результатів у наданні медичних послуг, Всеукраїнська мережа «Лазерхауз», була удостоєна почесної нагороди - ордена «Гордість медицини України 2015» і медалі «Велика спадщина Гіппократа».

Дана нагорода вручається українським закладам охорони здоров'я, що продемонстрував високу динаміку розвитку і виняткові результати діяльності, сприяють поліпшенню здоров'я населення України.

Ми приймаємо цю нагороду з великою гордістю і вдячністю, що протягом 7 років, ми незмінно отримуємо Ваше визнання і довіру. Перемога надихає нас ставати з кожним роком, все краще і підвищувати якість обслуговування для кожного пацієнта.

Також, в 2015 році, такими нагородами були удостоєні наші кращі фахівці:

Медаль «чуйне серце»

Лазер хаус рівне адреса

Переможцями номінації «Чуйно серце», стала Лікар Косметолог-естетист (дерматолог) - Баркова Т.В. Дана нагорода була вручена за високу компетентність у сфері охорони здоров'я, і вміння знайти до кожного пацієнта особливий підхід, виявити увагу і співпереживання

Акредитаційний Сертифікат. Перша категорія.

Лазер хаус рівне адреса

14 серпня 2014, Центр Лазерхауз отримав найвищу медичну нагороду - акредитацію ПЕРШОЇ категорії. Даний сертифікат означає, що медичний Центр, приватної форми власності, абсолютно не поступається державним лікувальним установам.

Акредитація першої категорії свідчить, про те, що Центр Лазерхауз дотримується всіх Стандартів охорони здоров'я, а медичні працівники повністю відповідають необхідним кваліфікаційним вимогам. Це гарантія того, що наші пацієнти, отримують безпечне, ефективне і відповідне обслуговування. Акредитацію проводила головна комісія Міністерства охорони здоров'я України, яка оцінювала установи «Лазерхауз», на відповідність усім необхідним нормам. Протягом кількох днів, комісія, що складалась з 14-ти експертів, перевіряла і аналізувала діяльність Центру. В результаті чого, було офіційно визнано - абсолютну відповідність всім стандартам і санітарним нормам Міністерства Охорони здоров'я України.

Ми прагнули отримати дану категорію абсолютно самостійно і переконалися що це цілком можливо. Довіряйте свою красу і здоров'я тільки перевіреним організаціям, Чекаємо на Вас!

Лазерхауз отримав премію "Euro Aesthetic Award"

Лазерхауз рівне

Laserhouse is a participant and winner of global European award "Euro Aesthetic Award"! In whole nominations Laserhouse became best in:

 • Most professional medical process
 • Most modern and quality equipment
 • Most innovate service list
 • Most comfortable visitors service
 • Most known brand name"

Центр лазерної косметології Лазерхауз отримав європейську премію у галузі естетичної медицини "Euro Aesthetic Award"! Група спеціалістів від організаційного комітету перебувала у Центрі "Лазерхауз" та під виглядом клієнтів відвідали процедури. Якість консультацій, професіоналізм проведення процедур, обладнання та кінцевий результат - варті найкращих відзнак та відповідають європейським стандартам якості надання послуг у галузі естетичної медицини! Особливої відзнаки варто найкраще американське обладнання, що разом із професійним персоналом дає найкращий результат!

Колектив Центру "Лазерхауз" дуже вдячний за дану нагороду! Наші клієнти завжди заслуговують найкращого!

2010 -2011, ВИБІР РОКУ - ЛАЗЕРХАУЗ!

Лазер хаус рівне адреса Лазерхауз рівне

Другий рік поспіль на урочистій церемонії, Центр лазерної косметології Лазерхауз, отримує звання «Вибір року»! Ми безмежно вдячні нашим клієнтам, за ваш вибір! Ми зробимо все щоб підтвердити вашу довіру до нас!

З вдячністю, колектив Центру "Лазерхауз".

Номінація міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна».

Якість ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ

Мезовартон аккредитация

Національна академія наук України, 19 березня 2010 року, нагородила Центр «Лазерхауз» номінацією міжнародного рейтингу «Якість третього тисячоліття» у сфері косметології.

Щиро вдячні Вам!


Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.