• Лазерна епіляція львів відгуки


  Даруйте красу з Лазерхауз!
  Подарункові сертифікати
  на будь-яку суму!

  Детальніше

 • Скільки коштує лазерна епіляція
  -50%

  Комплексна чистка HydraFacial 1900 грн 950 грн
  • Глибока чистка шкіри
  • Зволоження та живлення;
  • Без почервоніння та
   тривалого відновлення шкіри

  Детальніше

 • Лазерхауз Львов
  Даруємо
  35 000 000 грн
  Зробіть процедуру та вигравайте від 50 до 10 000 грн

 • Епіляція львів
  -25%

  Зробіть процедуру в Центрі та Забирайте знижку при оплаті наперед

  Детальніше

 • Лазер хаус львів
  -30%

  Лазерна Епіляція
  для новачків

  Детальніше

 • Лазерна епіляція ціна
  -50%

  знижка на Ін'єкції
  ботокса
  препарат Botox (США)

  Детальніше

 • -30%

  Курсом
  дешевше

  Знижка 30% при оплаті від 4х процедур
  лазерної епіляції "Золотий Стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  Волюмізація
  Radiesse
  Безопераційна підтяжка обличчя. Зупиніть час!

  Детальніше

 • -30%

  Контурна пластика Juvederm та
  Surgiderm
  • Чіткий контур
  • Природній об'єм
  • Миттєве видалення зморшок

  Детальніше

 • -40%

  Біоревіталізація переродження вашої шкіри!
  • ИАЛ сістем/ ИАЛ АСР
  • Aquashine BR
  • Гіалуаль 1.8%

  Детальніше

 • -30%

  знижка на ін'єкції мезовартон

  Детальніше

 • -10%

  Комплімент
  для Вас
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий Стандарт" кожному клієнту.

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація вищої категорії
32 Філіали
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Андрій

  А лазерне видалення бородавчатого невуса діаметром 1 см на животі проводите?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Андрій! Лазерне видалення новоутворень проводять тільки в наших київських центрах. Невуси видаляють тільки після консультації онколога. Ви можете проконсультуватися з онкологом в нашому центрі. Консультація коштує 200 гривень. Видалення проводять методом електрокоагуляції. Будемо раді Вам допомогти!
 • Віта

  Добрий день! Яку процедуру обрати для видалення світлого волосся над верхнбою губою? У мене ще родимка над верхньою губою, чи створює це будь-які складнощі?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Віта! В нашому центрі використовують метод нано епіляції для видалення білого та сивого волосся. Якщо ж над верхнбою губою волосся світлорусяве та темніше можна використовувати лазерну епіляцію. Родимка в зоні епіляції не є протипоказанням для проведення процедури, але повинні Вас попередити, що волосся на родимці не видаляємо. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію до нашого центру для того, щоб спеціаліст мав змогу підібрати необхідний метод епіляції. Будемо раді Вам допомогти!
 • Вікторія

  Скажіть, а ціна 710 грн включає в себе тільки руки чи ще й пальці і кисті?і чи потрібно перед процедурою збривати все волосся?навіть на пальцях?(в мене жорстке чорне волосся)
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Вікторія! Зона рук повністю включає всю довжину, а також зап'ястя на кисті рук. Ціна однієї процедури 710 гривень без врахування знижок та акцій. У нашому центрі діють різні акції, які оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го листопада будуть діяти наступні акційні пропозиції: - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%; - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити Селфі з фотоатрибутикой в нашому центрі, розмістити фото в соцмережах з коментарем і #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%; - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує знижку в розмірі 10%. Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся. Якщо волосся темне жорстке необхідно перед процедурою за 4-8 годин зону епіляція поголити. Будемо раді Вам допомогти!
 • Вікторія

  Доброго дня!Скажіт,ьскільки процедур потрібно для видалення назавжди волосся з рук?і Скільки це б коштувало?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Вікторія! Назавжди волосся видалити неможливо, адже наш органзім, а також волосяні цибулинки мають можливість поступово відновлюватися. Саме тому після курсу лазерної епіляції (від 4-х до 8-ми процедур) необхідно 1 раз на 1-2 роки проводити підтримуючу процедуру. Ціна процедури залежить від вибраного методу епіляції. Якщо волосся в данній зоні зовсім біле або сиве, тоді використовують Нано епіляцію - не лазерний метод, заснований на використанні спеціального кератолітичного засобу. Курс процедур 6-10 з інтервалом в 1 місяць. Ціна 1-ї процедури нано епіляції для зони рук повністю складає 910 гривень. Якщо ж в даній зоні волосся має пігмент (світло русе та темніше), тоді найефективнішим метод - лазерна епіляця Золотий стандарт. Ціна 1-ї процедури для зони рук повністю складає 710 гривень. У нашому центрі діють різні акції, які оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го листопадабудуть діяти такі акційні пропозиції: - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%; - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити Селфі з фотоатрибутикой в нашому центрі, розмістити фото в соцмережах з коментарем і #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%; - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує знижку в розмірі 10%. Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся. Будемо раді бачити Вас!
 • Света

  Добрий день, у вас ціни на інєкції краси актуальні? Цікавить обличчя губи і носогубні складки?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Світлана! Ціна на сайті актуальні. Якщо Вас цікавить контурна пластика, тоді ціна процедури залежить від вибраного препарату для проведення процедури. Ціни варіюються від 3500 гривень (Dermaren Deep Plus, 1,1мл) до 8200 гривень (Ювідерм Воліфт, 1 мл). До 15-го вересня діє 30% на препарати Ювідерм 3,4 та Волбелла та Сюрджидерм 24хр та 30хр. Як правило, на 1-ну зону витрачають 1 шприц. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та після очного огляду зможуть рекомендувати препарат для проведення процедури. Консультація безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Lina

  Доброго дня, скажіть яка ваша адреса?, у вересні буду у Львові хочу до вас завітати. Щиро дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ліна! У Львові наш центр розташований за адресою вулиця Августина Волошина,4. Центр працює кожного дня з 9:00 до 21:00 за попереднім записом. Записатися Ви можете за номерами вказаними на сайті (032) 253-9791, (093) 177-1643 чи (098) 892-9256 (viber). Будемо раді Вам допомогти!
 • Аліна

  Добридень! Користувалася послугами центру Лазерхауз. Відмінний персонал! Пройшла 4 процедури лазерної епіляції. Ефект добре помітний. Будемо продовжувати). Лікарі акуратні і дуже уважні. Так тримати!
 • Святослав

  Доброго вечора,чи можна зробити у Вас чистку обличчя.Видалення чорних ціток і тд.Скільки це коштує?
  Скільки часу воно загоюється?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Святослав! В нашому центрі є 4 види чисток: механічна чистка 560 гривень, ультразвукова чистка 480 гривень, комбінована чистка (механічна+ультразвукова) 600 гривень, ABR чистка (механічна чистка + ABR пілінг) 600 гривень. До 15-го липня у нашому центрі діє знижка 20% на чистки для обличчя. Ціни вказані з урахуванням знижки. Загоєння триває 3-4 дні. Під час періоду реабілітації буде спостерігатися незначне почервоніння, але в результаті Ваша шкіра буде очищена від висипань та комедонів. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та підберуть чистку для обличчя. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!
 • Марта

  Добрий день!
  Які можливі знижки у день народження? І якщо вони є в який термін до чи після дн ними можна скористатись
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Марта!
   В нашому Центрі до дня народження діє 30% знижки на будь-які процедури в цей день і на протязі 30 днів після нього. Знижка діє лише на один візит і при наявності документу, що підтверджує дату народження. Будемо раді Вам допомогти х інших питань!
 • Юля

  Хочу позбутися волосся над верхньою губою, чи є процедура, яка допоможе це зробити без гоління цієї зони?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Юля!
   У нашому Центрі процедуру видалення небажаного волосся залежно від його кольору і типу проводять такими методами як лазерна епіляція "Золотий стандарт", лазерна епіляція "Эксклюзив" і Нано епіляція, відповідно підготовка при кожній з цих процедур відрізняється. "Золотий стандарт" - це метод боротьби з жорстким, темним волоссям, проводиться процедура на гладко поголену поверхню. Лазерна епіляція "Эксклюзив" призначена для видалення пушкового волосся, проводиться на волосся, що відросло. Світле і сиве волосся в нашому Центрі рекомендуємо видаляти з допомогою Нано епіляції, перед процедурою волосся не треба збривати. Тому, як бачите, збривати волосся потрібно лише, якщо у Вас пігментоване жорстке волосся. Але Ви можете не переживати, навіть якщо Вам показана процедура «Золотий стандарт» , тому що з кожною процедурою волосся навпаки ставатиме менше, воно буде тоншим і світлішим, сповільниться його ріст. Всі наші пацієнти притримуються даної підготовки і дуже задоволені результатом, якщо Ви не хочете збривати, то можете користуватися кремом для депіляції чи підстригати ножничками. Вартість лазерної епіляції «Золотий стандарт» зони верхньої губи – 180 грн., «Ексклюзи в» - 190 грн., Нано епіляції – 230грн. Для досягнення оптимального результату необхідно пройти повний курс, що в середньому складає для «Золотого стандарту» і «Ексклюзиву» 4-8 сеансів. Згодом достатньо робити 1-2 підтримуючі процедури раз на 1-2 роки. Для повного видалення волосся методом Нано епіляції Вам знадобитися від 8-ми до 12-ти процедур, з інтервалом біля одного місяця. На безкоштовній консультації нашому Центрі лазерний спеціаліст назначить Вам найбільш ефективний метод у Вашому випадку, відповість на всі питання, що цікавлять та одразу після консультації зможе провести процедуру. Запрошуємо Вас до нашого Центру, де Ви отримаєте відповіді на всі інші питання. Будемо раді Вам допомогти!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл