• -50%

  акція місяця! Знижка на лазерну епіляцію
  «Золотий стандарт»
  кожному клієнту

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

61 філіал
по всій країні
Понад 150
лазерів останнього покоління
Нагороди
України та Світу
Ліцензія
та акредитація першої категорії
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Відгуки у Коломиї

 • Оксана
  Я переважно не люблю писати коментарі, але цей заклад мені сподобався тому напишу. Вперше в Коломиї я зустріла таку атмостеру, клієнта зустрічають із задоволенням, ніхто тобі не грубіянить, а навпаки допомагає і радить, мені було приємно на процедурі. Колись ходила на інший лазер, то там було так боляче, що просто результату не бачила, а тут є і результат і приємно йти на процедури. Всі рекомендую. P.S.: і мій спеціаліст крутий - я отримала чудові поради, поговорила з ним і навіть посміялися разом, респект!
 • Христина
  З моменту відкриття, я була уже двічі у ЛазерХаусі. Хочу сказати своє вау тому, як обслуговують з усіх сторін. Адміністратор допомогЛА з верхнім одягом, зробила мені каву(думала треба буде доплатити – у чеку не побачила), всюди чисто і красиво. Лазерний лікар провела процедуру скорше на 20хв. Вона уважно працювала,весь час зупиняючись і цікавлячись у мене чи мені комфортно,і чи не потрібно мені перепочити. Взагалі порекомендувала подругам, 10 з 10!!!!!
 • Богдана
  Вдячна своєму спеціалісту Людмилі Михайлівні! Сподобалось, що виконує роботу швидко, щей заряджує позитивом! Проконсультувала не лише по епіляції, а ще по косметології. Адміністратор запропонувала напій, допомогла зняти курточку. Чудові спеціалісти та адміністратори, сервіс на вищому рівні
 • Анастасія
  Порадував персонал: всі чуйні та уважні. Приємні ціни та атмосфера. Перша процедура епіляції пройшла швидко та безболісно. Все на дуже високому рівні, тому рекомендую.
 • Настя
  Чудовий центр, чуйне й уважне відношення до кожного клієнта, привітний персонал, демократичні ціни. В Коломиї це напевно краща клініка з усіх де я була. А саме головне - якість процедур на високому рівні. Однозначно рекомендую!
 • Ірина
  Дякую за професійно проведену процедуру лазерної епіляції. Мені сподобалось відношення персоналу, якість процедури, а також хороші акції, якими я скористалась. Була перший раз, але записалась і на наступні сеанси. Чекаю)
 • Наталія
  Дуже рада, що пришла в Лазерхауз. Мені тут подобаються ціни та приємні акції, уважні та професійні спеціалісти та дівчата-адміни. Їм окрема подяка за чай, каву, приємні розмови. Помітно, що компанія робить все для того, щоб клієнт відував себе комфотно завжди.
 • Ірина
  Була сьогодні вперше на лазерній епіляції. Центр новий, гарний інтер'єр. Особливо мені сподобалось відношення спеціаліста до клієнта: дівчина була уважна та турботлива. Дякую Вам.
Сгорнути всі коментарі
 • 1

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.