• С 1 сентября в Умани!
  • Лазерная эпиляция еще быстрее
  • Дополнительная вакуумная насадка
  • Еще более комфортные процедуры

  Подробнее

 • ГЛУБОКОЕ БИКИНИ
  +ПОДМЫШКИ

  799 ГРН
  Главная акция лета на
  лазерную эпиляцию
  "Золотой стандарт"

  Подробнее • НОГИ ПОЛНОСТЬЮ

  1050 ГРН
  Горячее предложение
  на лазерную эпиляцию
  "Золотой стандарт"

  Подробнее

 • -50%

  ДЛЯ НОВИЧКА!
  Скидка для новых клиентов
  на лазерную эпиляцию
  "Золотой стандарт"

  Подробнее • интернет-магазин профессиональной косметики Приобретайте косметику
  мировых брендов онлайн
  на нашем официальном сайте

  Подробнее

Лучшие
сертифицированные специалисты
Лицензия
и аккредитация первой категории
Награды
Украины и мира
Более 150
лазеров последнего поколения
1 миллион
клиентов выбрали нас
Выгодные
цены и акции
58 филиалов
по всей стране

Отзывы в Умани

 • Світлана
  Доброго дня! Дуже хочу подякувати спеціалістам! Професійно, чітко, етично та стерильно підходять до виконання процедури. Надзвичайно приємно спілкуватись, надають вичерпну консультацію на будь які питання які стосуються роботи Лазерхауз!
 • Валерия
  Давно хотіла написати відгук про кмпанію Лазерхауз та про процедури, які тут проводять. Сервіс на найвищому рівні, результати від процедури лазерної епіляції неймовірні. Проблеми вростання волосся то подразнення шкіри, які турбували мене багато років вирішилися буквально за 2 процедури!!! Нещодавно почала курс Лазерного омолодження обличчя, по рекомендації свого спеціаліста. Моя шкіра стала зволоженою, зменшилися прояви пігментації, вирівнявся тон шкіри, звузилися пори, мені почали робити компліменти!!! В ЛазерХауз можуть комплексно рідійти до вирішення будь якої проблеми, яка вас турбує і це дійсно круто! Скоро планую також відвідати один з київських центрів, адже мрію про процедуру Редженера для волосся та контурну пластику обличчя Кути Джолі! А загалом, на всі 1000% рекомендую центр ЛазерХаус як в Умані, так і по всій Україні! Тут дійсно досвідчені спеціалісти, які зацікавлені в результаті від проведених процедур, якісне обладнання, сертифіковані препарати та косметика! Лазерхауз то любов з першого візиту!!!
 • Вита
  Недавно посетила Лазерхауз, здесь работают очень хорошие профессионалы! В центре очень комфортно себя чувствую, мне понравилось все. А процедура прошла очень незаметно при приятном разговоре со специалистом и самое важное безболезненно!
 • Анастасия
  Очень радует уровень профессионализма специалистов и качество обслуживания! Центр заслуживает оценку 5 из 5! Все на высшем уровне! Результатами процедур более чем довольна и всем рекомендую приходить именно в ЛазерХауз!!!
 • Татьяна
  Не перший рік клієнт цента Лазерхауз. Але хочу подякувати керівництву, що прислуховуються до своїх клієнтів та відкрили центр у нашому місті. Якість послуг як завжди на вищому рівні. Персонал дуже ввічливий та привітний. Так вийшло, що з нестабільним графіком роботи, була на процедурах у всі спеціалістів центру і дуже задоволена результатом. Всі майстри своєї справи!
 • Наташа
  Щаслива, що потрапила в руки справжніх професіоналів! До мого знайомства з ЛазерХауз проходила процедури в іншому центрі в Умані і була дуже незадоволена, не бачила ефекту навітт після 5ї процедури(. Після того пройшло близько 2х років... І якби одного дня не побачила вашу рекламу в інтернеті і не прийшла до вас в центр, я б розчарувалася в процедурі лазерної епіляції... Результат уже після першої процедури, якісне обладнання, спеціаліст підкорила мене своїм професіоналізмом, уважністю та методами роботи! Не написати відгук про ваш центр, то був би справжній злочин!!! ЛазерХауз - ви найкращі!!!
 • Маша
  Дуже люблю Лазерхауз, з моменту відкриття в місці ходжу лише сюди) атмосфера і обслуговування на високому рівні, адміністратори завжди розповідають про вигідні знижки! Загалом, я раджу всім ????
 • Лариса
  Дуже сподобався центр, персонал привітний та уважний. Процедури проводить досвідчений спеціаліст. Результатами дуже задоволена))) Сама процедура лазерної епіляції комфортна та безболісна!
 • Ирина
  Роблю епіляцію декількох зон, більше ніж пів року, дуже задоволена результатом. Записалася на процедуру лазерного омолодження обличчя+шия з активною сивороткою. Представлений чудовий домашній догляд. Персонал уважний, завжди привітні) Завжди діють приємні знижечки! Дякую за вашу роботу)
 • Наталя
  Мала на обличчі оволосіння по чоловічому типу. Була на консультації у спеціаліста в іншому кабінеті - сказала, що лазер мені не допоможе. Хіба якщо поїду десь далі шукати кращу апаратуру, бо в Умані хорошої нема. Коли відкрився "ЛазерХауз", вирішила теж піти на консультацію. Яким було моє здивування, коли мені відповіли, що проблем нема, максимум 10 процедур - і на обличчі нічого не лишиться. Ходила майже рік. Вже після першої процедури був вау-результат. Дяку спеціалістам, дуже допомогли! Окремо хочу наголосити на роботі персоналу. Дівчатка, ви там всі круті! Процвітайте!
Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014

График работы с 9:00 - 21:00
без перерывов и выходных

онлайн оплата

Вы можете оплатить любую услугу, просто заполнив необходимые поля и нажав на кнопку "Оплатить". После совершения оплаты с Вами свяжется наш оператор для подтверждения операции. Оплата картой абсолютно безопасна и осуществляется на сайте платежной системы Platon.

Заказ обратного звонка

Вы можете оставить нам Ваш номер телефона и мы перезвоним в ближайшее время или в указанное Вами время


онлайн запись
ВНИМАНИЕ!

Вы будете записаны на процедуру только после обратного звонка оператора!

Предварительная запись на SKYPE консультацию

ВНИМАНИЕ! Вы будете записаны на процедуру только после обратного звонка оператора!
Консультация по фото
Перетащите фото сюда или выберите файл
Отправить резюме
Перетащите файл сюда или выберите файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.