Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014

Лазерная эпиляция Хмельницкий
NEW

ЭКЗОСОМЫ - НОВАЯ ФОРМУЛА ОМОЛОЖЕНИЯ

Активируйте молодость клеток!

Подробнее

Laser house Хмельницкий
-25%

ВЕСЕННЕЕ ОБНОВЛЕНИЕ
ВАШЕЙ КРАСОТЫ
Скидки на волюмизацию и биоревитализацию

Подробнее

Лазерна епіляція хмельницький ціни


ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
ВЕРХНЕЙ ГУБЫ

за донат 100 грн

Подробнее

Лазерхауз
-20%

СКИДКА НА ЭНДОСФЕРУ Скидка на ТОП-процедуру
при оплате наперед от 5-ти сеансов

Подробнее

Лазерная эпиляция Хмельницкий
NEW

ЛЮБОВЬ И ЗАБОТА НЕ ИМЕЮТ ГРАНИЦ Подари близким онлайн-сертификат в "Лазерхауз"

Подробнее

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛИЕНТА!
Скидка на лазерную эпиляцию "Золотой стандарт" новому клиенту в первый визит

Подробнее

Лицензия
МОЗ
71
филия по Украине
Награды
Украины и мира
150+
лучших лазеров
1000000+
довольных клиентов
Лучшие
специалисты
Выгодные
цены и акции
150+
эффективных лазеров
71
филиалов по всей Украине
100000+
довольных клиентов
15+
наград по миру и Украине
Отзывы и вопросы: 7
Добавить отзыв
Добавить вопрос

Читайте также :
Все
Вопрос
Отзыв
 • avatar
  Даша
  Завжди соромилась йти на епіляцію бікіні, але таки наважилась, записалась і не пошкодувала) в мене був супер спеціаліст, Лариса Іванівна, всім рекомендую. професіонал своєї справи, дуже приємна. не тільки зробила процедуру а ще і відпочила у вас) про сервіс взагалі мовчу, все на найвищому рівна, привітні адміністратори зустрічають, завжди пропонують каву/чай. Завжди є акції, я ще такого не зустрічала. Результат до речі, супер!!!
 • avatar
  Мар'яна
  У "Лазерхауз" роблю видалення своєї негарної судинної сітки на ногах. На початку хвилювалась, чи буде результат від цієї процедури. І тепер розумію, що марно боялась. Вже зробила 4 процедури з курсу і бачу великі результати. Ніжки потихеньку стають природнього рівного кольору без синього відтінку. Вже в передчутті остаточних результатів.
 • Завжди соромилась йти на епіляцію бікіні, але таки наважилась, записалась і не пошкодувала) в мене був супер спеціаліст, Лариса Іванівна, всім рекомендую. професіонал своєї справи, дуже приємна. не тільки зробила процедуру а ще і відпочила у вас) про сервіс взагалі мовчу, все на найвищому рівна, привітні адміністратори зустрічають, завжди пропонують каву/чай. Завжди є акції, я ще такого не зустрічала. Результат до речі, супер!!!
 • У "Лазерхауз" роблю видалення своєї негарної судинної сітки на ногах. На початку хвилювалась, чи буде результат від цієї процедури. І тепер розумію, що марно боялась. Вже зробила 4 процедури з курсу і бачу великі результати. Ніжки потихеньку стають природнього рівного кольору без синього відтінку. Вже в передчутті остаточних результатів.
 • Доброго дня!
  Підскажіть, чи можна у вас виділити родимки
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга! В Хмельницьку даної послуги немає. Можемо запропонувати Вам відвідати наш центр у Львові чи Вінниці. Перед видалення родимки необхідна консультація онколога. Ви можете відвідати спеціаліста в іншому центрі та принести заключення, що дане новоутворення можна видаляти. Заключення діє напротязі 1-го місяця з моменту отримання. Чи відвідати онколога в нашому центрі, консультація коштує 200 гривень. Зразу після консультації спеціаліст може видалити новоутворення. Видалення проводять за допомогою електрокоагулятора. Ціна видалення 1-ї родимки складає 300 гривень. Перед видаленням можно новоутворення знеболити ін‘єкційно ультракаїном. Знеболення оплачується окремо - 50 гривень. Будемо раді Вам допомогти!
 • Хотела поделится своими позитивными эмоциями от посещения центра Лазерхауз. Очень красивый интерьер, девочки-администраторы очень приветливые) Врач Таня в свою очередь ответила на множество интересующих меня вопросов и проявила внимательное отношение во время процедуры)
 • Удаляете ли Вы растяжки? Если да какая стоемость этой процедуры?
  • Администратор Лазерхауз
   Добрый день, Валентина!
   В нашем хмельницком филиале «Лазерхау з» проводят только процедуры лазерной и Нано эпиляции, лазерного омоложения, лечения угревой болезни, лазерного удаления сосудов. По данным процедурам Вы можете бесплатно проконсультиров аться со специалистом в нашем Центре. Будем рады Вам помочь!
 • Я також хочу спробувати 0688330***
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наташа!
   Оператор кол-центру в найближчий час зв’яжетьс я з Вами і запише на зручний день та час. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!

 • Цікавить спробувати. 0686576***
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга!
   Оператор кол-центру в найближчий час зв’яжеться з Вами і запише на зручний день та час. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014