• Мы лучшие!
  в номинации: “Сеть Центров эстетической и лазерной косметологии года”

  Подробнее

 • Дарим
  35 000 000 грн
  Сделайте процедуру и выиграйте от 50 до 10 000 грн

  Подробнее

 • -25%

  Сделай процедуру в Центре и Забирай
  скидку до -25%
  при оплате наперед

  Подробнее

 • -25%

  Лазерная эпиляция
  для новичков

  Подробнее

 • -30%

  Курсом
  дешевле

  Скидка 30% при оплате от 4х процедур лазерной эпиляции "Золотой Стандарт"

  Подробнее

 • -10%

  Комплимент
  для Вас
  Скидка на лазерную эпиляцию "Золотой Стандарт" каждому клиенту.

  Подробнее

Лицензия
и аккредитация высшей категории
35 филиалов
по всей стране
Награды
Украины и мира
Более 150
лазеров последнего поколения
1 миллион
клиентов выбрали нас
Лучшие
сертифицированные специалисты
Выгодные
цены и акции
 • Леся

  Добрий день. Скажіть будьласка, чи можна після процедури лащерне омолодження займатися спортом? Дякую.
  • Администратор Лазерхауз

   Доброго дня, Леся! Так можна, таких обмежень після процедури немає. В перші дні після процедури, якщо спостерігається почервоніння в зоні проведення процедури, після інтенсивних фізичних навантажень воно може посилитися, але перейматися на цей рахунок не варто. Для кращої регенерації шкіри в такому випадку можна використовувати Пантенол чи Бепантен. Будемо раді Ва допомогти!
 • Valeria

  Добрый день,подскажите,являеться ли беременность противопоказанием при лазерной эпиляции?
  • Администратор Лазерхауз

   Добрый день, Валерия! Беременность противопоказание к лазерной эпиляции. Будем рады Вам помочь по другим интересующим вопросам!
 • Юля

  Ціна це за весь курс чи за кожну процедуру потрібно платити?
  • Администратор Лазерхауз

   Доброго дня, Юлія! Ціни вказані за одну процедуру. Також в нашому центрі діють різноманітні акції, що онвовлюються 15-го числа кожного місяця. Будемо раді допомогти з інших питань!
 • Юля

  Як отримати скидку - 80%? Це скидка на весь курс, чи на 1 процедуру наступної зони?
  • Администратор Лазерхауз

   Доброго дня, Юлія! Акція "Солодка пропозиція" -80% на другу зону в чеку, що дешевша по вартості. Тобто, в один візит Ви проводите лазерну епіляцію декількох зон і на кожну другу зону в чеку, що дешевша по вартості, Ви отримаєте знижку -80%. Будемо раді Вам допомогти!
 • Юлія

  Доброго дня!
  Підскажіть, в зону "сідниці" входить міжсіднична складка, чи просто поверхнева частина сідниць?
  • Администратор Лазерхауз

   Доброго дня, Юлія! Ні, міжсіднична складка не входить в зону сідниць. Зона сідниць включає тільки зовнішню поверхню сідниць. Міжсіднична складка рахується як окрема зона, ціна якої складає 450 гривень без врахування знижок. Будемо раді допомогти!
 • Даша

  Вас можна видалити ростяжки?
  • Администратор Лазерхауз

   Доброго дня, Даша!
   В нашому хмельницькому філіалі «Лазерхау з» проводять лише послуги з видалення волосся (лазерну та Нано епіляцію), а також такі послуги з лазерної косметології як: лазерне омолодження, лазерне лікування вугревої хвороби та лазерне видалення судин. По всім питанням, що стосуються проведення даних процедур Ви можете безкоштовно проконсультуват ися в нашому Центрі. Будемо раді Вам допомогти!
 • Оля

  Доброго дня ! З якого віку можна проводити лазерне омолодження? скільки процедур потрібно? чи можна проводити в весняно - літній період , коли велика сонячна активність?після цих процедур потрібний спеціальний догляд для шкіри, сонцезахисні креми?
  • Администратор Лазерхауз

   Доброго дня, Оля!
   Лазерне омолодження проводять по показанням, але рекомендовано проводити цю процедуру з 25-річного віку. Лазерне омолодження - це лікувальна процедура для усунення уже присутніх проявів старіння шкіри і профілактики нових, поводиться вона на діодному апараті Lumenis Light Sheer. Повний курс лазерного омолодження розрахований на 3-5 процедур, які потрібно проводити з періодичністю в 2-3 тижні. Вартість лазерного омолодження обличчя – 580 грн. Після процедури лазерного омолодження шкіра набуває однорідний здоровий колір, зникають судинні утворення і пігментація, шкіра стає м'якою, оксамитовою і підтягнутою, розгладжуються дрібні зморшки. Проводити процедуру можна і в період сонячної активності. Головне, дотримуватися всіх рекомендацій спеціаліста, ДО і ПІСЛЯ процедурного режиму, та використовувати сонцезахисний крем з SPF не менше 35. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в наш Центр, де Ви отримаєте відповіді на інші питання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
 • юлия

  сколько стоит эпиляция всго тела?
  • Администратор Лазерхауз

   Добрый день, Юлия!
   Стоимость процедуры будет зависеть от зон лазерной эпиляции. С ценами на услуги Вы можете ознакомиться на сайте, вся информация там актуальна http://www.laserhouse.com.ua/hmelnickiy_pricenew.  На данную процедуру действует много акций и скидок, с которыми Вы можете ознакомиться на сайте в разделе «Акции». По другим интересующим Вас вопросам Вы можете бесплатно проконсультироваться с лазерным специалистом. Будем рады Вам помочь!
 • Марьяна

  Здравствуйте.У моей дочери,ей 8лет.На щечке красные сосудики(купероз).Читала что можно удалить лазарем.Можно ли в таком возрасте?
  • Администратор Лазерхауз

   Добрый день, Марьяна!
   Проводить процедуру в таком возрасте не рекомендовано, лечение можно начинать после периода полового созревания. Также хотели бы отметить, что в нашем хмельницком филиале не занимаются лечением купероза. В Центре проводят только процедуры лазерной и Нано эпиляции, лазерной косметологии (лазерное омоложение, лечение угревой болезни и удаление сосудов). Вы можете бесплатно проконсультиров аться по данным процедурам со специалистом нашего Центра. Будем рады Вам помочь по другим вопросам!
 • Галина

  Доброго дня! Підскажіть,після повного видалення волосся ,через який період часу волосся проявиться знову??? Чи воно зникне на все життя??? Дякую.
  • Администратор Лазерхауз

   Доброго дня, Галина!
   Лазерна епіляція - один з найбільш безпечних та ефективних методів видалення небажаного волосся на тривалий час. У нашому Центрі процедура лазерної епіляції проводиться на діодному лазері останнього покоління Lumenis Light  Sheer ET (США), який зарекомендував себе як найбільш результативний, швидкий і безпечний апарат на просторах світової косметології. Результат від процедури для кожного пацієнта індивідуальний. В середньому для повного видалення досить від 4-х до 8-х сеансів лазерної епіляції. Гарантувати видалення волосся назавжди ми не можемо через фізіологічні особливості нашого організму, які передбачають поступове відновлення клітин, в тому і волосяних фолікулів. Тому після завершення курсу знадобиться робити 1-2 підтримуючі процедури раз на рік – два (у кожного індивідуально). Інтервали між процедурами в курсі наступні: після першої процедури - від 4 до 6 тижнів; після другої процедури - від 6 до 8 тижнів; після третьої процедури - від 8 до 10 тижнів, з кожним сеансом інтервал збільшується на 2 тижні. Також з кожною процедурою зменшується кількість волосся, воно стає тоншим і сповільнюється його ріст. По іншим питанням, що стосуються проведення даної процедури, запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію до нашого Центру. Будемо раді Вам допомогти!
Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014

График работы с 9:00 - 21:00
без перерывов и выходных

онлайн оплата

Вы можете оплатить любую услугу нашего центра, просто заполнив необходимые поля и нажав на кнопку "Оплатить". После совершения оплаты с Вами свяжется наш оператор для подтверждения операции. Оплата картой абсолютно безопасна и осуществляется на сайте платежной системы Platon.

Заказ обратного звонка

Вы можете оставить нам Ваш номер телефона и мы перезвоним в ближайшее время или в указанное Вами время


онлайн запись

ВНИМАНИЕ!

Вы будете записаны на процедуру только после обратного звонка оператора!

Предварительная запись на SKYPE консультацию

ВНИМАНИЕ! Вы будете записаны на процедуру только после обратного звонка оператора!

Консультация по фото

Перетащите фото сюда или выберите файл

Отправить резюме

Перетащите файл сюда или выберите файл
НАМ 9 РОКІВ! Знайдіть свою щасливу лотерейку!

На честь цього свята наймасштабніша лотерея з призовим фондом понад 35 000 000 грн!!! Прийдіть в Центр, зробіть будь-яку оплату від 1 грн і отримайте можливість витягнути лотерейку на знижку. У Вас є можливість виграти додаткову знижку від 50 грн на наступний чек. Головний приз - сертифікат на суму 10 000 грн, на будь-які послуги Центру !!!

Умови акції:
Лотерейку можна використовувати на чек від 500 грн. з урахуванням усіх знижок і акцій.
Знижка по лотерейці підсумовується з іншими акціями та знижками, крім акції на HydraFacial.
Лотерейку можна використовувати на оплату наперед.

За один візит в Центр Ви можете витягнути тільки одну лотерейку, а використовувати будь-яку кількість з розрахунком 1 чек від 500 грн = 1 лотерейка.
* Лотерейка не діє на: аналізи і дослідження, консультації фахівців, комплексні процедури лазерної косметології, дієтологію, знеболювання, лазерну епіляцію «сідниць» ½ зони, Диспорт, докорекцію контурної пластики, канюлі, шильди, послуги за абонементами, послуги за сертифікатами, покупку косметики, всі процедури НydraFacial.
** Акція діє до 01.06.2018 р. До цього моменту Ви можете використовувати лотерейку або зробити по ній оплату наперед.

НАМ 9 ЛЕТ! Найдите свою счастливую лотерейку!

В честь этого праздника самая масштабная лотерея с призовым фондом более 35 000 000 грн!!! Придите в Центр, сделайте любую оплату от 1 грн и получите возможность вытянуть лотерейку на скидку. У Вас есть возможность выиграть дополнительную скидку от 50 грн на следующий чек. Главный приз – сертификат на сумму 10 000 грн, на любые услуги Центра!!!

Условия акции:
Лотерейку можно использовать на чек от 500 грн. с учетом всех скидок и акций.
Скидка по лотерейке суммируется с другими акциями и скидками, кроме акции на HydraFacial.
Лотерейку можно использовать на оплату наперед.

За один визит в Центр Вы можете вытянуть только одну лотерейку, а использовать любое количество с расчетом 1 чек от 500 грн = 1 лотерейка.
*Лотерейка не действует на: анализы и исследования, консультации специалистов, комплексные процедуры лазерной косметологии, диетологию, обезболивание, лазерную эпиляцию «ягодиц» ½ зоны, Диспорт, докоррекцию контурной пластики, канюли, шильды, услуги по абонементам, услуги по сертификатам, покупку косметики, все процедуры НydraFacial.
**Акция действует до 01.06.2018 г. До этого момента вы можете использовать лотерейку или оплатить по ней наперед.