Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014

 • NEW

  В НАШЕМ ЦЕНТРЕ ПРОВОДЯТ ЛЕЧЕНИЕ ПСОРИАЗА! За подробной информацией обращайтесь к врачу-дерматологу.

  Подробнее

 • ГОЛЕНИ С КОЛЕНЯМИ 550 ГРН Акционная цена на лазерную эпиляцию

  Подробнее

 • -30%

  НА ВСЕ ПРОЦЕДУРЫ! Для военнослужащих ВСУ

  Подробнее

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛИЕНТА!
  Скидка на лазерную эпиляцию "Золотой стандарт" новому клиенту в первый визит

  Подробнее

Лицензия
и аккредитация первой категории
70 филиалов
по всей стране
Награды
Украины и мира
Более 150
лазеров последнего поколения
1 миллион
клиентов выбрали нас
Лучшие
сертифицированные специалисты
Выгодные
цены и акции

Лазерная эпиляция в Хмельницком. Консультация — ответы на ваши вопросы

 • avatar
  Делей Олег
  Доброго дня, є вакансія "Лазерний спеціаліст" з навчанням в Хмельницькому. Чоловіки можуть претендувати на неї? Чи є якісь обмеження?
  • Администратор Лазерхауз
   Добрий вечір, центр Лазерхауз! Лазерними спеціалістами в нашій компанії працюють лише жінки. З актуальними вакансіями можна ознайомитись на work/ua та на нашому сайті https://www.laserhouse.com.ua вибравши потрібне місто.
 • Чи планується апарат для кріоліполізу в м.Хмельницький. І апарат Сandela?
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Юліє! На цей час немає інформації стосовно введення даного обладнання в м. Хмельницький. Ви можете слідкувати за оновленнями на нашому сайті, або зателефонувати на гарячу лінію і наші консультанти можуть запропонувати найближчі міста, в яких в наших центрах проводиться кріоліполіз, а також є апарат Сandela. Зокрема, останній лазер представлений у м. Вінниця. Будемо раді бачити Вас!
 • Добрий день, чи допоможе прибрати лазерна блефаропластика грижі повік?
  • Администратор Лазерхауз
   Добрий день, Ольго! Лазерна блефаропластика нижніх повік бореться з різними проблемами: набряками, зморшками, темними колами, провисаннями. Методика сприяє освітленню синців і підвищенню еластичності шкірного покриву в периорбітальній зоні. Для верхніх повік процедура рекомендується при початковій стадії обвисання шкіри. Вона допоможе зробити її щільнішою та пружнішою, забезпечить помітний ліфтинг-ефект. Якщо у Вас виражені саме грижові мішки, то найкраще підійде процедура мезотерапії препаратом Dermaheal Eyebag Solution. Повіки після блефаропластики помітно змінюються, оскільки препарат створює ущільнюючий каркас, тим самим перешкоджаючи накопиченню рідини під очима. Засіб також активізує вироблення еластину і колагену. Завдяки цьому запускається процес оновлення клітин і розщеплення жирів, вирівнюється тон, усуваються ознаки втоми. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, після очного огляду на якій спеціаліст зможе підібрати Вам процедуру та проконсультувати більш детально. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!
 • Доброго дня, а ви видаляєте колоїдні рубці?
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Олександра. У нас приймають лікарі-комбустіологи, які пройшли спеціалізоване навчання у Сафонова Ігоря Володимировича. Він гуру в лікуванні рубців, один з кращих комбустіологів Європи, кращий лікар по рубцях в Україні з досвідом роботи понад 35 років. Наші фахівці успішно навчилися у нього унікальним технікам, Компанія закупила дороге устаткування, щоб наші клієнти отримали приголомшливий результат від процедур, якого не надасть жодна клініка України. Поки вони приймають в таких містах: Київ, Одеса, Львів, Харків та Дніпро. Видалення келоїдних рубців зазвичай проводиться ін'єкціями Кеналогу або Дипроспану. Точно зможе підібрати лише спеціаліст при очному огляді. Консультація в даних спеціалістів безкоштовна. Також, попередньо можете надіслати нам фото на Вайбер, для уточнення у спеціалістів. Будемо раді Вам допомогти!
 • Доброго дня, а у вас є майстри чоловіки? Для депіляції інтимної зони
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Сергію! В нашому Центрі всі лазерні спеціалісти жіночої статі.
 • Доброго дня! Чи можна робити тату на тілі, а особливо на зоні, на якій проводиться лазерне видалення волосся? Яким чином, у даній ситуації, лазер може вплинути на тату? В мене вже було 4 сеанси...
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Андріано! Після лазерної епіляції можно робити татуювання, коли пройде почервоніння і чутливість шкіри. Але так як лазерний промінь нагріває пігмент під шкірою, при подальшому проходженні процедур лазерної епіляції зона з татуюванням буде обходитися з відступом у декілька сантиметрів, щоб не пошкодити татуювання. В наших центрах лазерна епіляція в зонах з татуюваннями є частою практикою, для проведяння процедури використовується пластир для заклеювання татуювань, щоб процедура була максимально комфортною. Будемо раді бачити Вас!
 • Доброго дня !!!можна робити процедуру видалення усиків під час менструації
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Олеся! Менструація не є протипоказанням до проведення лазерної епіляції. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Доброго дня. З якого віку можна проводити лазерне лікування вугревого висипання?
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталя! В нашому центрі проводять процедури дітям з 10 років по показанням. Показаннями до проведення лазерного лікування вугрової хвороби є: вугрові висипання, розширенні пори, жирний блиск. Всім неповнолітнім клієнтам процедури в центрі проводять тільки після підписання їхніми батьками/опікунами договору-згоди на проведення процедури. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!
 • Здравствуйте, в 15 лет можно делать лазерную эпиляцию?
  • Администратор Лазерхауз
   Добрый день, Алина! Процедуры в нашем центре проводят с 10 лет. Нужно учитывать важный фактор, что рост волос гормонально зависимый процесс, поэтому наши специалисты рекомендуют эпиляцию проводить с момента полового созревания (у девушек после первой менструации). Будем рады Вам помочь по другим интересующим вопросам!
 • Здравствуйте. Хочу записаться к вам на лазерную эпиляцию ног и бикини. Но я боюсь, что мастер сделает мне ожог, даже микроожог для меня недопустим. Как я могу быть уверена, что этого не произойдет? Может ли мастер делать процедуру на минимальных мощностях? Какую ответственность несет мастер, если он повредил поверхность кожи? г. Хмельницкий.
  • Администратор Лазерхауз
   Добрый день, Анна! В нашем центре используется самое современное оборудование - американский диодный лазер Lumenis, который можно смело применять на всех фототипах кожи не боясь за ожоги. В нашем центре работают специалисты с медицинским образованием, которые прошли специализированное обучение. Наш центр на рынке Украины 10 лет, очень дорожим своей репутацией и для нас каждый клиент ценен поэтому сделаем все возможное, чтобы клиент оставался доволен качеством пройденный процедур, а также их результативностью. Будем рады видеть Вас в нашем центре!
Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014