• ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
  "ЗОЛОТОЙ СТАНДАРТ"
  БИКИНИ ВСЕГО 500 ГРН

  Подробнее • интернет-магазин профессиональной косметики Приобретайте косметику
  мировых брендов онлайн
  на нашем официальном сайте

  Подробнее

Лицензия
и аккредитация первой категории
63 филиала
по всей стране
Награды
Украины и мира
Более 150
лазеров последнего поколения
1 миллион
клиентов выбрали нас
Лучшие
сертифицированные специалисты
Выгодные
цены и акции

Лазерная эпиляция в Хмельницком. Консультация — ответы на ваши вопросы

 • Олександра
  Доброго дня, а ви видаляєте колоїдні рубці?
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Олександра. У нас приймають лікарі-комбустіологи, які пройшли спеціалізоване навчання у Сафонова Ігоря Володимировича. Він гуру в лікуванні рубців, один з кращих комбустіологів Європи, кращий лікар по рубцях в Україні з досвідом роботи понад 35 років. Наші фахівці успішно навчилися у нього унікальним технікам, Компанія закупила дороге устаткування, щоб наші клієнти отримали приголомшливий результат від процедур, якого не надасть жодна клініка України. Поки вони приймають в таких містах: Київ, Одеса, Львів, Харків та Дніпро. Видалення келоїдних рубців зазвичай проводиться ін'єкціями Кеналогу або Дипроспану. Точно зможе підібрати лише спеціаліст при очному огляді. Консультація в даних спеціалістів безкоштовна. Також, попередньо можете надіслати нам фото на Вайбер, для уточнення у спеціалістів. Будемо раді Вам допомогти!
 • Сергій
  Доброго дня, а у вас є майстри чоловіки? Для депіляції інтимної зони
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Сергію! В нашому Центрі всі лазерні спеціалісти жіночої статі.
 • Андріана
  Доброго дня! Чи можна робити тату на тілі, а особливо на зоні, на якій проводиться лазерне видалення волосся? Яким чином, у даній ситуації, лазер може вплинути на тату? В мене вже було 4 сеанси...
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Андріано! Після лазерної епіляції можно робити татуювання, коли пройде почервоніння і чутливість шкіри. Але так як лазерний промінь нагріває пігмент під шкірою, при подальшому проходженні процедур лазерної епіляції зона з татуюванням буде обходитися з відступом у декілька сантиметрів, щоб не пошкодити татуювання. В наших центрах лазерна епіляція в зонах з татуюваннями є частою практикою, для проведяння процедури використовується пластир для заклеювання татуювань, щоб процедура була максимально комфортною. Будемо раді бачити Вас!
 • Олеся
  Доброго дня !!!можна робити процедуру видалення усиків під час менструації
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Олеся! Менструація не є протипоказанням до проведення лазерної епіляції. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Наталья
  Доброго дня. З якого віку можна проводити лазерне лікування вугревого висипання?
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталя! В нашому центрі проводять процедури дітям з 10 років по показанням. Показаннями до проведення лазерного лікування вугрової хвороби є: вугрові висипання, розширенні пори, жирний блиск. Всім неповнолітнім клієнтам процедури в центрі проводять тільки після підписання їхніми батьками/опікунами договору-згоди на проведення процедури. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!
 • Алина
  Здравствуйте, в 15 лет можно делать лазерную эпиляцию?
  • Администратор Лазерхауз
   Добрый день, Алина! Процедуры в нашем центре проводят с 10 лет. Нужно учитывать важный фактор, что рост волос гормонально зависимый процесс, поэтому наши специалисты рекомендуют эпиляцию проводить с момента полового созревания (у девушек после первой менструации). Будем рады Вам помочь по другим интересующим вопросам!
 • Аня
  Здравствуйте. Хочу записаться к вам на лазерную эпиляцию ног и бикини. Но я боюсь, что мастер сделает мне ожог, даже микроожог для меня недопустим. Как я могу быть уверена, что этого не произойдет? Может ли мастер делать процедуру на минимальных мощностях? Какую ответственность несет мастер, если он повредил поверхность кожи? г. Хмельницкий.
  • Администратор Лазерхауз
   Добрый день, Анна! В нашем центре используется самое современное оборудование - американский диодный лазер Lumenis, который можно смело применять на всех фототипах кожи не боясь за ожоги. В нашем центре работают специалисты с медицинским образованием, которые прошли специализированное обучение. Наш центр на рынке Украины 10 лет, очень дорожим своей репутацией и для нас каждый клиент ценен поэтому сделаем все возможное, чтобы клиент оставался доволен качеством пройденный процедур, а также их результативностью. Будем рады видеть Вас в нашем центре!
 • Леся
  Добрий день. Скажіть будьласка, чи можна після процедури лащерне омолодження займатися спортом? Дякую.
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Леся! Так можна, таких обмежень після процедури немає. В перші дні після процедури, якщо спостерігається почервоніння в зоні проведення процедури, після інтенсивних фізичних навантажень воно може посилитися, але перейматися на цей рахунок не варто. Для кращої регенерації шкіри в такому випадку можна використовувати Пантенол чи Бепантен. Будемо раді Ва допомогти!
 • Valeria
  Добрый день,подскажите,являеться ли беременность противопоказанием при лазерной эпиляции?
  • Администратор Лазерхауз
   Добрый день, Валерия! Беременность противопоказание к лазерной эпиляции. Будем рады Вам помочь по другим интересующим вопросам!
 • Юля
  Ціна це за весь курс чи за кожну процедуру потрібно платити?
  • Администратор Лазерхауз
   Доброго дня, Юлія! Ціни вказані за одну процедуру. Також в нашому центрі діють різноманітні акції, що онвовлюються 15-го числа кожного місяця. Будемо раді допомогти з інших питань!
Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014

График работы с 9:00 - 21:00
без перерывов и выходных

онлайн оплата

Вы можете оплатить любую услугу, просто заполнив необходимые поля и нажав на кнопку "Оплатить". После совершения оплаты с Вами свяжется наш оператор для подтверждения операции. Оплата картой абсолютно безопасна и осуществляется на сайте платежной системы Platon.

Заказ обратного звонка

Вы можете оставить нам Ваш номер телефона и мы перезвоним в ближайшее время или в указанное Вами время


онлайн запись
ВНИМАНИЕ!

Вы будете записаны на процедуру только после обратного звонка оператора!

Предварительная запись на SKYPE консультацию

ВНИМАНИЕ! Вы будете записаны на процедуру только после обратного звонка оператора!
Консультация по фото
Перетащите фото сюда или выберите файл
Отправить резюме
Перетащите файл сюда или выберите файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.