Епіляція верхньої губи Полтава
NEW

LED-ТЕРАПИЯ ИНФРАКРАСНОЙ ЛАМПОЙ Теперь в Центрах “Лазерхауз”

Подробнее

Лазерхауз Полтава отзывы
NEW

ЭКЗОСОМЫ - НОВАЯ ФОРМУЛА ОМОЛОЖЕНИЯ

Активируйте молодость клеток!

Подробнее

Епіляція верхньої губи Полтава
-25%

ВЕСЕННЕЕ ОБНОВЛЕНИЕ
ВАШЕЙ КРАСОТЫ
Скидки на волюмизацию и биоревитализацию

Подробнее

Епіляція верхньої губи Полтава


ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
ВЕРХНЕЙ ГУБЫ

за донат 100 грн

Подробнее

Лазерхауз Полтава отзывы
-20%

СКИДКА НА ЭНДОСФЕРУ Скидка на ТОП-процедуру
при оплате наперед от 5-ти сеансов

Подробнее

NEW

ЛЮБОВЬ И ЗАБОТА НЕ ИМЕЮТ ГРАНИЦ Подари близким онлайн-сертификат в "Лазерхауз"

Подробнее

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛИЕНТА!
Скидка на лазерную эпиляцию "Золотой стандарт" новому клиенту в первый визит

Подробнее

Лицензия
МОЗ
71
филия по Украине
Награды
Украины и мира
150+
лучших лазеров
1000000+
довольных клиентов
Лучшие
специалисты
Выгодные
цены и акции

Отзывы о лазерной эпиляции в Полтаве

Отзывы и вопросы: 293
Добавить отзыв
Добавить вопрос

Читайте также :
Все
Вопрос
Отзыв
 • avatar
  Роман
  Був на видаленні тату на новому апараті який щойно приїхав, назву не запам'ятав. Можу сказати, що було не боляче, бо дули холодним потоком повітря. По результату зможу оцінити трохи пізніше але коли проводили процедуру, то вже було видно як тату зреагувало. Сподіваюсь буде круто, бо хочу виправити помилки молодості)
 • avatar
  Дарина
  Проводила чистку Хайдра ( сподіваюсь правильно написала ) ) Мені сподобалось, що під час процедури не було болючих відчуттів , чистка була комфортна та навіть приємна. Прийду ще ) Наступного разу хочу ще під очі спробувати провести )
 • Був на видаленні тату на новому апараті який щойно приїхав, назву не запам'ятав. Можу сказати, що було не боляче, бо дули холодним потоком повітря. По результату зможу оцінити трохи пізніше але коли проводили процедуру, то вже було видно як тату зреагувало. Сподіваюсь буде круто, бо хочу виправити помилки молодості)
 • Проводила чистку Хайдра ( сподіваюсь правильно написала ) ) Мені сподобалось, що під час процедури не було болючих відчуттів , чистка була комфортна та навіть приємна. Прийду ще ) Наступного разу хочу ще під очі спробувати провести )
 • Був у спеціаліста по лікуванню рубців або ж шрамів. Вперший раз про такого почув і було цікаво сходити, тому що мав пару таких які хотів прибрати. Поки тільки почали працювати з ними але вже бачу результат, дякую Альоні Сергіївні.
 • Результат просто супер, волосся вже майже не росте. Була в різних центрах але таких результатів ще не було, та і обслуговування дуже приємне, ввічливі адміністратори та спеціалісти.
 • Видаляла судини на Канделі, реабілітація була трохи довше ніж після звичайних процедур, але результат того вартий. Обличчя одразу посвітлішало та пішли судини. Рекомендую
 • Колола губи у косемтолога, результатом задоволена залишилась не тільки я, а й мій чоловік) Переймався щоб не були як у качки) Вийшло природньо та естетично. Дякую Ольга Олександрівна)
 • Була на епіляції, результатам дуже задоволена, хочу пройти повний курс. Ще сподобались акції та обслуговування
 • Хотіла подякувати! Бо була в день народження у вас в центрі, мене привітали, була святкова музика. Це було дуууже не очіковано і так само дуууже приємно ! Тому дякую вам за сервіс та тепле відношення до клієнтів!
 • Був на видаленні родимки у Анни Орестівни, безболісно та якісно. Сліда майже не залишилось. Прийду ще.
 • Доброго дня. Ходжу до дерматолога Ігнатенко Аліни. Якщо казати правду, то вже не хотіла і йти навіть на першу консультацію, бо зазвичай нічого не допомагало. Але я дякую, собі в першу чергу, що я наважилась та сходила на цю консультацію. Звісно лікування шкіри це не швидкий процес, але я вже бачу дуже хороші результати. Тому всім хто зневірився раджу сходити до цього спеціаліста.
Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014