• -20%

  СКИДКА НА ЭНДОСФЕРУ Скидка на ТОП-процедуру
  при оплате наперед от 5-ти сеансов

  Подробнее

 • NEW

  ЛЮБОВЬ И ЗАБОТА НЕ ИМЕЮТ ГРАНИЦ
  Подари близким онлайн-сертификат в "Лазерхауз"

  Подробнее

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛИЕНТА!
  Скидка на лазерную эпиляцию "Золотой стандарт" новому клиенту в первый визит

  Подробнее

 • БЛАГОДАРИМ ЗА ДОВЕРИЕ! Лазерхауз - “Выбор года 2023” в номинации «Сеть Центров косметологии и лазерной эпиляции года»

  Подробнее

Ліцензія
і акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України і світу
Більш ніж 150
лазерів останнього покоління
1 мільйон
клієнтів вибрали нас
Кращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
ціни та акції
 • Лазерхауз
 • Лазерна шліфовка постакне (лазерний пілінг)

Лазерна шліфовка постакне в Вінниці

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Вугрова хвороба - поширена проблема. З нею стикаються жінки та чоловіки різного віку. Якщо лікувати висипання неправильно, це може призвести до появи постакне - нерівномірного рельєфу і гіперпігментації. Шкіра стає горбистою, а тон - неоднорідним. Внаслідок таких змін якість життя може знизитися. Самостійно впоратися зі слідами від акне неможливо. І тут на допомогу приходить сучасна косметологія. Для зменшення шрамів і рубців після запальних елементів застосовується лазерне шліфування. Це апаратна процедура, яка проводиться в нашому Центрі «Лазерхауз» у Вінниці.

Завдяки інноваційному обладнанню можна прибрати до 90% дефектів. Методика характеризується високою ефективністю і практично не викликає дискомфорту, оскільки можна нанести знеболювальний засіб. Для досягнення кращого ефекту апаратний вплив доповнюється хімічним пілінгом PRX-T33. Після завершення курсу поверхня помітно вирівнюється, горбистості та западини розгладжуються, а колір стає більш однорідним.

ПРИНЦИП РОБОТИ МЕТОДИКИ

Процедура виконується поетапно. Спочатку - мікрошліфування для атравматичного видалення верхнього шару клітин. Потім проводиться прогрівання тканин з метою посилення синтезу колагену й еластину - термоліфтинг. Далі здійснюється лазерне шліфування. Його проводять на новітній мультифункціональній платформі Lumenis M22 американського виробництва з фракційним модулем Resur FX. Він генерує велику кількість тонких променів, які зачіпають тільки проблемну зону. На здорові ділянки вплив світлової енергії не поширюється. У результаті в шкірі з'являються мікроканали, які стимулюють поділ клітин, завдяки чому прискорюються регенеративні процеси. Вона починає активно оновлюватися. Лазер також підвищує вироблення еластинових і колагенових волокон, тому після терапії стан шкіри помітно поліпшується, вона стає більш пружною і м'якою на дотик. Наприкінці сеансу наноситься пілінг PRX-T33, що вирівнює тон і рельєф.

Щоб зменшити до 90% слідів від акне, необхідно пройти повний курс процедур. Методика є повністю безпечною, оскільки лазерний потік діє локально і жодним чином не позначається на функціонуванні внутрішніх органів, а також лімфатичної та кровоносної системи. Після терапії колір обличчя стає рівномірним, розгладжуються горбистості та западини.

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ ПОСТАКНЕ У ВІННИЦІ

Процедуру проводять на інноваційному лазері M22 від Lumenis, який вважається обладнанням №1 у сфері лазерної косметології за безпекою, результативністю, безболісністю, швидкою реабілітацією та відсутністю ускладнень. Методика характеризується такими перевагами:

 • Висока ефективність - за допомогою фракційного модуля Resur FX можна прибрати до 90 % слідів від акне у Вінниці.
 • Мінімум больових відчуттів - якщо необхідно, ми використовуємо локальну анестезію. Завдяки цьому сеанс проходить максимально комфортно для пацієнта. Маленькі ділянки (до 1 х 1 см) можна обробляти без знеболювання.
 • Універсальність - підходить і чоловікам, і жінкам.
 • Відсутність складної підготовки і тривалого реабілітаційного періоду - повне загоєння займає до 3-4 тижнів.
 • Високий рівень безпеки - завдяки технології безперервного контактного охолодження, якою оснащується фракційна насадка, забезпечується надійний захист від перегрівання та опіків.
 • Побічні ефекти та алергічні реакції виключаються.
 • Немає обмежень за віком і фототипом.

З ЯКИМИ ПРОБЛЕМАМИ БОРЕТЬСЯ МЕТОДИКА?

Щоб домогтися бажаного ефекту, необхідно пройти повний курс. За 1 сеанс зробити сліди від акне непомітними неможливо. Терапія показана в таких випадках:

 • Постакне;
 • Маленькі рубці та шрами, що залишилися після висипань;
 • Нерівномірний тон і рельєф; 
 • Розширені пори.

ОБЛАДНАННЯ ТА ПРЕПАРАТИ, ЯКІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Лазерне шліфування постакне ми проводимо на інноваційній багатофункціональній платформі від всесвітньо відомого бренду Lumenis - M22. Апарат оснащений 3 насадками для розв'язання різних косметологічних проблем: боротьби з віковими змінами, шліфування рубців і шрамів, лікування грибка нігтів і вугрової хвороби, видалення судинних утворень. З рубцями і шрамами, що залишилися після висипань, справляється фракційний модуль Resur FX. Тонкі світлові промені, якими він впливає на поверхню, прорізають спеціальні мікроканали, що прискорює процес оновлення і синтез колагену, еластину. Термоліфтинг виконується насадкою IPL.

Обладнання повністю безпечне для здоров'я. Перш ніж потрапити в наші кабінети, лазер Lumenis M22 пройшов безліч клінічних досліджень і перевірок. За захист від опіків і перегрівання відповідає технологія безперервного контактного охолодження. 

Наприкінці сеансу наноситься пілінг PRX-T33, який належить до серединних. Основні активні компоненти - перекис водню, трихлороцтова і койєва кислоти - не зачіпають верхнього шару шкіри, а взаємодіють тільки з глибокими, що дає змогу скоротити період реабілітації до мінімуму. На етапі мікрошліфування використовується HydraFacial MD - унікальний косметологічний апарат зі стерильними вакуумними насадками.

ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС?

Процедура відбувається за стандартним алгоритмом:

 1. Попередня консультація - необхідна для очного огляду. Спеціаліст оцінює стан проблемної зони, з'ясовує, чи немає протипоказань, і виставляє відповідні параметри обладнання, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта;
 2. Демакіяж, очищення від поверхневих забруднень;
 3. Мікрошліфування;
 4. Термоліфтинг по гелю;
 5. Локальна анестезія;
 6. Обробка насадкою Resur FX;
 7. Пілінг PRX-T33;
 8. Видалення залишків препарату;
 9. Дезінфекція;
 10. Нанесення крему з ефектом регенерації та сонцезахисного засобу з фізичними фільтрами;
 11. Рекомендації щодо домашнього догляду.

РЕЗУЛЬТАТИ ШЛІФУВАННЯ ТА ПІЛІНГУ PRX-T33 У ВІННИЦІ

Після проходження повного курсу спостерігаються такі результати:

 • Сліди від запалень зменшуються до 90%;
 • Розгладжуються западини і горбистості;
 • Звужуються пори;
 • Гіперпігментація освітлюється, тон вирівнюється;
 • Стан шкіри поліпшується, оскільки лазер підвищує вироблення колагенових і еластинових волокон, які відповідають за пружність.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ У ВІННИЦІ

На ціну лазерного лікування постакне у Вінниці впливає розмір оброблюваної зони. Детальні розцінки вказані в прайсі внизу сторінки і в розділі «Ціни», інформація про вигідні пропозиції - в блоці «Акції». Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся до наших консультантів через форму зворотного зв'язку або за контактними телефонами, закріпленими в шапці сайту.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СЕАНСІВ?

Середній курс складається з 2-4 сеансів з проміжком 1 місяць. Кількість візитів підбирається в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей організму пацієнта.

Идеально сочетать с такими процедурами:

Логотип Лазерхауз
Тривалість ЛАЗЕРНА ШЛІФОВКА ПОСТАКНЕ (ЛАЗЕРНИЙ ПІЛІНГ)
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
2 год 30 хв Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33) - обличчя 5800 грн
2 год Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33)
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
5200 грн
2 год 30 хв Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33)
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
6700 грн
10 хв Лазерна шліфовка постакне (1 см2) + PRX-T33 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Отзывы и вопросы: 0
Все
Вопрос
Отзыв
 • Пока нет отзывов или вопросов

 • Пока нет отзывов или вопросов

Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014