Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014

 • -20%

  СКИДКА НА ЭНДОСФЕРУ Скидка на ТОП-процедуру
  при оплате наперед от 5-ти сеансов

  Подробнее

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ОТ CANDELA (США)
  Единственный лазер в Украине, способный
  удалить сложные сосудистые патологии

  Подробнее

 • NEW

  ЛЮБОВЬ И ЗАБОТА НЕ ИМЕЮТ ГРАНИЦ
  Подари близким онлайн-сертификат в "Лазерхауз"

  Подробнее

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛИЕНТА!
  Скидка на лазерную эпиляцию "Золотой стандарт" новому клиенту в первый визит

  Подробнее

 • БЛАГОДАРИМ ЗА ДОВЕРИЕ! Лазерхауз - “Выбор года 2023” в номинации «Сеть Центров косметологии и лазерной эпиляции года»

  Подробнее

Ліцензія
і акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України і світу
Більш ніж 150
лазерів останнього покоління
1 мільйон
клієнтів вибрали нас
Кращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лазерне лікування нігтьового грибка в Черкасах

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

nail.jpg

Лазерне лікування нігтьового грибка (оніхомікозу) – це ефективна процедура, що дозволяє раз і назавжди позбутись неприємного захворювання. Методика працює навіть там, де традиційна медикаментозна терапія і мазі для зовнішнього застосування не дають потрібного ефекту. Підхопити інфекцію можна при носінні чужого взуття, використанні інструментів для манікюру, ходінні босоніж в басейні або сауні. Сприятливим середовищем для збудника оніхомікозу є теплий, вологий клімат.

Послуги з лазерного лікування грибка нігтів в Черкасах надає Центр «Лазерхауз». Процедура характеризується високою ефективністю, адже проводиться на найкращому обладнанні в області лазерної косметології. Максимальний результат з'являється після проходження рекомендованого курсу. У тривалій реабілітації після процедури немає необхідності, як і в складній підготовці. Методика повністю безпечна, що підтверджують результати лабораторних досліджень.

Як працює методика?

Під час лазерного лікування грибка уражені нігті обробляють інтенсивними спалахами світла, згенерованими IPL-насадкою. Енергія проникає в осередки захворювання, викликаючи загибель хвороботворних мікроорганізмів, тому запальні процеси блокуються, а неприємні відчуття у вигляді печіння і свербіння зникають. Зовнішній вигляд пластини приходить в норму лише після її відростання, тобто через кілька місяців після курсу.

Переваги лазерного лікування нігтьового грибка в «Лазерхауз» 

 • Результативність – якщо пройти курс, можна забути про неприємні симптоми нігтьового грибка без ризику виникнення рецидивів. Апаратну обробку можна поєднувати з медикаментозним лікуванням і протигрибковими мазями.
 • Безпечність – послугу надають дипломовані спеціалісти з багатим досвідом роботи, що суворо дотримуються міжнародного протоколу. Обладнання, на якому проводиться процедура, сертифіковане.
 • Комфорт – під час сеансу сильних больових відчуттів немає.
 • Зручність – тривалий відновлювальний період відсутній.
 • Гіпоалергенність – промінь має бактерицидний ефект.

Показання

Лазерне лікування нігтьового грибка проводиться і на руках, і на ногах. Процедура ефективна на різних стадіях оніхомікозу і дає виражені результати навіть в тих випадках, де медикаментозне лікування та мазі для зовнішнього використання безсилі. Методика не має обмежень за віком і статтю пацієнта. Перш ніж записатись на сеанс, обов'язково пройдіть огляд у дерматолога, щоб він підтвердив діагноз.

Про інфікування грибком можуть свідчити такі симптоми:

 • Зміна кольору та текстури нігтя;
 • Поява смуг, цяток, плям;
 • Неприємний запах;
 • Печіння, свербіння;
 • Зникнення здорового блиску;
 • Потовщення рогового шару під нігтями, 
 • Розшарування або повне руйнування пластини.

На якому обладнанні проводиться лікування грибка нігтів у Черкасах?

У нашому Центрі з оніхомікозом борються за допомогою найкращої багатомодульної платформи у світі – M22 від відомої компанії Lumenis (США). Апарат укомплектований 3 насадками, що дозволяє також використовувати його для видалення судин, шліфування рубців, освітлення гіперпігментації, омолодження шкіри, лікування алопеції та акне. Щоб усунути грибок на ногах і руках пацієнта, наші спеціалісти в Черкасах застосовують модуль IPL, який діє на уражені пластини інтенсивними спалахами світла. Промінь має локальний вплив, тобто проникає лише в осередки запалень, без зачіпання здорових тканин. На роботі внутрішніх органів не позначається. 

Lumenis M22 пройшов низку досліджень в лабораторних умовах, що підтвердили безпечність для здоров'я, та отримав міжнародні сертифікати якості. Завдяки гнучкій системі налаштувань можна підібрати оптимальні параметри для кожного пацієнта. За захист від перегрівання та мінімізацію неприємних відчуттів під час сеансу відповідає технологія безперервного контактного охолодження.

Основні етапи сеансу

Якщо Ви помітили симптоми грибка нігтів на ногах і руках, обов'язково оніхомікозу потрібно після підтвердження діагнозу. Лікар може призначити такі аналізи, як зішкріб чи бакпосів.

Перед сеансом спеціаліст Центру вивчає анамнез, виключає протипоказання і визначає фототип пацієнта, після чого виставляє потрібні параметри лазера. Потім він дезінфікує уражені нігті «Хлоргексидином», наносить гель, що покращує провідність енергії, і обробляє лазером. У кінці процедури залишки гелю знімаються. Пацієнт отримує рекомендації, як правильно доглядати за нігтями. Процедура триває від 20 до 40 хвилин.

Яких чекати результатів?

Лікування нігтьового грибка лазером найбільш ефективне за умови проходження курсу. Кількість процедур підбирається в індивідуальному порядку. Результат терапії оцінюють після того, як ніготь повністю відросте, тобто через кілька місяців після курсу. Повертається нормальна товщина, структура та колір пластини, з'являється здоровий блиск, зникають плями і смуги. Також не залишається ні сліду від свербіння, неприємного запаху, печіння та інших симптомів оніхомікозу.

Вартість послуги в Черкасах

Цікавить ціна лазерного лікування грибка нігтів у Черкасах? Докладні розцінки шукайте в таблиці під описом та в загальному прайс-листі «Лазерхауз». На вартість впливає кількість пластин. Процедура може проводитися на руках і ногах. Щоб ознайомитися з актуальними вигідними пропозиціями для постійних клієнтів і новачків, перейдіть у розділ «Акції». Отримати відповіді на питання та записатись на прийом можна через форму зворотного зв'язку або за контактним телефоном у шапці сайту.

Скільки триває курс?

Лазерне видалення нігтьового грибка проводиться курсом. Кількість процедур підбирається в індивідуальному порядку, адже залежить від стадії захворювання, поточного стану зони та інших особливостей організму пацієнта. У середньому ми рекомендуємо від 6 до 10 сеансів. Між ними необхідно дотримуватись інтервалу 7 днів.

Тривалість Лазерне лікування нігтьового грибка (Lumenis M22, модуль IPL) Вартість
40 хв Консультація дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації) 800 грн
20 хв Повторна консультація дерматолога 450 грн
10 хв Зішкріб (аналіз на наявність грибка) 400 грн
10 хв Бакпосів на чутливість грибка (розгорнутий аналіз грибка) 1300 грн
20 хв Лазерне лікування нігтьового грибка (1 ніготь) 600 грн
30 хв Лазерне лікування грибка (від 2-ох до 5-ти) нігтів 1050 грн
40 хв Лазерне лікування грибка (від 6-ти до 10-ти) нігтів 1650 грн
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації
Отзывы и вопросы: 0
Все
Вопрос
Отзыв
 • Пока нет отзывов или вопросов

 • Пока нет отзывов или вопросов

Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014