• -20%

  СКИДКА НА ЭНДОСФЕРУ Скидка на ТОП-процедуру
  при оплате наперед от 5-ти сеансов

  Подробнее

 • NEW

  ЛЮБОВЬ И ЗАБОТА НЕ ИМЕЮТ ГРАНИЦ
  Подари близким онлайн-сертификат в "Лазерхауз"

  Подробнее

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛИЕНТА!
  Скидка на лазерную эпиляцию "Золотой стандарт" новому клиенту в первый визит

  Подробнее

 • БЛАГОДАРИМ ЗА ДОВЕРИЕ! Лазерхауз - “Выбор года 2023” в номинации «Сеть Центров косметологии и лазерной эпиляции года»

  Подробнее

Ліцензія
і акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України і світу
Більш ніж 150
лазерів останнього покоління
1 мільйон
клієнтів вибрали нас
Кращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Ін'єкційна блефаропластика в Кривому Розі

Що таке ін'єкційна блефаропластика нижніх і верхніх повік? Це безпечна та ефективна процедура для підтяжки шкіри в периорбітальній області. Є найкращою альтернативою хірургічного втручання завдяки малоінвазивності, мінімуму дискомфорту, короткому відновного періоду та відсутності побічних ефектів. Методика рекомендується для боротьби зі зморшками різної глибини, зниженням еластичності, навислими повіками. Для досягнення максимального ліфтинг-ефекту від безопераційної ін'єкційної блефаропластики необхідно пройти повний курс процедур. Це допоможе помітно омолодити обличчя.

У Кривому Розі унікальну послугу з підтяжки повік без операції надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Ми використовуємо сертифікований препарат, висока якість і безпечність якого були неодноразово підтверджені результатами клінічних досліджень та на практиці. У нас працюють кваліфіковані косметологи з медичною освітою і багатим досвідом роботи, що суворо дотримуються міжнародних протоколів.

За яким принципом функціонує методика?

Ін'єкційна блефаропластика в Кривому Розі ефективна завдяки дії активних компонентів спеціального препарату на глибокі шари шкіри в периорбітальній області. Ми використовуємо FillerVit R з мономером гіалуронової кислоти і амінокислотами L-форми, що запускають процеси омолодження на клітинному рівні. Корисні речовини сприяють зволоженню та зміцненню шкіри, а також прискорюють вироблення колагену. В результаті в'ялість знижується, пружність підвищується, зморшки стають менш помітними.

Переваги ін'єкційної підтяжки повік в «Лазерхауз» у Кривому Розі

Процедуру в нашому Центрі обирають багато жінок та чоловіків. Якщо пройти повний курс, можна отримати вражаючий результат. Для досягнення максимального ефекту методику рекомендується комбінувати з лазерною блефаропластикою. Проводять її в будь-яку пору року пацієнтам різного віку з усіма фототипами.

Блефаропластика ін'єкційна має й інші переваги над хірургічною операцією. Так, процедура малоінвазивна, тому не потребує тривалого реабілітаційного періоду. Оскільки для введення препарату використовуються тонкі голки, ризик рубцювання зведений до нуля. 

Щоб знизити неприємні відчуття, ми пропонуємо пацієнтам локальну анестезію – крем зі знеболюючими властивостями. Методика повністю безпечна, адже препарат FillerVit сертифікований і пройшов багато лабораторних досліджень. Надають послугу дипломовані косметологи, що суворо дотримуються всіх пунктів міжнародного протоколу.

Показання

Ін'єкційна блефаропластика верхніх і нижніх повік підходить всім охочим омолодити шкіру в периорбітальній зоні. Процедура рекомендується при:

 • Зниженні пружності;
 • Зморшках різної глибини біля очей;
 • Провисаннях;
 • Втраті тургору;
 • Навислих повіках.

Який препарат використовується в нашому Центрі?

Ін'єкційну блефаропластику в «Лазерхауз» проводять препаратом FillerVit R від відомого бренду Italfarmacia (Італія). Він складається з амінокислот L-форми – L-проліну, L-лізину і L-гліцину. Також містить мономери гіалуронової кислоти. Корисні компоненти борються зі старінням на клітинному рівні. Вони зміцнюють дерму, захищають клітини від руйнування, прискорюють вироблення власного колагену в тканинах шляхом покращення активності фібробластів, нормалізують водний баланс, підвищують щільність і пружність шкіри.

Препарат сертифікований, що є гарантією безпеки. Про високу якість свідчать результати численних лабораторних досліджень. В 1 ампулі FillerVit R міститься 9 мл препарату. На 1 процедуру підтяжки повік без операції йде 2-3 мл. Залишок препарату можна використовувати для зниження в'ялості на будь-якій зоні тіла: шиї, декольте, животі, кистях рук, руках, ліктях, колінах, внутрішній частині стегна.

Основні етапи сеансу

Під час сеансу ін'єкційної блефаропластики косметолог суворо дотримується міжнародних регламентів і протоколів. Перед процедурою проводиться консультація. Вона потрібна для очного огляду, вивчення анамнезу, виключення можливих протипоказань, оцінки поточного стану шкіри.

Після консультації спеціаліст очищає шкіру в периорбітальній зоні від макіяжу (якщо потрібно), себуму, пилу та поверхневих забруднень, протирає її антисептиком. Після дезінфекції ділянку знеболюють кремом з анестезуючими властивостями (обличчя і тіло обробляють різними препаратами). Наступний етап – ін'єкції FillerVit R – проводиться тонкими голками. Потім зону повторно протирають «Хлоргексидином» і застосовують засіб, що прискорює регенерацію. Це може бути «Пантенол». Сеанс завершується нанесенням сонцезахисного крему з фізичними фільтрами.

Результати ін'єкційної блефаропластики в Кривому Розі

Максимальний результат від безопераційної підтяжки повік можна отримати, якщо пройти повний курс процедур. Це допоможе досягти таких змін:

 • З'явиться виражений ліфтинг-ефект;
 • Зменшиться в'ялість;
 • Підвищиться пружність;
 • Скоротиться кількість і зменшиться глибина зморшок біля очей;
 • Стануть менш помітними провисання.

Зверніть увагу: відразу після ін'єкцій можуть з'явитися легкі набряки, синці та почервоніння. Це нормальна реакція. Вона зникає самостійно через 5-7 днів. 

Вартість послуги в Кривому Розі

Ціна ін'єкційної блефаропластики в Кривому Розі вказана в однойменному розділі з вартістю всіх послуг Центру та в таблиці під описом процедури. Щоб ознайомитися з актуальними знижками та іншими вигідними пропозиціями для клієнтів, перейдіть до блоку «Акції». Для отримання відповідей на додаткові питання і запису на прийом зв'яжіться з нашими менеджерами. Це можна зробити через спеціальну форму або за контактним телефоном в шапці сайту. Консультація косметолога безкоштовна. 

Тривалість курсу

Середній курс ін'єкційної блефаропластики складається з 5-6 процедур. Кількість сеансів підбирається індивідуально. Рекомендований інтервал між візитами становить 14 днів.

Тривалість Ін'єкційна блефаропластика Вартість
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2900 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Знеболення у подарунок. Під подарунком мається на увазі покупка знеболювання за 0,01 грн
Отзывы и вопросы: 0
Все
Вопрос
Отзыв
 • Пока нет отзывов или вопросов

 • Пока нет отзывов или вопросов

Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014