Косметолог кривой рог отзывы
NEW

LED-ТЕРАПИЯ ИНФРАКРАСНОЙ ЛАМПОЙ Теперь в Центрах “Лазерхауз”

Подробнее

Косметолог кривой рог отзывы
NEW

ЭКЗОСОМЫ - НОВАЯ ФОРМУЛА ОМОЛОЖЕНИЯ

Активируйте молодость клеток!

Подробнее

Косметолог кривой рог отзывы
-25%

ВЕСЕННЕЕ ОБНОВЛЕНИЕ
ВАШЕЙ КРАСОТЫ
Скидки на волюмизацию и биоревитализацию

Подробнее

Косметолог кривой рог отзывы


ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
ВЕРХНЕЙ ГУБЫ

за донат 100 грн

Подробнее

Косметолог кривой рог отзывы
-20%

СКИДКА НА ЭНДОСФЕРУ Скидка на ТОП-процедуру
при оплате наперед от 5-ти сеансов

Подробнее

Лазер хаус кривой рог
NEW

ЛЮБОВЬ И ЗАБОТА НЕ ИМЕЮТ ГРАНИЦ Подари близким онлайн-сертификат в "Лазерхауз"

Подробнее

Лазер хаус кривой рог
-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛИЕНТА!
Скидка на лазерную эпиляцию "Золотой стандарт" новому клиенту в первый визит

Подробнее

Лицензия
МОЗ
71
филия по Украине
Награды
Украины и мира
150+
лучших лазеров
1000000+
довольных клиентов
Лучшие
специалисты
Выгодные
цены и акции

Отзывы в Кривом Роге

Отзывы и вопросы: 293
Добавить отзыв
Добавить вопрос

Читайте также :
Все
Вопрос
Отзыв
 • avatar
  Олена
  Анна Артемівна дуже гарний спеціаліст. Компетентна, уважна. Дівчата в салоні приємні, уважні та компетентні
 • avatar
  Мария
  Просто закохана в цей центр! Дякую дівчатам за приємну атмосферу. Окрема подяка Грицай Марії Миколаївні - дуже приємній дівчині яка не просто виконує свою роботу по лазерній епіляції, але дає дуже багато корисних порад за доглядом за собою та підтримці здоров'я. Подолог Олена Тютькіна - з першого разу привела проблемні нігті у порядок. Фантастика! А масажист Хміленко Наталія - не просто чудова людина та гарний співбесідник, так ще і привела мою спину дійсно до ладу, а то були неймовірні болі. Дівчата, ви - супер! Я тепер навічно ваша постійна клієнтка! :))
 • Анна Артемівна дуже гарний спеціаліст. Компетентна, уважна. Дівчата в салоні приємні, уважні та компетентні
 • Просто закохана в цей центр! Дякую дівчатам за приємну атмосферу. Окрема подяка Грицай Марії Миколаївні - дуже приємній дівчині яка не просто виконує свою роботу по лазерній епіляції, але дає дуже багато корисних порад за доглядом за собою та підтримці здоров'я. Подолог Олена Тютькіна - з першого разу привела проблемні нігті у порядок. Фантастика! А масажист Хміленко Наталія - не просто чудова людина та гарний співбесідник, так ще і привела мою спину дійсно до ладу, а то були неймовірні болі. Дівчата, ви - супер! Я тепер навічно ваша постійна клієнтка! :))
 • Дякую дівчаткам на рецепшені та Анні Артемівні за якісні послуги!Професіонально та якісно.Всі молодці!
 • Когда косметолог любит свою работу, результат всегда у клиента очевиден.... Результатом моего посещения косметолога Залецкой Анжелики была высокого качества профессиональная работа . Искренне благодарна за приятную и доброжелательную атмосферу, за подаренную красоту и хорошее настроение в такое непростое для нас всех время! Спасибо огромное, Анжелика ! Творческих и профессиональных Вам успехов! С уважением, Татьяна.
 • Хочу висловити подяку чудовим майстрам свого діла косметологу Карині Сергіївні та подологу Олені Сергіївні. Часу у мене було обмаль,то ж довірилася інтуїції і не пожалкувала. Замовляла декілька процедур у обох майстринь. Дуже не нав'язливо ( в іншому випадку це дратує) проконсультували щодо послуг та продуктів. Авжеж,я скористувалася порадами). Лекгі ручки не залишили синців,хоча вони були можливі. Тож однозначно скористуюсь послугами ще ! Успіхів, Лазерхаус!
 • Дякую за вашу сервісність та професіаоналізм! З задоволенням буду рекомендувати всім знайомим)
 • Дуже привітлива атмосфера в центрі. Завжди так чисто та прибрано. Проходила курс массажів ендосфери результати просто круті, спеціаліст порадили засоби для кращого самопочуття та скорішого схуднення. Також порадили на ресепшені для моєї мами пресотерапію при її захворюванню. Ми пройшли і самопочуття справді стало краще. Через деякий час обов'язково пройдемо ще раз курс.
 • Мне очень все понравилось ,обслуживание на вип уровне
 • Була в цетрі вперше і все дуже сподобалося! Все на найвищому рівні як я і хотіла, обслуговування бомба! Дівчатка зустрічають завжди з посмішкою, завжди на позитиві, фахівці дуже кваліфіковані одразу видно, чітко проконсультували по моєму питанню видалення пігментації. Всім рекомендую , бо багато років ніхто не міг нормально підійти до моє їпроблеми. Дуже рада що знайшла ЛазерХаус!
 • Дякую моєму спеціалісту за допомогу у підборі домашнього догляду ! Я залишилась в захваті і від домашнього пілінгу, і від крему комплексного від пігменту на обличчі. Бажаю побільше задоволених клієнтів !!!
Свернуть все комментарии

Лицензия МОЗ Украины АЕ #459488 от 4.09.2014