Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне лікування волосся в Луцьку

  • До

   Після

   Лікування андрогенної алопеції

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Мезопрепарат Dermaheal. Ефект після 4-ох процедур

   До

   Після

   Мезопрепарат Hair Loss Control. Ефект після 2-х процедур

   До

   Після

   Лікування андрогенної алопеції. Мезопрепарат Hair +

   До

   Після

   Ін'єкційне + належне лікування андрогенної алопеції

   До

   Після

   Лікування осередкової алопеції

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Лікування андрогенозалежну аллопеции (мезотерапія Dermaheal-HL (6 процедур), плазмоліфтінг (1 процедура) + домашнє лікування за допомогою професійної косметики Simone de Lux).

   До

   Після

   Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   Після

   Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   Після

Алопеція - це часта проблема, з якою зіштовхуються як жінки, так і чоловіки. Цей стан волосся може бути спричинений різними факторами, такими як спадковість, гормональний дисбаланс, нестача вітамінів та мінералів, хвороби внутрішніх органів, вікові зміни, дисбактеріоз, зловживання засобами для укладання та термічною обробкою. Негативний вплив прямих сонячних променів також може спричинити погіршення стану волосся через руйнування кератину.

Хоча для вирішення проблеми з облісінням можуть застосовуватися хірургічні методи, проте лазерна терапія вважається найкращою альтернативою. Ця неінвазивна процедура не спричиняє сильних болів і не залишає рубців, тому немає необхідності в тривалій реабілітації та дотриманні складного післяпроцедурного режиму. Крім того, ризик розвитку серйозних побічних ефектів при лазерному лікуванні волосся дуже низький. Лазерна терапія є ефективним способом повернути волоссю здоровий вигляд.

Особливості лазерної терапії для волосся в «Лазерхауз»

Унікальна процедура лазерної терапії волосся надається Центром «Лазерхауз» в Луцьку. Цю процедуру можуть пройти як жінки, так і чоловіки, які стикаються з різними видами алопеції: андрогенною, віковою, спадковою або гніздовою. Проводять її дипломовані фахівці з великим досвідом, які дотримуються міжнародного медичного протоколу. Для досягнення максимальної ефективності лікування вогнищевої алопеції рекомендується комбінувати лазерну терапію з ін'єкціями мезотерапевтичного препарату Kenalog (процедура проводиться трихологом через 1 тиждень після апаратної обробки). Крім того, слід використовувати трихологічний набір в домашніх умовах, щоб забезпечити максимальну ефективність лікування.

Принцип роботи методики

У Центрі «Лазерхауз» для лікування випадіння волосся використовується мультифункціональна платформа Lumenis M22 (США). Під час процедури на проблемні ділянки направляється багато тонких променів, що генеруються фракційним модулем Resur FX. Під впливом цього світлового потоку шкіра голови нагрівається, що стимулює утворення нових кровоносних судин, а вже існуючі розширюються, що покращує кровообіг в області волосяних цибулин. Крім того, лазерне лікування волосся сприяє активації стовбурових клітин, що підвищує ріст волосся.

Переваги лазерної терапії випадіння волосся

Багато пацієнтів для лікування волосся обирають саме цей метод через наступні переваги:

 • Широкий спектр показань - методика ефективна при випадінні волосся з різних причин, включаючи спадковість, андрогенну, вікову та гніздову алопецію та ламкість волосся.
 • Висока ефективність - після курсу лікування волосся росте швидше, а їх якість покращується помітно.
 • Зручність - не потребує складної підготовки та мінімізує час відновлення після процедури.
 • Комфортність - процедура безболісна та не травматична для шкіри голови.
 • Безпечність - метод виконують досвідчені фахівці, використовуючи сертифіковане обладнання та дотримуючись міжнародних протоколів.
 • Гіпоалергенність - лазерне лікування не викликає алергічних реакцій.

Показання

Рекомендується використовувати лазерне лікування волосся у наступних випадках:

 1. Різних формах алопеції, включаючи вікову, андрогенну, спадкову та гніздову.
 2. Ламкості волосся.
 3. Тонкому та ослабленому волоссі.
 4. Облисінні, що може бути пов'язане з різким зменшенням ваги або стресом.
 5. Підготовці до хірургічної пересадки волосся або відновленні волосся після операції.

Обладнання для лазерного лікування волосся

У Центрі в Луцьку лазерна терапія для волосся проводиться за допомогою передового обладнання - мультифункціональна платформа Lumenis M22. Ця платформа є найбільш ефективною і безпечною, як показують результати численних досліджень та перевірок в лабораторних умовах. Лазер, який використовується на платформі Lumenis M22, має міжнародний сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США).

Крім лазерного лікування волосся, Lumenis M22 також використовується для лікування різних порушень, таких як вугрова хвороба, пігментні плями, купероз, грибок нігтів і т.д. Лазерне лікування волосся проводиться фракційним модулем Resur FX з технологією безперервного контактного охолодження, що запобігає перегріванню шкіри та мінімізує болісні відчуття, забезпечуючи максимальний комфорт пацієнта.

З яких етапів складається сеанс?

Перед проведенням лазерної терапії волосся необхідно здійснити консультацію з фахівцем. Під час консультації лікар оглядає стан волосся та шкіри голови, визначає характер проблеми, виявляє наявність протипоказань та налаштовує параметри лазера. Після цього проводиться лазерна обробка шкіри голови за допомогою модуля Resur FX. Процедура проводиться на сухій шкірі, а після її завершення додаткові маніпуляції не потрібні. Захисні окуляри надаються пацієнту перед початком процедури для захисту очей від світлового випромінювання.

Лазерна терапія для волосся: результати

Для досягнення максимального результату в лікуванні випадіння волосся лазерним методом, необхідно пройти повний курс процедур, кількість яких підбирається індивідуально фахівцем з урахуванням характеру проблем та особливостей пацієнта. Після закінчення курсу терапії стан волосся помітно покращується: вони ростуть швидше, стають більш міцними та еластичними, ламкість та сухість проходять, а осередки облисіння стають менш помітними.

Лазерне лікування волосся: ціна в Луцьку

Бажаєте дізнатись вартість лазерного лікування волосся в Луцьку? Детальні інформаційні таблиці про ціни на цю послугу можна знайти нижче на цій сторінці або в розділі «Ціни» на сайті «Лазерхауз». Також ми регулярно запроваджуємо знижки та акції. Всі пропозиції щодо знижок та акцій вказані на сторінці «Акції». Якщо у Вас залишилися будь-які додаткові питання, телефонуйте за контактним номером телефону, або ж заповнюйте форму зворотнього зв'язку на сайті.

Тривалість Лазерне лікування волосся
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
60 хв Лазерне лікування волосся 1900 грн
20 хв Лазерне лікування брів 1000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Ви можете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon, PayLink.