• Глибоке бікіні
  та пахви 799 грн
  Найсолодша пропозиція
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • залишились останні 5 путівок на канарські острови! Встигніть прийняти участь у розіграші!!!

  Детальніше

 • Знижки на лазерну епіляцію
  до -40%

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лазерна епіляція у Луцьку. Консультація - відповіді на ваші питання

 • Олена

  Добрий день, какая цена ботокса в подмышки?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Олена! Лікування гіпергідрозу препаратом Ботокс в зоні пахвових ділянок коштує 4400 гривен. Ціна вказана з врахуванням знижки в розмірі 50%, що буде діяти в наших центрах до 15-го червня. Також в нашому центрі буде проходити Ботокс паті - 2,4,6 та 10-го червня. У вказані дати Ви можете отримати знижку в розмірі 60% на ботулотоксин типу А - Нейронокс, аналог Ботоксу, який відрізняється тільки країною виробником. Вартість процедури лікування гіпергідрозу пахвових ділянок препаратом Нейранокс у вказані дати складає 3520 гривень. Дану процедуру не проводять у Луцьку, тому можемо Вам запропонувати відвідати наш центр у Львові. Записатися на процедуру Ви можете за номерами вказаними на сайті (032) 253-9791, (093) 177-1643 або viber (098) 892-9256. Будемо раді Вам допомогти!
 • Вікторія

  Чи можна у вас зробити лазерну шліфовку від пост акне та рубців?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Вікторія! В нашому центрі в Луцьку дані процедури не проводять, тому можемо запропонувати Вам відвідати наш центр у Львові. Наші спеціалісти зможуть Вам запропонувати: гідромеханопілінг, мезотерапію, плазмоліфтинг, пілінги. Для початку Ви можете записатися на безкоштовну Skype консультацію до наших Львівских косметологів, щоб підібрати необхідний метод лікування. Будемо раді Вам допомогти!
 • Анна

  Акція глибоке бікіні + пахви за 799 грн діє на весь курс чи лише до квітня місяця?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Анна! Акція діє до 15-го квітня, як і всі акції сайту. По даній акції Ви можете проводити оплату наперед до 15-го квітня включно, а проходити оплачені процедури пізніше, коли Вам буде зручно. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Яна

  Доброго дня, цікавить питання скільки потрібно сеансів для видалення вусиків лазером? І на скільки часу вдається позбутися небажаного волосся?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Яна! Курс лазерної епіляції для зони верхньої губи складає 4-10 сеансів з інтервалами: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 тижнів і так з кожною настпуною процедурою інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. Хотілось би акцентувати увагу на тому, що лазерна епіляція не призначена для видалення білого і сивого волосся. Записатися на процедуру Ви можете за номерами вказаними на сайті (033) 228-6030, (093) 177-1631 або viber (096) 924-0019. Будемо раді Вам допомогти!
 • Лілія

  Доброго вечора. Мені 42 роки, є проблема з обвислою повікою. Чи допоможе в цьому лазерне омолодження?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Лілія! В даному випадку необхідно провести очний огляд, щоб зрозуміти потреби шкіри і тільки після огляду рекомендувати необхідні процедури. Консультація з даного питання безкоштовна. Записатися Ви можете за вказаними номерами телефонів на сайті (033) 228-6030, (093) 177-1631 або viber (096) 924-0019. Будемо раді Вам допомогти!
 • Слава

  доброго дня,цікавить питання, чи можна видалити розтяжки після вагітності?яка їх ціна,і чи не повернуться вони після наступних родів
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Слава! Виникнення розтяжок (стрий) - це не просто результат перерозтягнення шкіри, це результат загоєння шкірних колагенових і еластинових волокон після мікротравм, тобто їх рубцювання. Виникнення розтяжок обумовлено посиленою секрецією кортизолу - гормону кори надниркових залоз. Його гіперсекреція веде до розтягування, витончення, а потім і розриву шкірних волокон з подальшим виникненням розтяжок (стрий). Причиною розривів волокон і їх подальшого рубцювання можуть служити недостатня еластичність шкіри або її погана регенераційні здатність. Причини появи стрий в області стегон, сідниць, живота, грудей можуть бути самими різними: це і статеве дозрівання, і вагітність, і значні коливання ваги. Схильні до виникнення розтяжок підлітки в перехідному віці, вагітні жінки, спортсмени - всі ті, хто з тих чи інших причин швидко нарощує масу тіла. Також грає роль і спадковий фактор, якщо розтяжки є в родині у жінок старшого покоління. Ще однією причиною появи стрий може служити замісна гормонотерапія при захворюваннях ендокринної системи. Тому опираючись на вищевказану інформацію ні один центр не зможе дати Вам пожиттєвої гарантії, що після видалення стриї не повернуться знову. В Луцьку процедури по видаленню стрий не проводяться. Можемо запропонувати Вам відвідати наш центр у Львові. Для видалення стрий в нашому центрі Вам зможуть запропонувати наступні процедури: - мезоролер - вартість 1-ї процедури складає 2400 гривень, курс 4-8 процедур з інтервами 2-4 тижні; - мезотерапію препаратами FillerVit R (10 мл) - 2600 гривень, Dermaheal HSR (1 мл) - 400 гривень, Двуада - 1800 гривень, Lift Plus - 1600 гривень, ферментний комплекс - LoW - 6900 гривень або ферментний комплекс - HIGH - 8500 гривень. Курс процедур складає, як правило, 4-8 процедур з інтервалами в 1-2 тижні; - пілінги - травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) - 1550 гривень, локальний серединний пілінг (ТСА) 1 зона - 1350 гривень. Курс пілінгів складає 2-6 процедур з інтервалами в 2 тижні-1 місяць; - плазмоліфтинг до 500 см2 - 2900 гривень, в середньому необхідно 3-6 процедур з інтервалом в 1-2 тижні; - гідромеханопілінг - вартість процедури залежить від площі стрий і варіюється від 650 гривень до 2400 гривень за 1 процедуру. Курс в середньому складає 4-6 процедур з інтервалами 2-3 тижні. Ціни вказані за 1-ну процеру чи певний об'єм препарата. Наші спеціалісти з радістю після очного огляду підберуть необхідну для Вас процедуру. Консультація з даного питання безкоштовна. Записатися Ви можете за номерами вказаними на сайті (032) 253-9791, (093) 177-1643 або viber (098) 892-9256. Будемо раді Вам допомогти!
 • Софія

  Дорого дня! Скажіть будь ласка, а у вас є вільні вакансії? Дякую
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Софія! Дану інформацію Ви можете уточнити за вказаним номером телефону +38 097 642 00 67 Ірина. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Галя

  Доброго вечора ! Мене цікавить чи потрібно перед лазерною епіляцію проходити обстеження у лікарів , і якщо потрібно то у яких ?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрий день! Ні, не потрібно. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Інга

  Яка кількість балів на моїй дисконтній карті № 4827005899899?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Інга Георгіївна! На Вашій картці нараховано 9299 балів, знижка по дисконту 5%. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Каріна

  Чи видаляєте ви судинки на ногах?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Каріна! Так в нашому центрі проводять лазерне видалення судинних сіточок і зірочок. Ціна процедури залежить від кількості затрачених імпульсів, тому точно по ціні Вас зможе зорієнтувати тільки спеціаліст після очного огляду. Будемо раді Вам допомогти!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл