Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Лікування псоріазу у Луцьку

Лікування псоріазу.jpg

На сьогодні, діагноз «псоріаз» більше не є причиною для відчаю, оскільки сучасна медицина пропонує багато ефективних способів лікування цієї недуги. Варто звернутися до Центру лазерної косметології «Лазерхауз», де досвідчений дерматолог проведе всебічну діагностику та лікування. Лікар уважно оцінить вашу ситуацію, при необхідності призначить додаткові аналізи та обстеження, а також розробить персональний план лікування. У складних випадках може бути потрібно провести панч-біопсію шкіри чи шкіри голови для гістологічного аналізу, а також застосувати інші новітні методи діагностики.

ЩО ТАКЕ ПСОРІАЗ І ЯКІ ЙОГО СИМПТОМИ?

Псоріаз є хронічним захворюванням шкіри, що вражає від 2 до 4% населення світу, не роблячи відмінності між чоловіками та жінками. Цей стан може розвинутися у будь-якому віці, зокрема в дитинстві, і часто погіршується у вікових періодах 15-25 років та 50-60 років. Псоріаз, як правило, залишається з людиною на все життя, маючи періоди ремісії та загострень.

Цей стан часто супроводжується свербінням, запальними висипаннями та лущенням шкіри. Впливає на приблизно 4% населення, хоча конкретна причина захворювання досі не виявлена. Серед ймовірних факторів виникнення захворювання виділяють стрес.

Псоріаз характеризується швидким ростом шкірних клітин, що призводить до утворення щільних ділянок на шкірі. Симптоми варіюються від хронічних з періодичними загостреннями до рецидивів, особливо якщо лікування було неправильним або не дотримувалися медичні рекомендації. Важливо зазначити, що псоріаз не передається від людини до людини. В Інтернеті можна знайти багато інформації про псоріаз, включаючи зображення симптомів, за допомогою запиту «псоріаз фотографії». Початкові симптоми зазвичай включають червоні плями, які можуть перетворюватися на бляшки.

ВИДИ ПСОРІАЗУ

Залежно від клінічних проявів, виділяють такі типи псоріазу:

 • Краплеподібний псоріаз: це гостра форма захворювання, що найчастіше розвивається у дітей і підлітків після зараження стрептококовою інфекцією. Характеризується появою множинних яскраво-червоних папул з легким лущенням.
 • Вульгарний, або звичайний псоріаз: розвивається здебільшого на шкірі голови, під колінами, в ділянці ліктів, попереку і крижів. Симптомами є папульозні рожево-червоні висипання з чіткими межами, які з часом можуть зливатися у великі плями. Характерним для цієї форми також є утворення бляшок, вкритих світлими лусочками.
 • Генералізований пустульозний псоріаз має 3 форми хвороби. Найпоширенішою є пустульозний псоріаз Барбера, що проявляється чітко окресленими бляшками на долонях і підошвах із пустульозними елементами навколо них. Друга форма - гнійний акродерматит Аллопо, супроводжується появою везикул, пустул і сквамозно-епітематозних плям на фалангах пальців рук і ніг. Третя форма - псоріаз Цумбуша, крім висипань, супроводжується сильною лихоманкою і загальним нездужанням.
 • Псоріатичний артрит характеризується одночасним ураженням шкіри та суглобів. Це проявляється обмеженням рухливості суглобів, болями під час руху, набряком і почервонінням шкіри. Іноді хвороба може призвести до деформації суглобів.

КЛІНІЧНІ ОЗНАКИ ПСОРІАЗУ

Основні клінічні ознаки псоріазу - це червоні бляшки з чіткими краями, покриті лусочками білого або сріблястого кольору. В областях шкірних складок бляшки можуть бути блискучими та вологими.

Псоріаз зазвичай вражає шкіру голови, області ліктів та колін, але може поширюватися на будь-яку ділянку тіла. Свербіж варіюється від легкого до сильного, що іноді веде до подряпин та потовщення шкіри. Можливе утворення тріщин на долонях та підошвах.

Феномен Кебнера описує появу нових висипань на місцях травмування або подразнення шкіри. Характерною ознакою бляшкового псоріазу є феномен Ауспіца, що характеризується крапковою кровотечею після видалення лусочок, що вказує на розширення капілярів у шкірі.

Різні форми псоріазу визначаються за локалізацією: долонно-підошовний, генітальний, на обличчі та інші. Локалізований псоріаз охоплює менше 20% поверхні шкіри, тоді як генералізований - понад 20%. У випадку, коли висипання поширюються на майже всю поверхню тіла, це класифікується як універсальне ураження.

ПСОРІАЗ ПРИЧИНИ

Тригери псоріазу, що провокують фактори захворювання:

 • травма шкіри;
 • УФО;
 • ВІЛ-інфекція;
 • бета-гемолітична стрептококова інфекція;
 • прийом медикаментів (бета-блокатори, хлорохін, літій, інгібітори АПФ);
 • емоційний стрес;
 • вживання алкоголю і тютюнопаління;
 • ожиріння;
 • прийом бета-блокаторів при артеріальній гіпертензії.

Пацієнти з псоріазом найчастіше мають супутні захворювання:

 • запальний «псоріатичний артрит» (аутоімунне захворювання) і спондилоартропатія (спостерігається у 40% пацієнтів із раннім початком хронічного бляшкового псоріазу);
 • запальні захворювання кишківника (хвороба Крона і виразковий коліт);
 • увеїт (форма запалення ока);
 • целіакія;
 • локалізований долонно-підошовний пустульоз, генералізований пустульоз і гострий генералізований екзантематозний пустульоз;
 • неалкогольна жирова хвороба печінки.

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАННЯ

Точна діагностика псоріазу передбачає ідентифікацію його конкретної форми та стадії. Типова форма характеризується червоними плоскими плямами з біло-сріблястими лусочками, в той час як ексудативна форма має жовтуваті лусочки. Псоріаз здатний переходити в серйозніші стадії через зовнішні чинники або неправильне лікування.

Захворювання може також впливати на нігті, викликаючи їх потовщення, утворення вдавлень і червоних плям під нігтьовими пластинами. У Центрі «Лазерхауз» дерматолог проведе дерматоскопію шкіри та шкірного покриву голови. Лікар може призначити різноманітні обстеження, включно з лабораторними аналізами крові, та зробити панч-біопсію шкіри, вдаючись до сучасних діагностичних методів.

ЛІКУВАННЯ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»: ІМУНОБІОЛОГІЧНА ТЕРАПІЯ

Препарат для імунобіологічної терапії призначає дерматолог Центру на попередній консультації після проходження всіх необхідних обстежень і здачі аналізів. Головною діючою речовиною препарату є секукінумаб.

Бляшковий псоріаз у дорослих

Застосування препарату призначене для лікування дорослих пацієнтів із бляшковим псоріазом, що має помірно тяжкий або тяжкий перебіг та потребує системної терапії.

Псоріатичний артрит

Лікарський засіб застосовується для лікування активного псоріатичного артриту у дорослих пацієнтів у разі недостатнього ефекту від попередньої терапії протиревматичними препаратами, що змінюють перебіг захворювання (DMARD), або може використовуватися як монотерапія, або у поєднанні з метотрексатом.

Анкілозуючий спондиліт (АС, рентгенологічний аксіальний спондилоартрит)

Препарат призначений для лікування активного анкілозивного спондиліту в дорослих пацієнтів при недостатній реакції організму на стандартну терапію.

Нерентгенологічний аксіальний спондилоартрит

Також призначений для лікування активного нерентгенологічного аксіального спондилоартриту з об'єктивними ознаками запалення, про що свідчить підвищений рівень С-реактивного білка (СРБ) та/або магнітно-резонансна томографія (МРТ), у дорослих, які неналежним чином реагували на нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП).

ЦІНИ НА ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ У ЛУЦЬКУ

Для інформації про вартість лікування псоріазу в Луцьку, перейдіть у розділ «Ціни» на сайті Центру. Пам'ятайте, що додаткові обстеження та аналізи, які лікар може призначити, оплачуються окремо.

Не зволікайте з початком лікування, зверніться за допомогою сьогодні, щоб розпочати шлях до поліпшення Вашого здоров'я!

Тривалість Консультація дерматолога Вартість
40 хв Консультація дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
30 хв Повторна консультація дерматолога 450 грн
40 хв Консультація дерматолога Міхарської О.Г./Стопи Х.І. 900 грн
30 хв Повторна консультація дерматолога Міхарської О.Г./Стопи Х.І. 500 грн
10 хв Зішкріб (аналіз на наявність грибка) 400 грн
10 хв Бакпосів на чутливість грибка (розгорнутий аналіз грибка) 1300 грн
20 хв Гістологічне дослідження при псоріазі/ дерматозах/ алопеції 2900 грн
40 хв Імунно-біологічна терапія псоріазу 15000 грн
Тривалість Консультація дитячого дерматолога Вартість
40 хв Консультація дитячого дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
30 хв Повторна консультація дитячого дерматолога 450 грн
 • Важливо: діє запис на онлайн-консультацію та консультацію в Центрі
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014