• ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  ЗА ПОПЕРЕДНІМ
  ЗАПИСОМ

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Лазерхауз
 • Лазерна епіляція "Ексклюзив"
  для пушкового волосся

Лазерна епіляція «Ексклюзив» у Луцьку

Выберите услугу
  • ЗКСКЛЮЗИВ

   До

   Після

   До

   Після

   Лазерна епіляція "Ексклюзив"

   До

   Після

   Лазерна епіляція "Ексклюзив"

   До

   Після

   Лазерна епіляція "Ексклюзив"

   До

   Після

   Лазерна епіляція "Ексклюзив"

   До

   Після

   лазерна епіляція "Ексклюзив"

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

ТАБЛИЦЯ ЕПІЛЯЦІЇ Лазерна епіляція "Золотий Стандарт" Лазерна епіляція "Ексклюзив" NANO ЕПІЛЯЦІЯ Воскова
депіляція
Видалення жорсткого темного волосся + - слабкий
ефект
+
Видалення сивого волосся - - + +
Видалення світлого волосся за призначенням фахівця за призначенням фахівця + +
Видалення пушкового волосся + + + +
Видалення врослого волосся + + - -
Необхідність голити волосся перед процедурою + - - -
Довгострокові результати + + + -
Кількість процедур для повного видалення волосся від 4 до 8 від 4 до 8 від 8 до 12 тимчасовий результат

Огляд зон лазерної епіляції

Лазерна епіляція луцьк ціни
Лазерна епіляція луцьк відгуки
Лазерна епіляція луцьк відгуки

Пушкове волосся на обличчі та відкритих ділянках тіла нерідко викликає психологічний дискомфорт. Якщо воно містить пігмент, то стає доволі помітним. Боротися з ним традиційними засобами більшість із нас не ризикує, адже це може мати неприємні наслідки. Так, регулярне гоління зазвичай призводить до потемніння та підвищення жорсткості волосинок. Ефект після нього зберігається до кількох днів. Воскові смужки і цукрова паста – також помічники ненадійні: по-перше, волосся після них нерідко вростає під шкіру; по-друге, процедури видалення дуже болючі. Класичні методи можуть спричинити появу чорних цяток і запалених фолікулів, залишити подряпини та порізи, викликати алергічні висипання.

У Центрі «Лазерхауз» в Чернівцях надається унікальна послуга для боротьби з пушком на обличчі та тілі – лазерна епіляція «Ексклюзив». Процедура належить до неінвазивних і передбачає використання діодного лазера, який не порушує цілісність шкіри. Максимальний ефект вона забезпечує, якщо пацієнт проходить повний курс. Видаляється до 90% пігментованого пушку, гладкість зберігається надовго. Ефект можна пролонгувати. Для цього достатньо приходити на підтримуючі сеанси 1-2 рази на рік.

Принцип роботи методики

Лазерна епіляція «Ексклюзив» спрямована на видалення пушкового волосся на обличчі та тілі. Її суть полягає у використанні маніпули діодного лазера, яка генерує промінь. Світловим потоком обробляється проблемна зона. Енергія проникає на безпечну глибину під шкіру, де її поглинає меланін – пігмент волосинки. Через стрижень тепло передається на росткову зону. Судини, що живлять фолікул, склеюються (коагулюють), тому припиняють постачати корисні речовини. Через це руйнується росткова зона, а волосинки в період між 2 і 3 тижнем випадають з коренем.

Чи безпечна лазерна епіляція «Ексклюзив»?

Методика «Ексклюзив», яку ми використовуємо для видалення пушкового волосся за допомогою лазера, не приносить жодної шкоди, адже обладнання пройшло чимало досліджень в лабораторних умовах, що підтвердили його безпечність та ефективність. Промінь діє локально, тобто лише на меланін у волосинках. На сусідні тканини та функціонування внутрішніх органів не впливає. Надають послугу дипломовані спеціалісти з багатим досвідом роботи, що суворо дотримуються міжнародного протоколу.

Переваги видалення пушкового волосся на обличчі та тілі лазером в нашому Центрі

Процедуру обирають завдяки наступним перевагам:

 • Результативність – якщо пройти повний курс, то можна видалити до 90% пігментованого пушку.
 • Зручність – зголювати волосся перед сеансом не треба.
 • Короткий відновлювальний період – після процедури можливе незначне почервоніння, яке проходить самостійно через кілька годин.
 • Атравматичність – цілісність шкіри світловий потік не порушує, тому немає ризику формування шрамів.
 • Відсутність побічних ефектів – після лазерної епіляції «Ексклюзив» не залишається чорних цяток та запалених фолікулів. Процедура допомагає позбутися врослих волосинок, що залишились після інших методів.
 • Універсальність – лазер має гнучку систему налаштувань, тому працює з усіма фототипами, навіть з дуже смаглявою шкірою. Обмежень за сезонністю, віком і статтю пацієнта немає.
 • Комфорт – сильні больові відчуття відсутні завдяки технології контактного охолодження в конструкції лазера. За бажанням пацієнта можна застосувати крем або спрей з анестезуючими властивостями.

Який ефект дає перша процедура лазерної епіляції «Ексклюзив»?

Після першого сеансу усувається 15-40% пігментованого пушку. Такий результат зумовлений циклічним ростом волосся. Випадати воно починає через 2-3 тижні після обробки. Крім активних цибулин, з якими бореться лазер, в організмі є так звані «сплячі» фолікули. Через деякий час вони «прокидаються», про що свідчить відростання волосся острівцями. Щоб видалити до 90% пушку, потрібно пройти рекомендований курс, тривалість якого підбирається індивідуально.

Показання

Видалення пушкового волосся в Луцьку за допомогою лазерної епіляції «Ексклюзив» допоможе при:

 • Гірсутизмі;
 • Вростанні волосся під шкіру;
 • Високій чутливості;
 • Алергії на віск, цукрову пасту, депіляційні креми;
 • Запаленні фолікулів;
 • Появі чорних цяток.

Наше обладнання для процедури

Лазерна епіляція «Ексклюзив» у нашому Центрі в Луцьку проводиться на діодному лазері Lumenis Light Sheer ET. Це найкраще обладнання для боротьби з небажаним пушком на обличчі та тілі, ефективність та безпечність якого неоднократно підтверджена результатами клінічних досліджень та на практиці. Сапфірова оптика гарантує високу точність променя. Технологія контактного охолодження захищає шкіру пацієнта від перегріву і знижує до мінімуму больові відчуття. Лазер Lumenis Light Sheer ET отримав сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Він має гнучку систему налаштувань, тому ефективно працює з усіма фототипами.

Основні етапи сеансу

З яких етапів складається сеанс лазерної епіляції «Ексклюзив»? Перед процедурою спеціаліст консультує пацієнта. Він проводить очний огляд проблемної зони, збирає анамнез, дізнається індивідуальні особливості, визначає фототип, виключає можливі протипоказання, підбирає потрібні параметри лазера. Якщо процедура проводиться на обличчі, за необхідності здійснюється демакіяж. В інших випадках шкіру просто очищають від поверхневих забруднень. За бажанням пацієнта може використовуватись локальна анестезія. Далі фахівець обробляє область насадкою діодного лазера. Завершивши маніпуляцію, наносить засіб для регенерації і сонцезахисний крем з фізичними фільтрами на відкриті зони.

Результати лазерної епіляції «Ексклюзив»

Максимальний ефект методика забезпечує, якщо пацієнт проходить рекомендований курс повністю, не пропускаючи процедур та дотримуючись потрібних інтервалів. До 90% пушку видаляється, тож шкіра стає гладкою. Також зникають чорні цятки, врослі волосинки, запалені фолікули.

Вартість послуги в Луцьку

Ціни на видалення пушкового волосся на обличчі та тілі вказані в таблиці під описом послуги і загальному прайс-листі «Лазерхауз». Вартість залежить від епільованої зони та використання анестезії. Знеболювальний спрей – це додаткові 5% від повної вартості епіляції «Ексклюзив», крем – 15%. Консультація надається безкоштовно. Вигідні пропозиції зібрані в блоці «Акції». Записатись на прийом можна через форму зворотного зв'язку або за контактним телефоном в шапці сайту.

Скільки триває курс?

Лазерна епіляція «Ексклюзив» проводиться курсом. Жінкам потрібно в середньому 4-8 процедур (за винятком гормонозалежних зон), чоловікам – від 8 до 10. Між першим та другим сеансом роблять перерву 4-6 тижнів, між другим і третім – 6-8, і т. д.

Тривалість Лазерна епіляція для пушкового волосся "Ексклюзив" Вартість
15 хв Верхня губа 240 грн
20 хв Підборіддя 280 грн
30 хв Скроні 310 грн
20 хв Вуха 250 грн
20 хв Ніс 250 грн
20 хв Брови 250 грн
20 хв Міжбрів'я 230 грн
40 хв Все обличчя 910 грн
20 хв Щоки 310 грн
20 хв Шия (передня або задня частина) 430 грн
20 хв Лінія чола 310 грн
20 хв Біла лінія живота 390 грн
20 хв Декольте 350 грн
15 хв Ареоли молочних залоз 320 грн
20 хв Крижова частина 430 грн
50 хв Груди 650 грн
50 хв Живіт 760 грн
  Епіляція поімпульсно 12 грн/імпульс
 • Знеболювальний крем – 15% від повної вартості процедури
 • Знеболювальний спрей – 5% від повної вартості процедури
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація – безкоштовна

Лазерна епіляція «Ексклюзив» у Луцьку

Новинка у сфері сучасної косметології для тих, хто хоче завжди виглядати бездоганно. Делікатна проблема появи небажаного волосся на обличчі, в зоні підборіддя, над верхньою губою та щоках має вирішення. Лазерна епіляція «Ексклюзив» спеціалізується саме на видаленні пушкового волосся, котре з’являється на тілі, на лінії живота, руках, декольте та обличчі. Воно може бути м’яким, але при цьому містити темний пігмент, що виглядає не естетично та потребує видалення. Можна ознайомитись з результатами лазерної епіляції «Ексклюзив» «Фото-відео»(розділ), фото до та після.

Процедура проводиться на сучасному Діодному лазері Lumenis Light Sheer - це висококласне обладнання, яке в поєднанні з кращими спеціалістами гарантує відмінний результат. Ними розроблений дієвий метод позбавлення від небажаного, саме пушкового волосся. Його відмінність від інших лазерних процедур полягає в тому, що дія лазера відбувається саме на відросле волосся. Це важливий момент для тих, хто хвилюється і побоюється збривати волосся, щоб не спровокувати його ще більший зріст. Шляхом теплового проміння пошкоджується корінь волосся, що зупиняє ріст волосся, котре знаходиться в активній фазі. Для цілковитого позбавлення необхідно пройти декілька процедур, які визначає лазерній спеціаліст в залежності від індивідуальних особливостей. Вартість (ціна) лазерної епіляції «Ексклюзив» у Луцьку зазначена вгорі.

 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.