Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • Лазерхауз лікуванн вугрів
  NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • Лікування прищів луцьк
  ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне лікування вугрової хвороби в Луцьку

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

З вугровими висипаннями на шкірі зіштовхуються не лише підлітки, а й дорослі. До порушення роботи сальних залоз призводить анаеробна бактерія Propionibacterium acnes, яка, потрапляючи в позбавлене повітря середовище, починає перетворювати себум на жирні кислоти, викликаючи запальні процеси в сусідніх тканинах. Внаслідок цього виникають вугрі, гнійнички, комедони, шкіра червоніє, її рельєф стає нерівномірним. Акне може формуватись не лише на обличчі, а й на спині, плечах, в зоні декольте. Якщо вугрову хворобу не лікувати, вона прогресує. Неправильна терапія часто призводить до появи дрібних рубців – постакне, позбавитись від яких самостійно неможливо.

Лазерне лікування вугрової хвороби – це ефективна процедура апаратної косметології, що дозволяє помітно скоротити кількість висипань та повернути шкірі здоровий і доглянутий вигляд. Методика неінвазивна, тому не потребує тривалої реабілітації і не викликає сильного болю в пацієнта. Послуги з лазерного лікування акне в Луцьку надає Центр «Лазерхауз». Сертифіковане обладнання Lumenis, дипломовані фахівці з багатим досвідом, суворе дотримання міжнародних протоколів – гарантія ефективності та безпечності. Апаратну обробку можна поєднати з нанесенням активних сироваток чи ампул для досягнення кращого ефекту.

Принцип роботи методики

Під час лазерного лікування вугрів цілісність шкіри не порушується, адже проблемні зони обробляються світловим потоком, згенерованим спеціальною маніпулою. Енергія проникає в осередки патологічних процесів у шкірі та знищує хвороботворні мікроорганізми. Завдяки цьому запалення блокуються. Також руйнуються себоцити – клітини, що вистилають протоки сальних залоз. Як результат, нормалізується робота сальних залоз, стає непомітним жирний блиск, звужуються пори.

Спеціалісти «Лазерхауз» рекомендують поєднувати лазерне лікування вугрів з нанесенням на поверхню шкіри активних сироваток і ампул. Завдяки високій концентрації діючих компонентів та покращеному транспортуванню поживних речовин в глибокі шари під дією лазера препарати забезпечують вражаючий результат, а саме стимулюють регенераційні процеси, борються з запаленнями, прискорюють відновлення тощо. Сироватки та ампули оплачуються окремо.

Плюси і мінуси лазерного лікування вугрів

Лазерна терапія акне – популярна процедура, що зумовлено рядом переваг:

 • Помітний результат на будь-якій стадії вугрової хвороби;
 • Неінвазивність, відсутність ризику появи рубців;
 • Можливість проводити на будь-якому фототипі;
 • Проста підготовка;
 • Короткий відновлювальний період;
 • Комфорт для пацієнта під час сеансу;
 • Відсутність побічних ефектів, алергічних реакцій;
 • Сертифіковане обладнання від відомого виробника;
 • Оперативність тощо.

Якщо в пацієнта є протипоказання, процедуру не проводять. Перелік обмежень мінімальний.

Чи безпечна процедура лікування висипань лазером?

Процедура не приносить жодної шкоди здоров’ю, адже проводить її дипломований спеціаліст, який має багатий досвід роботи і суворо стежить за дотриманням міжнародного протоколу. Лазер, що використовується, сертифікований за міжнародними стандартами. Він генерує промінь, який діє лише на осередки запалень, не впливаючи на роботу внутрішніх органів, кровоносну і лімфатичну системи.

Показання

Лазерне лікування висипань в Луцьку підходить як жінкам, так і чоловікам. Записатись на процедуру варто в наступних випадках:

 • Вугрова хвороба на різних стадіях;
 • Запальні процеси на шкірі;
 • Наявність комедонів та гнійничків;
 • Чорні цятки;
 • Підвищена жирність шкіри;
 • Широкі пори;
 • Нерівномірний рельєф.

На якому обладнанні проводиться лікування вугрів на обличчі в Луцьку?

Щоб вилікувати акне, спеціалісти «Лазерхауз» у Луцьку використовують «Золотий стандарт» лазерної косметології – діодний лазер Lumenis Light Sheer ET від відомої американської компанії. Апарат отримав сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США), тож є не лише ефективним, а й безпечним для здоров'я. Перш ніж потрапити до нашого Центру, лазер пройшов чимало лабораторних перевірок. Він має технологію контактного охолодження ChillTipTM для захисту шкіри пацієнта від опіків і знижує до мінімуму неприємні відчуття під час сеансу, роблячи процедуру максимально комфортною. 

Гнучка система налаштувань – ще одна перевага Lumenis Light Sheer ET. Параметри обладнання підбираються індивідуально, що дозволяє ефективно працювати з усіма фототипами. Світловий потік не травмує шкіру і жодним чином не порушує її цілісність, тож ризику появи шрамів немає.

З яких етапів складається процедура лазерного лікування вугрового висипу?

На сеансі фахівець суворо стежить за дотриманням міжнародних протоколів і регламентів. Перший етап – консультація – дозволяє оглянути проблемну ділянку, оцінити поточний стан шкіри, з'ясувати фототип, зібрати анамнез, виключити протипоказання, підібрати потрібні параметри лазера в індивідуальному порядку. Наступний крок передбачає видалення поверхневих забруднень, шкірного сала та пилу, а за необхідності – й декоративної косметики (лише для обличчя). Після очищення зону протирають антисептиком («Хлоргексидином»). Анестезія не використовується, адже сильного болю процедура не викликає. Після нанесення контактного гелю фахівець обробляє ділянку з висипаннями насадкою лазера. На наступному етапі залишки гелю знімаються – і наноситься засіб для пришвидшення природної регенерації та сонцезахисний крем з фізичними фільтрами, якщо зона відкрита.

Які результати забезпечує лазерне лікування вугрів?

Щоб ефект від терапії був максимальним, однієї процедури недостатньо. Наші спеціалісти рекомендують пройти курс, підібраний індивідуально. Після його завершення кількість висипань скоротиться, запалення зменшаться, комедони та чорні цятки зникнуть, пори звузяться. Також мине почервоніння, нормалізується робота сальних залоз, усунеться жирний блиск.

Вартість лазерного лікування вугрової хвороби в Луцьку

Цікавлять ціни на лазерне лікування акне в Луцьку? Зазирніть в спеціальну таблицю на поточній сторінці або ознайомтеся з загальним прайс-листом Центру. Вартість залежить від області обробки та використання додаткових препаратів – ампул або сироваток. Консультація безкоштовна. Вигідні пропозиції для Вас зібрані в блоці «Акції». Отримати відповіді на додаткові питання і записатись на процедуру можна в телефонному режимі або онлайн. Контактний номер вказаний в шапці сайту. Також можна заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши зручний час для дзвінка.

Скільки потрібно процедур та як часто їх проводити?

Лікування акне лазером – методика курсова. Максимальний ефект з'являється лише після проходження рекомендованої кількості сеансів. У середньому потрібно 4-6 візитів кожні 1-2 тижні.

Тривалість Лазерне лікування вугрової хвороби (LUMENIS) Вартість
40 хв
Лазерне лікування обличчя
700 грн
40 хв
Лазерне лікування обличчя + шия 900 грн
40 хв
Лазерне лікування верхня частина спини 900 грн
50 хв
Лазерне лікування спина 1300 грн
40 хв
Лазерне лікування сідниці 1000 грн
40 хв
Лазерне лікування декольте 1000 грн
50 хв
Лазерне лікування плечі 1050 грн
40 хв   Лазерне лікування поперек 700 грн
20 хв Лазерне лікування локально 400 грн
Тривалість Лазерне лікування вугрової хвороби (Lumenis) + ампула на вибір Вартість
50 хв Лазерне лікування обличчя з ампулою 950 грн
50 хв
Лазерне лікування обличчя та шия з ампулою
1200 грн
40 хв Лазерне лікування верхня частина спини з ампулою 1100 грн
60 хв Лазерне лікування спини з ампулою 1500 грн
50 хв   Лазерне лікування сідниць з ампулою 1200 грн
50 хв Лазерне лікування декольте з ампулою
1200 грн
50 хв
Лазерне лікування плечі з ампулою 1350 грн
50 хв     Лазерне лікування попереку з ампулою 950 грн
25 хв Лазерне лікування локально з ампулою
650 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  Тамара
  А на "Лазерне лікування вугревої хвороби" скидончики якісь є?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Тамара!
   На дану процедуру діють знижки по нашій дисконтній карті при її наявності у Вас. Також з усіма акціями Ви можете ознайомитися на сайті, вся інформація там актуальна. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Ви можете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon, PayLink.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!