Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Лазерне видалення розтяжок в Луцьку

  • До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

Розтяжки – це смугоподібні рубці рожевого, синюшного та білястого кольору, які утворюються через зменшення концентрації колагену. Вони вважаються досить поширеною проблемою, оскільки можуть з'являтися як у зрілому, так і у юнацькому віці під час стрімкого зростання. Причинами виникнення можуть бути гормональний дисбаланс, стрімкий набір або скидання ваги, вагітність, грудне вигодовування, а також генетична схильність. З'являються стрії найчастіше на грудях, животі, стегнах і попереку.

Впоратися з проблемою не зможе навіть найефективніша і найдорожча косметика, хоч би якою переконливою була реклама. Єдиним методом є лазерне видалення розтяжок, що у Луцьку проводиться у Центрі «Лазерхауз». Процедура виконується кваліфікованими косметологами на новітньому обладнанні Lumenis M22, яке дозволяє усунути дефекти на будь-якій ділянці тіла.

ЯК ПРАЦЮЄ МЕТОДИКА?

Шліфування – це неінвазивна процедура, під час якої розтяжки обробляються світловими спалахами, шо формують мікропошкодження. У відповідь на це шкіра активно виробляє власний колаген, а также посилюються процесі регенерації. Старі дермальні клітини заміщаються новими, внаслідок чого шкіра буквально оновлюється на очах, а розтяжки та стрії зникають.

Це поетапна процедура, яка включає декілька методик:

 1. Мікрошліфування. Апаратне оброблення проблемних зон проводиться на спеціальному косметологічному обладнанні HydraFacial. Воно сприяє відлущуванню верхнього шару без травмування шкіри, що дозволяє вирівняти її рельєф.
 2. Термоліфтінг. Проводиться з використанням спеціального модуля IPL на мультифункціональній платформі Lumenis M22. Суть цієї процедури полягає в глибокому прогріванні тканин під дією широкосмугового світла, що стимулює вироблення нових еластинових та колагенових волокон.
 3. Фотовидалення судин. Проводиться лише за показаннями.
 4. Видалення розтяжок фракційним модулем Resur FX. Проводиться із використанням лазера Lumenis M22. Завдяки особливому світлофільтру промінь ділиться на безліч фракцій, які при попаданні на шкіру створюють у ній безліч мікроушкоджень. У відповідь на це посилюється регенерація шкіри та стимулюється вироблення нового колагену.
 5. Пілінг PRX-T33. Унікальна формула дозволяє впливати на глибокі шари дерми без травм епідермісу.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ РОЗТЯЖОК + PRX-T33 + ПЛАЗМОЛІФТИНГ

У Центрі лазерної косметології «Лазерхауз» застосовуються лише ефективні та сучасні методи відновлення краси обличчя та тіла. Наші фахівці розробили унікальну методику результативного та безпечного видалення розтяжок, яка включає поетапне виконання наступних процедур:

 1. Видалення розтяжок лазером Lumenis M22 (США).
 2. Хімічний пилинг PRX-T33.
 3. Плазмоліфтінг.

Сеанс починається з обробки зони розтяжок лазером Lumenis M22 зі спеціальними насадками IPL та Resur FX, які проводять термоліфтинг та шліфування патологічних тканин. Lumenis M22 визнаний найбільш ефективною та безпечною системою боротьби з розтяжками, оскільки лазерний промінь глибоко проникає у глибокі шари дерми, нагріває патологічні клітини, що призводить до посиленого вироблення колагену та еластину. Після цього фахівець обробляє шкіру за допомогою насадок Resur FX із спеціальними фільтрами, які створюють мікроканали у ній. У відповідь на це посилюється регенерація, стимулюється синтез нових колагенових та еластинових волокон, а також прискорюється її оновлення, внаслідок чого рельєф активно розгладжується, а колір стає однорідним.

На наступному етапі наноситься хімічний пілінг PRX-T33, який містить койєву та трихлороцтову кислоти, а також перекис водню. Пілінг видаляє відмерлі клітини шкіри, розгладжує її поверхню та підвищує тургор.

По завершенню лазерного видалення розтяжок проводиться плазмоліфтинг. Він заснований на введенні в ділянку розтяжок донорської плазми пацієнта. Концентрат готується з його венозної крові у спеціальній центрифузі, де вона поділяється на фракції. Приготування сироватки здійснюється в пробірках Density Platelet Gel, які містять цитрат натрію та тиксотропний гель, що запобігають змішуванню тромбоцитів з лейкоцитами та еритроцитами.

Висока концентрація тромбоцитів у плазмі сприяє швидкому відновленню дермальних клітин, посиленню локального кровообігу та виробленню нового колагену. Розтяжки після комплексної процедури майже непомітні, а шкіра підтягується і підвищується її пружність.

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРНОГО ШЛІФУВАННЯ РОЗТЯЖОК У ЛУЦЬКУ

Переваги даного методу лікування естетичних недоліків важко переоцінити. Він вважається найкращим як серед професіоналів, так і серед пацієнтів через такі причини:

 1. Безпека. Використовувана платформа Lumenis M22 впливає на тканини локально. Світловий потік обробляє лише проблемні ділянки. При цьому кровоносна, лімфатична та інші системи організму не зазнають негативного впливу випромінювання. Тому для здоров'я така процедура є абсолютно безпечною.
 2. Неінвазивність. Лазер утворює мікроканали максимальна глибина яких 250 мкн.
 3. Короткий період реабілітації. Процес загоєння займає від 7 до 10 днів.
 4. Відсутність спеціальної підготовки.
 5. Висока ефективність методу. Лазерне шліфування помітно скорочує виразність стрий вже після першого сеансу.
 6. Пролонгований ефект. Результат лікування зберігається тривалий час.
 7. Відсутність болю. Перед сеансом місця обробки знеболюються місцевим анестетиком, тому процедура вважається безболісною.
 8. Універсальність. Шліфування можна проводити в будь-який час року. Вона підходить як чоловікам, так і жінкам будь-якої вікової категорії. Методику можна застосовувати на будь-якій ділянці тіла та комбінувати її з іншими процедурами Центру.

ПОКАЗАННЯ

Основними показаннями є наявність розтяжок та стрій на будь-якій ділянці тіла.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ

У «Лазерхауз» видалення розтяжок лазером відбувається на багатомодульній платформі Lumenis M22. Обладнання оснащене модулем Resur FX, дія якого ґрунтується на фракційному неаблятивному ремоделюванні шкірного покриву. Крім цього, модуль працює за технологією CoolScan, завдяки якій шкіра захищена від опіків і перегріву, тому сеанс проходить для пацієнта максимально комфортно. Апарат має всі необхідні сертифікати та відповідає міжнародним стандартам, що підтверджують його якість та безпеку.

HydraFacial – це унікальний косметологічний апарат, який використовується у Центрі для проведення мікрошліфування. Устаткування укомплектоване одноразовими насадками, що гарантує стерильність. Вони оснащені ребристою поверхнею, яка дбайливо та ефективно відлущує верхній шар, тому шкіра під час сеансу не травмується. Мікрошліфування відмінно розгладжує її рельєф та колір.

Наступні етапи лікування розтяжок у Луцьку – термоліфтинг, фотовидалення судин, фракційне шліфування. Всі вони проводяться на багатомодульній платформі Lumenis M22, яка вважається «Золотим стандартом» лазерної косметології завдяки високій результативності та безпеці. Вона оснащена системою контактного охолодження, яка мінімізує больові відчуття та захищає шкіру від перегріву. Гнучка система налаштування дозволяє працювати з усіма фототипами шкіри.

На заключному етапі проводиться хімічний пілінг із застосуванням препарату PRX-T33 від знаменитої компанії WIQOmed (Італія). Завдяки унікальній формулі з перекисом водню, койєвою та трихлороцтовою кислотами забезпечується вплив на глибокі тканини без пошкодження цілісності верхнього шару шкіри.

ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС?

Видалення розтяжок у Луцьку відбувається за таким протоколом:

 1. Консультація із спеціалістом Центру. Він оцінює ступінь виразності проблеми, визначає фототип шкіри та встановлює такі налаштування обладнання, які підходять саме для нього. Також косметолог виключає протипоказання.
 2. Очищення шкірного покриву від пилу та себуму.
 3. Знезараження "Хлоргексидином".
 4. За півгодини до процедури на ділянки з розтяжками наноситься знеболюючий крем.
 5. Проведення мікрошліфування на апараті HydraFacial.
 6. Нанесення контактного гелю.
 7. Проведення термоліфтінга насадкою IPL.
 8. За показаннями може проводитись фотовидалення судин.
 9. Шліфування фракційним модулем Resur FX.
 10. Нанесення пілінгу PRX-T33.
 11. Видалення залишків препарату.
 12. Повторне знезараження ділянки.
 13. Нанесення засобу, що посилює регенерацію тканин.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ РОЗТЯЖОК У ЛУЦЬКУ

Вже після першого сеансу стрії освітлюються, а шкіра стає пружною, гладкою та еластичною. Після проходження повного курсу розтяжки зникають повністю, колір їх стає природним, тому вони непомітні як візуально, так і на дотик. Якщо Ви вирішили прибрати розтяжки лазером, то приємним бонусом стане ефект ліфтингу та омолодження.

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ У ЛУЦЬКУ

Ціна лазерного шліфування розтяжок залежить від зони обробки. Дізнатися докладні розцінки можна внизу поточної сторінки, по телефону, у месенджері або у розділі «Ціни». Якщо Ви бажаєте бути в курсі нових подій та акційних пропозицій Центру, підписуйтесь на безкоштовну email-розсилку новин. Запис на сеанс здійснюється за контактними номерами та після замовлення зворотнього зв'язку.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СЕАНСІВ?

Якщо розтяжки з'явилися нещодавно, то прибрати їх можна швидко. Але якщо дефекти вже старі, то для їхнього видалення необхідно пройти повний курс терапії, який включає 6-10 сеансів з інтервалом 1-2 місяці.

Тривалість Лазерне видалення розтяжок
(Lumenis М22 модуль Resur FX)
Вартість
2 год Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Лазерне видалення розтяжок (1 см2) + PRX-T33
850 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33 + Плазмоліфтинг
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
6750 грн
3 год Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33 + Плазмоліфтинг
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
7900 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014