• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги косметолога! Запис по телефону

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Борода вікінга у Ужгороді

Чимало чоловіків мріє про густу, доглянуту бороду. На жаль, відростити її – завдання не з найпростіших, якщо не пощастило зі спадковістю. Якщо волосся тонке від природи і росте лише над верхньою губою, то самостійно добитись бажаного результату неможливо, адже від використання тримера і звичайного шампуню ефекту не буде. Покращити ситуацію допоможуть спеціальні процедури, косметика та домашні набори для догляду за бородою. Підбере їх спеціаліст індивідуально. Послуга надається в Центрі «Лазерхауз» в Ужгороді.

Що треба, щоб відростити гарну бороду?

Підвищити густоту волосся на нижній третині обличчя допоможе комплексний підхід, що включає такі методи:

 • Домашній догляд – наші спеціалісти рекомендують застосовувати набір з мезороллера і препарата Minox 5%.

 • Косметологічні процедури – клієнтам нашого Центру доступні лише найкращі методики, зокрема регенерація волосся Regenera, мезотерапія, Люкс-Плазмоліфтинг (PRP), лазерне лікування бороди.

 • Прийом спеціальних вітамінів.

Які вітаміни допоможуть?

Спеціалісти нашого Центру рекомендують вітамінні комплекси Regenera Activa (слід поєднувати з однойменною процедурою) та «Альфа-Біселен». Отримати потрібний ефект допоможуть такі біоактивні компоненти:

 • Біотин – зміцнює волосяні фолікули, запобігає випадінню волосся;

 • L-цистеїн – сірковмісна амінокислота, яка відповідає за синтез кератину (найважливішого структурного елемента волосини);

 • Екстракт пальми сереноа – пришвидшує метаболізм у клітинах, покращує кровообіг і ріст волосся.

Як правильно відростити бороду в домашніх умовах?

Щоб отримати бажаний результат, важливо правильно доглядати за бородою. Так, на початку шляху Вас може чекати свербіння і дискомфорт в нижній частині обличчя. Це нормальне явище, яке виникає тому, що починають відростати загострені постійним зголюванням кінчики волосся. Щоб усунути подразнення, використовуйте спеціальні олії для догляду за бородою, які пом'якшують волосся та зволожують шкіру.

Які засоби використовувати для догляду за бородою вдома?

Спеціалісти нашого Центру рекомендують обзавестися спеціальним набором для догляду за бородою та вусами, який треба використовувати мінімум 3 місяці для досягнення бажаного результату. Він складається з:

 • Мезороллера – інструмента у вигляді валика з ручкою, поверхня якого вкрита тонкими голками. Якщо обробити ним нижню частину обличчя, на шкірі утворяться мікроскопічні проколи, що призведе до покращення кровообігу і активнішого потрапляння біоактивних компонентів вглиб тканин.

 • Препарата Minox 5% – його втирають у проблемні зони після використання мезороллера для бороди.

Як відростити бороду за допомогою косметологічних процедур?

Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз» у Ужгороді пропонує чимало процедур, спрямованих на покращення росту волосся на нижній третині обличчя. Всі наші методики демонструють чудові результати і є абсолютно безпечними для здоров'я, про що свідчать результати численних лабораторних досліджень та тестувань. Максимальний ефект можна отримати, якщо поєднувати косметологічні процедури й домашній догляд для бороди.

Ми пропонуємо такі методики:

 • Регенерація волосся Regenera;

 • Мезотерапія;

 • Люкс-Плазмоліфтинг (PRP);

 • Лазерне лікування бороди.

Регенерація волосся Regenera

Як швидко відростити бороду? З цим допоможе регенерація волосся Regenera – ін'єкційна методика, що вважається найкращою альтернативою хірургічної пересадки волосся. Отримати виражений терапевтичний ефект можна після одного сеансу (оцінюють його через 6 місяців, коли волосся відросте). Суть процедури полягає у введенні в нижню третину обличчя суспензії з високою концентрацією стовбурових клітин пацієнта, яку отримують в апараті Regenera.

Як проводиться процедура? Спочатку здійснюється забір біоматеріалу зі здорових ділянок. Це може бути потилиця або область біля вух. Розчин, приготовлений в апараті, вводиться у проблемні ділянки. Внаслідок цього так звані «сплячі» фолікули переходять в активну фазу, що й допомагає отримати потрібний ефект. Ризик відторгнення та появи алергічних реакцій виключений, оскільки регенерацію волосся Regenera проводять без використання додаткових препаратів, лише суспензією зі стовбуровими клітинами пацієнта.

Мезотерапія для пришвидшення росту бороди

Мезотерапія – це малоінвазивна процедура, за допомогою якої можна вирішити багато проблем. Методика передбачає ін’єкційне введення в проблемні зони спеціального препарату, що діє комплексно: стимулює регенерацію, покращує кровообіг, поліпшує живлення волосяних фолікулів. Такий ефект можна отримати завдяки високій концентрації біологічно активних компонентів: пептидів, вітамінів, мінералів, біотину, рослинних екстрактів, коензимів тощо.

Мезотерапію для бороди ми проводимо такими препаратами:

 • Hair Loss Control – відповідає за покращення структури волосся, зміцнення капілярів і зволоження тканин. Містить цинк, амінофілін, вітамін В6.

 • Meso-Genesis – пришвидшує вироблення кератину, блокує запальні процеси, підвищує захисний бар’єр шкіри. Висока результативність зумовлена наявністю у складі поліпептиду Wharton's Jelly Peptide P199, біотину, гіалуронової кислоти, рослинних екстрактів.

 • Dermaheal – також допоможе відростити бороду з нуля, оскільки прискорює природні регенераційні процеси, покращує живлення. Містить коензими, вітаміни, мінерали, пептиди та ін.

 • NCTF – діє комплексно, себто покращує продукування основних фібрилярних білків, стимулює клітинний метаболізм, зволожує тканини. Основні активні інгредієнти – гіалуронова кислота, вітаміни, мінерали, антиоксиданти.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP) для бороди

Чому Люкс-Плазмоліфтинг (PRP) вважається однією з найкращих процедур для прискорення росту волосся на нижній третині обличчя? Справа в тому, що в проблемні ділянки вводиться насичена тромбоцитами плазма пацієнта. Готують її у спеціальній центрифузі з використанням пробірок Density Platelet Gel. В них міститься тиксотропний гель та антикоагулянт цитрат натрію. Компоненти запобігають згортанню крові і не дають її компонентам змішуватись, тому терапевтична цінність плазми збільшується в декілька разів.

Плазмоліфтинг для росту бороди належить до ін’єкційних процедур. Після введення плазми біоактивні компоненти проникають вглиб тканин, де покращують клітинний обмін речовин і пришвидшують місцевий кровообіг. Також поліпшується живлення цибулин, стає активнішою регенерація. Як результат, волосся в зоні бороди росте швидше, його густота збільшується. Процедура дає максимальний результат за умови відвідування рекомендованого курсу.

Лазерне лікування бороди

Правильний догляд за бородою може передбачити використання не лише ін’єкційних, а й апаратних процедур: наприклад, лазерного лікування. Суть методики полягає в обробці нижньої третини обличчя фракційним модулем Resur FX (входить в комплект мультифункціональної платформи Lumenis M22). Для підвищення результативності її радять доповнити трихологічним набором. Застосовують його в домашніх умовах.

Сотні тонких променів, що діють на шкіру під час процедури, ефективно прогрівають її, сприяючи утворенню нових кровоносних судин, покращенню кровообігу в області волосяних цибулин, стимуляції стовбурових клітин. Завдяки цьому після курсу процедур з'являється бажаний результат.

Тривалість Борода вікінга Вартість
60 хв Регенерація волосся Regenera
39000 грн
25000 грн
40 хв

Консультація трихолога 

700 грн
1 год

Плазмоліфтинг - волосяна частина бороди (1 пробірка)

2900 грн
2320 грн
40 хв

Мезотерапія волосяної частини бороди Meso-Genesis (1 ампула, 5 мл)

3100 грн
2170 грн
60 хв

Filorga NCTF екстра збагачений (1 флакон, 3 мл)

4200 грн
40 хв

Мезотерапія волосяної частини бороди Hair Loss Control (2,5 мл)

1200 грн
40 мин

Мезотерапія волосяної частини бороди Dermaheal HL (2,5 мл)

1200 грн

Тривалість Лазерне лікування бороди
(Lumenis M22, модуль Resur FX) NEW
Вартість
40 хв Лазерне лікування бороди 1900 грн
 • Тривалість вказано з врахуванням консультації
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.