• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги косметолога! Запис по телефону

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне лікування волосся в Ужгороді

Выберите услугу
  • Лікування андрогенної алопеції

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Мезопрепарат Dermaheal. Ефект після 4-ох процедур

   До

   Після

   Мезопрепарат Hair Loss Control. Ефект після 2-х процедур

   До

   Після

   Лікування андрогенної алопеції. Мезопрепарат Hair +

   До

   Після

   Ін'єкційне + належне лікування андрогенної алопеції

   До

   Після

   Лікування осередкової алопеції

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Лікування андрогенозалежну аллопеции (мезотерапія Dermaheal-HL (6 процедур), плазмоліфтінг (1 процедура) + домашнє лікування за допомогою професійної косметики Simone de Lux).

   До

   Після

   Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   Після

   Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   Після

Густе, красиве волосся – мрія кожного. На жаль, проблеми зі здоров'ям чи вплив зовнішніх факторів насамперед відображається на стані шевелюри. Уповільнюється ріст, втрачається міцність, зникає природний блиск, кінчики стають посіченими. Волосся навіть може почати випадати. Таке дуже часто трапляється при гормональних збоях, захворюваннях внутрішніх органів, авітамінозі, неправильному догляді за шкірою голови (надто частій термічній обробці, використанні неправильно підібраних шампунів та масок).

Якщо Вас турбує уповільнений ріст та алопеція, рекомендуємо записатись на лазерне лікування випадіння волосся. Процедура атравматична, тож болю і дискомфорту не викликає, а тривала реабілітація після неї не потрібна. В Ужгороді таку послугу надає Центр «Лазерхауз». Підходить вона як жінкам, так і чоловікам, без обмежень за віком та сезонністю. Щоб підвищити ефективність, наші спеціалісти рекомендують доповнити лазерне лікування волосся домашнім використанням трихологічного набору. Для позбавлення від гніздової алопеції терапію лазером поєднують з ін’єкціями мезотерапевтичного препарату Kenalog через 1 тиждень після апаратної процедури.

Принцип дії

Висока ефективність зумовлена використанням найкращого обладнання в області лазерної косметології – Lumenis M22 з фракційним модулем Resur FX. Суть лазерного лікування волосся полягає в обробці цією насадкою проблемних ділянок на волосистій частині голови. Шкіру прогрівають світловим потоком, який, проходячи через спеціальний світлофільтр, розбивається на сотні тонких променів. Така маніпуляція активізує стовбурові клітини, сприяє розширенню кровоносних судин і стимулює ангіогенез (процес розвитку нових капілярів), що призводить до покращення кровообігу в області волосяних цибулин. Усе це пришвидшує ріст волосся.

У чому переваги лазерної терапії для росту волосся?

 • Ефективність – волосся починає швидше рости, якщо пацієнт проходить рекомендовану кількість процедур, підібрану в індивідуальному порядку.

 • Зручність – складної підготовки немає, як і тривалого відновлювального періоду.

 • Неінвазивність – цілісність шкіри лазер не порушує.

 • Безпечність – лікування волосся здійснюється сертифікованим лазером, що пройшов низку лабораторних досліджень та тестувань. На сеансі, який проводять дипломовані фахівці з багатим досвідом роботи, суворо дотримуються стандартні регламенти і протоколи.

 • Гіпоалергенність – ризику появи побічних ефектів немає.

 • Універсальність – послуга підходить і жінкам, і чоловікам, без обмежень за віком чи сезонністю.

Показання

Лазерну терапію для волосся на Lumenis M22 спеціалісти нашого Центру рекомендують, щоб:

 • Позбавитись від різних видів алопеції – андрогенної, спадкової, вікової, гніздової;

 • Зміцнити слабке, ламке й тонке волосся;

 • Боротися з облисінням, спровокованим різкою втратою ваги або регулярними стресами;

 • Підготуватись до хірургічної пересадки волосся чи пришвидшити реабілітацію після неї.

Яке обладнання використовується?

Лазерне лікування волосся в Центрі «Лазерхауз» в Ужгороді проводиться за допомогою багатомодульної платформи Lumenis M22. Це оригінальний апарат від відомої американської компанії, укомплектований 3 модулями, що дозволяє успішно застосовувати його для боротьби з низкою проблем: зокрема, алопецією, ознаками старіння, нерівномірним тоном, судинними сітками, грибком нігтів, вугровою хворобою, рубцями, стріями тощо.

Лазерне лікування волосся виконується фракційною насадкою Resur FX з особливим світлофільтром, завдяки якому світловий потік розділяється на велику кількість тонких променів. Під час обробки волосистої частини голови пацієнт не відчуває дискомфорту, бо апарат оснащується вбудованою технологією безперервного контактного охолодження для захисту шкіри від перегрівання і усунення больових відчуттів. Про те, що лазер абсолютно безпечний для здоров'я, свідчать результати численних лабораторних досліджень та міжнародні сертифікати якості, зокрема FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США).

З яких етапів складається сеанс?

Перед лазерним лікуванням волосся спеціаліст проводить консультацію, щоб оглянути волосисту частину голови пацієнта, виявити проблемні ділянки, зібрати анамнез, виключити можливі протипоказання, видати захисні окуляри, підібрати потрібні параметри роботи лазера. Далі розпочинається процедура, під час якої фахівець суворо стежить за дотриманням міжнародних регламентів і протоколів. Лазерне шліфування шкіри голови проводиться без використання додаткових косметичних засобів.

Який ефект можна отримати?

Лазерне лікування волосся дає максимальний результат лише в тому випадку, якщо клієнт проходить рекомендований курс процедур, підібраний індивідуально, та дотримується призначених інтервалів між ними. Після відвідання всіх сеансів прискорюється ріст волосся, воно стає міцнішим і густішим, зменшуються осередки облисіння, покращується загальний стан шевелюри.

Скільки коштує послуга в Ужгороді?

Цікавить ціна лазерного волосся в Ужгороді? Зазирніть у загальний прайс-лист Центру або ознайомтеся з таблицею під описом послуги. Вартість залежить від зони: крім волосистої частини голови, ще можна обробити зону брів. Консультація спеціаліста надається безкоштовно. Інформацію про діючі знижки та інші вигідні пропозиції для постійних і нових клієнтів шукайте в блоці «Акції». Залишились додаткові питання? За вичерпними відповідями зверніться до наших операторів. Запис на прийом проводиться за контактним телефоном в шапці сайту та через форму зворотного зв'язку.

Яка тривалість курсу?

Лазерне лікування волосся на Lumenis M22 дає максимальний результат, якщо пацієнт проходить рекомендований курс. Його тривалість спеціаліст підбирає індивідуально, бо вона залежить від поточного стану волосистої частини голови та основних проблем. В середньому необхідно від 6 до 10 сеансів, між якими роблять перерву тривалістю 2-3 тижні.

Тривалість Лазерне лікування волосся
(Lumenis M22, модуль Resur FX) NEW
Вартість
40 хв Лазерне лікування волосся 1900 грн
20 хв Лазерне лікування брів 1000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.