Ліцензія
та акредитація вищої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Мирослава

  Доброго дня, хочу видалити волосся на обличчі. Чи потрібна попередня консультація, і найважливіше на який термін воно зникне?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Мирослава! Для зони обличчя в середньому необхідно від 4-х до 10-ти процедур. Кількість процедур залежить від кількості закладених фоллікулів та волосся в стадії анаген на момент проведення кожної процедури. Консультацію наш спеціаліст в обов'язковому порядку проведе перед самою процедурою. Будемо раді Вам допомогти!
 • Люба

  Хочу видалити волосся з вусиків. Чи обов'язково там голити?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Любов! Якщо волосся має пігмент (світло русяве та темніше) та по структурі більш жорстке необхідно зону поголити перед лазерною епіляцією або використати крем для депіляції. Якщо ж волоссся має пігмент та по структурі більш пушкове, тоді процедуру проводять на відросшу волосинку - методика називається Ексклюзив. Будемо раді Вам допомогти!
 • Крістіна

  Доброго дня! Як підготуватися до лазерноі епіляціі? Які вимоги до пацієнта? Що не рекомендовано робити під час проходження всього курсу?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Крістіна! Є певні протипоказання до проведення лазерної епіляції: - вагітність, період лактації; - онкологічні захворювання; - цукровий діабет в стадії декомпенсації; - соматичні захворювання шкіри (псоріаз, екзема, герпес); Лазерна епіляція не видаляє світле або сиве волосся! Для цього використовується інший метод - Нано епіляція. Підготовка до процедури наступна: - за 2 тижні до процедури не можна: *засмагати, відвідувати солярій; *приймати антибіотикитетрациклинового ряда, фторхінолони, сульфаніламіди; *висмикувати волося із зони епіляції; - за 3 дні до процедури зону не можна протирати спиртовмісними речовинами; - за 4-8 годин до процедури зону епіляції необхідно ретельно поголити. Будемо раді Вам дпомогти!
 • Алла

  Здравствуйте. В зоне обрабатываемой лазером есть родинки, после преведенных процедур в зонах где они находяться волосы совсем не выпали, значит специалист их обходит. Можно родинки забелить карандашом? Или как Вы решаете такой нюанс?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Алла! После первой процедуры лазерной эпиляции удаляется от 15% до 40% волос в зоне эпиляции. Волосы выпадают не все, так как лазер разрушает луковицы только волос в активной стадии роста. Также за счет теплового воздействия лазера пробуждаются спящие волоски. Именно поэтому наблюдается островковый рост волос. Во время лазерной эпиляции обходят большие и выпуклые родинки. При процедуре лазерной эпиляции плоские родинки не обходят. Если Вы желаете при проведении следующей процедуры специалист сможет зарисовать белым карандашом косметическим родинки и пройдется по ним. После процедуры на родинках могут образоваться корочки, которые за несколько дней отшелушаться. Если родинки выпуклые, то специалист в любом случае их обойдет. Если все же у Вас остались замечания к качеству проведения процедуры Вы можете обратиться к нам в центр для очного осмотра. Записаться на консультацию Вы можете позвонив по номерам указанным на сайте (031) 245-0020, (093) 177-0255. Будем рады Вам помочь!
 • Анна

  Добрый день. Сколько процедур необходимо для усики-подбородок и можно ли проводить восковую эпиляцию между процедурами? Спасибо
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Анна! Так как это гормональнозависимая зона потребуется от 4-х до 10-ти процедур. Между процедурами лазерной эпиляции Вы можете использовать любой удобный для Вас метод удаления нежелательных волос, главное за 2 недели до процедуры не использовать методы, что нарушают целостность луковицы или удаляют ее полностью (восковая эпиляция, шугаринг, пинцет, эпилятор, нити). Будем рады Вам помочь!
 • Любов

  Зорієнтуйте, будь-ласка, скільки процедур глибокого бікіні необхідно для результату
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Любов! Необхідно від 4-х до 8-ми процедур з інтервалами: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 і так з кожною процедурою інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. Будемо раді Вам допомогти!
 • Олеся

  Здравствуйте. Хочу заказать и проплатить онлайн по карте дома 3 процедуры по удалению волос в зоне подмышек. Нужно ли мне указывать точную дату следующих проведений или просто проплатить и приходить в любое время. И имея флаер на -50%(г. Ужгород) + скидку 50 грн с карточки лазерхауз 9 лет. Будут ли они действенны? И сколько в итоге выйдет стоимость 3-х процедур?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Олеся! Сумма к оплате за 3 процедуры лазерной эпиляции подмышечных областей с учетом скидки по флаеру и лотерее составит 430 гривен. Время записи указывать не нужно, но наш центр работает только по предварительной записи. При подтверждении онлайн оплаты Вы можете попросить консультанта сразу найти для Вас удобное время. При посещении центра обязательно предоставьте администратору флаер и лотерейку. Будем рады Вам помочь!
Сгорнути всі коментарі
 • 1

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл