• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги косметолога! Запис по телефону

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерна епіляція в Ужгороді. Консультація - відповіді на ваші питання

 • Ангелина
  Чи є в наявності для жінки видалення на завжди грубе сиве волосся на бороді та пушков на скронях. Дякую
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ангеліна. Для сивого та світлого волосся в нашому центрі проводять видалення методом Нано-епіляції. Для цього спеціальну кератолітичну пасту наносять на зону епіляції, вона проникає в росткову зону волосся, та поступово пригнічує ріст нового волосся. Курс для повного видалення в середньому 8-12 процедур, з інтервалом 1 місяць. Більш детально зможе проконсультувати спеціаліст при очному огляді. Консультація з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Добрый день, подскажите пожалуйста, появилась бородавка на пальце, плоская, удаляете и сколько денег?)
  • Адміністратор Лазерхауз
   Здравствуйте, уважаемая Марина! Пока что, наш Центр в городе Ужгород не располагает косметологическим кабинетом, поэтому процедуру удаления бородавок в данном городе не проводим. Но мы могли бы предложить Вам пройти процедуру в ближайших городах: Львов, Ивано-Франковск, Черновцы. Процедуру удаления бородавок в данных Центрах проводят методом криодеструкции (жидкий азот). Удалению не подлежат новообразования располагающиеся на слизистых участках тела. Стоимость удаления зависит от размеров бородавки: до 5 мм - 150 грн/шт; до 1 см - 200 грн/шт; от 1 см до 2 см - 250 грн/шт. Если новообразование располагается в интимной или переорбитальной зонах, стоимость удаления - 350 грн/шт. По необходимости можно использовать инъекционное обезболивание (ультракаин) - 50 грн. Перед удалением специалист проводит осмотр. Консультация косметолога бесплатная. Если новообразование вызывает сомнение, вместо удаления, специалист может перенаправить на осмотр к онкологу. Консультация онколога - 350 грн. Можем помочь подобрать время для записи в телефонном режиме по номерам (034) 274-1615, (093) 177-1608. Можете обращаться онлайн и по Вайберу на нашем сайте laserhouse.com.ua. Будем рады Вам помочь!
 • Чи робите ви ферментний пілінг і яка ціна процедури?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ірина! В Ужгороді косметологічні послуги не представлені в нашому центрі в повном обсязі. Можемо запропонувати Вам відвідати наш центр у Івано Франківську для проведення процедури пілінгів. В нашому центрі представлені пілінги на основі кислот, а також іноваційна розробка - Green peel. Green peel або як їх ще називають трав’яні пілінги працюють тільки за рахунок компонентів рослинного походження: 8 цілющих трав та 3 водорослі. Дані пілінги абсолютно без кислот. Також для Вашої зручності наш спеціаліст в Ужгороді може підібрати Вам засоби для домашнього догляду, які будуть прекрасно відлущувати роговий шар шкіри, тобто виконувати роль пілінгу. Заисатися на процедуру в Івано Франківську ви можете за вказаними номерами (034) 274-1615, (093) 177-1608 або viber (098) 892-9256, а також записатися на консультацію щодо домашнього догляду в Ужгороді Ви можете за вказаними номерами (031) 245-0020, (093) 177-0255 або viber (096) 924-0019. Будемо раді Вам допомогти!
 • Скажіть, будь ласка, чи може епіляція лазаром вплинути на дітородну функцію жінки, яка ще не народжувала та виникнення онкологічних захворювань? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Валерія! Діодний американський лазер Lumenis Light Sheer, який використовується у всіх центрах Лазерхауз, має сертифікацію FDA, що вказує на його безпечність для здоров'я людини. Довжина хвилі діодного лазеру Lumenis складає 800 нм і відповідно не має мутагенної і канцерогенної дії, на вдіміну, наприклад, від ультрафіолетового проміння. Лазерне проміння це направлений потік теплової енергії, який концентрується тільки на пігменті волосся - меланіні (завдяки технічним характеристикам в довжині хвилі 800 нм, яка максимально поглинається тільки меланіном, а не оточуючими тканинами). Тому сам прогрів не перевищує 4 мм під шкіру, тобо тільки на рівні цибулини волосся. Відповідно на внутрішні органи і процеси організму впливу немає. Якщо Вас турбує той момент, що чомусь після лазерної епіляції волосся довго не росте, то це не пов’язано з негативним впливом на організм чи його процесси життєдіяльності. Волосся після лазерної епіляції дового не відростає після пройденого курсу, так як за рахунок тепла лазеру були зруйновані росткові зони волосся (зони, де зароджуються нові волосинки), але це процесс відновлюваний - росткова зона відновлює свої функціональні можливості через 1-2 роки, саме тому і рекомендують проводити підтримуючі процедури. Якщо у Вас ще залишились запитання чи сумніви, тоді можемо запропонувати Вам консультацію з нашими спеціалістами. Будемо раді Вам допомогти!
 • Здравствуйте! Вы делаете эпиляцию носовых ходов в Ужгороде(холодным лазером)?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрый день, Станислав! В нашем центре применяется самое современное оборудование с доказанной эффективностью - американский диодный лазер Lumenis. Лазерную эпиляцию носа (волосы в носу) проводят методикой Эксклюзив. Суть метода заключается в бесконтактном сжигании волоса лазером на расстоянии. Благодаря такой технологии процедура проходит максимально комфортно для клиента. Стоимость 1-й процедуры лазерной эпиляции носа методом Эксклюзив составляет 230 гривен. Записаться на процедуру Вы можете по указанным на сайте номерам. Будем рады Вам помочь по другим интересующим вопросам!
 • Здравствуйте, не будет ли проблемой если на момент депиляции ещё не закончиться менструация ?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрый день! Менструация не является противопоказанием к проведению процедуры (если процедура в зоне бикини, тогда необходимо будет использовать гигиенический тампон). Будем рады Вам помочь по другим интересующим вопросам!
 • Доброго дня, хочу видалити волосся на обличчі. Чи потрібна попередня консультація, і найважливіше на який термін воно зникне?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Мирослава! Для зони обличчя в середньому необхідно від 4-х до 10-ти процедур. Кількість процедур залежить від кількості закладених фоллікулів та волосся в стадії анаген на момент проведення кожної процедури. Консультацію наш спеціаліст в обов'язковому порядку проведе перед самою процедурою. Будемо раді Вам допомогти!
 • Хочу видалити волосся з вусиків. Чи обов'язково там голити?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Любов! Якщо волосся має пігмент (світло русяве та темніше) та по структурі більш жорстке необхідно зону поголити перед лазерною епіляцією або використати крем для депіляції. Якщо ж волоссся має пігмент та по структурі більш пушкове, тоді процедуру проводять на відросшу волосинку - методика називається Ексклюзив. Будемо раді Вам допомогти!
 • Доброго дня! Як підготуватися до лазерноі епіляціі? Які вимоги до пацієнта? Що не рекомендовано робити під час проходження всього курсу?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Крістіна! Є певні протипоказання до проведення лазерної епіляції: - вагітність, період лактації; - онкологічні захворювання; - цукровий діабет в стадії декомпенсації; - соматичні захворювання шкіри (псоріаз, екзема, герпес); Лазерна епіляція не видаляє світле або сиве волосся! Для цього використовується інший метод - Нано епіляція. Підготовка до процедури наступна: - за 2 тижні до процедури не можна: *засмагати, відвідувати солярій; *приймати антибіотикитетрациклинового ряда, фторхінолони, сульфаніламіди; *висмикувати волося із зони епіляції; - за 3 дні до процедури зону не можна протирати спиртовмісними речовинами; - за 4-8 годин до процедури зону епіляції необхідно ретельно поголити. Будемо раді Вам дпомогти!
 • Здравствуйте. В зоне обрабатываемой лазером есть родинки, после преведенных процедур в зонах где они находяться волосы совсем не выпали, значит специалист их обходит. Можно родинки забелить карандашом? Или как Вы решаете такой нюанс?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрый день, Алла! После первой процедуры лазерной эпиляции удаляется от 15% до 40% волос в зоне эпиляции. Волосы выпадают не все, так как лазер разрушает луковицы только волос в активной стадии роста. Также за счет теплового воздействия лазера пробуждаются спящие волоски. Именно поэтому наблюдается островковый рост волос. Во время лазерной эпиляции обходят большие и выпуклые родинки. При процедуре лазерной эпиляции плоские родинки не обходят. Если Вы желаете при проведении следующей процедуры специалист сможет зарисовать белым карандашом косметическим родинки и пройдется по ним. После процедуры на родинках могут образоваться корочки, которые за несколько дней отшелушаться. Если родинки выпуклые, то специалист в любом случае их обойдет. Если все же у Вас остались замечания к качеству проведения процедуры Вы можете обратиться к нам в центр для очного осмотра. Записаться на консультацию Вы можете позвонив по номерам указанным на сайте (031) 245-0020, (093) 177-0255. Будем рады Вам помочь!
Згорнути всі коментарі
 • 1
 • 2

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.