• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги косметолога! Запис по телефону

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Видалення новоутворень на тілі в Ужгороді

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Видалення новоутворення електрокоагулятором в периорбітальній зоні

   До

   Після

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором + мезотерпія Dermaheal HSR

   До

   Після

   Видалення новоутворення електрокоагулятором в переорбитальній зоні

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення гіперплазії сальної залози электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення рідким азотом

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Лазерне видалення новоутворення

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення рідким азотом

   До

   Після

   Видалення новоутворення на інтимній зоні электрокоагулятором

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Новоутворення на тілі – поширена проблема. Ці різноманітні бородавки, родимки, папіломи та ін. Характер у таких дефектів доброякісний, тобто загрози здоров'ю немає, якщо не порушувати їх цілісність і не перебувати надто часто на сонці без сонцезахисного засобу з фізичними компонентами. У деяких випадках шкірні новоутворення можуть інфікуватись, боліти, кровоточити, рости. Щоб такого не сталось, спеціалісти рекомендують своєчасно їх видаляти. Такі послуги в Ужгороді надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Прогресивні методи, досвідчені спеціалісти з багатим досвідом роботи, найкраще сучасне обладнання і стерильні препарати – гарантія отримання бажаного результату та безпеки для здоров'я.

Які новоутворення ми можемо видалити?

 • Бородавки – доброякісні новоутворення переважно вірусного походження. Колір – від природного до майже чорного. Можуть з'являтись на будь-якій ділянці тіла, включаючи інтимні зони та ступні ніг. Нерідко кровоточать, болять. Видаляє бородавки лікар-онколог. Використовуються лише прогресивні методи: авторська методика наших спеціалістів та кріодеструкція на оригінальному американському апараті Brymill.
 • Родимки – плями різних розмірів, кольору, форми та текстури, що складаються з меланоцитів. Інша назва – невуси. Під дією прямих сонячних променів чи внаслідок травмування можуть почати розростатись. Щоб цього не сталось, рекомендується вчасно видаляти родимки. Це можна зробити електрокоагулятором або хірургічним діодним лазером після обстеження в онколога.
 • Міліуми – крихітні дефекти білого або жовтуватого кольору, що нагадують зернятка. Мають опуклу форму, щільні на дотик. Можуть бути поодинокими та груповими. Всередині міліумів – суміш відмерлих клітин та шкірного сала. Видаляють їх електрокоагулятором або вручну.
 • Папіломи – м'які або щільні новоутворення природного кольору, що мають тонку ніжку-основу та розширену «шапочку». Легко травмуються. Походження вірусне. Збудник – ВПЛ (вірус папіломи людини), який активізується, коли стає слабшим імунітет. Видаляють папіломи, як і родимки, електрокоагулятором.

Якими способами проводиться видалення новоутворень на тілі в Ужгороді?

Доброякісні новоутворення в «Лазерхауз» усуває косметолог або онколог. До першого слід звернутися, щоб позбутись міліумів чи папілом, до другого – родимок і бородавок. Невус видаляють, лише якщо лікар видасть відповідну довідку. Якщо онколог засумнівається в доброякісному характері родимки, він може взяти зразок тканин на гістологічний аналіз після видалення. Щоб мінімізувати ризик рубцювання, спеціалісти нашого Центру пропонують ін'єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR, який добре розгладжує рельєф та робить шкіру пружнішою. 

Видалення новоутворень виконується тільки прогресивними методами, що не викликають сильного болю, не потребують тривалої реабілітації та виключають ризик потрапляння інфекції:

 • Кріодеструкція Brymill;
 • Авторська методика видалення бородавок;
 • Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером;
 • Електрокоагуляція;
 • Ручний метод.

Кріодеструкція Brymill

Кріодеструкція Brymill – революційна процедура, яку проводять на однойменному апараті, що вважається «Золотим стандартом» в області видалення бородавок. Він має високоточні кріохірургічні насадки, що дозволяє працювати лише з новоутворенням, не задіюючи здорові ділянки шкіри. Послугу надає онколог. Вона не травмує шкіру, тож не призводить до кровоточивості і не потребує тривалого реабілітаційного періоду.

Кріодеструктор Brymill – це оригінальне американське обладнання, завдяки якому в процедури немає аналогів у світі. Бородавка обробляється дуже низькими температурами, тож її тканини руйнуються. Болю пацієнт не відчуває, адже холод мінімізує дискомфорт. Ризик потрапляння інфекції виключений.

Авторська методика видалення бородавок

У «Лазерхауз» бородавки також можна видалити за авторською методикою наших спеціалістів. Цю послугу надає онколог. Вона відмінно показала себе в боротьбі з новоутвореннями на різних зонах, оскільки не травмує шкіру, не викликає болю і не потребує тривалого реабілітаційного періоду. Процедура передбачає, що лікар спочатку зачищає тканини бородавки скальпелем, а потім наносить спеціальний професійний гель. У кінці процедури область заклеюється хірургічним пластиром та тейпом.

Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером

Хірургічним діодним лазером у нашому Центрі можна видалити такі новоутворення, як папілома, невус, кератома, кондилома, ксантелазма. Проводить процедуру онколог, застосовуючи дистанційний (безконтактний) метод. Оскільки промінь лазера має бактерицидні властивості, ризик інфікування виключений. Ризик рубцювання мінімальний, кровоточивістю процес видалення не супроводжується. Дискомфорту пацієнт не відчуває, бо за потреби використовується локальне знеболення.

Електрокоагуляція

Електрокоагуляція – це зрізання новоутворення спеціальним інструментом, що має вигляд тонкої металевої петлі та нагрівається під дією електроструму. Процедуру використовують для видалення папілом і родимок на тілі. Також з її допомогою усувають групи міліумів. Під впливом температури кровоносні судини, що живлять дефект, склеюються, тому кровоточивості немає. Щоб зробити сеанс максимально комфортним для пацієнта, застосовується місцева анестезія.

Ручний метод

Ручний метод спеціалісти нашого Центру застосовують, якщо потрібно усунути поодинокі міліуми. Новоутворення і сусідні тканини знезаражують антисептиком, проколюють новоутворення і акуратно видаляють вміст – суміш себуму зі зроговілими клітинами. Далі ділянка ще раз дезінфікується.

Яких чекати результатів?

У нашому Центрі можна видалити майже будь-яке доброякісне новоутворення на тілі: родимку, папілому, міліум, бородавку тощо. Після закінчення реабілітаційного періоду поверхня шкіри вирівнюється, а її колір наближається до природного. Неприємних відчуттів немає.

Скільки коштує послуга в Ужгороді?

Ціни на видалення родимок, папілом та інших шкірних новоутворень на тілі вказані в таблиці внизу цієї сторінки. Окремо оплачується гістологічний аналіз, анестезія та мезотерапія препаратом Dermaheal HSR. Інформацію про інші процедури шукайте в загальному прайс-листі Центру. Консультація косметолога надається безкоштовно, онколога – згідно з прайсом. Зверніть увагу: якщо консультація онколога стосується бородавок, вона платна лише першого разу, а далі протягом 3 місяців надається безкоштовно (з питань бородавки). Оплачується лише видалення новоутворення. Щоб записатись на прийом, скористайтесь контактним телефоном або заповніть форму на сайті, вказавши зручний час для зворотного дзвінка.

Скільки процедур необхідно?

Кількість сеансів залежить від глибини залягання кореня і локалізації новоутворення.


Тривалість Видалення новоутворень на обличчі та тілі (механічним шляхом і електрокоагулятором) Вартість
15 хв Видалення міліума (жировика) - механічно 50 грн/шт
15 хв Видалення міліума (жировика) - коагулятором 150 грн/шт
30 хв Видалення папілом 150 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень на інтимних зонах 350 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень (периорбітальна зона) 350 грн/шт
Використання шильди (1 око) 250 грн
30 хв Видалення гіперплазії сальної залози 150 грн/шт
30 хв Видалення ксантелазми 1800 грн/шт
40 хв Видалення папілом і міліумів 1 зона (з долоню) 600 грн
15 хв Видалення родимки (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення родимок (від 5 до 10 шт) 1700 грн
40 хв Видалення родимок (від 11 до 30 шт) 3300 грн
50 хв Видалення родимок (від 31 до 50 шт) 5500 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1260 грн
20 хв Гiстологічне дослiдження 960 грн
15 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
1700 грн
40 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
3300 грн
50 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
5500 грн
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
20 хв Панч-біопсія 1560 грн
20 хв Перев'язка/зняття швів/дренаж 100 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація косметолога - безкоштовна
 • Консультація онколога - платна
 • На послуги онколога акції не розповсюджуються
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.