• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги косметолога! Запис по телефону

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Консультація онколога в Ужгороді

k_onk.png

Зі шкірними новоутвореннями зіштовхуються чимало людей. Найпоширеніші дефекти – це родимки та бородавки. Попри те, що характер у них доброякісний, спеціалісти рекомендують видаляти їх. Чому? Бо новоутворення, що часто перебуває під дією прямих сонячних променів або цілісність якого порушена, може почати розростатись, кровоточити, боліти, у нього може потрапити інфекція. Таке часто трапляється, якщо воно знаходиться на відкритій ділянці тіла, на згинах або в зоні, де його легко можна зачепити одягом чи натерти.

Лікар-онколог у Центрі «Лазерхауз» займається обстеженням та видаленням родимок і бородавок. Записатись до нього на прийом варто, щоб пересвідчитись у доброякісному характері дефекту або позбавитись від нього. Процес видалення сьогодні більше нагадує косметичну, ніж медичну процедуру, однак потребує відповідального підходу. Саме тому послугу надає висококваліфікований лікар-онколог з багатим досвідом роботи.

Які переваги має консультація онколога в «Лазерхауз»?

 • На консультацію не потрібно витрачати багато часу.

 • При необхідності можна пройти додаткові обстеження, зокрема гістологічний аналіз та панч-біопсію.

 • Підхід до кожного пацієнта індивідуальний.

 • Новоутворення ми видаляємо лише прогресивними методами, перевіреними в лабораторних умовах і на практиці.

 • Надають послугу дипломовані фахівці, що мають багатий досвід роботи та суворо стежать за дотриманням стандартних протоколів.

 • Усі наші препарати та обладнання безпечні для здоров’я.

 • Наш Центр має ліцензію МОЗ і акредитаційний сертифікат першої категорії (найвища медична нагорода).

Як проходить консультація?

На консультації онколог оглядає новоутворення через дерматоскоп. Це спеціальне обладнання, яке дозволяє за зовнішніми особливостями з'ясувати характер патологічних клітин. Ми використовуємо революційний апарат Dermlite DL4 (США) 4-го покоління. Він забезпечує надточний результат. Діагностика здійснюється безконтактним методом і не потребує багато часу, бо дерматоскоп працює оперативно. Стерильність забезпечується за допомогою одноразових оснасток. Якщо в лікаря виникнуть сумніви в доброякісності родимки, він візьме зразки тканин для гістологічного дослідження після видалення. Результати будуть відомі через 3 тижні.

Новоутворення лікар-онколог видаляє лише найкращими сучасними методами. Родимку усуває хірургічним діодним лазером або електрокоагулятором, бородавку – кріодеструктором Brymill або за авторською методикою наших спеціалістів. Усі процедури характеризуються високою результативністю та безпечністю для здоровя, про що свідчать результати лабораторних досліджень і тестувань.

Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером

Онколог у нашому Центрі видаляє новоутворення і хірургічним діодним лазером, якщо в пацієнта є відповідні показання. Процедура проводиться безконтактним (дистанційним) методом, тобто без дотику кінчика світловода до поверхні тканин. Це виключає ризик кровоточивості і мінімізує появу набряків, тож реабілітаційний період не займає багато часу.

Серйозним дискомфортом сеанс не супроводжується, бо використовується місцеве знеболення. Оскільки промінь володіє антисептичними властивостями, це унеможливлює потрапляння інфекції. Хірургічним діодним лазером можна видалити родимку, папілому, кондилому, ксантелазму, кератому тощо.

Видалення бородавок

Онколог у нашому Центрі також займається видаленням бородавок. Робить він це лише прогресивними способами: кріодеструкцією на апараті Brymill (США) і за авторською методикою наших спеціалістів. Процедури показали відмінні результати в боротьбі з бородавками на різних зонах тіла. Вони не травмують шкіру, тому не призводять до кровоточивості і виключають ризик потрапляння інфекції. Сильного болю не викликають, тривалого реабілітаційного періоду не потребують.

Суть кріодеструкції полягає в обробці новоутворення оригінальним американським апаратом Brymill. Це «Золотий стандарт» в області видалення бородавок. Завдяки використанню цього обладнання процедура не має аналогів у світі за ефективністю, безпечністю та універсальністю. Кріодеструктор Brymill оснащується високоточними насадками, що діють низькими температурами лише на дефект, не зачіпаючи здорові ділянки шкіри. Холод викликає деструктивні процеси в бородавці. Оскільки під його впливом чутливість помітно знижується, серйозного дискомфорту для пацієнта немає.

Авторську методику видалення бородавок розробили наші фахівці. Вона передбачає, що тканини новоутворення спочатку зачищаються стерильним скальпелем, а потім лікар наносить особливий гель. Далі він заклеює ділянку хірургічним пластиром та тейпом. Багато часу процедура не займає.

Мезотерапія Dermaheal HSR

Після видалення новоутворень наші спеціалісти можуть порекомендувати ін'єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR, щоб звести до мінімуму ризик появи рубців. У його складі міститься понад 50 компонентів з високою біологічною активністю, включаючи гіалуронову кислоту, пептиди, мінерали, вітаміни, екстракти лікарських трав. Препарат забезпечує глибоке зволоження тканин, насичує їх поживними речовинами, стимулює синтез власних еластинових та колагенових волокон. Завдяки цьому шкіра на обробленій ділянці стає пружнішою, а рельєф розгладжується.

Скільки коштує консультація онколога в Ужгороді?

З ціною на консультацію онколога в Ужгороді можна ознайомитися в таблиці під описом і в загальному прайс-листі Центру. Гістологія, видалення новоутворень та ін'єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR оплачуються окремо. Консультація в онколога щодо бородавок платна лише першого разу. Далі протягом 3 місяців з питань бородавок її надають безкоштовно. Пацієнт оплачує тільки видалення. Залишились додаткові питання? За вичерпними відповідями і для запису на прийом зверніться до наших операторів. Зв'язатися з ними можна за контактним телефоном або через форму на сайті.

Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1260 грн
20 хв Гiстологічне дослiдження 960 грн
15 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
1700 грн
40 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
3300 грн
50 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
5500 грн
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
20 хв Панч-біопсія 1560 грн
20 хв Перев'язка/зняття швів/дренаж 100 грн
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 • На послуги онколога акції не поширюються!
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.