• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги косметолога! Запис по телефону

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ НА ОБЛИЧЧІ В Ужгороді

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   Видалення новоутворення електрокоагулятором в периорбітальній зоні

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором + мезотерпія Dermaheal HSR

   До

   Після

   Видалення новоутворення електрокоагулятором в переорбитальній зоні

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення гіперплазії сальної залози электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення рідким азотом

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Лазерне видалення новоутворення

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   Після

   Видалення новоутворення рідким азотом

   До

   Після

   Видалення новоутворення на інтимній зоні электрокоагулятором

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Видалення родимок ціна

У багатьох на обличчі є шкірні новоутворення. До них належать родимки, бородавки, папіломи, міліуми тощо. У нормі вони мають доброякісний характер, тому не шкодять здоров'ю. Однак якщо, наприклад, родимку травмувати чи часто перебувати на сонці без сонцезахисного крему з фізичними фільтрами, вона може почати рости. У ранку може потрапити інфекція, можлива поява неприємних відчуттів і кровоточивості. Усе це загрожує трансформацією новоутворення в злоякісне. Щоб цього не сталось, рекомендується своєчасне видалення родимок, бородавок та інших шкірних дефектів. В Ужгороді таку послугу надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Процедуру проводить косметолог або онколог. Це залежить від виду дефекту. Наші спеціалісти використовують тільки прогресивні методи, що гарантують якісний результат та є безпечними для здоров'я.

Видалення яких новоутворень на обличчі проводиться в Ужгороді?

 • Родимки – також відомі як невуси. Складаються з меланоцитів (клітин, переповнених меланіном). Відрізняються за розміром, формою, текстурою, кольором. У нормальному стані не викликають болю і кровоточивості, однак травмування чи часте перебування на сонці може спричинити розрозстання новоутворення. Видалення родимок на обличчі проводить онколог, використовуючи електрокоагулятор або хірургічний діодний лазер. Якщо лікар сумнівається в доброякісному характері дефекту, то бере зразок тканин на гістологічний аналіз.

 • Папіломи – м’які або щільні новоутворення характерної форми. Мають тонку основу (ніжку) та широку «шапку» (вузлик), через що нагадують поліп, цвітну капусту або півнячий гребінь. Колір наближений до природного. Походження вірусне. З'являються папіломи через активізацію ВПЛ (папіломавірусу людини), спровоковану ослабленням імунітету. Такі дефекти легко травмувати. Видалення папілом на обличчі виконується електрокоагулятором або хірургічним діодним лазером.

 • Бородавки – доброякісні новоутворення переважно вірусного походження. Часте перебування у теплому та вологому середовищі, спадковість, регулярні стреси – поширені причини їхньої появи. Колір може бути як природним, так і темно-коричневим, майже чорним. Послуги з видалення бородавок на обличчі надає онколог. З цією метою він використовує найкращі сучасні процедури: авторську методику наших спеціалістів та кріодеструкцію на оригінальному американському апараті Brymill. Обидві способи не викликають сильного болю і кровоточивості, оскільки не травмують шкіру. Ризику потрапляння інфекції також немає. Період реабілітації мінімальний.

 • Міліуми (жировики, просянка) – тверді, схожі на зернятка новоутворення, що мають білий або жовтий колір (залежить від віку). Помітно виступають над поверхнею шкіри, чітко окреслені по краях. Заповнені сумішшю шкірного сала і зроговілих клітин епідермісу. Якщо міліумів небагато, їх видаляють вручну. Великі групи дефектів усувають електрокоагулятором.

Наші способи видалення новоутворень

Видалення новоутворень у нашому Центрі проводиться тільки прогресивними способами, що відповідають міжнародним стандартам та передбачають використання найкращого сучасного обладнання і сертифікованих препаратів:

 • Авторська методика видалення бородавок;

 • Кріодеструкція Brymill;

 • Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером;

 • Електрокоагуляція;

 • Ручний метод.

Наші процедури не викликають сильного дискомфорту, виключають риск потрапляння інфекції, не призводять до кровоточивості і не потребують тривалого відновлення. Після видалення дефекту ми пропонуємо пацієнту ін'єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR, щоб звести до мінімуму ризик появи рубців і шрамів.

Авторська методика видалення бородавок

Авторську методику видалення бородавок розробили спеціалісти «Лазерхауз». Вона чудово себе показала в боротьбі з новоутвореннями на будь-яких ділянках тіла. При цьому сильного дискомфорту пацієнт не відчуває, тривалої реабілітації не потребує. Суть процедури полягає в зачистці проблемних тканин стерильним скальпелем, після чого на оброблену зону наноситься особливий професійний гель. Надає послугу лікар-онколог. Для захисту ділянка заклеюється хірургічним пластиром і тейпом.

Кріодеструкція Brymill

Кріодеструкцією називають унікальну методику видалення бородавок, що не має аналогів у світі. Цю процедуру у нашому Центрі також проводить онколог. Виконується вона оригінальним американським апаратом Brymill, що справедливо вважається «Золотим стандартом» в області видалення бородавок. Апарат має високоточні кріохірургічні насадки, завдяки яким обробляються лише проблемні тканини і не задіюються здорові. Суть полягає в обробці дефектів дуже низькими температурами, через що вони руйнуються. Процес не викликає болю, бо холод зменшує чутливість. Шкіра при цьому не травмується, тому тривалий відновлювальний період не потрібен.

Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером

Хірургічний діодний лазер – це чудовий спосіб, якщо потрібно видалити родимку, папілому, ксантелазму, кератому чи кондилому. Процедура проводиться безконтактним (дистанційним) методом. Виконує її лікар-онколог. Методика має чимало переваг: не викликає серйозного болю завдяки використанню місцевої анестезії при необхідності, не призводить до кровоточивості, мінімізує ризик появи рубців. Промінь володіє бактерицидними властивостями, що служить гарантією безпечності для здоров'я. Процедура не займає багато часу.

Електрокоагуляція

Електрокоагуляцією називають популярну процедуру для видалення папілом та родимок. У нашому Центрі її також використовують для позбавлення від груп міліумів. Під час сеансу новоутворення зрізають спеціальним інструментом у вигляді тонкої металевої петлі, розігрітої електричним струмом, – електрокоагулятором. Кровоточивості немає, бо вплив температури призводить до склеювання кровоносних судин, які постачають поживні речовини в новоутворення. Щоб мінімізувати дискомфорт, перед процедурою ділянку знеболюють.

Ручний метод

Ручним методом у нашому Центрі борються з поодинокими міліумами. Це означає, що дефект проколюють і чистять від вмісту. До і після процедури зона знезаражується антисептиком. Якщо міліумів на шкірі багато, косметолог використовує електрокоагулятор.

Якого чекати ефекту?

Якщо видалити новоутворення на обличчі, це допоможе уникнути подальшого травмування та позбавитись від психологічного дискомфорту. Після завершення реабілітації шкіра стане гладенькою, а її колір наблизиться до природного. В окремих випадках можлива поява кірочки, яку не можна зривати. Вона має відпасти самостійно.

Яка вартість послуги в Ужгороді?

Ціни на видалення новоутворень на обличчі шукайте у прайсі під описом та в спеціальному розділі на нашому сайті. Гістологія, анестезія, мезотерапевтичний препарат Dermaheal HSR оплачуються окремо. Консультацію косметолог надає безкоштовно. Ціни на консультацію онколога шукайте в таблиці. Зверніть увагу: якщо консультація онколога стосується бородавок, вона буде платною тільки вперше. Далі протягом трьох місяців з питань бородавок надається безкоштовно. Оплачується лише видалення бородавки. Щоб записатись на прийом, зверніться до нас за контактним телефоном або заповніть форму зворотного зв'язку.

Скільки необхідно сеансів?

На кількість процедур впливають такі фактори, як локалізація новоутворення та глибина залягання кореня.

Тривалість Видалення новоутворень на обличчі та тілі (механічним шляхом і електрокоагулятором) Вартість
15 хв Видалення міліума (жировика) - механічно 50 грн/шт
15 хв Видалення міліума (жировика) - коагулятором 150 грн/шт
30 хв Видалення папілом 150 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень на інтимних зонах 350 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень (периорбітальна зона) 350 грн/шт
Використання шильди (1 око) 250 грн
30 хв Видалення гіперплазії сальної залози 150 грн/шт
30 хв Видалення ксантелазми 1800 грн/шт
40 хв Видалення папілом і міліумів 1 зона (з долоню) 600 грн
15 хв Видалення родимки (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення родимок (від 5 до 10 шт) 1700 грн
40 хв Видалення родимок (від 11 до 30 шт) 3300 грн
50 хв Видалення родимок (від 31 до 50 шт) 5500 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1260 грн
20 хв Гiстологічне дослiдження 960 грн
15 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
1700 грн
40 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
3300 грн
50 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
5500 грн
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
20 хв Панч-біопсія 1560 грн
20 хв Перев'язка/зняття швів/дренаж 100 грн
Тривалість Видалення новоутворень у лікаря-подолога NEW Вартість
20 хв Видалення бородавок (авторським методом/кріодеструктором/з використанням скальпеля або фрези)
350 грн/шт
30 хв Видалення бородавок (авторським методом/кріодеструктором/з використанням скальпеля або фрези)
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
1700 грн
40 хв Видалення бородавок (авторським методом/кріодеструктором/з використанням скальпеля або фрези)
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
3300 грн
50 хв Видалення бородавок (авторським методом/кріодеструктором/з використанням скальпеля або фрези)
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
5500 грн
20 хв Обробка фрезою/скальпелем 200 грн/шт
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація косметолога і подолога – безкоштовна
 • Консультація онколога – платна
 • На послуги онколога акції не розповсюджуються
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.