Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Естетична косметологія в Луцьку

Стан шкіри погіршується не тільки через вік. Неправильне харчування, стреси, безсоння, відсутність фізичної активності або неправильно підібрана косметика можуть призвести до появи передчасних ознак старіння. Щоб мінімізувати наявні проблеми зі шкірою, позбутися перерахованих вище факторів буде недостатньо. Допомогти зможе тільки фахівець, і в Луцьку найкращі професійні косметологи є в Центрі «Лазерхауз».

На сьогоднішній день ми є лідером серед косметологічних Центрів, які проводять естетичні, ін'єкційні та апаратні процедури. У результативності наших послуг упевнилися вже понад мільйон українців. Наша репутація підтверджена такими державними та міжнародними нагородами:

 • «Вибір року»;
 • Медаль «Велика спадщина Гіппократа»;
 • Премія Euro Aesthetic Award.

Але нашою найвищою нагородою є медична Акредитація першої категорії, яку ми отримали ще 2014 року, а також ліцензія Міністерства охорони здоров'я. Це дає нам право надавати послуги медичного характеру, оскільки наші методики повністю відповідають його вимогам.

СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ «ЛАЗЕРХАУЗ»

Послуги Центру спрямовані не тільки на мінімізацію вікових змін, а й на корекцію інших естетичних проблем. Ми проводимо процедури за такими напрямами:

 • лазерна косметологія;
 • лазерна епіляція - «Золотий стандарт», «Ексклюзив», наноепіляція;
 • подологія;
 • трихологія;
 • ін'єкції краси;
 • інтимна косметологія;
 • косметологічні процедури для обличчя і тіла.

Наші косметологи розробляють авторські програми, враховуючи останні тенденції лазерної та естетичної косметології. Крім цього, вони активно застосовують ін'єкційні методики, показуючи чудові результати в омолодженні шкіри, корекції овалу обличчя і видаленні зморшок. Не менш популярні косметологічні процедури для обличчя і тіла, які використовують для лікування вугрової хвороби, акне та інших дерматологічних патологій, боротьби з целюлітом і жировими відкладеннями, а також для видалення новоутворень і татуювань без пошкодження шкіри. Головний принцип роботи наших фахівців - досягнення найвищого результату з максимальним комфортом і безпекою для пацієнта.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС?

Наш перший Центр відкрився ще 2008 року. За цей час з маленької клініки ми трансформувалися у велику мережу Центрів по всій Україні. Сьогодні функціонує понад 40 філій. У нас у штаті працюють найкращі косметологи та естетисти, а також інші вузькопрофільні фахівці - трихологи, дерматологи, подологи та онкологи, які можуть вирішити навіть найскладнішу проблему пацієнта.

Головними перевагами Центру в Луцьку є:

 1. Виконання процедур відповідно до затверджених міжнародних протоколів.
 2. Наявність ліцензії МОЗ та медичної Акредитації першої категорії.
 3. Ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання та клінічно протестовану космецевтику.
 4. Всі фахівці мають вищу медичну освіту.
 5. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і проведення ретельної діагностики його проблеми.
 6. Постійна підтримка пацієнтів, зокрема можливість проведення віддаленої консультації фахівця.
 7. У кожній філії дотримується європейський рівень обслуговування.

У ЧОМУ НАША ГОЛОВНА ПЕРЕВАГА?

Нашою головною перевагою є кваліфіковані фахівці, кожен з яких має вищу медичну освіту. Вони постійно вдосконалюють свої навички та навчаються у найкращих світових естетистів. Експерти естетичної та апаратної косметології завжди домагаються максимального результату від процедур. Висока результативність досягається завдяки використанню передових і безболісних косметологічних методик, які мають мінімальну кількість протипоказань і не супроводжуються тривалою реабілітацією. Для кожного пацієнта наші лікарі індивідуально підбирають процедури та курс лікування, враховуючи особливості його організму, наявну проблему та бажаний ефект.

Усе це є запорукою високої якості та ефективності послуг, що надаються, тому кожен пацієнт після візиту до Центру йде від нас із повністю вирішеною проблемою!

ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО В ЛУЦЬКУ?

Все обладнання «Лазерхауз» обслуговується власним штатом інженерів. Перед тим, як апарати надходять до Центру, вони проходять ретельну апробацію і тестування, а також перевіряються на ефективність, функціональність і безпеку. Уся техніка має міжнародні сертифікати якості.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

Тільки найкраще для Вас

ОЗНАЙОМИТИСЯ
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014