• Глибоке бікіні
  та пахви 799 грн
  Найсолодша пропозиція
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • залишились останні 5 путівок на канарські острови! Встигніть прийняти участь у розіграші!!!

  Детальніше

 • Знижки на лазерну епіляцію
  до -40%

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Лазерхауз
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ НА ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ В УЖГОРОДІ

Гарантія якості на лазерну епіляцію у Ужгороді

Дорогі клієнти, ми дійсно приділяємо дуже багато уваги такій процедурі, як лазерна епіляція. Робимо все від нас залежне, щоб ця процедура виконувалася по максимуму якісно і результативно! Тому ми б хотіли чітко прописати наші гарантії перед Вами. І у випадку невідповідності процедури хоча б одному з перерахованих пунктів, МИ ЗОБОВ'ЯЗУЄМОСЯ ПОВЕРНУТИ ГРОШІ ВІД ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ!

ГАРАНТУЄМО!

moneybig
  1. Після курса процедур лазерної епіляції «Золотий стандарт» видаляється від 80 до 90% всього волосся, закладеного в шкірі природою, враховуючи активну та сплячу фазу волосся. Середній курс процедур складає 4-8 сеансів для жінок, 8-10 сеансів для чоловіків. Для гормонозалежних зон обличчя середній курс складає 4-10 сеансів.

  2. Після кожної процедури волоски в активній фазі роста почнуть випадати через два тижні, а також почнуть пробуджуватись волосоки зі сплячої фази. Повністю оцінити якість та результативність процедури можна лише через 3 тижні — в зоні епіляції має спостерігатись острівковий ефект. За кожну процедуру видаляється від 15% до 40% від загальної кількості волосся — тобто волосся в активній фазі росту. Кількість волосся, що видаляється за кожну процедуру, індивідуальна.

  3. Ми гарантуємо видалення волосся та збереження даного ефекту довгий час при умові проходження підтримуючих процедур — приблизно 1 раз в 1-2 роки. Ми відверті з вами — через фізіологічні особливості організма, відновлення та обновленні клітик волосяних фолікулів проходить повільне та часткове відновлення росту волосся, тому ми рекомендуємо підтримувати досягнутий ефект.

  4. У разі деяких фізіологічних особливостей (генетичної схильності, гірсутизму, порушення гормонального фону, спадкових захворювань, прийомі деяких гормональних препаратів, вагітності і лактації) після курсу процедур лазерної епіляції ми даємо такі гарантії: зменшення кількості волосся, витончення і освітлення волосся, уповільнення росту волосся.

  Стандартні рекомендовані інтервали між сеансами епіляції є: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої процедури 6-8 тижнів., Після третьої процедури 8-10 тижнів., Після четвертої процедури 10-12 тижнів, Після п'ятої процедури 12-14 тижнів, і так далі, після кожної наступної процедури інтервал збільшується на два тижні до закінчення курсу.

  Увага: дані гарантії ми надаємо на лазерну епіляцію «Золотий стандарт» тільки в тому випадку, якщо пацієнт строго дотримувався до/ після процедурного режиму і рекомендацій, дотримувався стандартних інтервалів між сеансами, у пацієнта є пігментоване волосся, у пацієнта немає гормональних порушень та/або генетичної схильності.

  Більш детальну інформацію та умови щодо гарантії якості ви можете уточнити у наших консультантів.

 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл