• Фото целоліт як лікувати
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ВСЬОГО 100 грн

  Детальніше

 • Лікування целюліту відгуки


  ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лікування целюліту у Львові

Зменшити об`єм тіла

Целюліт (ліподистрофія) – це структурні зміни в тканинах, через які порушується мікроциркуляція і відтік лімфи в підшкірно-жировій клітковині. Про проблему свідчить поява горбків і ямок на поверхні – «апельсинової шкірки». З'являється вона через зайву вагу, часті стреси, гормональні порушення, шкідливі звички, деякі захворювання. Дієти та фізичні тренування не допоможуть усунути целюліт – краще відвідати косметолога в «Лазерхауз» у Львові. Ми пропонуємо ефективні класичні, апаратні та ін’єкційні методики, за допомогою яких можна зменшити «апельсинову шкірку» та розгладити рельєф.

У нашому Центрі можна записатись на такі процедури для лікування целюліту:

 • Coolsculpting by Zeltiq;
 • Кавітація;
 • Пресотерапія;
 • LPG-масаж;
 • Вакуумно-роликовий масаж;
 • Ручний антицелюлітний масаж;
 • Обгортання;
 • Віскі-пеленання;
 • Мезотерапія;
 • Комплексні програми схуднення.

Coolsculpting by Zeltiq

Coolsculpting by Zeltiq – це унікальна процедура, яка гарантує вражаючий результат уже після одного сеансу. Вона успішно бореться з жировими «пастками», зайвими кілограмами, целюлітом. Висока ефективність зумовлена використанням оригінального апарата від відомої американської компанії Zeltiq, сертифікованого за стандартами FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США).

В основі методики лежить принцип кріоліполізу. Проблемні зони обробляють низькими температурами. Під дією холоду адипоцити (жирові клітини) кристалізуються, втрачають життєздатність і виводяться з організму. Процедура не викликає больових відчуттів у пацієнта: зона може трохи заніміти, що минає після завершення обробки низькими температурами. Перші зміни з'являються через 3-4 тижні після сеансу Coolsculpting by Zeltiq, остаточний ефект – через 2-3 місяці.

Кавітація

Кавітація – це апаратна процедура для зменшення локальних жирових відкладень, розгладження «апельсинової шкірки», виведення токсинів, покращення стану шкіри. Здійснюється на апараті Ultracav 2100, який генерує ультразвукові хвилі низької частоти. Імпульсами обробляють проблемну ділянку, що призводить до руйнування адипоцитів внаслідок розриву клітинної мембрани. Щоб отримати максимальний результат від кавітації, потрібно пройти повний курс.

Пресотерапія

Пресотерапією називають неінвазивну процедуру для корекції фігури. Перед сеансом пацієнт надягає спеціальний костюм. Суть методики полягає в обробці проблемних ділянок потоком повітря, поданим у відповідні камери костюму за допомогою компресора. Інтенсивність дії регулюється. Зміна тиску призводить до розширення судин і покращення кровообігу. Також стимулюється локальний метаболізм, виводяться токсини та зайва рідина, зменшується набряклість.

LPG-масаж

LPG – це апаратний масаж, який допоможе позбавитись від целюліту, набряків, провисань. Методика також підвищує щільність та пружність шкіри. Процедура характеризується високою результативністю, адже її проводять на революційному обладанні Cellu M6 Endermolab 8-го покоління від відомої французької компанії LPG System. Апарат укомплектований набором насадок для обличчя і тіла. Аплікатори оснащені вакуумною системою та спеціальними роликами. Інтенсивне розминання зони з жировими відкладеннями призводить до покращення кровообігу, пришвидшення розщеплення локальних жирових відкладень, виведення токсинів і зайвої рідини. Усе це сприяє зменшенню «апельсинової шкірки» та розгладженню рельєфу.

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж – це курсова процедура, спрямована на корекцію фігури, усунення зайвих кілограмів, розгладження целюліту. Проводять його на спеціальному обладнанні, укомплектованому насадками з вакуумною системою та роликами. Розминання стимулює ліполіз, покращує лімфодренаж, розгладжує рельєф, забезпечує ліфтинг-ефект. Параметри роботи апарата косметолог підбирає індивідуально. Вакуумно-роликовий масаж підходить для будь-яких зон, навіть делікатних і чутливих.

Антицелюлітний масаж

Ручний антицелюлітний масаж у Львові можна робити на різних зонах. За допомогою цієї процедури пришвидшується локальний обмін речовин, тож підшкірно-жирова клітковина розщеплюється. Також покращується циркуляція крові та відтік лімфи, шкіра стає більш еластичною, рельєф розгладжується. Якщо потрібно не лише зменшити прояви целюліту, а й вивести зайву рідину і очистити організм від токсинів, підійде лімфодренажний масаж, який також проводиться в нашому Центрі.

Обгортання

Обгортання – не лише ефективна, а й приємна процедура від целюліту. Дозволяє усунути зайві кілограми, покращити рельєф, нормалізувати водний баланс, підвищити тонус і пружність шкіри, покращити настрій. Обгортання бувають гарячі та холодні. Для проведення гарячих ми використовуємо шоколадний компрес, який накладається на проблемні ділянки тіла. Холодні обгортання передбачають використання маски з мінералами і водоростями.

Віскі-пеленання

Віскі-пеленання – це різновид обгортань. Процедура характеризується високою результативністю в боротьбі з целюлітом, оскільки проводиться на сертифікованій косметиці TM Styx (Австрія). Проблемні зони на тілі пацієнта обмотуються бинтами, просякнутими розчином спеціального лосьйону. Також використовують креми-підкладки, аромамасло тощо. Коливання температур під час сеансу викликає пришвидшення локального метаболізму, сприяє детоксикації і виведенню зайвої рідини.

Мезотерапія

Мезотерапія – одна з найкращих процедур для корекції фігури та розгладження «апельсинової шкірки». Передбачає введення в проблемну ділянку особливого препарату з високою концентрацією активних компонентів. Проникаючи в глибокі шари тканин, вони прискорюють розщеплення підшкірно-жирової клітковини, покращують локальний кровообіг та обмін речовин, нормалізують мікроциркуляцію. Препарат підбирає косметолог, орієнтуючись на індивідуальні особливості пацієнта.

Для лікування целюліту за допомогою мезотерапії ми використовуємо такі препарати:

 • Lipotene – складається з фосфатидилхоліну, L-карнітину, натрій хлориду і вітаміну E. Розщеплює локальні жирові відкладення, виводить токсини, нормалізує водний баланс, володіє антиоксидантними та протизапальними властивостями.
 • Ферментний комплекс MEDIUM – містить високу концентрацію ліпази PB500, тому стимулює ліпідний обмін і призводить до зменшення розмірів адипоцитів (жирових клітин).
 • Ферментний комплекс LOW – поєднує в собі ліазу, колагеназу та ліпазу. Забезпечує виражений дренажний, ліфтинговий та антифіброзний ефект. Виводить зайву рідину, розщеплює підшкірно-жирові відкладення. Рекомендується при набряковому целюліті.
 • Тріада – володіє високою ефективністю, що зумовлено комбінацією ферментів ліпази, колагенази і гіалуронідази. Підходить для корекції фігури і боротьби з подвійним підборіддям.

Комплексні програми схуднення

Комплексні програми схуднення поєднують в собі кілька ефективних методик, тож забезпечують виражений результат. Основою кожної програми є кавітація, яка може доповнюватись пресотерапією, вакуумно-роликовим чи лімфодренажним масажем. Нашим пацієнтам доступні такі варіанти:

 • Кавітація + вакуумно-роликовий масаж;
 • Кавітація + пресотерапія;
 • Кавітація + лімфодренажний масаж;
 • Кавітація + пресотерапія + вакуумно-роликовий масаж.

Комплексні програми спрямовані на усунення зайвих кілограмів, зменшення локальних жирових відкладень, розгладження рельєфу, пришвидшення метаболізму, покращення загального стану шкіри, виведення зайвої рідини, продуктів розпаду та токсинів.

Показання

Записатись на наші процедури варто при наявності целюліту на різних стадіях. Серед інших показань: зашлакованість організму, схильність до набряків, зайві кілограми. Вирівняти рельєф можна на будь-якій ділянці тіла. Обмежень за віком, типом шкіри і сезонністю немає.

Результати процедур для лікування целюліту

Після проходження курсу можна отримати наступні зміни:

 • Зменшення «апельсинової шкірки»;
 • Покращення рельєфу;
 • Виведення зайвої рідини;
 • Детоксикація організму;
 • Поліпшення стану шкіри.

Яка вартість наших послуг у Львові?

Ціни на видалення целюліту залежать від процедури та зони. Вартість розписана в таблиці внизу сторінки і в загальному прайс-листі Центру в розділі «Косметологія тіла». Попередня консультація безкоштовна. Для запису на прийом заповніть форму зворотного зв'язку або зателефонуйте нам за контактним номером.

Тривалість Coolsculping Zeltiq NEW Вартість
65 хв Насадка Cool Mini 10900 грн
55 хв Насадка Cool Advantage Petite 10900 грн
55 хв Насадка Cool Advantage 10900 грн
55 хв Насадка Cool Advantage Plus 10900 грн
95 хв Насадка Cool Smooth PRO 10900 грн
Кількість  циклів   АКЦІЙНІ ЦІНИ ДО 15.02.2021 Вартість
2 цикли Coolsculping Zeltiq (будь-які насадки) 21800 грн
15260 грн
3 цикли Coolsculping Zeltiq (будь-які насадки) 32700 грн
22890 грн
4 цикли Coolsculping Zeltiq (будь-які насадки) 43600 грн
30520 грн
Тривалість Мезотерапія тіла (Корекція локальних жирових відкладень) NEW Вартість
1 год Light Fit (1 ампула, 2 мл)
1600 грн
1 год Ферментний комплекс MEDIUM (1 флакон)
7500 грн
1 год Ферментний комплекс LOW (1 флакон)
6900 грн
1 год Lipotene (1 флакон, 10 мл) 2400 грн
1680 грн
1 год Мезотерапія Тріада (3 фермента/3 флакона)
2800 грн
Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 500 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажнийний спини 500 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 500 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 500 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 500 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
Тривалість Віскі сповивання STYX NEW Вартість
1 год 40 хв Віскі сповивання STYX 1600 грн
Тривалість LPG-масаж
Вартість
30 хв LPG обличчя 650 грн
400 грн
50 хв LPG тіла 650 грн
400 грн

Костюм для проведення процедури 400 грн
Тривалість Обгортання Вартість
50 хв Гаряче обгортання «Шоколадна насолода» (нижня частина тіла включаючи живіт) 600 грн
1 год Гаряче обгортання «Шоколадна насолода» (все тіло) 800 грн
50 хв Холодне обгортання «Мінерали+водорості» (нижня частина тіла включно з  животом)   500 грн
1 год Холодне обгортання «Мінерали+водорості» (все тіло) 620 грн
Тривалість Кавітація Вартість
20 хв Кавітація (1 зона: плечі/живіт/боки/сідниці/бедра/коліна) 400 грн
320 грн
30 хв Кавітація (живіт+боки) 550 грн
440 грн
40 хв Кавітація (верхня частина тіла: спина+живіт+боки+плечі) 750 грн
600 грн
40 хв Кавітація (нижня частина тіла: живіт+боки+сідниці+бедра+коліна) 750 грн
600 грн
1 год Кавітація (все тіло: плечі+живіт+боки+сідниці+стегна+коліна) 1050 грн
840 грн
Тривалість Пресотерапія Вартість
50 хв Пресотерапія (все тіло: стопи+гомілки+стегна+живіт+руки повністю) 400 грн
40 хв Пресотерапия (нижня частина тіла: стопи+гомілки+стегна+живіт) 350 грн
40 хв Пресотерапія (верхня частина тіла (живіт+руки повністю) 350 грн
Тривалість Вакуумно-роликовий масаж  Вартість
1 год Вакуумно-роликовий масаж (все тіло: стегна+сідниці+спина+живіт+боки+плечі) 600 грн
480грн
20 хв Вакуумно-роликовий масаж 1 зона (бедра/гомілки/сідниці/спина/живіт/боки/плечі)  270 грн
216 грн
20 хв Вакуумно-роликовий масаж (обличчя) 270грн
216 грн
40 хв Вакуумно-роликовий масаж (нижняя частина тіла: стегна+гомілки+сідниці+живіт+боки) 500 грн
400 грн
40 хв Вакуумно-роликовий масаж (верхня частина тіла: спина+живіт+боки+плечі) 500 грн
400 грн
Тривалість Кавітація + Пресотерапія Вартість
40 хв 1 зона (плечі/живіт/боки/сідниці/стегна/коліна) 650 грн
1 год 10 хв Нижня частина тіла (живіт+боки+сідниці+стегна) 1000 грн
1 год 30 хв Все тіло (плечі+живіт+боки+сідниці+стегна+коліна) 1200 грн
Тривалість Кавітація + Вакуумно-роликовий масаж Вартість
30 хв 1 зона (руки/стегна/сідниці/живіт)
600 грн
1 год Нижня частина тіла (живіт+стегна+сідниці)
920 грн
1 год 30 хв Все тіло (стегна+сідниці+живіт+руки) 1200 грн
Тривалість Кавітація + Вакуумно-роликовий масаж + Пресотерапія Вартість
50 хв 1 зона (плечі/живіт/боки/сідниці/стегна/коліна) 800 грн
1 год 20 хв Нижня частина тіла (живіт+боки+ягодиці+стегна+коліна) 1250 грн
2 год Все тіло (плечі+живіт+боки+сідниці+стегна+коліна) 1450 грн.
Тривалість Кавітація + Лімфодренажний масаж Вартість
40 хв 1 зона (плечі/живіт/боки/сідниці/стегна/коліна) 650 грн
1 год Нижня частина тіла (живіт+боки+сідниці+бедра+коліна) 1000 грн
1 год 40 хв Все тіло (плечі+живіт+боки+сідниці+бедра+коліна) 1200 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.