• Дорогі клієнти,
  будьте пильними!
  Не купуйте продукцію в
  неперевірених джерелах!

  Детальніше


 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ ВСЬОГО 500 ГРН

  Детальніше


 • НОВИНКА!
  Zimmer Z Field Dual
  ОТРИМАЙ ІДЕАЛЬНУ
  ПОПУ І ПРЕС
  БЕЗ ТРЕНУВАНЬ

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Пресотерапія у Львові

Выберите услугу
  • LPG масаж

   До

   Після

   До

   Після

   Після 15 комплексних процедур

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   LPG масаж

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Після 9 процедур LPG масажу

   До

   Після

   LPG масаж

   До

   Після

   Після 10 процедур LPG + кавітація+пресотерапия

   До

   Після

   Після 6 процедур LPG и кавітації

   До

   Після

   Після 5 процедур пресотерапії і старваку

   До

   Після

Пресотерапія – це ефективна та безпечна процедура для схуднення, детоксикації і зменшення проявів целюліту. Методику також рекомендують для пришвидшення реабілітації після травм і покращення стану шкіри на тілі. Проводять її на спеціальному обладнанні, яке не приносить дискомфорту та допомагає пацієнтові розслабитись. Записатись на пресотерапію у Львові можна в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Це курсова процедура, яка дає виражений результат в боротьбі з зайвими кілограмами, набряками, в’ялістю шкіри та нерівномірним рельєфом. Виконується вона з суворим дотриманням міжнародного протоколу.

За яким принципом працює методика?

Пресотерапія – чудовий спосіб позбавитись від целюліту, зайвих кілограмів та набряків. Процедура належить до неінвазивних, тобто цілісність шкіри не порушує. Перед сеансом пацієнт надягає спеціальний костюм, підключений до обладнання, через яке подається стиснене повітря. Костюм складається з окремих елементів і може використовуватись повністю, якщо проводиться пресотерапія всього тіла, або частково, якщо обробляється лише верхня чи нижня частина. Це залежить від того, на яких зонах знаходяться жирові відкладення.

Повітря почергово надходить в манжети костюма і створює тиск на тіло. Інтенсивність впливу може змінюватись. Параметри роботи обладнання фахівець підбирає індивідуально. Маніпуляція сприяє розширенню судин, покращенню кровообігу та обмінних процесів. Також вивільняється та виводиться з організму зайва міжклітинна рідина. Лімфодренажний масаж, який забезпечує пресотерапія, допомагає вивести токсини і шлаки, що сприятливо позначається на загальному самопочутті та здоров’ї і дозволяє вирівняти рельєф шкіри. Завдяки усуненню застійних явищ зменшуються прояви так званої «апельсинової шкірки». Методика також допомагає схуднути, бо під дією ритмічної зміни тиску жирові клітини руйнуються і виводяться з організму разом з надлишком рідини.

Які переваги пресотерапії в «Лазерхауз» у Львові?

 • Ефективність – після курсу процедур силует стає стрункішим, виводиться зайва рідина, підвищується пружність шкіри, розгладжується «апельсинова шкірка».
 • Безпечність – процедура проводиться на сертифікованому обладнанні досвідченим фахівцем, який суворо стежить за дотриманням міжнародного протоколу.
 • Зручність – немає складної підготовки та тривалої реабілітації.
 • Комфорт – під час пресотерапії больові відчуття не виникають, а тіло розслабляється.
 • Атравматичність – обробка здійснюється стисненим повітрям, тож цілісність шкіри не порушується, а ризик появи рубців виключений.
 • Гіпоалергенність – методика не викликає побічних ефектів, бо перед сеансом пацієнт надягає одноразовий гігієнічний костюм.

Показання

Пресотерапія показана при:

presso1.jpg
 • Локальних жирових відкладеннях;
 • Зайвих кілограмах та сантиметрах;
 • Целюліті;
 • Втраті тургору і в'ялості шкіри;
 • Зморшках, складках;
 • Набряклості;
 • Застійних явищах;
 • Зашлакованості організму тощо.

Процедура не має обмежень за віком і типом шкіри. Підходить як жінкам, так і чоловікам. Може проводитися в будь-яку пору року.

Яке обладнання використовується?

Пресотерапія – один з найкращих способів для схуднення, детоксикації та зменшення проявів целюліту. У нашому Центрі у Львові процедура проводиться на спеціальному апараті, який генерує стиснене повітря. Обладнання підключене до костюма, що складається з кількох елементів. Так, для обробки верхньої частини тіла призначені рукави, для нижньої – своєрідні «чоботи» та «черевики». Пояс використовується і для верхньої, і для нижньої. Параметри роботи апарата підбираються в індивідуальному порядку. Під костюм для пресотерапії пацієнт надягає інший, гігієнічний.

Наше обладнання пройшло чимало лабораторних досліджень та тестувань і отримало міжнародні сертифікати якості, що гарантує безпечність та ефективність. Хвилеподібний масаж не викликає больових відчуттів, адже обробка здійснюється стиснутим повітрям. Завдяки такому принципу роботи пресотерапія не лише забезпечує лімфодренаж та розщеплення локальних жирових відкладень, а й допомагає розслабитися.

З яких етапів складається сеанс?

Спочатку здійснюється консультація. Вона потрібна для огляду проблемних зон, вивчення анамнезу, виключення можливих протипоказань. Спеціаліст також підбирає оптимальні параметри роботи обладнання. Далі пацієнт надягає одноразовий гігієнічний костюм та костюм, призначений для пресотерапії. У манжетні шляхи подається потік стиснутого повітря.

Процедура пресотерапія разом з консультацією косметолога триває 40 або 50 хвилин. Час залежить від зони, що обробляється. Це може бути все тіло, лише його верхня (живіт та руки) або нижня (стопи, гомілки, стегна, живіт) частина. Під час сеансу фахівець суворо стежить за дотриманням міжнародного протоколу.

Яких чекати результатів?

Після проходження рекомендованого курсу можна помітити чимало позитивних змін. Виводиться зайва рідина, продукти розпаду та шлаки, тож загальне самопочуття поліпшується, набряки зменшуються. Також розщеплюються локальні жирові відкладення, усуваються зайві кілограми. Завдяки детоксикації вирівнюється рельєф проблемних ділянок, поліпшується загальний стан шкіри.

Скільки коштує послуга у Львові?

Ціна пресотерапії у Львові вказана в таблиці під описом та загальному прайс-листі Центру. На неї впливає зона: все тіло або лише його верхня/нижня частина. Консультацію косметолог надає безкоштовно. З актуальними знижками та іншими вигідними пропозиціями можна ознайомитися в розділі «Акції». Для отримання вичерпних відповідей та запису на прийом зв'яжіться з нашими операторами. Це можна зробити через форму на сайті або за контактним телефоном.

Яка тривалість курсу пресотерапії?

Кількість процедур пресотерапії, необхідна для досягнення максимального результату, підбирається індивідуально, з урахуванням особливостей організму пацієнта. Спеціалісти «Лазерхауз» рекомендують відвідати в середньому 10-12 сеансів. Приходити в Центр потрібно кожні 2-3 дні.

Тривалість Пресотерапія Вартість
50 хв Пресотерапія (все тіло: стопи+гомілки+стегна+живіт+руки повністю) 400 грн
40 хв Пресотерапия (нижня частина тіла: стопи+гомілки+стегна+живіт) 350 грн
40 хв Пресотерапія (верхня частина тіла (живіт+руки повністю) 350 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.