• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ВСЬОГО 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Склеротерапія у Львові

Выберите услугу
  • До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

   Склеротерапія

   До

   Після

Варикоз – поширена проблема. Так називають захворювання, при якому тоншають стінки вен, що призводить до збільшення просвіту. Проявляється патологія важкістю і набряками в ногах, болем при ходьбі, виступанням судинних сіток над поверхнею шкіри. Без своєчасного лікування варикозу можливі ускладнення у вигляді трофічних виразок, тромбів і дерматитів. Чому з'являється варикоз? Причини різні. До найпоширеніших належать малорухливий спосіб життя, стояча робота, вагітність, спадковість тощо.

Лікують варикозне розширення вен різними способами. У минулому застосовували хірургічне втручання. Операція вимагала тривалої реабілітації і нерідко призводила до побічних ефектів. Сьогодні популярні апаратні та ін'єкційні методи, зокрема, склерозування судин. Суть процедури полягає у введенні в проблемну вену спеціального препарату. Ефективність методики вражаюча: на поверхні шкіри дефект стає непомітним буквально на очах. Таку послугу у Львові надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз».

За яким принципом працює процедура?

Склерозування – це ін'єкційна процедура. Лікування проводиться особливим препаратом – склерозантом. Він може бути у вигляді піни або рідини. Ми віддаємо перевагу першому варіантові, адже він забезпечує кращий контакт з венозними стінками завдяки збільшенню площі активної речовини. Пінна склеротерапія значно ефективніша, що зумовлено збереженням потрібної для досягнення бажаного ефекту концентрації препарату (з кров'ю він не змішується). Таким способом можна обробляти вени різного калібру.

Потрапляючи в судину, склерозант склеює її стінки. Внаслідок цього кров більше не потрапляє всередину, тож вена стає нефункціональною, а шкіра в проблемній зоні освітлюється. Слідів у вигляді рубців після процедури не залишається, адже ми використовуємо тонкі голки. Тривале відновлення також не потрібне.

Які переваги лікування варикозного розширення вен в «Лазерхауз»?

 • Результативність. Процедура дає бажаний ефект відразу після сеансу. Не треба проходити курс – вистачить одного візиту в Центр. Після ін'єкцій склерозанту судинні сітки і павутинки зникають майже на очах.
 • Оперативність. Сеанс триває до 60 хвилин.
 • Зручність. Не потрібно проводити складну підготовку в домашніх умовах та дотримуватись суворих правил реабілітації. Період відновлення мінімальний, адже лікування варикозу склерозантом у Львові – малоінвазивна процедура.
 • Відсутність рубців та побічних ефектів. Зумовлено використанням тонких голок для ін'єкцій.
 • Доступність. Ціни на нашу процедуру значно нижчі, ніж на лікування за допомогою хірургічної операції.
 • Мінімум неприємних відчуттів. Склерозант містить анестетик, тому додаткове знеболення не потрібне.
 • Безпечність. Склерозування вен проводиться сертифікованими препаратами, які пройшли чимало лабораторних досліджень і перевірок. Надають послугу дипломовані фахівці з багатим досвідом роботи.
 • Мінімальний перелік протипоказань.

Показання

Склеротерапія вен не має обмежень за віком та сезонністю. Підходить і жінкам, і чоловікам. Зверніть увагу: процедура показана лише для тіла! Якщо потрібно вирівняти тон на обличчі, запишіться на пілінг чи лазерне видалення судин – курсову апаратну процедуру на Lumenis Light Sheer з високою ефективністю, яка не порушує цілісність шкіри.

Склеротерапія у Львові допоможе при:

 • Початковій стадії варикозу;
 • Появі судинних сіток;
 • Важкості в ногах;
 • Больових відчуттях при ходьбі;
 • Набряках;
 • Телеангіектазії (так називають візуальний прояв розширених дрібних судин на невеликій ділянці шкіри).

Наші препарати для склеротерапії

Склерозування вен у «Лазерхауз» проводиться препаратами у вигляді піни. Вони мають чимало переваг над склерозантами-рідинами, а саме: краще контактують з венозною стінкою і не змішуються з кров'ю, що сприяє збереженню ефективної концентрації. Крім цього, пінні препарати підходять для роботи з венами різного калібру.

Ми використовуємо лише сертифіковані засоби від відомих виробників, ефективність та безпечність яких неоднократно підтверджені в лабораторних умовах і на практиці. Потрапляючи у вену, вони склеюють її, призводячи до освітлення судинної патології. У складі склерозантів є анестетик, тому додаткове знеболення не потрібне. Вводяться препарати дуже тонкими голками.

Основні етапи сеансу

Перш ніж провести процедуру склерозування вен, спеціаліст консультує пацієнта. Він здійснює огляд проблемної зони, вивчає анамнез, виключає можливі протипоказання. Під час сеансу фахівець суворо дотримується міжнародних регламентів і протоколів. Спочатку він робить розмітку зон для ін'єкцій. Далі ділянку знезаражують і тонкими голками вводять склерозант. Потім накладається ватний тампон, який закріплюється за допомогою лейкопластиру. У кінці сеансу пацієнт надягає компресійну білизну, щоб покращилося склеювання венозних стінок.

Які результати можна отримати від склеротерапії?

Процедура належить до одноразових. Результат можна отримати відразу після сеансу. Вени на поверхні шкіри стають практично непомітними, тож тон вирівнюється, а загальний стан проблемної ділянки помітно покращується. Також проходять дискомфортні та больові відчуття в ногах, набряклість.

Вартість послуги у Львові

Скільки коштує склерозування судин у Львові? Детальні розцінки шукайте в таблиці внизу цієї сторінки або в загальному прайс-листі «Лазерхауз». Після процедури необхідно носити компресійні панчохи. Підібрати їх допоможе наш спеціаліст у Центрі. Вартість залежатиме від індивідуальних параметрів клієнта. Якщо ефект після процедури недостатній, є можливість провести докорекцію в період між першим та другим тижнем після процедури (також оплачують окремо). Консультацію фахівець надає безкоштовно. Дізнатися все про актуальні знижки можна в розділі «Акції». Для отримання вичерпних відповідей на додаткові питання і запису на прийом зв'яжіться з нашими менеджерами за контактним телефоном або заповніть форму на сайті.

Скільки необхідно сеансів?

Склеротерапія – процедура одноразова. Виражений ефект з'являється відразу після ін'єкцій. Якщо потрібно, можна зробити докорекцію.


Тривалість Склеротерапія
Вартість
60 хв Склеротерапія - 1 ампула (2 мл) 1200 грн
40 хв Докорекція зони проведення (діє протягом 2 тижнів після процедури і тільки в зоні, де залишились залишкові явища) 700 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.