• Заповнити скули львів
    -20%


    ТІЛЬКИ З 15 ЛЮТОГО ПО 8 БЕРЕЗНЯ
    ЗНИЖКА -20% НА ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

    Детальніше

  • Заповнити скули львів
    ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
    "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
    ПАХВИ
    ЛИШЕ 100 грн

    Детальніше

  • Заповнити скули львів


    ГУБИ-БАНТИ
    У ПОДАРУНОК!
    Оплатіть 3 процедури Profhilo
    або 3 процедури Radiesse
    та отримайте Губи-Банти у подарунок!

    Детальніше

  • Заповнити скули львів
    -40%


    ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
    на лазерну епіляцію
    "Золотий стандарт"

    Детальніше

  • -30%

    СВІТОВА ЛЕГЕНДА
    В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
    Знижка на світову легенду
    в корекції тіла
    Coolsculpting by Zeltiq

    Детальніше  • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
    світових брендів онлайн
    на нашому офіційному сайті

    Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Консультація косметолога по фотографії Львів

Консультація косметолога по фотографії

Якщо ви зайнята людина або живете в іншому місті, і у Вас зовсім немає часу на консультацію, ви можете скористатися сервісом «Консультація фото - питань».

Для цього Вам знадобиться заповнити анкету пацієнта і прикріпити кілька фотографій проблемної ділянки обличчя або тіла. Консультація лікаря-косметолога, дерматолога і лазерного фахівця по фотографії, гарантує Вам 90% точності, але в кожному разі, перед процедурою Вам проведуть додатковий очний огляд.


  • Ольга
    Добрий вечір. Хочу видалити шрам на носі,8 річної давності. Скажіть будь-ласка чи це можливо, яким методом, кількість процедур і яка ціна. Дякую
    • Адміністратор Лазерхауз
      Доброго дня, Ольга!
      Повністю позбутися рубців і шрамів, стрій, слідів постакне не можливо, але зробити їх максимально непомітними, зрівняти зі шкірою та знебарвити можливо. У нашому Центрі для лікування рубців і шрамів застосовують найсучасніші та найефективніші методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер, мезороллер+плаз моліфтинг, мезороллер+мезотерапія, назначення в домашній догляд професійних дерматологічних засобів. Курс процедур та їх вартість залежить від того, який метод лікування Вам підбере лікар косметолог після очного огляду і детального збору анамнезу, а також залежно від характеру і типу рубця, точного місця розташування і т.д. Курс процедур в кожному випадку індивідуальний. Для кращого результату процедури рекомендують чередувати з інтервалом в два тижні. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де лікар косметолог після очного огляду зможе підібрати оптимальний курс лікування, зорієнтує по вартості конкретно у Вашому випадку і відповість на усі запитання, що Вас цікавлять. Без очного огляду для більш детальної консультації у Вашому випадку Ви можете скористатися функцією «Фото консультація». Для цього Вам знадобиться заповнити анкету пацієнта і прикріпити кілька фотографій проблемної ділянки обличчя або тіла. Відповідь спеціаліста Ви отримаєте в електронному вигляді. Будемо раді Вам допомогти!
  • Тетяна
    Доброго вечора )дуже хочеться позбутись вугрів,бажано назавжди
    Зараз думаю про лазерне лікуваннянапишіть будь ласочка яка ціна курсу?
    • Адміністратор Лазерхауз
      Доброго дня, Тетяна!
      Лікування проблемної шкіри потребує комплексного рішення. В нашому Центрі для вирішення даної проблеми лікарі косметологи рекомендують такі найефективніші методи як чистки, пілінги, лазерне і фото лікування, мезотерапія, назначення в домашній догляд дерматологічної професійної косметики. Курс лікування в кожному випадку індивідуальний, зазвичай чередування цих методів дає максимальний і швидкий результат. Що стосується окремо лазерного лікування, то ця процедура сприяє зменшенню кількості висипань на шкірі, звуженню пор і нормалізації роботи сальних залоз. Курс лазерного лікування вугрової хвороби складає від 4 до 6 процедур з проміжками між процедурами в 1-2 тижні. Вартість процедури для зони обличчя – 420 грн. Запрошуємо на безкоштовну консультацію в наш Центр, де лікар косметолог назначить Вам курс лікування, зорієнтує по вартості і відповість на всі питання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
  • Сергій
    Доброго дня,чи можна позбутись тату 12 на 18 см ,? скільки це буде вартувати!
    і яка кількість процедур?
    • Адміністратор Лазерхауз
      Доброго дня, Сергій!
      Вартість процедури залежить від кількості імпульсів, яка потрібна для видалення того чи іншого татуювання (в залежності від кольору тату, реакції пігменту і шкіри на лазерний промінь і т.д.). Імпульс нагадує собою точку від фломастера. Ціна 1 імпульсу – 5 грн. У Вашому випадку скоріше всього буде 2 категорія видалення татуювання (від 500 до 1200 імпульсів) – 1000 грн. В даний момент на цю процедуру діє 20% знижки. Курс видалення татуювання в середньому складає від 6 до 10 сеансів з інтервалами 1-1,5 місяці. Точну кількість імпульсів і вартість процедури косметолог зможе сказати тільки після очного огляду. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в наш Центр. Будемо раді Вас бачити!
  • Наталія
    Чи можна позбутися розтяжок живота та яка сума і кількість процедур?
    • Адміністратор Лазерхауз
       Добрий день, Наталія!
      У нашому медичному центрі для лікування стрій застосовуються найсучасніші та ефективні методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер. Вартість  пілінгу - 700 грн (1 зона), вартість мезотерапії Філлер Віт R - 2400 грн, мезореллеру - 1200 грн. Всі три перерахованих вище методи можливо застосовувати як у вигляді монотерапії, так і поєднувати один з одним. Особливості комбінації завжди індивідуальні в кожному конкретному випадку. Підібрати найбільш оптимальний метод лікування під силу тільки кваліфікованому фахівцю, адже кожен метод має як свої показання, так і протипоказання. Будемо раді допомогти!
  • Коля
    Можна позбутися щитини?
    • Адміністратор Лазерхауз
      Добрий день, Коля!
      За допомогою лазерної епіляції можно позбутися щитини. Лазерна епіляція доволі проста і швидка процедура, щоб досягти повного видалення волосся потрібно від 4 до 8 сеансів, все залежить від індивідуальних особливостей організму людини. Ця процедура виконується протягом короткого часу і добре переноситься пацієнтом.Інтервал після першої процедури становить 4-6 тижнів, після другої - 6-8 тижнів, і з кожним наступним сеансом інтервал між процедурами збільшується на 2 тижні. Вартість однієї процедури зони обличчя становить 500 грн. Запрошуємо Вас на процедуру та безкоштовну консультацію. Будемо раді допомогти!
  • Ольга
    Скажіть будьласка яким саме методом можна видалити шрам із обличчяя.скільки це коштуватиме.Дякую!
    • Адміністратор Лазерхауз
      Доброго дня, Ольга!
      В нашому Центрі шрами видаляють за допомогою таких процедур як "Пілінг ТСА", його вартість 700грн, "Мезороллер 2 мм" вартістю 1200грн первинна процедура і 800грн - повторна, "Мезотерапія FillerVit R" - 2200грн. Для того щоб підібрати найбільш ефективну процедуру для Вас, необхідний очний огляд, де косметолог визначить якого виду у Вас шрам, якої давності, якої текстури, причину виникнення і відповідно цих данних підбере для Вас оптимальну процедуру. Будемо раді Вам допомогти!
  • Марта
    Доброго дня! Скажіть будь-ласка, як можна видалити судинну сітку на ногах. І скільки сеансів порібно буде зробити? І приблизна ціна.
    • Адміністратор Лазерхауз
      Доброго дня, Марта!
      Найефективнішим методом видалення судин є лазерна терапія. В нашому Центрі судини видалять діодним лазером Lumenis Light Sheer. Але не всі судини підлягають видаленню на діодному лазері. Найкраще видаляються судини, які мають темно-червоний, фіолетовий та синій кольори. Для видалення судин необхідно пройти від 3 до 7 процедур з інтервалом 1 місяць. Вартість процедури залежить від витрачених імпульсів на видалення. Видалення судин до 100 імпульсів коштує 15грн/імпульс, категорія 1 (від 100 до 500 імпульсів) - 1500грн, категорія 2 (від 500 до 1500 імпульсів) - 3000грн, категорія 3 (від 1500 до 3000 імпульсів) - 4000грн. Будемо раді Вам допомогти!
  • Вікторія
    можливо її взагалі видалити? і коли можна до Вас записатись на консультацію.
    • Адміністратор Лазерхауз
      Добрий день, Вікторія!
      Просимо Вас заповнити форму повністю і прикріпити фотографію, так як без наявності фото не надається можливості дати відповідь на Ваше запитання. На  консультацію косметолога можно записатися в зручний для Вас час, по тел.032 253 97 91. Будемо раді допомогти!
  • Анастасія
    Яка ціна однієї процедури??? І скільки потрібно процедур для виведення татуювання??? Дякую!!!
    • Адміністратор Лазерхауз
      Добрий день, Анастасія!
      Кількість процедур залежить від того, на скільки якісний барвник використовували для татуювання, наскільки глибоко був внесений пігмент. Або в тих випадках, коли на одному місці було проведено більше однієї процедури. Найчастіше курс складає 6-10 сеансів, інтервал між якими 1 місяць. Вартість процедури залежить від площи, яку займає татуювання, 1 імпульс - 5 грн. Будемо раді допомогти!
Сгорнути всі коментарі
  • 1

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.