• Роликовий вакуумний масаж фото
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше

 • Вакцумно ролликовфй масспж фото


  ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Вакуумно-роликовий масаж у Львові

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   LPG масаж

   До

   Після

   До

   Після

   LPG масаж

   До

   Після

   До

   Після

   Після 15 комплексних процедур

   До

   Після

   До

   Після

   Після 10 процедур LPG + кавітація+пресотерапия

   До

   Після

   Після 6 процедур LPG и кавітації

   До

   Після

   Після 5 процедур пресотерапії і старваку

   До

   Після

   До

   Після

   Після 9 процедур LPG масажу

   До

   Після

   LPG масаж

   До

   Після

vakuum_massag.jpg

Мати струнку фігуру прагнуть чимало жінок та чоловіків. Щоб позбавитись від зайвих сантиметрів та кілограмів, вони готові дотримуватись суворих дієт, ходити на виснажливі тренування, приймати спеціальні медикаменти. На жаль, такі способи можуть мати неприємні наслідки для здоров'я, тому підходять далеко не кожному. Зменшити локальні жирові відкладення та прояви целюліту допоможе сучасна косметологія. У Центрі «Лазерхауз» у Львові можна записатись на вакуумно-роликовий масаж – апаратну процедуру для розгладження «апельсинової шкірки». Вона не травмує шкіру, тому, на відміну від хірургічної операції, не потребує тривалої реабілітації. Больових відчуттів під час сеансу немає, ризик отримати ускладнення виключений. Методику також рекомендують при обвисанні, втраті пружності внаслідок різкого схуднення. Підходить вона не лише для тіла, а й для обличчя.

За яким принципом працює технологія?

Вакуумно-роликовий масаж у Львові – це атравматична процедура, за допомогою якої можна зменшити локальні жирові відкладення, вирівняти рельєф проблемних зон, покращити загальний стан шкіри. Проводять її на спеціальному обладнанні, завдяки якому апаратний масаж значно ефективніший, ніж ручний. Апарат має насадки з роликами та вакуумною системою, що допомагає отримати вражаючий ефект за умови проходження повного курсу. Ролики забезпечують механічну дію, розминають підшкірно-жирову клітковину, стимулюють ліполіз (розщеплення жирових клітин – адипоцитів). Вакуумна технологія відповідає за покращення мікроциркуляції і таким чином здійснює лімфодренаж. Лімфоток посилюється, тож зайва рідина виводиться з організму разом зі шлаками, токсинами та продуктами розпаду. Завдяки покращенню кровообігу поліпшується дихання дермальних клітин, вони насичуються киснем.

Якими перевагами володіє вакуумно-роликовий масаж в «Лазерхауз»?

 • Висока результативність – після завершення курсу можна спостерігати усунення зайвих кілограмів та сантиметрів, розщеплення локальних жирових відкладень, покращення загального стану шкіри, вирівнювання рельєфу. Також відбувається детоксикація організму.
 • Атравматичність – вакуумно-роликовий масаж не порушує цілісність шкіри, тому не призводить до рубцювання.
 • Оперативність – процедура не займає багато часу. Разом з консультацією сеанс триває від 20 до 60 хвилин. Це залежить від зони.
 • Універсальність – записатись на вакуумно-роликовий масаж можуть жінки та чоловіки різного віку з будь-яким типом шкіри.
 • Безпечність – послугу надають дипломовані фахівці з багатим практичним досвідом, що суворо стежать за дотриманням міжнародного протоколу. Проводиться процедура на спеціальному сертифікованому апараті, який пройшов чимало лабораторних досліджень, перш ніж потрапити до нашого Центру.
 • Зручність – немає потреби в складній підготовці і тривалому реабілітаційному періоді.
 • Можливість комбінувати з іншими процедурами «Лазерхауз» (наприклад, з ручними масажами, обгортаннями) для підвищення ефективності.

Показання

Записатись на вакуумно-роликовий масаж у Львові можуть жінки та чоловіки різного віку. Рекомендують його при таких косметичних недоліках:

 • Целюліт, горбки та ямки на шкірі;
 • Втрата пружності внаслідок різкого схуднення;
 • Провисання шкіри на сідницях і животі;
 • Локальні жирові відкладення.

Обмеження за віком та сезонністю відсутні. Процедура проводиться на різних ділянках. Так, можна обробити все тіло (стегна, сідниці, спина, боки, живіт, плечі), лише нижню частину (стегна, гомілки, сідниці, живіт, боки) чи окрему зону на вибір. У нашому Центрі у Львові також проводиться вакуумно-роликовий масаж обличчя, спрямований на зменшення другого підборіддя, підтяжку овалу та підвищення пружності шкіри.

Яке обладнання ми використовуємо?

Антицелюлітний вакуумно-роликовий масаж у Львові ми проводимо на спеціальному апараті, укомплектованому насадками з вакуумом та роликами. Така обробка стимулює розщеплення підшкірно-жирової клітковини, поліпшує кровообіг та лімфоток, сприяє виведенню зайвої рідини та токсинів, допомагає підвищити пружність шкіри. Апарат для вакуумно-роликового масажу сертифікований за міжнародними стандартами, що свідчить про безпечність та ефективність. Він пройшов чимало досліджень і перевірок в лабораторних умовах, перш ніж потрапити до нашого Центру. Підходить і для обличчя, і для тіла. Параметри роботи обладнання спеціаліст підбирає індивідуально.

З яких етапів складається сеанс?

Перед вакуумно-роликовим масажем у Львові спеціаліст проводить консультацію, щоб оглянути проблемну зону, оцінити основні проблеми та їхню вираженість, зібрати анамнез, виключити можливі протипоказання, з'ясувати, якого ефекту бажає пацієнт. Далі спеціаліст заміряє об'єми та здійснює фотофіксацію. Якщо вакуумно-роликовий масаж проводять на обличчі, шкіру спочатку очищають від поверхневих забруднень і, якщо потрібно, здійснюють демакіяж. Наступний крок – нанесення масажного гелю, олії або крему (залежить від зони, що обробляється). Засіб сприяє покращенню ковзання маніпули, живленню та зволоженню тканин. Наступний етап – масаж проблемних зон вакуумно-роликовою насадкою. Завершивши його, спеціаліст очищає шкіру від залишків косметичного засобу.

Які результати можна отримати від вакуумно-роликового масажу?

Процедура курсова. Максимальний ефект з'являється за умови відвідання всіх сеансів, рекомендованих фахівцем. Локальні жирові відкладення розщеплюються, тож силует робиться стрункішим. Прояви целюліту стають менш помітними, горбки і западини розгладжуються, рельєф вирівнюється. Також усуваються набряки, адже мікроциркуляція покращується – і зайва рідина виводиться. Поліпшується і стан шкіри: підвищується пружність, покращується колір завдяки детоксикації і нормалізації кисневого дихання.

Скільки коштує послуга у Львові?

Ціни на вакуумно-роликовий масаж у Львові вказані в таблиці внизу цієї сторінки та в загальному прайс-листі Центру. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для постійних і нових клієнтів шукайте в розділі «Акції». Консультація безкоштовна. Щоб отримати вичерпні відповіді на додаткові питання та записатись на прийом, зв'яжіться з нашими операторами. Це можна зробити через форму на сайті або за контактним телефоном.

Яка тривалість курсу?

Вакуумно-роликовий масаж проводиться курсом. Його тривалість підбирається індивідуально. Потрібно в середньому 8-12 сеансів, між якими роблять перерву 2-3 дні.

Ідеально поєднувати з такими процедурами:

Логотип Лазерхауз
Тривалість Вакуумно-роликовий масаж  Вартість
1 год Вакуумно-роликовий масаж (все тіло: стегна+сідниці+спина+живіт+боки+плечі) 600 грн
480грн
20 хв Вакуумно-роликовий масаж 1 зона (бедра/гомілки/сідниці/спина/живіт/боки/плечі)  270 грн
216 грн
20 хв Вакуумно-роликовий масаж (обличчя) 270грн
216 грн
40 хв Вакуумно-роликовий масаж (нижняя частина тіла: стегна+гомілки+сідниці+живіт+боки) 500 грн
400 грн
40 хв Вакуумно-роликовий масаж (верхня частина тіла: спина+живіт+боки+плечі) 500 грн
400 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.