• Лазерна епіляція зони бікіні львів
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ВСЬОГО 100 грн

  Детальніше

 • Ціна епіляції в зоні бікіні


  ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лазерна епіляція бікіні у Львові

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Бікіні

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Бікіні + доглядова процедура

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Видалення небажаного волосся на діодному лазері Lumenis Light Sheer

   До

   Після 1-оі процедури

   Бікіні

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Бікіні

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   ПІСЛЯ 5 ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   ПІСЛЯ 8 ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

   До

   Після

   ПІСЛЯ 4 ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

   До

   Після

   Після 4 процедури

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Огляд зон лазерної епіляції

Лазерна епіляція в інтимних місцях
Лазерна епіляція зони бікіні львів
Лазерна епіляція бікіні львів

Інтимна зона вважається дуже чутливою та делікатною частиною тіла. Тому самостійно видалити рослинність на цій ділянці складно і навіть боляче. Процедури, які проводяться за допомогою бритви чи воску, не вважаються безпечними. До того ж вони не мають тривалого ефекту та травмують шкіру. Послуга від мережі центрів Лазерхауз у Львові - лазерна епіляція бікіні допоможе вирішити проблеми естетичного характеру та надати інтимним частинам тіла більш привабливий вигляд на довгий час.

Щоб видалити волосся в зоні бікіні, пристрій генерує інфрачервоний імпульс. Цей промінь впливає на меланін протягом лише декількох секунд. Але цього вистачає, щоб зруйнувати структуру волосяної цибулини. Процес має назву фототермолізу, який видаляє волосок та його корінь. Крім того, лазери Lumenis Light Sheer використовують технологію охолодження шкіри за допомогою сапфірової лінзи. Вона забезпечує постійний температурний захист епідермісу, що, в свою чергу, дозволяє підвищити якість видалення волосу.

ТАБЛИЦЯ ЕПІЛЯЦІЇ Лазерна епіляція "Золотий Стандарт" Лазерна епіляція "Ексклюзив" NANO ЕПІЛЯЦІЯ Воскова
депіляція
Видалення жорсткого темного волосся + - слабкий
ефект
+
Видалення сивого волосся - - + +
Видалення світлого волосся за призначенням фахівця за призначенням фахівця + +
Видалення пушкова волосся + + + +
Видалення врослого волосся + + - -
Необхідність голити волосся перед процедурою + - - -
Довгострокові результати + + + -
Кількість процедур для повного видалення волосся від 4 до 8 від 4 до 8 від 8 до 12 тимчасовий результат

Завдяки такому сучасному методу вдається надовго позбутися небажаного волосся швидко та без болю. При цьому зазначимо: промінь лазеру поглинається меланіном, тому такий метод не допоможе проти світлого чи сивого волосся. В них пігмент відсутній.

Особливості лазерної епіляції зони бікіні та її переваги в Лазерхауз

Більше 10 років клініка «Лазерхауз» вивчає можливості сучасних технологій в сфері естетичної косметології та пропонує клієнтам найліпші. Серед наших працівників лише професіонали - ті, хто неодноразово приймав участь у семінарах, майстер-класах, постійно підвищують свою кваліфікацію.

Для проведення лазерної епіляції глибокого бікіні не обов'язково мати медичну ліцензію, але в нашого центру вона є. Це вважається додатковою гарантією того, що всі послуги ми надаємо якісно та на високому рівні.

Наші клієнти можуть бути впевнені в надійності та безпеці усіх запропонованих послуг лазерної епіляції. «Лазерхауз» неодноразово отримував призові місця на престижних конкурсах. Серед наших нагород є не тільки українські, но і міжнародні (American Esthetics Awards, Euro Aesthetic Award).

До інших переваг Центру відносяться:

 1. безпечне, якісне обладнання, завдяки якому результат досягається швидко та безболісно;
 2. наявність у фахівців вищої медичної освіти та досвіду роботи у сфері косметології;
 3. затишна та спокійна атмосфера: наші адміністратори у Львові зустрічають клієнтів з посмішкою, відповідають на всі питання, і пропонують смачну каву та чай.

Спеціалісти клініки проводять епіляцію зон бікіні за допомогою діодних лазерів фірми Lumenis. Вже перше відвідування приносить зменшення кількості волосків на 15-40 відсотків. Пройшовши весь курс та дотримуючись всіх рекомендацій лазерного косметолога, небажана рослинність більше не буде Вас турбувати. Далі клієнт має робити підтримувальні сеанси один раз на рік-півтора. Це дозволить шкірі інтимних місць залишатися ніжною та гладкою дуже довго.

Як проходить лазерна епіляція глибокого бікіні?

Розберемо, як саме проводиться позбавлення від волосяного покриву. Спочатку кожен клієнт повинен прийти на первинну консультацію лазерного спеціалісту. На ній він має оглянути шкіру, визначити її тип та проінформувати про особливості запланованої епіляції. Крім цього, обов'язково потрібно обговорити застосування конкретних засобів по догляду за епідермісом в післяпроцедурний період.

Далі спеціаліст виконує наступні підготовчі дії:

 • обробка контактних поверхонь антисептиком;
 • налаштування індивідуальних умов роботи обраного лазеру.

Після цього безпосередньо проводиться видалення волосся у зонах бікіні. Накінечник лазерного приладу прикладається до конкретної ділянки епідермісу на декілька секунд. За цей час фолікул руйнується повністю. Далі пристрій переміщається поступово на наступні ділянки. Тривалість однієї процедури становить до 30 хвилин. Все залежить від площі обробки та інтенсивності рослинності.

На завершальному етапі епіляції зони бікіні на шкіру клієнта наноситься спеціальний заспокійливий засіб. Зазвичай ніякої додаткової анестезії не потрібно, тому що процес проходить майже без болю, навіть якщо людина має низький больовий поріг. Але у разі необхідності лікар змастить ділянку знеболюючим кремом.

Подивитися, яким чином проводиться лазерна епіляція глибокого бікіні, можна на відео. Запис демонструє всі етапи, для того щоб людина ознайомилася та підготувалася.

Ціна епіляції в зоні бікіні

Лазерна епіляція зон бікіні на лазері Lumenis Light Sheer

За останні 15 років лазери Lumenis стали найпопулярнішими серед професіоналів у всьому світі. Вони відрізняються високим рівнем ефективності та надійністю й вважаються "Золотим стандартом". Як LightSheer DUET, так і LightSheer ET, використовуються для швидкого та якісного проведення лазерної епіляції інтимної зони. Їх застосування дає можливість припинити ріст волосків, пройшовши курс.

Головна особливість позбавлення від рослинності (при виборі DUET) – поєднання світлової енергії та вакууму. В результаті дії випромінювання меланін, поглинаючи вказану енергію, нагрівається та знищує сусідні клітини й судини, які «оживляють» фолікул. На протязі кількох тижнів волосок випадає, оскільки його коріння зруйноване. Вакуум розтягує шкіру, це дозволяє знизити щільність меланіну зони бікіні, на якій планується епіляція. Завдяки вакууму чутливість значно зменшується, а біль зникає. Всередині насадки лазера відбувається спалах енергії, який не дає їй розсіятися. Процес, в свою чергу, зводить до нуля ймовірність опіків.

Серед вагомих переваг Lumenis Light Sheer:

 1. відсутність подразнення, чорних цяток та опіків навіть у власниць чутливого епідермісу;
 2. мала тривалість завдяки впливу на площу, а не на конкретну волосяну цибулину;
 3. відсутність неприємних почуттів, а також негативних наслідків у вигляді рубців, врослих волосків;
 4. наявність помітного результату після першого сеансу;
 5. відсутність значного реабілітаційного періоду;
 6. шкірний покрив стає ніжним та гладеньким.

Підготовка зони бікіні до лазерної епіляції

Взагалі підготовка до сеансу не містить жорстких обмежень. Як і в будь-якого іншого подібного впливу, є необхідні вимоги, котрих слід дотримуватися перед проведенням лазерної епіляції. Наприклад, важливо за декілька днів обмежити перебування на сонці та не ходити до солярію. Порушення правила може викликати появу опіків, почервоніння шкіри.

Недотримання інших вимог в деяких випадках приводить до зміни тону шкірного покриву або свербіння. Наслідки тимчасові, їх ймовірність підвищується, коли людина приймає протизаплідні засоби.

Клієнтам з гормональним дисбалансом слід попередньо проконсультуватися в ендокринолога. Надлишковий ріст волосся у зоні бікіні в них може бути пов'язаний зі станом здоров'я, тому позбутися рослинності вийде лише після проходження необхідного лікування. Епіляція волосся на інтимній зоні потребує підготовки, що дозволить досягти гарних результатів та звести до мінімуму дискомфортні почуття.

Графік процедур епіляції глибокого бікіні?

Позбутися за один сеанс лазерної епіляції від небажаного волосся інтимної зони неможливо. Але регулярне проведення гарантує зниження їх кількості. Курс повного видалення залежить від індивідуальних особливостей людини. В середньому він складає 4-8 сеансів для жінок. Варто зазначити, що потрібно дотримуватися рекомендованих інтервалів:

 • після першої операції 4-6 тижнів;
 • після другої 6-8 тижнів і так з кожним візитом інтервал буде збільшуватися на 2 тижні.

Так, якщо порахувати мінімальну тривалість курсу, то він складатиме приблизно один рік. На кількість сеансів впливають колір самої шкіри та волосся, його товщина та щільність. Стосовно чоловіків, зазвичай їм потрібна більша кількість сеансів: в середньому 8-10. Крім того, якщо область, на яку впливає лазер, відноситься до гормонозалежних, це також може збільшити кількість до 10 сеансів. В нас на сайті можна подивитися результати різних видів лазерної епіляції, в тому числі зони бікіні, на фото.

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що ми оновили все лазерне обладнання до останнього покоління. Залишаючись з нами, Ви отримуєте завжди найефективніші процедури!

Логотип Лазерхауз
Тривалість на лазері (ЕТ) Тривалість на лазері (Duet) Інтимні зони росту Вартість
20 хвилин 20 хвилин Бікіні не глибоке (по лінії трусиків) 640 грн.
15-30 хвилин 20 хвилин Бікіні глибоке (статеві губи, лобок, міжсіднична складка, бікіні по лінії трусиків) 970 грн
550 грн
40 хвилин 30 хвилин Бікіні глибоке чоловіче (волосся по всій інтимній області, включаючи мошонку) 1100 грн.
20 хвилин 20 хвилин Мошонка 520 грн.
20 хвилин 20 хвилин Зона лобка для чоловіків 820 грн.
20 хвилин 10 хвилин Зона лобка для жінок 550 грн.
20 хвилин 10 хвилин Міжсіднична складка 520 грн.
20 хвилин 10 хвилин Статеві губи 550 грн.
Видалення одиничних волосків 8 грн./ імпульс
 • Консультація - безкоштовна
 • Знеболювальний крем - 15% від повної вартості процедури
 • Знеболювальний спрей - 5% від повної вартості процедури
 • Тривалість процедури на кожну зону вказано з урахуванням консультації

Звернувшись один раз, більшість клієнтів з міста Львів приходять до нас знову. Якщо ви ще не були в нашому центрі Лазерхауз, пропонуємо Вам ознайомитися з враженнями тих, для кого лазерна епіляція бікіні вже подарувала бажаний результат. Відгуки можна прочитати на сторінці.

Відгуки наших клієнтів про лазерну епіляцію на зоні бікіні у Львові

 • Марія
  Скільки часу після місячних можна проводити процедуру епіляції глибокого бікігі?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Марія!
   Критичні дні не являються протипоказанням для проведення лазерної епіляції і не обов’язково дотримуватися певних інтервалів між ними та процедурою. З інших питань, що Вас цікавлять, Ви можете безкоштовно проконсультуватися в нашому Центрі. Будемо раді Вам допомогти!
 • Маша
  Чи можна робити лазерну епіляцію бікіні якщо в цій зоні є подразнення після шугарінгу, спричинене вростаннчм волосся ?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Маша!
   Перше, що
   хотілося б відзначити те, що лазерну епіляцію можна проводити через 3-4 тижні
   після шугарінгу цієї зони. Лазерне епіляція – це єдиний існуючий ефективний на сьогоднішній
   день метод видалення врослого волосся. У нашому Центрі процедура лазерної
   епіляції проводиться на діодному лазері останнього покоління Lumenis Light  Sheer ET (США), який зарекомендував себе як
   найбільш результативний, швидкий і безпечний апарат для видалення волосся на
   просторах світової косметології. Перевагами цієї процедури є:

   - Високий
   результат і відсутність побічних ефектів;
   - Відсутність
   вростання волосся, подразнення і запалення;
   - Підійде для
   ніжної і чутливої ​​шкіри;
   - Видаляється
   вросле волосся;
   - Не викликає
   алергічну реакцію.
   Тому проведення
   лазерної епіляції у Вашому випадку дозволить вирішити одразу 2 проблеми:
   небажаного волосся і врослого волосся. Результат від процедури для кожного
   пацієнта індивідуальний. В середньому для повного видалення досить від 4-х до
   8-х сеансів лазерної епіляції. Після завершення курсу знадобиться робити 1-2
   підтримуючі процедури раз на рік - два. Вартість лазерної епіляції
   "Золотий стандарт" зони бікіні глибоке – 840 грн. На цю процедуру діє
   багато акцій і знижок, з якими Ви можете ознайомитися на сайті в розділі «Акції».
   З інших питань, що цікавлять Вас, Ви можете безкоштовно проконсультуватися з
   лазерним спеціалістом. Будемо раді Вам допомогти!
 • Маріана
  Доброго дня! Мене цікавить процедура видалення волосс в зонні бікіні. Можливо записатись? І на коли? Деталі будь ласка.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Маріана!
   У нашому Центрі процедура лазерної епіляції проводиться на діодному лазері останнього покоління Lumenis Light  Sheer ET (США), який зарекомендував себе як найбільш ефективний, швидкий і безпечний метод видалення волосся на просторах світової косметології. Результат від процедури для кожного пацієнта індивідуальний. В середньому для повного видалення досить від 4-х до 8-х сеансів лазерної епіляції. Після завершення курсу знадобиться робити 1-2 підтримуючі процедури раз на рік - два. Вартість лазерної епіляції "Золотий стандарт" зони бікіні глибоке – 840 грн. На цю процедуру діє багато акцій і знижок, з якими Ви можете ознайомитися на сайті в розділі «Акції». З інших питань, що цікавлять Вас, Ви можете безкоштовно проконсультуватися з лазерним спеціалістом. Записатися Ви можете по телефону, вказаному на сайті (032)-253-97-91 або (093) 177-16-43, або замовити зворотній дзвінок. Оператор зв’яжеться з Вами і підбере зручний час. Також для запису Ви можете скористатися онлайн - функцією "Запис онлайн" http://www.laserhouse.com.ua/lviv_online. Будемо раді Вам допомогти!
 • Анна
  Мене звуть Анна, я була на епіляціїї минулого тижня, привела мене подруга. Бо я взагалі дуже прискіпливо відношусь до закладів які надають послуги пов’язані зі здоров’ям і красою. Але подруга була дуже задоволена якістю сервісу і результатом від процедур, тому я теж вирішила спробувати. Залишилась задоволена і планую ще піти на маску або пілінг для обличчя, бо зараз там хороші знижки. Тому можу сміливо рекомендувати цей заклад.
 • Наталя
  я би хотіла записатись на процедуру лазерної епіляції(ноги, стегна, зона бікіні глибоке, пахви, біла лінія живота, підборіддя жіноче, верхня губа), на коли можна? у мене є картка на знижку ваша, можете порахувати скільки то буде коштувати? можу пройти процедури в новому кабінеті, бачила що у вас знижки на це і також у будні дні.
  підкажіть на коли можна записатись і чи є якісь протипоказання
  Дякую
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталя!
   Вартість лазерної епіляції «Золотий стандарт» зони ноги повністю – 1400 грн., бікіні глибоке – 780 грн., пахви – 300 грн., стегна повністю – 820 грн., біла лінія живота  - 240 грн., вартість лазерної епіляції «Золотий стандарт» зони верхньої губи – 165 грн., підборіддя – 180 грн. При записі в новий кабінет Ви отримаєте 35% знижки на всі ці зони. Сума до оплати без врахування знижок – 3885 грн., з урахуванням знижки у новому кабінеті -35% - 2526 грн. (зі знижкою по дисконтній карті ця акція не плюсується). Протипоказання для проведення лазерної епіляції наступні:
   • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
   • прийом антибіотиків Все про епіляцію;
   • соматичні захворювання шкіри;
   • вагітність;
   • період лактації;
   • онкологічні захворювання.
   Для досягнення оптимального результату необхідно пройти повний курс, що в середньому складає для 4-8 сеансів. Згодом достатньо робити 1-2 підтримуючі процедури раз на 1-2 роки. Записатися Ви можете по телефону, вказаному на сайті (032)-253-97-91 або (093) 177-16-43, або замовити зворотній дзвінок. Оператор зв’яжеться з Вами і підбере зручний час. Також для запису Ви можете скористатися онлайн - функцією "Запис онлайн" http://www.laserhouse.com.ua/lviv_online. По іншим питанням, що стосуються проведення лазерної епіляції, Ви можете безкоштовно проконсультуватися з лазерним спеціалістом. Будемо раді Вам допомогти!

 • Анна
  Скільки процедур потрібно для того щоб повністю позбутись волосся???
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Анна!
   Для досягнення оптимального результату необхідно пройти повний курс, що в середньому складає 4-8 сеансів. Згодом достатньо робити 1-2 підтримуючі процедури раз на 1-2 роки. Вартість лазерної епіляції зони бікіні глибоке – 780 грн. В нашому Центрі діє безліч акцій та знижок на дану процедуру, з якими Ви можете ознайомитися на сайті http://www.laserhouse.com.ua/lviv_akc. Будемо раді Вам допомогти!
 • Олег
  на учасників АТО поширюються якісь знижки?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Олег!
   На жаль, таких знижок в нашому Центрі немає. Але діє безліч інших акцій на процедуру лазерної епіляції, з якими Ви можете ознайомитися на сайті http://www.laserhouse.com.ua/lviv_akc. Будемо раді Вам допомогти по іншим питанням!
 • Віта
  Ціна 780грн це одної процедури чи повного видалення?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Віта!
   Ціни на сайті актуальні та вказані за одну процедуру. Будемо раді Вам допомогти по іншим питанням!
 • Маряна
  По великій кількості позитивних відгуків від моїх клієнток (працюю майстром манікюру),
  я також вирішила скористатись послугами вашого салону, а саме лазерною епіляцією. Зі слів моїх дівчаток вже після першої процедури зникає до 40% волосків. Я робила 2 процедури в іншому салоні, але результату не бачу. Вірю в те, що тут буде він буде.
 • Степан
  Доброго дня! Мене цікавить видалення волосяного покрову в інтимному місці. За скільки сеансів можна досягти бажаного результату?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Степан!
   Для досягнення оптимального результату необхідно пройти повний курс, що в середньому складає 4-8 сеансів. Згодом достатньо робити 1-2 підтримуючі процедури раз на 1-2 роки. Вартість лазерної епіляції зони бікіні глибоке – 900 грн. В нашому Центрі діє безліч акцій та знижок на дану процедуру, з якими Ви можете ознайомитися на сайті http://www.laserhouse.com.ua/lviv_akc. Будемо раді Вам допомогти!
Сгорнути всі коментарі
 • 1
 • 2

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.