• Лікування шкіри обличчя львів
  -20%


  ТІЛЬКИ З 15 ЛЮТОГО ПО 8 БЕРЕЗНЯ
  ЗНИЖКА -20% НА ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

  Детальніше

 • Лікування прищів на голові львів
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше

 • Лікування постакне львів


  ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • Лікування лазером постакне відгуки
  -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лікування постакне у Львові

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лазерне лікування акне львівБільшості людей знайома проблема виникнення вугрових висипань або акне. Якщо нехтувати грамотними способами боротьби з акне, виникає загроза нової проблеми. Після того, як на шкірі обличчя з'являються прищі, найперше бажання людини - пошвидше від них позбутися. Але не всі замислюються про те, що вони неприємні не тільки самі по собі, а й своїми наслідками. Будь-які спроби самостійного видалення вугрових елементів, чорних крапок загрожує утворенням помітних дефектів шкіри. Неправильний вплив на основу запалення, травматичне видалення папул, пустул, вузлів або кіст призводить до утворення синюшних плям і рубців. Вони виникають у відповідь на порушення мікроциркуляції крові. Погіршується естетичний стан шкіри, який значно псує зовнішність людини і потребує обов'язкової корекції.

До постакне відносяться рубці, розширення пір, нерівномірна текстура шкіри, застійні плями. Все це може спостерігатися як разом, так і окремо. Залишкові явища після усунення вугрового висипу і запалення мають різну площу, глибину і форму. Рубці постакне частіше бувають атрофічними, тобто поглибленими, колір їх може варіюватись від червоно-синюшного до майже білого.

Головними завданнями лікування постакне є попередження рецидивів у вигляді нових вугрових висипань і запалень, а також ліквідація косметичних недоліків шкіри. Після ретельного обстеження пацієнта лікар-косметолог не допустить рецидивів вугрової хвороби і запропонує адекватні та дієві схеми лікування. Лікування постакне в домашніх умовах майже безрезультатно. Крім того, потрібно пам'ятати, що з віком шкіра втрачає здатність до регенерації, тому лікування постакне слід проводити вчасно.

Фахівці нашого центру досконало володіють прогресивними світовими технологіями, застосовуваними в лікуванні постакне. Підбір адекватної методики корекції проблеми проводиться з урахуванням характеру і кількості дефектів шкіри, їх локалізації і глибини проникнення в шкіру. Особлива увага приділяється індивідуальним особливостям пацієнта - віковим, наявності протипоказань і супутніх захворювань.

Щоб згладити рельєф шкіри, поліпшити її текстуру і підняти підставу рубця до рівня здорової тканини, фахівці нашого медичного центру пропонують три методи лікування: пілінги, мезоролер і мезотерапию.

Гідромеханопілінг

Для боротьби з рубцями і постакне професіонали рекомендують процедуру гідромеханопілінга на апараті HydrаFacial. Це свого роду мікрошліфування шкіри, яке проводиться за допомогою спеціальної насадки, що рівномірно діє на шкіру вакуумом і поширює лікарські концентрати. На першому етапі відбувається очищення шкіри від ороговілих частинок шкіри, пилу і забруднень. Далі на поверхню вже рівної і гладкої шкіри наноситься сироватка. Вона наповнює клітини антиоксидантами, має лікувальний і тонізуючий характер. Перевага такого методу - комплексний вплив на тканини шкіри. Адже саме завдяки початковому очищенню, лікувальні компоненти можуть без труднощів потрапити глибоко в дерму. Варто відзначити, що мікрошліфування, порівняно з іншими методами боротьби з рубцями і постакне, проходить практично безболісно.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Для усунення слідів від вугрів з успіхом може застосовуватися мезотерапія. Методика ін'єкційного введення спеціального лікарського препарату в проблемні місця на шкірі дуже ефективна. Препарат FillerVit R для біореструктурізаціі дерми на основі гіалуронової кислоти і особливого амінокислотного складу активно стимулює синтез колагену, що призводить до вирівнювання рельєфу шкіри. Загальний стан шкіри також значно поліпшується. Курс - 4 процедури з інтервалом 2 тижні.

Тривалість Видалення рубців та розтяжок NEW Вартість
1 год Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл) 2900 грн
1 год Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 1550 грн
1 год 30 хв Мезороллер 1,5 мм/2 мм/3 мм (площа до 500 см 2) 2400 грн
1 год Плазмоліфтинг - розтяжки до 500 см2 (1 пробірка) 2900 грн
2320 грн
30 хв Мезотерапія лікування рубців Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2600 грн
1 год Мезотерапія Двуада (2 фермента/2 флакона) 1800 грн
Тривалість Гідромеханопілінг
Вартість
20 хв Гідромеханопілінг
Категорія 1 (від 1 см2 до 3 см2)
650 грн
30 хв Гідромеханопілінг
Категорія 2 (від 4 см2 до 10 см2) 
1300 грн  
40 хв Гідромеханопілінг
Категорія 3 (від 11 см2 до 20 см2)
2400 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація безкоштовна
 • Наталя
  Доброго дня!
  Підкажіть будь ласка, якщо мені для лікування постакне методом мезотерапії достатньо буде 5 мл речовини, чи оплачуватиму я половину вартості процедури, тобто 1200, чи всерівно вартість залишиться 2400?
  Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталя!
   Для отримання максимального результату після проведення процедури при введені препарату має бути досягнути певна концентрація активно діючої речовини. Саме така кількість активних компонентів міститься у 10 мл препарату, тому оптимальним варіантом є введення всього флакону (10 мл) FillerVit R. По іншим питанням Ви можете безкоштовно проконсультуватися з лікарем косметологом в нашому Центрі. Будемо раді Вам допомогти!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.