• Мезотерапія львів ціни
  Ми найкращі!
  у номінації: “Мережа Центрів естетичної та лазерної косметології року”

  Детальніше

 • Мезотерапія волосся львів
  -50%

  Комплексна чистка HydraFacial 1900 грн 950 грн
  • Глибока чистка шкіри
  • Зволоження та живлення;
  • Без почервоніння та
   тривалого відновлення шкіри

  Детальніше

 • Мезотерапія львів відгуки
  Даруємо
  35 000 000 грн
  Зробіть процедуру та вигравайте від 50 до 10 000 грн

 • Мезотерапія обличчя ціна
  -25%

  Зробіть процедуру в Центрі та Забирайте знижку при оплаті наперед

  Детальніше

 • Мезотерапія обличчя відгуки
  -30%

  Лазерна Епіляція
  для новачків

  Детальніше

 • -50%

  знижка на Ін'єкції
  ботокса
  препарат Botox (США)

  Детальніше

 • -30%

  Курсом
  дешевше

  Знижка 30% при оплаті від 4х процедур
  лазерної епіляції "Золотий Стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  Волюмізація
  Radiesse
  Безопераційна підтяжка обличчя. Зупиніть час!

  Детальніше

 • -30%

  Контурна пластика*
  • Чіткий контур
  • Природній об'єм
  • Миттєве видалення зморшок

  Детальніше

 • -40%

  Біоревіталізація переродження вашої шкіри!
  • Aquashine BR/BTX
  • Плазмоліфтинг+Біоревіталізація(BTX)

  Детальніше

 • -30%

  знижка на ін'єкції мезовартон

  Детальніше

 • -10%

  Комплімент
  для Вас
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий Стандарт" кожному клієнту.

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація вищої категорії
35 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Мезотерапія

Мезотерапія - це наука про вплив на сполучну тканину, нервову, гуморальну та імунну системи, яке досягається як за рахунок механічного впливу голкою на нервові рецептори, так і за рахунок фармакологічної дії застосовуваних ліків. Даний метод досить давно використовується в косметології, хоча спочатку застосовувався виключно в медичних цілях. Перевагою даної методики є введення біологічно активних речовин в "проблемну зону" для отримання яскраво вираженого результату в найкоротші терміни. Послідовне проведення кількох сеансів дозволяє в ряді випадків звести проблеми до мінімального прояву, а якщо поєднувати мезотерапію з іншими процедурами, ефект може бути і зовсім стовідсотковий. Для мезотерпіі в центрі Лазерхауз використовують препарати всесвітньо відомих фірм таких як Promoitalia, Italfarmacia, ToskaniCosmetics, Flosal, Caregen & Co.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ:

 • догляду, лікування і уповільнення процесу старіння шкіри;
 • лікування акне;
 • усунення темних кіл і грижових мішків;
 • усунення розтягів, рубців, а також локальних жирових відкладень;
 • боротьби з пігментацією;
 • лікування шкіри голови і брів.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЛІКУВАННЯ АКНЕ

Акне виникає внаслідок закупорки сальних залоз брудом, пилом, ороговілими частинками шкіри таким чином та розвитком запального процесу. Лікування акне - досить складний і системний процес. У Центрах «Лазерхауз» одним з видів терапії є мезотерапія з використанням препарату Dermaheal HSR. Препарат містить більше 50 активних елементів, які стимулюють синтез колагену, еластину, гіалуронової кислоти і сприяють зменшенню запалення, регенерації та оновленню тканин. Уже після курсу процедур мезотерапії - лікування акне шкіра стає більш здорова, підтягнута, загоюються рани і зникають шрами.

Курс процедур: 4-10 процедур з інтервалом в 1 тиждень.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЗОНИ НАВКОЛО ОЧЕЙ

Шкіра навколо очей сама ніжна і чутлива. Незбалансоване харчування, куріння, некоректний домашній догляд і нестача здорового сну швидше за все позначаються на стані шкіри саме періорбітальної області. Дана зона вимагає самого делікатного догляду. Мезотерапія - дієвий метод у вирішенні проблем періорбітальної області, таких як синці, мішки, невеликі зморшки і т.д. Препарати для мезотерапії зони навколо очей: Dermaheal Dark circle solution, Dermaheal eyebag solution, RRS Eyes.

RRS Eyes спеціально розроблений і ефективний для процедур спрямованих на омолодження шкіри навколо очей, зменшення набряків, зморшок і темних кіл під очима. Гіалуронова кислота вирішує проблему гідробалансу, а вітаміни, антиоксиданти та інші компоненти, що входять до складу препарату, сприяють поліпшенню мікроциркуляції і вирівнюванню кольору шкіри.

Курс процедур: 4-8 процедур з інтервалом в 1-2 тижні.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ І РОЗТЯЖОК

Рубці і розтяжки віднімають нашу впевненість в собі і роблять життя менш повноцінним, так як доставляють певні незручності. Рубці виникають внаслідок змін шкірного покриву внаслідок перенесених операцій, порізів, травм, а розтяжки - за рахунок швидких змін у вазі. Лікування рубців і розтяжок потрібно проводити як можна скоріше.

Завдяки мезотерапії на основі препарату Dermaheal HSR і Filler VitR з проблемою розтяжок і рубців можна попрощатися назавжди. Лікування ін'єкціями в верхні шари шкірного покриву проблемних зон даними препаратами дає максимальний ефект за рахунок компонентів, які роблять шкіру еластичною, знімають запалення і відновлюють її.

Курс процедур: 4-10 процедур з інтервалом в 1 тиждень.

Двуада

Рубці гіпертрофічні (над рівнем шкіри) і атрофічні (нижче поверхні шкіри), а також стриї добре піддаються лікуванню за допомогою унікального методу - Двуади. Дана процедура містить два ферменти, колагеназу і гіалуронідазу. Перший елемент допомагає волокнам колагену оновитися, а саме: руйнує старі і стимулює активне зростання нових. Гіалуронідаза сприяє поліпшенню потоків крові і лімфи в тканинах, допомагає транспортувати активні речовини в глибокі шари дерми, а також полегшує виведення зайвої рідини з організму. Для видимого результату препарат необхідно вводити всередину рубця або стриї. Така процедура підходить для рубців в будь-якій зоні, а також для лікування розтяжок в популярних для їх появи місцях: на стегнах, грудях, спині, ногах, животі, сідницях, руках.

МЕЗОТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ТІЛА (КОРЕКЦІЯ ЛОКАЛЬНИХ ЖИРОВИХ ВІДКЛАДЕНЬ)

Боротися із зайвими сантиметрами завжди складно. Іноді одного сбалансованого харчування і фізичних навантажень не вистачає, щоб вага, а головне сантиметри втрачалися пропорційно. Найчастіше, є особливі зони на тілі, в яких жир «розщеплюється» в останню чергу, або ж «не хоче йти» зовсім. Завдяки інноваційному методу - мезотерапії, як способу корекції локальних жирових відкладень, можна всього за 1 курс прибрати зайві сантиметри.

Мезотерапія жирових відкладень проводиться на основі препаратів Lipotene, Aqualyx, Dermaheal LL, які скорочують жирові тканини, активно борються з «апельсиновою кіркою», роблять шкіру пружною і підтягнутою, мають жироспалюючі властивості. Дані препарати прискорюють розщеплення та виведення жирових клітин. Також використовують препарат Alidya, який в додаток до жироспалюючих властивостей ще ефективно справляється з розтяжками.

Для введення препаратів рекомендують використовують канюлю - медичну гнучку трубку з закругленим кінцем, яка має ряд переваг перед "класичною" і звичною для нас голкою:

 • м'яко входить в тканини, що значно знижує ймовірність появи набряклості;
 • за рахунок своєї гнучкості канюля може оминати такі "перешкоди" як судини і нервові закінчення, що робить процедуру максимально комфортною для клієнта і ризик виникнення "ненависних" синців після процедури практично дорівнює "0".

Курс процедур: Lipotene 4-8 процедур з інтервалом 2 тижні, Aqualyx 2-6 сеансів з інтервалом 3-4 тижні, Dermaheal LL 4-8 процедур з інтервалом в 1 тиждень. Alidya 6-10 сеансів з інтервалом в 1 тиждень.

Тріада

Ефективно скоригувати нижню третину обличчя і тіло допоможе процедура Тріада. Це свого роду ін’єкційне введення ферментів у тканини шкіри. Тріада – це комбінація активних речовин: гіалуронідази, ліпази та колагенази, які сприяють зменшенню місцевих накопичень жиру, створюють ефект дренажу, покращують крово - і лімфопоток, регенерують колагенові волокна, які надають контур та підтягнуту форму.

За допомогою цієї методики можна позбутися в'ялості шкіри при наявності фіброзних змін, втрати еластичності, набряклості. Також є можливість зменшити накопичення жиру в зоні обличчя, а саме: подвійне підборіддя і жирові пакети під очима. Також, ін'єкції спрямовані на корекцію різних видів целюліту, поліпшення контурів тіла, зменшення застоїв в організмі і як результат – зменшення набряків, омолодження шкіри і нормалізації процесів в її клітинах.


МЕЗОТЕРАПІЯ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ПІГМЕНТАЦІЄЮ

Для лікування гіперпігментації шкіри використовується препарат FillerVit OX. Він ефективно усуває пігментні плями і освітлює шкіру, роблячи її поверхню більш рівною і однотонною. Рекомендується застосовувати даний препарат перед процедурою фотоомолодження або фотолікування пігментних плям.

Курс процедур: 4-8 процедур з інтервалом 7-10 днів.

МЕЗОТЕРАПІЯ ШКІРИ ГОЛОВИ

Hair Loss Control, Dermaheal HL, Meso-Genesis

Інгредієнти, які входять до складу препаратів, підсилюють ріст волосся, покращують їх структуру і зупиняють випадіння. Стимулюють мікроциркуляцію крові в шкірі голови, забезпечують доставку необхідних для формування волосяного стержня поживних інгредієнтів і, за рахунок інтенсивного харчування, зміцнюють їх. Рекомендують для лікування алопеції, також данні препарати сприяють росту нового волосся. Застосовуються при гормональному або спадковому випаданні волосся, випаданні волосся, що пов'язане з втомою, стресом, вагітністю або сезонним випадінням волосся. Служать профілактикою, а також лікуванням волосся і шкіри голови після прийому курсу антибіотиків. Застосовують ці препарати для зневодненого волосся, профілактики тонкого волосся, при ламкості і сухості волосся, а також при таких проблемах як: лупа, свербіж шкіри голови, себорейний дерматит, алопеція.

Курс процедур: 4-10 процедур з інтервалом в 1 тиждень

МЕЗОТЕРАПІЯ БРІВ

Красиві брови прикрашають обличчя і надають йому естетично завершений і індивідуальний вигляд. Відіграють чималу роль в створенні природного і гармонійного образу. Внаслідок різних захворювань і порушення роботи організму, брови можуть втратити свою густоту. Мезотерапія брів - це ін'єкційна процедура відновлення густоти брів. Процедура проводиться препаратами MesHair Pro і Dermaheal HL. Вони дозволяють стимулювати зростання волосяних цибулин.

Курс процедур: 4-10 процедур з інтервалом в 1 тиждень.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • вагітність і період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • аутоімунні захворювання;
 • захворювання крові;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
 • захворювання шкіри в місці передбачуваної ін'єкції;
 • алергічні реакції на будь-який з компонентів препарату;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.
  • ПІДГОТОВКА:

   Особливої підготовки не потрібно. Бажано за 2-3 дні до процедури:

  • утриматися від вживання алкогольних напоїв;
  • виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.).
  • ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ РЕЖИМ:

  • 7-10 днів не рекомендують проводити чистку і подібні процедури в зоні ін'єкцій;
  • 3 дня після процедури не можна відвідувати сауни, лазні, басейни;
  • 2-3 дні утриматися від фізичних навантажень.

Ідеально поєднувати з такими процедурами:

Логотип Лазерхауз
Выберите услугу
  • Мезотерапія FillerVit R (10 мл) + мезороллер 3 мм

   До

   ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ 3

  • Мезотерапія Filler Vit R

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R + використання крему Третиноїн

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R + мезотерапія Aqualyx + класичні Green peel

   До

   После

  • Лазерний ліфтинг. Платформа Sciton, насадка BBl. Ефект від однієї процедури.

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Lipotene.<br>Ефект від першої процедури.

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R + Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Lipotene.

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R (після п'ятої процедури)

   До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • Усунення жирових відкладень + термоліфтінга.<br /> Мезотерапія Dermaheal LL 4 процедури + термоліфтінга 1 процедура

   До

   После

  • Ін'єкційна блефаропластика Dermaheal EYE BAG SOLUTION 1,5 мл

   До

   ПІСЛЯ процедури 3

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Мезоскульпт

   До

   ПІСЛЯ 4 ПРОЦЕДУРИ

  • Ін'єкційна блефаропластика Dermaheal EYE BAG SOLUTION 1,5 мл

   До

   ПІСЛЯ 1-ої процедури

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Мезоскульпт

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R

   До

   После

  • Мезотерапія Dermaheal HSR

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Aqualyx. Ефект від двох процедур.

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру в області колін мезопрепаратом Lipotene. Ефект після другої процедури.

   До

   После

  • Мезотерапія "Платинова колекція", препарат Celluform. Ефект від 2 процедур

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Мезоскульпт. Ефект від першої процедури.

   До

   После

  • Корекція овалу обличчя. Препарат Мезоскульпт + Мезонити 4D

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Lipotene. Ефект після другої процедури.

   До

   После

  • Препарат Мезоксантин

   До

   После

  • Ін'єкційна блефаропластика Dermaheal EYE BAG SOLUTION 1,5 мл

   До

   После

  • Препарат Мезовартон

   До

   ПІСЛЯ 4 процедури

  • Біоревіталізація, препарат Aquashine BR.

   До

   ПІСЛЯ 1-ої процедури

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Lipotene.<br />Ефект від першої процедури.

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Lipotene і Aqualyx.<br />Ефект від п'яти процедур.

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Lipotene. Ефект від двох процедур. У поєднанні з процедурою пресотерапія.

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Aqualyx. Ефект від першої процедури.

   До

   После

  • До

   После

  • Препарат Мезовартон 1,5 мл - 4 процедури

   До

   После

  • Мезотерапія "Платинова колекція", препарат Celluform. Ефект від 7 процедур

   До

   После

  • Усунення темних кіл під очима. Препарат <strong>Dermaheal Dark Сircle solution </strong>

   До

   После

  • Усунення грижових мішків під очима. Препарат <strong>Dermaheal EYE BAG SOLUTION</strong>

   До

   После

  • Лікування андрогенної алопеції. Препарат Кеналог

   До

   После

  • Мезопрепарат Dermaheal. Ефект після 4-ох процедур

   До

   После

  • Мезопрепарат Hair Loss Control. Ефект після 2-х процедур

   До

   После

  • Лікування андрогенної алопеції. Мезопрепарат Hair +

   До

   После

  • Ін'єкційне + належне лікування андрогенної алопеції

   До

   После

  • Лікування осередкової алопеції

   До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   Після

  • До

   После

  • До

   После

  • До

   После

  • Лікування андрогенозалежну аллопеции (мезотерапія Dermaheal-HL (6 процедур), плазмоліфтінг (1 процедура) + домашнє лікування за допомогою професійної косметики Simone de Lux).

   До

   После

  • Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   После

  • Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   После

  • Усунення жирових відкладень + термоліфтінга.<br />Мезотерапія Dermaheal LL 4 процедури + термоліфтінга 1 процедура

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Мезоскульпт

   До

   ПІСЛЯ 4 ПРОЦЕДУРИ

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Мезоскульпт

   До

   После

  • Мезотерапія "Платинова колекція", препарат Celluform. Ефект від 2 процедур

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Мезоскульпт. Ефект від першої процедури.

   До

   После

  • Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Aqualyx. Ефект від першої процедури.

   До

   После

  • До

   После

  • Мезотерапія "Платинова колекція", препарат Celluform. Ефект від 7 процедур

   До

   После

Тривалість Мезотерапия лікування акне Вартість
30 хв Dermaheal HSR (1 мл) 350 грн.
Тривалість Мезотерапія зони навколо очей Вартість
1 год Мезотерапія (RRS HA EYES) 1,5мл 650 грн.
Тривалість Усунення грижевих мішків під очима Вартість
1 год Ін'єкційна блефаропластика Dermaheal EYE BAG SOLUTION 1,5 мл 2000грн.
Тривалість Усунення темних кругів під очима Вартість
1 год Dermaheal Dark Сircle solution 1,5 мл 2000грн.
Тривалість Мезотерапія лікування пігментації Вартість
60 хвилин Мезотерапія FillerVit OX (5 мл.) 1900 грн.
Тривалість Мезотерапія (розтяжки, шрами, рубці, в'яла шкіра) Вартість
60 хвилин Мезотерапія FillerVit R (10 мл.) 2400 грн.
2 год Мезотерапія FillerVit R (10 мл.) + мезороллер 1,5 мм/ 2 мм/ 3 мм (ростяжки) до 500см2 3900 грн.
30 мин Мезотерапія лікування рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 350 грн.
2 год Мезотерапія HSR 5 мл + мезороллер 1,5 мм/ 2 мм/ 3 мм (ростяжки) до 500см2 3600 грн
60 хв Мезотерапія Двуада (2 ферменти)
1800 грн
Тривалість Мезотерапія (зона брів) Вартість
20 хвилин MesoHair Pro (1 мл) 400 грн.
20 хвилин Dermaheal HL (1 мл) 350 грн.
Тривалість Мезотерапія (лікування шкіри голови) Вартість
2 год Мезотерапія (Hair Loss Control) (шкіра голови, плечі, шия) 2,5 мл 1000 грн.
40 хв Мезотерапія волосистої частини голови (Hair Loss Control) 2,5 мл 700 грн.
40 хв Мезотерапія волосистої частини голови(Dermaheal) 2,5 мл 750 грн.
40 хв "Мезотерапія волосистої частини голови (МезоГенезис)5 мл. 2800 грн.
1960 грн.
40 хв. Мезотерапія лікування вогнищевої алопеції 700 грн.
Тривалість Мезотерапія тіла (Корекція локальних жирових відкладень) Вартість
1 год Aqualyx (8мл) 2400 грн.
1 год Lipotene (10мл) 2200грн.
40 хв Alidya (10 мл) 2400 грн.
1 год Dermaheal LL (5 мл) 2000 грн.
1 год Мезотерапія Тріада (3 ферменти)
2800 грн.
Тривалість Мезотерапия знеболення Вартість
40 хв Знеболюючий крем (зона очей) 60 грн.
40 хв Знеболюючий крем (обличчя) 120 грн.
40 хв Знеболюючий крем (шия+декольте) 120 грн.
40 хв Знеболюючий крем (лице+шея) 180 грн.
40 хв Знеболюючий крем (лице+шия+декольте) 240 грн.
Процедури від 1000 грн. - Знеболення безкоштовно
 • Консультація безкоштовна.
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл