• Видалення веснянок відгуки
  -10%

  Заморожено!
  Курс росте,
  ціни - ні!

  Замовляйте косметику за старою ціною
  з безкоштовною доставкою по всій
  Україні в нашому інтернет-магазині

  Детальніше

 • Чи необхіно перед татуювання збривати волосся
  «ЛАЗЕРХАУЗ» НА КАРАНТИНІ!
  Доступна консультація по телефону, Viber и Skype.
  Безкоштовна доставка косметики по Україні!

Ліцензія
і акредитація першої категорії
53 Філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лазерна епіляція у Львові. Консультація - відповіді на ваші питання

 • Марія
  Доброго дня! Чи можна зробити відбілювання тільки зони ануса, оскільки у вашому прайсі комплексна процедура? Яка вартість процедури?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Марія! В нашому Центрі проводиться інтимне відбілювання як по всій зоні бікіні глибокого, так і по зонам частково (ануса/статевих губ/пахв). Відповідно Ви можете провести процедуру тільки в зоні ануса. У вартість процедури входить пілінг, який проводиться безпосередньо в центрі та відбілюючий крем для домашнього використання. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на безкоштовній консультації спеціаліста. Зверніть увагу, що можливо відбілити тільки ділянки інтимних зон з набутою пігментацією. Освітлити смагляву від природи шкіру за допомогою косметологічних маніпуляцій неможлово. Будемо раді допомогти!
 • Світлана
  Доброго дня! Яким методом ви видаляєте папіломи в інтимній ділянці (статеві губи та зона навколо ануса)? Чи потрібна попередня консультація вашого спеціаліста, чи можна одразу записатися на видалення? Видалення було узгоджене з моїм лікарем гінекологом. Дякую!
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрий день, Світлана! У нашому центрі видаленням папілом займаються спеціалісти косметологи, видаляють електрокоагулятором. Не проводиться процедура на слизових оболонках. Провести видалення можна в один візит одразу після консультації. У разі, якщо у косметолога будуть сумніви на рахунок походження даного утворення, тоді направить на консультацію онколога. Онкологи працюють у визначені дні та консультація цих спеціалістів є платною. Будемо раді допомогти!
 • Надія
  Доброго дня!Підкажіть який препарат варто приймати внутрішньо проти бородавок ?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, шановна Наталя! Важливо розуміти, що поява бородавок на шкірі викликана вірусом папіломи-людини в крові. Прояв вірусу у вигляді бородавок і папілом спостерігається в момент, коли імунна система слабшає. Що б позбутися від бородавок іноді, дійсно, мало просто видалити їх. Якщо імунна система так і залишиться слабкою, вірус повернеться. У таких випадках, важливо підібрати правильний курс лікування, що б зміцнити імунну систему. Зараз існує великий вибір різних препаратів. Але вірне призначення по препарату фахівець може дати лише після очного огляду. Запрошуємо до Центру, аби Вам могли підібрати лікування та надати більш детальну консультацію вже на очному огляді. Консультація спеціаліста та надання рекомендацій будуть безкоштовними. Окрім рекомендації препарату, фахівець зможе провести процедуру видалення бородавок (методом кріодеструкції).Будемо раді бачити Вас в нашому Центрі!
 • Уляна
  Доброг дня! Чи виводяться тату на тілі повністю, чи все-таки залишається якийсь слід навіть після всіх процедур? Дякую!
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Уляна! Для видалення тату ми використовуємо неодимовий лазер Q-Swich. Завдяки сучасній технології частинки пігменту тату можна вивести навіть з найглибших шарів дерми. Промінь лазеру впливає тільки на пігмент, не пошкоджуючи шкірний покрив. З кожним наступним сеансом насиченість малюнка буде менше, поки не зникне повністю. Середній курс видалення може складати 6-10 процедур з інтервалом 6-8 тижнів між ними. Для більш детальної консультації запрошуємо Вас до Центру. Консультація спеціаліста буде безкоштовною. Підібрати час можемо так, аби Ви відразу могли пройти першу процедуру. Будемо раді допомогти Вам!
 • Анастасія
  Добрий день! У випадку, якщо я пройду усі сеанси лазерної епіляції, а результату, який мав би бути - не буде, чи будуть компенсовані якісь кошти ?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Анастасія. Мережа центрів Лазерхауз існує на ринку України вже більше 11 років. В наших центрах використовується тільки найсучасніше обладнання для забезпечення результативності процедур. За підсумками конкурсу «Вибір року 2019», про які стало відомо 7 грудня, «Лазерхауз» завоював перемогу в номінації «Центр Лазерної Епіляції року». Це пряме підтвердження високої якості наших послуг і символ довіри споживачів. Для нас вкрай важливо, щоб усі клієнти були задоволені проходженням процедур та їх ефективністю. У нашому центрі в місті Львів, у випадку невідповідності процедури хоча б одному з перерахованих пунктів, ми зобов’язуємось повернути гроші витрачені на процедуру лазерної епіляції в повному обсязі. 1. Після курса процедур лазерної епіляції «Золотий стандарт» видаляється від 80% до 90% всього волосся, закладеного в шкірі природою, враховуючи активну та сплячу фазу волосся. Середній курс процедур складає 4-8 сеансів. Для гормонозалежних зон обличчя середній курс може складати більше 10 сеансів. 2. За кожну процедуру видаляється від 15% до 40% від загальної кількості волосся — тобто волосся в активній фазі росту. Повністю оцінити якість та результативність процедури можна лише через 3 тижні — в зоні епіляції має спостерігатись острівковий ріст волосся. Кількість волосся, що видаляється за кожну процедуру, індивідуальна. 3. Ми гарантуємо видалення волосся та збереження даного ефекту довгий час при умові проходження підтримуючих процедур — приблизно 1-2 рази на рік. У разі деяких фізіологічних особливостей (генетичної схильності до інтенсивного росту волосся, гірсутизму, порушення гормонального фону, спадкових захворювань, прийомі деяких гормональних препаратів, вагітності і лактації) після курсу процедур лазерної епіляції ми даємо такі гарантії: зменшення кількості волосся, витончення і освітлення волосся, уповільнення росту волосся. Стандартні рекомендовані інтервали між сеансами епіляції є: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої процедури 6-8 тижнів і так далі. Після кожної наступної процедури інтервал збільшується на два тижні до закінчення курсу. Зверніть увагу, що дані гарантії ми надаємо на лазерну епіляцію «Золотий стандарт» тільки в тому випадку, якщо Ви суворо дотримувались до- та післяпроцедурного режиму і рекомендацій, стандартних інтервалів між сеансами, волосся в зоні проведення процедури пігментоване, у Вас немає гормональних порушень або генетичної схильності. Можливо хотіли б підібрати час для безкоштовної консультації спеціаліста або ж одразу для проведення процедури?Будемо раді допомогти!
 • Ольга
  У підлітка 4 роки акне на обличчі лікування ефекту недає чи можна вивести прищі рідким азотом і вкажіть ціну? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга! У нашому центрі в місті Львів представлений широкий спектр процедур для вирішення проблеми вугрової хвороби. Можуть проводиться, наприклад, апаратні процедури. Лазерне лікування вугрової хвороби може проводиться з використанням ампули (вітамінно-мінеральний набір, який поверхнево наноситься на шкіру перед процедурою), курс лазерного лікування вугрової хвороби становить від 4 до 6 процедур з інтервалами між процедурами в 1-2 тижні. Фотолікування вугрової хвороби - від 3 до 4 процедур з інтервалом в 3-4 тижні. Для вирішення даної проблеми можуть проводитись косметологічні процедури. Наприклад, пілінги, чистки та ін'єкційні процедури. Необхідно підходити до лікування вугрової хвороби комплексно. Щоб підібрати актуальні саме для клієнта процедури і домашній догляд, необхідний очний огляд фахівців. Проводяться процедури в нашому центрі з 10 років. Якщо клієнту менше 18 років, для першого візиту необхідна присутність одного з батьків для підписання дозволу. Будемо раді допомогти!
 • Ольга
  Доброго вечора! Чи видаляєте Ви тверді мозолі (затопші) на пальцях ніг? І якщо так, яка ціна?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго вечора, Ольго! В наших Центрах видалення мозолів проводять подологи. На даний момент у м. Львів процедура не проводиться, але доступна у м. Київ та м. Дніпро. Консультація подолога безкоштовна. Вартість видалення становить 400 грн (у Києві VIP Центрі 450 грн). Будемо раді допомогти!
 • Наталя
  Доброго дня! Мене цікавить лазерне видалення татуювання, чи залишаються після нього шрами?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталя! Ми працюємо з найбільш передовим неодимовим короткоімпульсним лазером Q-Switch. Даний апарат видаляє тату без слідів. Кількість процедур залежить від кольору, розміру, якості фарби і глибини проникнення барвника, використаного для тату/татуажу. В середньому для видалення татуювання необхідно зробити 6-10 сеансів, для видалення татуажу, як правило, вистачає 3-6 сеансів. Інтервали між сеансами - 6-8 тижнів (точні інтервали підбирає фахівець індивідуально). Консультація спеціаліста по данному питанню безкоштовна. Будемо раді Вас бачити!
 • Марія
  Скажіть будьласка чим саме видаляють у вас папіломи на лиці і чи небуде після цього рубця?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Марія! В нашому Центрі папіломи видаляють косметологи, спеціальним прибором - електрокоагулятором. Процедура є швидкою, безболісною та безкровною, новоутворення видаляються практично безслідно, може утворитись кірочка, яка проходить самостійно протягом 10-14 днів. Процес загоєння індивідуальний, але спеціаліст надасть рекомендації по домашньому догляду та зробить все необхідне для мінімізації можливості слідів після видалення. Проінформую, що в нашому Центрі не видаляються папіломи на слизових оболонках, і якщо у спеціаліста косметолога виникнуть нарікання на доброякісність данного утворення, може направити Вас на консультацію онколога, ці спеціалісти працюють в нашому Центрі у визначені дні, консультація онколога є платною.Наш центр у Львові працює кожного дня без вихідних з 9:00 до 21:00 за адресою вул. Августина Волошина 4. Будемо раді бачити Вас!
 • Ілона
  Добрий день! Чи видаляєте Ви залишки від прищів? Шкіра поміняла колір, і вже декілька місяців не сходить і є сліди. І чи усуваєте прищ з обличчя, який вже декілька років живе? :) Дякую!
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ілона! Так, ми займаємось вирішенням проблеми постакне, проблемами вугревої хвороби. В Центрі представлений досить широкий спектр процедур, спрямованих на вирішення даної проблеми. Це можуть бути і лазерні процедури і різного роду пілінги, чистки, ін'єкційні процедури. Для того, щоб підібрати процедуру і вона була максимально ефективною для Вас, необхідно підійти на консультацію для очного огляду. Консультація з цього питання безкоштовна, здійснюється за попереднім записом. Будемо раді допомогти Вам!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Встигни до кінця карантину!

На всі процедури при оплаті он-лайн!

Онлайн оплата

* Діє до 15 квітня