• Ціна тату у львові


  ТІЛЬКИ З 1 ПО 10 ТРАВНЯ
  ЗНИЖКИ -30%
  НА ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ
  ТА ІН'ЄКЦІЇ

  Детальніше

 • Скільки коштує видалення тату у львові


  ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  ЗА ПОПЕРЕДНІМ
  ЗАПИСОМ

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лазерна епіляція у Львові. Консультація - відповіді на ваші питання

 • Яна
  Доброго дня. У мене розацеа. Маю постійне почервоніння на щоках (без виражених судин, на вигляд наче червоними плямами). Вже неодноразово проводили процедури різними лазерами, але вони забирали лише видимі судинки, а загальне почервоніння не прибирається. Допоможіть, будь ласка, прояснити чи може взагалі лазер або фотовидалення прибрати таке почервоніння? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Яна. Для розацеа в нашому центрі проводять не лише лазерне чи фотовидалення, а й інші косметологічні процедури. Наприклад кислотний пілініг Sensi Peel Його головна перевага – він бореться з судинними сіточками, зірочками та розацеа. Також можуть бути ін'єкційні процедури для укріплення судин. Та додаткове використання професійної косметики в домашньому догляді. Більше детально Вас зможе проконсультувати лише спеціаліст при очному огляді. Консультація косметолога з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Сергій
  Доброго дня, маю маленьку ніби папілому на слизовій у роті, чи є можливість її видалити, вона вже досить давно, просто дратує іноді, дякую:)
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Сергій. В нашому центрі ми не проводимо видалення новоутворень на слизових оболонках. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Таня
  Чи можливе видалення родинок під час вагітності?(7місяць)
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Тетяна. Період вагітності та лактації являються протипоказом до виделення новоутворень. Будемо раді Вам допомогти після!
 • Дарина
  Добрий день)не можу знайти свою дисконтну картку .Чи можливо її відновити ?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Дарина. Наявність фізичної карти не є обов'язковою. Ваш дисконт прив'язаний до вашого номеру телефону, і до віртуальної карти клієнта. Тому завжди враховується, навіть без пред'явлення Вами карти. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Анна
  Доброго вечора! Чи видаляєте ви лазером винні плями? Якщо так то яка ціна і скільки сеансів потрібно? Буду дуже вдячна вам за відповідь)))
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Анна. Так, ми проводимо видалення винних плям на фотостистемі. В середньому необхідно від 4 до 12 сеансів з інтервалом 1-2 місяці. Вартість буде залежати від кількості витрачених спалахів сканер 4x1 см² 250 грн/імпульс. Сканер 1 см² 110 грн/імпульс. Далі вже йдуть категорії від 100 імпульсів. По вартості та курсу Вас більш детально зможе проконсультувати спеціаліст при очному огляді. Консультація з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Христя
  яка вартість становила б забрати всі дрібненькі рубці з обличчя (знаки від прищів залишились)
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Христина. Вартість залежить від того, яку саме процедуру підбере Вам спеціаліст при очному огляді. Це може бути лазерне шліфування, хімічні пілінги, ін'єкції чи домашній догляд. Всі процедури є курсовими. До прикладу лазерне шліфування постакне всього обличчя вартість 5800 грн. Або ж лазерне шліфування 1 кв. см 500 грн. Консультація з даного приводу безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Софія
  Добрий вечір?чи можна та чи безпечно робити лазерну епіляцію ніг під час ГВ( грудного вигодовування)
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Софія. Період лактації являється протипоказанням до проведення лазерної епіляції. Оскільки організм жінки більш сприйнятливий до зовнішніх подразників в даний період, у зв'язку з чим неприємні відчуття під час проведення процедури можуть сприйнятись як стрес, внаслідок чого лактації припиниться. Будемо раді Вам допомогти після закінчення лактації!
 • Надія
  У мене поставлений діагноз Блефароспазм, аномальні мимовільні рухи повік, це не просто часте моргання, це залипання повік на кілька секунд, чи проводять у вас процедуру інєкцій, щоб запобігти даному захворюванню.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Надія. На жаль, у нашому центрі немає процедур, які б допомогли Вам з цією проблемою. Будемо раді допомогти Вам з інших питань!
 • Артем
  Доброго дня! Цікавить консультація косметолога. Хочу визначити тип шкіри та доглядати за ним належним чином, та не можу зробити це вдома. Ніколи не любив самоаналіз. Чи можу я прийти до вас з цією проблемою?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Артем. Звісно, Ви можете звернутись до нашого центру для консультації кваліфікованого косметолога. Окрім визначення типу шкіри, косметолог може надати Вам поради по догляду, підібрати косметику для домашнього користування, а також порадити певні процедури, які Ви зможете пройти у нашому центрі. Консультація косметолога безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Лора
  Добрый день! Удаляют ли в вашем центре "проблемные" родинки? Или с таким вопросом необходимо обращаться тольков Онкоцентр?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрый день, Лора. В нашем центре также принимает онколог. Это практикующий высококвалифицированный врач. Его консультация стоит 350 грн. Удаление одной родинки 350 грн. Если понадобится гистологическое исследование 800 грн, направление материала на гистологическое исследование 20 грн. И если будет нужно, можно инъекционно обезболить перед удалением - 50 грн. Специалист работает по предварительной записи. Будем рады Вам помочь!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.