• Лазерна депіляція


  ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  ЗА ПОПЕРЕДНІМ
  ЗАПИСОМ

 • Лазерхауз львів
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Відгуки у Львові

 • Віра
  Дуже все сподобалось,сервіс на вищому рівні,працівники дуже привітні та уважні
 • Ірина
  Дуже позитивна атмосфера закладу, створена персоналом, кваліфіковані спеціалісти, якість послуг на найвищому рівні-все це створює найкращі враження про ЛазерХауз
 • Уляна
  Дуже задоволена результатами від процедур. Якість послуг у вашому центрі значно вища порівняно з іншими закладами. А після переїзду у вас стало ще приємніше) Проходжу курс у спеціаліста Наконечної Наталії, з першого відвідування викликала у мене довіру, дуже турботлива та уважна до деталей.
 • Віра
  Це місце куди хочеш повертатись знову і знову! Не тільки через якість послуг лазерної епіляції та косметології , яка тут на найвищому рівні⭐️, а й через атмосферу клініки, яку створює персонал. Привітність, посмішка та професіоналізм - це те, що запам’ятається на завжди. А результати просто вражають, . Рекомендую Вас усім❤️І залишуся Вашим клієнтом назавжди
 • Олена
  Хочу залишити приємний відгук про центр . Довго наважувалася і сумнівалася чи йти на лазерну епіляцію, але друзі вже так розхвалили Ваш центр, що не залишили мені вибору :) Зробила вже дві процeдури, і результат не змусив себе чекати, волосся вже не так швидко відростають як після бритви, і не таке темне, що не може не радувати. Окреме спасибі моєму спеціалісту, що так уважно і детально консультує, і робить процедуру. Так само не можу не відзначити дівчат на ресепшині , завжди усміхнені, пригощають постійно чайком або кавою, приємні, товариські. Жодного разу не пошкодувала, що потрапила саме до Вас !!! Рекомендую на всі 100% !!!
 • Галина
  В Лазерхауз була вперше і дуже позитивні враження. Приємні і ввічливі працівники і результатом задоволена. Рекомендую!!!!!
 • Вікторія
  Відвідала лазерхауз сьогодні вперше, і можу порадити усім! Сервіс на найвищому рівні, спеціалісти та загалом усі працівники надзвичайно ввічливі, турботливі та кваліфіковані. А результати після процедур дійсно вражаючі! Хочеться все і зразу)
 • Лія
  В цьому центрі проходжу процедури лазерної епіляціі дуже задоволена результатом, тут працююють справжні професіонали. Реальність перевищила мої очікування, сервіс вищого класу , приходячи сюди тебе завжди приємно зустрінуть , дадуть компліменти, навіть не хочеться йти звідси. До цього часу відвідала не один салон - подібного рівня не було ніде, тай і результату. Рекомендую всім)
 • Аліна
  Відвідую центр вже декілька місяців і результатом дуже задоволена. Завжди привітний персонал, як лікарі так і адміністратори завжди надають якісні консультації. Одразу видно, що працюють професіонали своєї справи. Великий та просторий центр з дуже затишною атмосферою. Проходжу курс лазерної епіляції та вакуумно- ролекового масажу. Ефектом дуже задоволена. Рекомендую цей центр, адже тут працюють справді професіонали, які з турботою ставляться до клієнта.
 • Юлія
  Відвідую ваш центр близько 3х років, задоволена усім і повністю. Спеціалісти надзивайно турботливі і кваліфіковані у всіх сферах. А після переїзду, з нового центру,просто не хочеться виходити! Щиро рекомендую усім!!!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.