Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • Лазерна операція варикозу ціна
  -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • Обладнання луменис
  NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • Лазерна операція варикозу ціна
  -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • Лазерна операція варикозу ціна
  ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Обладнання Лазерхауз у Львові

Перед тим як вводити будь-який апарат у наші Центри, ми повинні бути впевнені, що обладнання безпечне, ефективне і просто найкраще! Щодня наші фахівці проводять тестування всіх нових апаратів, оскільки точно знають, що необхідно для досягнення бажаного результату! Саме тому в стінах Центрів «Лазерхауз» зібрано тільки найефективніше обладнання останнього покоління, яке використовують найкращі клініки Європи та США. Від лазерної епіляції до видалення рубців і шрамів, від ультразвукових чисток до видалення судин - будьте впевнені, що ми використовуємо тільки найкраще! Гарантія якості, довготривалий результат і повна безпека - наш підхід до вибору обладнання.

«На сьогоднішній день не існує такої сфери, як косметологія, без лазерної та апаратної методик в цілому!»
 • JOULE компании Sciton

  Інноваційна система лазерної епіляції «Light Sheer» - одна з п'яти знаменитих лазерних установок, створених американським концерном «Lumenis». З унікальним з'єднанням лазерного діода і запатентованої захистом ChillTip ™, сімейство лазерних технологій Light Sheer, є ідеальним поєднанням простоти, ефективності та надійності.

  ЛАЗЕРНА ДІЯ В ПРОЦЕСІ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

  Лазерний промінь проводиться висококонцентрованим світлом, який вибірково поглинається волосяні фулікули багаті меланіном. Пульсуючий на кілька секунд лазер, діє одночасно на десятки цибулин, миттєво знищуючи їх частину (10-15% ) і значно уповільнює ріст інших.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Лазерна епіляція «Золотий стандарт»
  • Лазерна епіляція "Ексклюзив"
  Завдяки своїй ефективності та комфортності, лазерна платформа Lumenis “Light Sheer ET” (США) стала орієнтиром для видалення волосся у всьому світі! Лише на систему в багатьох країнах утворюється черга».

  Директор Центрів "Лазерхауз"
  "Корпорація Lumenis - це 100% лідери у світі з розробки лазерних установок! Ця компанія розробила десятки лазерів. Але незважаючи на це найвідоміший бренд і гордість компанії був і залишається діодний лазер "Light Sheer"!"

  Лікар-естетист, дерматолог-косметолог
 • JOULE компании Sciton

  Неодимовий лазер Q-switch зараз є найсучаснішим і ефективним лазерним апаратом для видалення татуювань, перманентного макіяжу.

  Довжина хвилі світла, що випускається складає 1064 нм, вона використовується для виведення чорних, темно-синіх і темно-зелених татуювань. Завдяки Подвоювачу частоти (KTP) апарат також працює і на довжині хвилі 532 нм, що дозволяє виводити червоні, помаранчеві та жовті татуювання.

  Татуаж ідеально виводиться за допомогою даного лазера!

  Даний вид лазера виводить татуювання без рубців і шрамів. Для повного виведення більшості татуювань потрібне проведення 4 - 6 сеансів. Для виведення великих за площею татуювань може знадобитися більше 10 сеансів. Для видалення або корекції перманентного татуажу зазвичай досить 1-2 сеансу.

  Краткоімпульсний неодимовий лазер Q-switch на сьогоднішній день є «Золотим стандартом» у видаленні татуювань і татуажу!

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Лазерне видалення татуювань і татуажу
  Татуювання і татуаж дуже складно піддаються виведенню. Це тривалий і клопіткий процес. Тому звертатися за допомогою потрібно до професіоналів! Але для виведення тату мало бути просто хорошим лікарем-естетистом з «золотими руками», потрібно мати хороше обладнання в цих руках! Неодимовий лазер Q-switch – однозначно найкращий лазер для вирішення завдань такого роду!

  Лікар-косметолог, естетист
 • JOULE компании Sciton

  Лазер Lumenis "Light Sheer Duet" є одним з новітніх устаткувань, вдосконалений та неймовірно ефективний. Характеристики нового апарату цілком та повністю відповідають вимогам клієнтів, які мріють про швидкий результат. Робота лазера Lumenis "Light Sheer Duet" має одну перевагу перед іншими, вона заснована на посиленні ефективності лазерного променя та його впливу на корені волосся. Даний ефект отримується завдяки спеціальній рукоятці, яка володіє вакуумною дією, за допомогою чого руйнування фолікул волосся прискорюється. Друга рукоятка має здатність контактного охолодження, що забезпечує усунення дискомфортних відчуттів під час процедури. Так само він має дві насадки, одна з яких розрахована на видалення волосся, на невеликих і делікатних ділянках, а друга миттєво справляється з усуненням небажаних волосків на великих ділянках тіла.

  На додаток лазер Lumenis "Light Sheer Duet" рахується більш універсальним, ніж інші, тому що підходить для будь-якого типу шкіри, впорається з волоссям набагато швидше, ніж інше обладнання, не доставляючи дискомфорту та забезпечить просто неймовірний результат.  

 • JOULE компании Sciton

  Технологія HydraFacial MD була запатентована в 2006 році і за короткий час встигла стати передовою в сфері косметології. На сьогоднішній день, процедура HydraFacial використовується більш ніж у 80 країнах світу, і це число з кожним роком тільки збільшується. Це абсолютно новий спосіб догляду за допомогою спеціально розроблених одноразових насадок, які діють на шкіру в комплексі зі зволожуючими та омолоджуючими сиворотками. В результаті, зовнішній вигляд шкіряного покриву помітно покращується. Завдяки миттєвому ефекту, процедури на даному апараті достатньо популярні серед зірок та всіх тих, хто бажає отримати помітний результат одразу після сеансу. Висока якість обладнання, а також повна безпечність його використання, підтверджуються наявністю сертифікату FDA та неодноразовою перемогою в номінації «Найкращий апарат для обличчя» в декількох популярних американських конкурсах.

  Процедури на обладнанні HydraFacial MD поєднують у собі результативність апаратних методик з розслаблюючим SPA-ефектом. Після них відсутній період реабілітації, а для їх проходження немає обмежень по віку, статі та порі року. Даний мультифункціональний апарат не має аналогів, завдяки чому його технологія є абсолютно унікальною. 

  Принцип дії HydraFacial MD

  В основі технології лежить використання спеціальних сивороток, дія яких стимулюється впливом вакууму. Це сприяє більш глибокому проникненню активних речовин в підшкірні шари і стимулює циркуляцію крові, завдяки чому усуваються дрібні недоліки, а шкірний покрив набуває здорового сяючого вигляду. Технічні характеристики дозволяють виставляти рівень вакууму індивідуально, а унікальна система самоочищення забезпечує повний комфорт під час сеансу.

  На цьому обладнанні проводиться:

  • Комплексна чистка HydraFacial
  • Гідромеханопілінг
  • PERK-cистема для догляду за шкірою навколо очей
  • Мікрошліфування
 • JOULE компании Sciton

  Технологія LPG-масажу була запатентована у 1986 році французьким інженером Луї-Поль Гітеєм. З того часу ця процедура вже встигла стати передовою в області корекції фігури, лікування целюліту та усунення вікових змін. У центрах Лазерхауз для проведення LPG масажу використовується LPG CELLU M6 INTEGRAL. Це інноваційний апарат 8 (останнього) покоління, який відрізняється від своїх попередників можливістю проведення більш якісного та результативного впливу, використовуючи при цьому менші часові витрати. Це можливо завдяки новим удосконаленим технічним характеристикам маніпули, які дозволяють захоплювати великі об'єми тканини та впливати на неї більш глибоко. Також LPG CELLU M6 INTEGRAL має можливість виставляти індивідуальні параметри роботи, що забезпечує отримання максимальних результатів та комфорт під час сеансу.

  LPG Systems – це перша у світі компанія, яка отримала сертифікат FDA (США). Численні дослідження, як у власній дослідницькій лабораторії компанії, так і у відомих наукових центрах та інститутах, довели безпеку та високу ефективність застосування їхньої технології.

 • JOULE компании Sciton

  Lumenis M22 – революційна багатомодульна лазерна платформа, призначена для вирішення різних косметологічних проблем. Виготовлена в США. Обладнання сертифіковане в Україні і пройшло чимало клінічних досліджень та перевірок, що гарантує високу якість та безпечність процедур. Лазерна платформа комплектується трьома насадками: 

  • Resur FX;
  • IPL;
  • Nd: YAG 1064.

  Модуль Resur FX ефективно справляється з віковими змінами, тому використовується для унікальної  процедури фракційного омолодження. З його допомогою можна не лише усунути зморшки різної глибини, але й зменшити рубці, шрами, розтяжки, сліди від акне. Resur FX стимулює вироблення еластину і колагену та пришвидшує процеси регенерації. Насадка Nd: YAG 1064 використовується для видалення судинних сіточок і зірочок. На модулі IPL проводять фотоомолодження, терапію акне, видалення гіперпігментації, лікування нігтьового грибка на руках та ногах. Всі процедури на Lumenis M22 характеризуються комфортом та безпекою для клієнта.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Фракційне омолодження Resur FX
  • Фотоомолодження шкіри
  • Фототерапія вугрової хвороби
  • Лазерне шліфування постакне
  • Фотовидалення судин
  • Лазерне видалення судин
  • 3D-омолодження
  • Термоліфтинг
  • Фототерапія оніхомікозу
  • Фотовидалення пігментних плям
  • Лазерне видалення розтяжок
  • Лазерне видалення рубців та шрамів
 • JOULE компании Sciton

  PicoSure від Cynosure – це інноваційний пікосекундний лазер, який вважається «холодним» апаратом, оскільки руйнує пігмент без теплового пошкодження клітинних структур. Пікосекундні імпульси тривають трильйонні частки секунди, вони в 100 разів коротші за нано-імпульси, тому руйнують пігмент набагато швидше і в рази ефективніше за діодні лазери.

  Це універсальна лазерна платформа, яка відрізняється широким спектром світлового впливу за рахунок наявності хвиль різної довжини - 532, 755, 1064 нм. Це дозволяє проникати світловому потоку вглиб шкіри на різну глибину і працювати з усіма фототипами без термічних опіків і вираженого дискомфорту. Після проходження повного курсу процедур шкіра стає світлою та здоровою.

  Після пікосекундних імпульсів у період реабілітації не утворюються рубці та шрами, тому таке обладнання вважається найбезпечнішим і дозволено до застосування навіть з дитячого віку. Обладнання сертифіковане на території України, а його ефективність підтверджується численними клінічними дослідженнями.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Лазерное удаление татуировок и татуажа;
  • Лазерное удаление веснушек;
  • Лазерное удаление родимых пятен;
  • Лазерное удаление невуса Ота;
  • Омолодження "Focus" на PicoSure;
  • Лазерне відбілювання інтимних зон.
 • JOULE компании Sciton

  Італійський сучасний апарат Endospheres створений спеціально для ефективної боротьби з целюлітом, для швидкого схуднення, а також для підтяжки та омолодження шкіри обличчя та тіла. В його основу покладено активну дію спеціальних компресійних мікровібрації, що делікатно здавлюють шкіру пацієнта, при цьому активізуючи місцевий кровообіг.

  Обладнання укомплектовано 50 спеціальними сферами, які виготовлені з гіпоалергенного силікону. Під час процедури ці сфери виробляють механічні вібрації низької частоти та усувають при цьому три основні причини появи целюліту:

  • розганяють застій лімфи і виводять зайву рідину;
  • підвищують тургор шкіри;
  • знищують жирові клітини.

  Проведення процедур на цьому апараті має невеликий список протипоказань та відсутність вікових обмежень. Він також ефективно і безпечно розгладжує зморшки і прибирає зайву вагу, допомагає підтягнути шкіру, надає терапевтичну дію та коригує фігуру в проблемних зонах.

  Методика є безболісною і неінвазивною, не утворює синців і шрамів після себе, абсолютно не травмує судини і шкіру. Також апарат ефективно прибирає:

  • Целюліт і зайві об'єми тіла.
  • Обвислу шкіру після пологів.
  • Спалює жирові клітини.
  • Видаляє судинну сітку.
  • В'ялість шкіри на стегнах, животі, сідницях, руках, обличчі та шиї.
  • Бореться з втратою тонусу шкіри і зморшками.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Ендосфера тіла
  • Ендосфера обличчя
 • JOULE компании Sciton

  Zimmer Z Field Dual - це апарат німецького виробництва з технологією швидкої підтяжки м’язів тіла, призначений для нарощування та зміцнення м'язів. Цей неінвазивний метод допомагає зміцнити м'язи тіла пацієнта, одночасно сприяючи усуненню жирових клітин. Він надає приголомшливий ефект завдяки дії електромагнітних імпульсів, які викликають скорочення м'язів. Завдяки впливу стимуляції спеціальним магнітним полем значно посилюється приплив крові до м'язів та їх нарощування, а також підвищується швидкість клітинного метаболізму. Під час процедури від пацієнта не потрібно жодних зусиль - він може перебувати в лежачому або сидячому положенні, а всю роботу виконує стимулятор м'язів Zimmer.

  На проблемні зони тіла впливають 2 спеціальні аплікатори апарату. Ці насадки працюють за принципом FMS (функціональна магнітна стимуляція). Таким чином високоінтенсивне і сфокусоване електромагнітне поле впливає на м'язи, провокуючи при цьому їхнє активне скорочення.

  Варто відзначити такі результати від процедури бодібілдингу на апараті Zimmer Z Field Dual:

  • м'язи тіла помітно підтягуються;
  • зникають зайві сантиметри;
  • стан шкіри поліпшується.

  Безліччю випробувань і досліджень доведено, що один сеанс міостимуляції м'язів на цьому апараті замінює 3 години тренування в спортзалі.

  Обладнання сертифіковане за стандартами ISO 9001 та ISO 13485, тому є безпечним для здоров'я.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Бразильська попа;
  • Ідеальний прес.
 • JOULE компании Sciton

  Світові експерти у світі лазерної косметології вже давно визнали новітній лазер Vbeam Perfecta компанії Candela одним із найнадійніших і найбезпечніших імпульсних лазерів на рідкому барвнику, який успішно використовують у для лікування червоно-судинних захворювань шкіри. Ця лазерна система має вбудований пристрій динамічного охолодження шкіри (DCD) і запатентовану мікроімпульсну технологію, яка дає змогу створювати 8 окремих мікроімпульсів за один спалах. Таким чином, ефективність методу значно підвищується, а можливість опіку повністю виключається. Лазерний апарат випускає промені, які повністю поглинаються оксигемоглобіном в уражених кровоносних судинах, викликаючи підвищення локальної температури. У результаті цього кров у судинах згортається, стінки капілярів прилипають одна до одної, ускладнюючи надходження поживних речовин і призводячи до освітлення кольору шкіри. Однак у разі використання лазера для усунення судинних дефектів колір шкіри відновлюється до більш рівного і здорового відтінку.

  З використанням цього лазеру, судинні проблеми повністю зникають, а колір шкіри стає природним і здоровим.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Лазерне видалення гемангіом;
  • Лазерне видалення винних плям;
  • Лазерне видалення судин.
 • JOULE компании Sciton

  Американське обладнання для проведення процедур кріоліполізу. Цей прилад визнано найкращим у світі для швидкої та ефективної боротьби з жировими відкладеннями. Порівняно з іншими приладами він має багато переваг:

  • Технологія контрольованого охолодження. Панель приладу оснащена спеціальними датчиками, які контролюють температуру тіла пацієнта. Якщо вона падає нижче норми, апарат вимикається сам, тому холодні опіки повністю виключні. Пристрій також контролює робочу температуру аплікатора та час витримки.
  • Насадка нового покоління Cool Advantage. Її вплив робить процедуру кріоліполізу максимально комфортною для пацієнта. Під час процедури він відчуває тільки легкий холод лише перші кілька хвилин.
  • Наявність європейського сертифіката відповідності CE і американського FDA, що свідчить про повну безпеку для здоров'я.

  Ефективність Zeltiq Coolsculpting пояснюється впливом низької температури пристрою на ділянки тіла, де відкладається жир. Фахівці центру використовують один із аплікаторів, які йдуть в комплекті з апаратом. Він встановлює насадку на потрібну ділянку і запускає цикл. Вакуум втягує жирові складки в чашу аплікатора, де вони обробляються панеллю охолодження. У результаті адипоцити кристалізуються. Через 3-4 тижні вони втрачають життєздатність і виводяться з організму.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Coolsculpting
 • JOULE компании Sciton

  Технологія апарату Alvi-Prague (Чехія) — це неймовірно ефективний метод, що дає змогу домогтися тонусу м'язів лише за тридцять-сорок хвилин використання, замість того щоб годинами займатися в тренажерному залі. Пристрій працює завдяки створенню електромагнітних імпульсів шляхом прикріплення до тіла спеціальних аплікаторів. Утворене електромагнітне поле здатне проникати на глибину до 8 сантиметрів, внаслідок чого відбувається активне скорочення як поверхневих, так і глибоких м'язів. Метод не тільки сприяє нарощуванню м'язової маси, а й має детоксикаційні властивості, посилює кровообіг і прискорює обмін речовин під час відпочинку пацієнта в зручному положенні. Це дає змогу досягти бажаної форми тіла без будь-яких зусиль.

  Центр лазерної косметології «Лазерхауз» завжди дбає про безпеку та комфорт своїх пацієнтів. Тому обладнання Alvi-Prague пройшло безліч клінічних досліджень, отримало сертифікат якості та схвалено багатьма клініками світу.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Бразильська попа
  • Ідеальний прес
  • Пресотерапія
  • Кавітація
 • JOULE компании Sciton

  Під час процедури лазерного видалення пігментації або видалення татуювань і татуажу відбувається інтенсивне нагрівання шкіри. Для виключення опіків, у Центрі «Лазерхауз» у Києві фахівці застосовують сучасний і ефективний апарат повітряного охолодження шкіри Cryo Strong від чеської компанії Alvi Prague. Його застосування забезпечує комфорт, безболісність процедури і підвищує її ефективність.

  За рахунок чого відбувається охолодження? На оброблювану лазером ділянку шкіри подається потік прохолодного повітря за допомогою спеціальної трубки, яка забезпечує точковий ефект охолодження. Оскільки охолоджується лише ділянка видалення, пацієнт у цей момент зовсім не відчуває дискомфорту і болю. Повітряне охолодження шкіри апаратом Cryo Strong також допомагає домогтися таких ефектів:

  • усувається больовий синдром;
  • знімається почервоніння і набряк;
  • активізуються обмінні процеси в клітинах шкіри.

  Застосування апарату не має протипоказань і абсолютно безпечне для здоров'я пацієнта. Перед застосуванням він пройшов безліч випробувань і досліджень, а його ефективність підтверджена клінічно і схвалена МОЗ.

Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання
Читайте також :
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014