• Лазерне шліфування рубців
  Поспішайте оплатити
  наперед вже сьогодні!

  Не втратьте шанс оплатити наперед до подорожчання і пройти курс за максимально вигідною ціною!

 • Лазерне шліфування розтяжок ціна
  Ми найкращі!
  у номінації: “Мережа Центрів естетичної та лазерної косметології року”

  Детальніше

 • Лазерне видалення розтяжок ціна львів
  -50%

  Комплексна чистка HydraFacial 1900 грн 950 грн
  • Глибока чистка шкіри
  • Зволоження та живлення;
  • Без почервоніння та
   тривалого відновлення шкіри

  Детальніше

 • Лазерне шліфування обличчя львів
  Даруємо
  35 000 000 грн
  Зробіть процедуру та вигравайте від 50 до 10 000 грн

 • Лазерне видалення рубців львів ціна
  -25%

  Зробіть процедуру в Центрі та Забирайте знижку при оплаті наперед

  Детальніше

 • -30%

  Лазерна Епіляція
  для новачків

  Детальніше

 • -50%

  знижка на Ін'єкції
  ботокса
  препарат Botox (США)

  Детальніше

 • -30%

  Курсом
  дешевше

  Знижка 30% при оплаті від 4х процедур
  лазерної епіляції "Золотий Стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  Волюмізація
  Radiesse
  Безопераційна підтяжка обличчя. Зупиніть час!

  Детальніше

 • -30%

  Контурна пластика*
  • Чіткий контур
  • Природній об'єм
  • Миттєве видалення зморшок

  Детальніше

 • -40%

  Біоревіталізація переродження вашої шкіри!
  • Aquashine BR/BTX
  • Плазмоліфтинг+Біоревіталізація(BTX)

  Детальніше

 • -30%

  знижка на ін'єкції мезовартон

  Детальніше

 • -10%

  Комплімент
  для Вас
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий Стандарт" кожному клієнту.

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація вищої категорії
35 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

ВИДАЛЕННЯ СТРІЙ І РУБЦІВ

Лазерне видалення шрамів цінаРубці (побутова назва «шрами») можуть бути в рівень з навколишньою шкірою (нормотрофічні), виступаючими над шкірою (гіпертрофічні або келоїдні), а можуть «западати» щодо її поверхні (гіпо-або атрофічні). До однієї з різновидів підшкірних рубців також відносять і стрії, які утворюються при розриві сполучної тканини.

Рубці і стрії відрізняються за кольором і структурою від нормальної шкіри. Фахівці розрізняють їх за кольором, який говорить про їх вік. Фіолетові, червоні та рожеві - це молоді рубці, як правило, вік їх менше 12 місяців. Старі рубці і стрії мають білий колір, тому що позбавлені кровоносних судин та елементів пігментації.

Видалення рубців і стрій є однією з найбільш актуальних проблем сучасної косметології, так як більшість із них створює людині серйозні фізичні та психологічні проблеми. Вони доставляють чимало незручностей в естетичному плані і масу клопоту при їх маскуванні.

Лікування рубців і стрій - складне завдання. Однак, комплексна, тривала і послідовна терапія завжди приносить свої плоди. Чим раніше розпочато лікування, тим більша ймовірність отримання вираженого позитивного ефекту. У молодих рубців і стрій ще є достатня кількість судин, а отже, збережено гарне живлення пошкоджених тканин і зберігається потенціал для максимально можливого відновлення. На жаль, повністю позбутися рубців неможливо. Але значно знизити їх прояв лікарям-косметологам під силу.

У нашому медичному центрі для лікування рубців і стрій застосовуються найсучасніші та ефективні методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер. Це стосується тільки стрій, нормо трофічних і атрофічних рубців. Гіпертрофічні та келоїдні рубці вимагають особливого підходу до терапії.

Гідромеханопілінг

Для боротьби з рубцями і стріями професіонали рекомендують процедуру гідромеханопілінга на апараті HydrаFacial. Це свого роду мікрошліфування шкіри, яке проводиться за допомогою спеціальної насадки, що рівномірно діє на шкіру вакуумом і поширює лікарські концентрати. На першому етапі відбувається очищення шкіри від ороговілих частинок шкіри, пилу і забруднень. Далі на поверхню вже рівної і гладкої шкіри наноситься сироватка. Вона наповнює клітини антиоксидантами, має лікувальний і тонізуючий характер. Перевага такого методу - комплексний вплив на тканини шкіри. Адже саме завдяки початковому очищенню, лікувальні компоненти можуть без труднощів потрапити глибоко в дерму. Варто відзначити, що мікрошліфування, порівняно з іншими методами боротьби з рубцями і розтяжками, проходить практично безболісно.

ПІЛІНГИ

Дія хімічного пілінгу заснована на нанесенні на рубці і стрії кислот. Під впливом пілінгу відмерлі клітини злущуються, починається утворення нових клітин і колагенових волокон, поліпшується живлення і кровопостачання шкіри.

Ми використовуємо серединний пілінг з розчином трихлороцтової кислоти (ТСА пілінг). Хімічний пілінг є лікарською процедурою і вимагає відповідної кваліфікації та практичного досвіду. Після хімічного пілінгу шкіра потребує особливого догляду і застосування спеціальних засобів, які порекомендує фахівець.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія дозволяє підвести лікувальний препарат безпосередньо до зони, яка його потребує. Препарат вводять на глибину 2-3 мм в тканину рубця або стрій. За допомогою мезотерапії активізується міжклітинний обмін. Після курсу процедур поліпшується зовнішній вигляд шкіри, рубці і стрії стають менш помітними, згладженими.

Ми застосовуємо з цією метою унікальний препарат FillerVit R. Коктейль із спеціально розробленим складом має здатність активно стимулювати синтез колагену, який, зміцнюючи шкіру, підтягує і скорочує стрії і рубці.

Двуада

Рубці гіпертрофічні (над рівнем шкіри) і атрофічні (нижче поверхні шкіри), а також стриї добре піддаються лікуванню за допомогою унікального методу - Двуади. Дана процедура містить два ферменти, колагеназу і гіалуронідазу. Перший елемент допомагає волокнам колагену оновитися, а саме: руйнує старі і стимулює активне зростання нових. Гіалуронідаза сприяє поліпшенню потоків крові і лімфи в тканинах, допомагає транспортувати активні речовини в глибокі шари дерми, а також полегшує виведення зайвої рідини з організму. Для видимого результату препарат необхідно вводити всередину рубця або стриї. Така процедура підходить для рубців в будь-якій зоні, а також для лікування розтяжок в популярних для їх появи місцях: на стегнах, грудях, спині, ногах, животі, сідницях, руках.

У середньому, курс становить 4-10 процедур з періодичністю 1 раз на 2 тижні.

МЕЗОРОЛЛЕР

Мезороллер - це стерильний медичний пристрій, що складається з циліндричної голівки з найтоншими голками (до 200 на одному барабані). Довжина голок - 1,5 - 2 мм. Голки створюють в шкірі мікроканали, в результаті чого відбувається стимуляція синтезу колагену, поліпшення мікроциркуляції, вирівнювання рельєфу шкіри.

Перед процедурою проводиться місцева анестезія кремом ЕМЛА. Після обробки шкіри антисептиком, виконується процедура мезороллер. Місцева реакція полягає в почервонінні, зміні температури, чутливості. Ці явища проходять через 1 - 2 дні.

Періодичність процедур - 1 раз в 2 тижні. Курс - 6 - 10 процедур.

Всі три перерахованих вище методи можливо застосовувати як у вигляді монотерапії, так і поєднувати один з одним. Особливості комбінації завжди індивідуальні в кожному конкретному випадку. Підібрати найбільш оптимальний метод лікування під силу тільки кваліфікованому фахівцю, адже кожен метод має як свої показання, так і протипоказання.

Лікування рубців та розтяжок

В мезотерапевтичному лікуванні молодих рубців використовують Dermaheal meso HSR. Це інноваційний корейський препарат, до складу якого входить кілька груп активних речовин. Так, амінокислоти – «будівельний матеріал» для тканин. Вітаміни та мікроелементи живлять шкіру та нормалізують роботу ферментів. Гіалуронова кислота глибоко зволожує шкіру, а нуклеїнові кислоти є центральними в синтезі ДНК. Пептиди виконують роль регуляторів росту нових клітин та синтезу колагену, стимулюють ангіогенез. Таким чином, забезпечується комплексний підхід до позбавлення рубців.

Плазмоліфтинг

Це один з кращих методів лікування стрій та рубців, оскільки полягає в ін’єкціонному введенні власної плазми пацієнта. Дана речовина отримується із його крові, тому надзвичайно насичена тромбоцитами і має цілющий та омолоджуючий ефект. Завдяки плазмоліфтингу відбувається відновлення старих та будування нових клітин. Ця процедура є цілком безпечною, оскільки використання крові пацієнта виключає випадки зараження чи відторгнення.

Завдяки плазмоліфтингу у Львові активізується обмін речовин у клітині, виведення токсинів та зайвої рідини, відбувається синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Це все на ранніх стадіях дозволяє повністю позбавитися від стрій та рубців, або зробити їх майже непомітними.

Також неабияк помітним є і зовнішній ефект, адже відразу після процедури помітно поліпшується колір та стан обличчя, знімається набряк.

Важливим є комбінування методів лікування рубців та стрій для досягнення кращого ефекту. Так, наприклад, при одночасному проведенню процедур плазмоліфтингу та мезороллера, канали, що створені мезоролером для відновлення функціонування клітин, заповнюються плазмою пацієнта, що сприяє швидшому загоєнню та оновленню тканин шкіри.

Приходьте до нас і Ви залишитеся задоволені результатом лікування!


Выберите услугу
  • Мезотерапія Dermaheal HSR

   До

   ПІСЛЯ 2 ПРОЦЕДУР

  • Мезотерапія Dermaheal HSR

   До

   ПІСЛЯ 2 ПРОЦЕДУР

  • Мезотерапія Filler Vit R

   До

   ПІСЛЯ 2x ПРОЦЕДУР

  • Плазмоліфтінг + мезороллер 3мм

   До

   ПІСЛЯ 2x ПРОЦЕДУР

  • Мезотерапія FillerVit R (10 мл) + мезороллер 3 мм

   До

   ПІСЛЯ 3x ПРОЦЕДУР

  • Мезотерапія Dermaheal HSR

   До

   ПІСЛЯ 4 ПРОЦЕДУР

  • Мезотерапія Dermaheal HSR

   До

   После

  • Корекція атрофічного рубця. Препарат Dermaren DEEP Plus (0,3 мл)

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R

   До

   ПІСЛЯ 4 процедур

  • Корекція атрофічного рубця. Препарат Evanthia 25 (0,6 мл)

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R + використання крему Третиноїн

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R + мезотерапія Aqualyx + класичні Green peel

   До

   После

  • Лазерне видалення рубця. <br /> Після процедури 3

   До

   После

  • Мезотерапія Filler Vit R + Локальне расчепление жиру мезопрепаратом Lipotene.

   До

   После

  • До

   Після

  • До

   ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ 6

  • До

   ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ 6

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До

   Після

  • До (використання лікарських засобів)

   ПІСЛЯ 5 ТИЖНІВ

  • До

   После

  • Контурна пластика атрофічних рубців (Surgiderm 30xp, 0.8 мл)

   До

   После

  • Ін'єкції плазмолифтинга + мезороллер 2мм. (4 процедури)

   До

   После

Тривалість Пілінги "Лікування рубців і розтяжок" Вартість
45 хвилин Серединний хімічний пілінг (TCA) обличчя 2000 грн.
45 хвилин Серединний хімічний пілінг (TCA) шия + декольте 2000 грн.
60 хвилин Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 1400 грн.
30 хвилин Локальний серединний Пілінг (ТСA) 1 зона 1200 грн.
1 год Пілінг ТСА поверхнево- серединний (Skin Tech) обличчя 1400 грн.
1 год Пілінг ТСА поверхнево- серединний (Skin Tech) Шия, декольте 1400 грн.
1 год 30 хвилин Пілінг ТСА поверхнево- серединний ( Skin Tech ) спина 3600 грн.
Тривалість Гідромеханопілінг
Вартість
20 хв.      Гідромеханопілінг Категорія 1 (від 1 см2 до 3 см2) 600 грн
10 хв.
Гідромеханопілінг Категорія 2 (від 4 см2 до 10 см2)  1200 грн  
40 хв.
Гідромеханопілінг Категорія 3 (від 11 см2 до 20 см2) 2200 грн
Тривалість Плазмоліфтинг видалення розтяжок Вартість
2 год Плазмоліфтинг (растяжки) до 500 см2 2600грн.
2 год Плазмоліфтинг + мезороллер 1,5 мм/ 2 мм/ 3 мм (ростяжки до 500см2) 3400грн.
Тривалість Мезотерапія (розтяжки, шрами, рубці, в'яла шкіра) Вартість
60 хвилин Мезотерапія FillerVit R (10 мл.) 2400 грн.
2 год Мезотерапія FillerVit R (10 мл.) + мезороллер 1,5 мм/ 2 мм/ 3 мм (ростяжки) до 500см2 3900 грн.
30 мин Мезотерапія лікування рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 350 грн.
2 год Мезотерапія HSR 5 мл + мезороллер 1,5 мм/ 2 мм/ 3 мм (ростяжки) до 500см2 3600 грн
60 хв Мезотерапія Двуада (2 ферменти)
1800 грн
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 • ірина

  доброго дня у мене після операціїї залишився великий рубець на гомілці,була зломана нога.Чи можливе видалення за допомогою лазера і яка вартість цієї процедури?У переліку послуг не вказана ціна.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ірина! У Львові лазерного видалення рубців немає. Дану процедуру можливо провести в наших київських центрах. Як правило, лазерне видалення використовують для рубців, яким більше 1-го року. В нашому центрі Вам зможуть запропонувати інші методи видалення: мезотерапію Filler VitR або Dermaheal HSR, пілінги ТСА або зелені Energy чи Classic, мезороллер. Для вибору методу запрошуємо Вас до нашого центру на безкоштовну консультацію. Будемо раді Вам допомогти!
 • Марія

  Доброго дня у нас така проблема моєму сину 10 років сім років назад була опікова травма ноги олією є рубці на пальцях ноги вони тянуть пальці догори і на згині ноги є рубець і тягне ногу чи можна щось зробити що Ви нам порадити чи до Вас приїхати на консультацію відпишіть будь_ласка дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Марія! Необхідно провести очний огляд, щоб рекомендувати процедуру. В нашому центрі є різноманітні методики для усунення рубців: пілінги ТСА та зелені Energy, Classic, мезотерапія Dermaheal HSR або Filler VitR, плазмоліфтинг. Також спеціалісти можуть рекомендувати домашній догляд. Консультація з даного приводу безкоштовна. Центр працює кожного дня з 9:00 до 21:00 за попереднім записом. Записатися Ви можете за номерами вказаними на сайті (032) 253-9791, (093) 177-1643 або (098) 892-9256 (viber). Також для Вашої зручності Ви можете скористатися послугою Skype консультації. Будемо раді Вам допомогти!
 • Мария

  Добрый день.несколько недель назад у меня была травма на лице-после снятия швов остался рубец около 5 см на брови.Подскажите-через какой срок после операции можно приступать к лечению-удалению шрамов и с какой процедуры лучше начинать.Благодарю
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Мария! Для свежих рубцов рекомендуют применять домашний уход на основе профессиональных средств, а также мезотерапию Filler VitR или Dermaheal HSR. Наши специалисты с радостью проконсультируют Вас более детально и подберуть необходимую схему лечения. Будем рады Вам помочь!
 • даша

  доброго дня ! у мене в дитинстві була гемангіома на щоці , але після її видалення залишився шрам . Чи можливо його зробити непомітним .( гемангіому припікали житким азотом)
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Даша!
   Повністю позбутися рубців і шрамів, стрій, слідів постакне не можливо, але зробити їх максимально непомітними, зрівняти зі шкірою та знебарвити можливо. У нашому Центрі для лікування рубців і шрамів застосовують найсучасніші та найефективніші методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер, мезороллер+плаз моліфтинг, мезороллер+мезо терапія, назначення в домашній догляд професійних дерматологічних засобів. Курс процедур та їх вартість залежить від того, який метод лікування Вам підбере лікар косметолог після очного огляду і детального збору анамнезу, а також залежно від характеру і типу рубця, точного місця розташування і т.д. Курс процедур в кожному випадку індивідуальний. Для кращого результату процедури рекомендують чередувати з інтервалом в два тижні. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де лікар косметолог після очного огляду зможе підібрати оптимальний курс лікування, зорієнтує по вартості конкретно у Вашому випадку і відповість на усі запитання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
 • Оля

  доброго часу доби!після екстреного КС пройшло майже 2 міс,шрам на весь живіт,утворюється рубець,як швидко можна розпочати лікування?ціна та тривалість значення немають
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Оля!
   Повністю позбутися рубців і шрамів, стрій, слідів постакне не можливо, але зробити їх максимально непомітними, зрівняти зі шкірою та знебарвити можливо. У нашому Центрі для лікування рубців і шрамів застосовують найсучасніші та найефективніші методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер, мезороллер+плаз моліфтинг, мезороллер+мезотерапія, назначення в домашній догляд професійних дерматологічних засобів. У Вашому випадку для лікування «свіжого» рубця рекомендовані мезотерапія Dermaheal HSR та дерматологічні препарати в домашній догляд. Курс лікування за допомогою мезотерапії складає від 4 до 10 сеансів з інтервалом 1 раз в тиждень. Вартість мезотерапії лікування рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) – 350 грн. Але все ж таки для підбору ефективного лікування потрібен очний огляд, щоб визначити характер і тип рубця. Тому запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де лікар косметолог після очного огляду зможе підібрати оптимальний курс лікування, зорієнтує по вартості конкретно у Вашому випадку і відповість на усі запитання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
 • Валерія

  Доброго дня! Можна видаляти рубці на молочних залозах? Після опіку пройшло 5 років.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Валерія!
   Повністю позбутися рубців і шрамів, стрій, слідів постакне не можливо, але зробити їх максимально непомітними, зрівняти зі шкірою та знебарвити можливо. У нашому Центрі для лікування рубців і шрамів застосовують найсучасніші та найефективніші методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер, мезороллер+плаз моліфтинг, мезороллер+мезо терапія, назначення в домашній догляд професійних дерматологічних засобів. Для лікування рубця у Вашому випадку, враховуючи його локалізацію, лікарі косметологи назначать і результативно використовують пілінги, мезотерапію і дерматологічні препарати в домашній догляд. Для кращого результату процедури рекомендують чередувати з інтервалом в два тижні. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де лікар косметолог лише  після очного огляду зможе підібрати оптимальний курс лікування та зорієнтує по вартості конкретно у Вашому випадку. Будемо раді Вам допомогти!
 • Ірина

  Доброго дня! Я маю проблему із акне, прищі практично по всьому тілу. Що ви порадите мені для того, щоб збутися цього? Яка буде приблизна ціна? Дякую!
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ірина!
   Проблемна шкіра – це захворювання, яке потребує комплексного лікування. В нашому Центрі для вирішення даної проблеми лікарі косметологи рекомендують такі найефективніші методи як чистки, пілінги, лазерне і фото лікування, мезотерапія, назначення в домашній догляд дерматологічної професійної косметики. Курс лікування в кожному випадку індивідуальний, зазвичай чередування цих методів дає максимальний і швидкий результат. Що стосується лікування слідів постакне, то для цього наші лікарі косметологи назначають мезотерапію, пілінги, мезороллер, також підбирається професійна косметика в домашній догляд. Для підбору найбільш ефективного та оптимального курсу лікування у Вашому випадку необхідний очний огляд. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію до нашого Центру, де Ви отримаєте відповіді на всі питання, що Вас цікавлять, та лікар косметолог підбере Вам методи вирішення проблеми, зорієнтує по вартості і кількості сеансів. Будемо раді Вам допомогти!
 • Алена

  Скажите пожалуйста как можно записаться к вам на прием по удалению рубцов и что для этого нужно.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Алена!
   В нашем Центре нужна предварительная запись за 1-2 дня. Записаться Вы можете по телефону, указанному на сайте (032) -253-97-91 или (093) 177-16-43, или заказать обратный звонок. Также для записи Вы можете воспользоваться онлайн - функцией в разделе "Онлайн сервисы". Консультация врача косметолога и лазерного специалиста бесплатно. В нашем Центре представлены наиболее эффективные и передовые методы лечения: Мезороллер, Плазмолифтинг, Мезороллер+Плаз молифтинг, Мезороллер+Мезо терапия, Мезотерапия, Пилинги, подбор препаратов в домашний уход. Назначение метода удаления зависит от глубины неровности кожи и характера рубца, срока давности, место расположения и т.д. Курс процедур в каждом случае индивидуальный, возможно чередование методов для достижения быстрого и максимального результата. На консультации после очного осмотра врач косметолог назначит Вам метод лечения, сориентирует по стоимости и ответит на все интересующие Вас вопросы. Будем рады Вам помочь!
 • Ольга

  Добрий день, у мого сина келоїдні гіперторофічні рубці на грудній клітці і на животі, дитині 8 років, після опіку пройшло 6 років. Син носив компресійний одяг з силіконовою пластиною, мастили різними кремами і гелями. Але бажаного результату немає. Чи можна рубці зараз шліфувати, чи проводити якісь процедури?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ольга!
   Проводити процедуру лазерного видалення рубців і шрамів чи лікування до їх повного формування (до періоду статевого дозрівання) не бажано. Рекомендуємо Вам звернутися до дитячого хірурга або педіатра, який призначить препарати для правильного формування рубця. Будемо раді Вам допомогти з іншого питання!
 • Анна

  Добрий день,за скільки сеансів можна позбутись розтяжок на грудях,і скільки то приблизно обійдеться,3 розмір
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Анна!
   Повністю позбутися рубців і шрамів, стрій, слідів постакне не можливо, але зробити їх максимально непомітними, зрівняти зі шкірою та знебарвити можливо. У нашому Центрі для лікування стрій застосовують найсучасніші та найефективніші методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер, мезороллер+плазмоліфтинг, мезороллер+мезо терапія, назначення в домашній догляд професійних дерматологічних засобів. Курс процедур та їх вартість залежить від того, який метод лікування Вам підбере лікар косметолог після очного огляду і детального збору анамнезу, а також залежно від характеру, глибини стрій, їх давності і т.д. Курс процедур в кожному випадку індивідуальний. Для кращого результату процедури рекомендують чередувати з інтервалом в два тижні. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де лікар косметолог після очного огляду зможе підібрати оптимальний курс лікування та зорієнтує по вартості конкретно у Вашому випадку. Будемо раді Вам допомогти!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл