• ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  ЗА ПОПЕРЕДНІМ
  ЗАПИСОМ

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

3D-омолодження у Львові

Выберите услугу
  • До

   Після

   ПІСЛЕ 2 ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ З АМПУЛОЮ

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   2 ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ З АМПУЛОЮ + ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД ТМ ZEIN OBAGI

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   4 ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ + ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД ТМ ZEIN OBAGI

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   ПОСЛЕ 5 ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ З АМПУЛОЮ + ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД ТМ ZEIN OBAGI

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   4 ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ + ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД ТМ ZEIN OBAGI

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Використання домашнього догляду

   До

   После

   5 ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ + ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   5 ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Фотоомолодження

   До

   После

   Лазерне омолодження на діодному лазері Limenis Lightsheer

   До

   После

   Фракційне омолодження на лазері М22 (ResurFX)

   До

   После

   Фракційне омолодження на лазері М22 (ResurFX)

   До

   После

   Фотоомолодження на лазері М22 (Resur FX)

   До

   После

   Фракційне омолодження на лазері М22 (ResurFX)

   До

   После

   Фракційне омолодження на лазері М22 (ResurFX)

   До

   После

   Лазерний пілінг на лазері М22 (ResurFX)

   До

   После

   Лазерний пілінг на лазері М22 (ResurFX)

   До

   После

3d_omolozheniye_lica.jpg

Омолодження 3Д – це революційна процедура, що володіє комплексним ефектом. Крім зменшення ознак старіння, вона також сприяє усуненню жирного блиску, освітленню пігментних плям та судинних сіток, зменшенню кількості висипань. Досягти такого ефекту стало можливо завдяки поєднанню трьох процедур в одній послузі, яку у Львові надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Дипломовані фахівці з багатим досвідом, найкраще обладнання Lumenis M22 та суворе дотримання міжнародних регламентів і протоколів – гарантія високої якості та безпечності. 3Д омолодження – процедура курсова: для досягнення максимального ефекту потрібно відвідати всі рекомендовані сеанси.

Як функціонує технологія?

Методика працює з усіма шарами шкіри, включаючи глибокі. Це дозволяє запустити процеси омолодження на клітинному рівні. Послуга складається з трьох основних етапів. Перші два – це термоліфтинг та фотовидалення судин, останній – освітлення пігментації або терапія акне (залежить від показань).

3D-омолодження обличчя працює наступним чином:

 • Термоліфтинг прогріває глибокі шари, що дозволяє розщепити підшкірно-жирову клітковину та стимулювати вироблення колагенових і еластинових волокон, від яких залежить пружність шкіри.
 • Фотовидалення судин спалахами світла бореться з куперозом, сітками і зірочками. Відбувається це наступним чином: гемоглобін поглинає енергію променя, тож кров всередині проблемного капіляра нагрівається і згортається, його стінки склеюються. Внаслідок цього дефект перестає бути помітним на поверхні шкіри.
 • Фотовидалення пігментації базується на властивості меланіну акумулювати тепло та руйнуватися під його дією. Внаслідок цього зона освітлюється, тон вирівнюється.
 • Фототерапія вугрової хвороби спрямована на зниження кількості висипань та функції сальних залоз. Світловий потік проникає в осередки патологічних процесів, знищує бактерії та сприяє оздоровленню шкіри. Також руйнуються себоцити – клітини, які вистилають протоки сальних залоз. Це допомагає нормалізувати виділення себуму.

Які переваги 3D-омолодження в «Лазерхауз»?

Методику вибирають чимало наших пацієнтів, оскільки вона дозволяє боротися з віковими змінами та різноманітними косметичними недоліками в межах однієї послуги. Процедура повністю безпечна, оскільки проводиться на найкращому обладнанні, яке не має аналогів, – мультифункціональній платформі Lumenis M22. Завдяки технології безперервного контактного охолодження обробка не супроводжується сильними больовими відчуттями, забезпечується захист від перегріву і опіків. Зробити 3D-омолодження може кожен охочий: обмеження за сезонністю, віком і статтю пацієнта відсутні. 

Лазер не травмує шкіру, тож ризик отримати рубець виключений. Період відновлення займає мінімум часу, складна підготовка не потрібна. Разом з консультацією сеанс триває до 1 години 20 хвилин. Алергічних реакцій та ускладнень методика не викликає.

Показання

3D-омолодження рекомендують для боротьби з:

 • Гіперпігментацією;
 • В'ялістю;
 • Зморшками;
 • Зниженням пружності і тонусу;
 • Куперозом;
 • Розширеними порами;
 • Надмірним виділенням себуму тощо.

Яке обладнання ми використовуємо?

3D-омолодження у Львові ми проводимо на найкращому обладнанні, що не має аналогів, – Lumenis M22. Багатомодульна платформа американського виробництва успішно впорається з різноманітними проблемами: віковими змінами (зморшки, в'ялість), косметичними недоліками (пігментація, судинні сітки і зірочки, широкі пори), деякими захворюваннями (акне, оніхомікоз). Для цього в комплекті передбачені 3 насадки. При 3D омолодженні обличчя використовується модуль IPL з різними світлофільтрами. 

Обладнання повністю безпечне, про що свідчать результати численних клінічних досліджень і сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Світловий потік діє лише на проблемні зони, не на здорові тканини. На роботу внутрішніх органів не впливає. Платформа Lumenis M22 оснащується технологією безперервного контактного охолодження, яка знижує больові відчуття і забезпечує надійний захист від опіків та перегріву.

Як проходить сеанс?

Під час лазерного 3Д омолодження фахівець дотримується всіх пунктів стандартного протоколу. Спочатку він оглядає ділянку, вивчає анамнез, з'ясовує основні проблеми, дізнається побажання клієнта, визначає його фототип, виставляє індивідуальні параметри лазера. Ділянка очищається від пилу, себуму та інших поверхневих забруднень. За необхідності здійснюється демакіяж. Після цього шкіра протирається «Хлоргексидином». Спеціаліст видає клієнту окуляри для захисту очей, наносить на шкіру гель і проводить термоліфтинг. Наступний етап – фотовидалення судин. Після цього фахівець працює з пігментацією або висипаннями, що зумовлено показаннями. Далі залишки гелю знімаються – і на 20 хвилин наноситься гідрогелева пептидна маска. В кінці сеансу використовується засіб з регенеративними властивостями («Пантенол», «Вівакс») і сонцезахисний крем, якщо потрібно.

Які результати дає омолодження обличчя 3D?

Відразу після процедури ділянка може трохи почервоніти, що вважається нормою і минає протягом кількох годин. Пігментні плями спочатку темніють, однак через 3-7 днів злущуються, залишаючи освітлену шкіру. Також можлива поява кірочок, зривати які не можна. Вони мають загоїтися самостійно. Щоб пришвидшити регенерацію, наші спеціалісти рекомендують наносити «Вівакс» або «Пантенол».

Після завершення повного курсу клієнти спостерігають такі результати:

 • Вялість зменшується;
 • Пружність підвищується;
 • Відновлюється тонус та тургор;
 • Зморшки стають менш помітними;
 • Освітлюються пігментні плями, судинні зірочки та сітки;
 • Зникає жирний блиск;
 • Нормалізується функція сальних залоз;
 • Звужуються пори.

Яка вартість послуги у Львові?

Цікавить ціна 3D-омолодження у Львові? Інформацію про розцінки шукайте в спеціальному розділі з даними про всі процедури Центру та в таблиці внизу поточної сторінки. Вартість послуги фіксована. Консультація спеціаліста безкоштовна. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для клієнтів можна знайти в блоці «Акції». Щоб отримати відповіді на додаткові запитання чи записатись на прийом, зверніться до наших операторів. Це можна зробити через спеціальну форму на сайті або за контактним телефоном. 

Скільки триває курс?

3Д омолодження у Львові проводиться курсом. Для отримання виражених позитивних змін потрібно відвідати 2-4 сеанси в середньому. Рекомендована перерва між процедурами – 4 тижні. Ефект можна помітити уже в період між першим тижнем і першим місяцем. Він поступово наростає і досягає максимуму через півроку.

Тривалість 3D омолодження (Lumenis M22, модуль IPL) NEW Вартість
1 год 20 хв
Омолодження обличчя 3D 3600 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.