• Лазерхауз львів
  -35%

  АЛЬТЕРНАТИВА ПЕРЕСАДКИ ВОЛОССЯ REGENERA Унікальна ціна
  39000 грн 25000 грн

  Детальніше

 • ГЛИБОКЕ БІКІНІ
  +ПАХВИ

  799 ГРН
  Головна акція літа
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • НОГИ ПОВНІСТЮ

  1050 ГРН
  Спекотна пропозиція
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -50%

  ДЛЯ НОВАЧКА!
  Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
58 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Контакти Лазерхауз Львів

оберіть місто:

  з питань співробітництва:

  • +380 93 177 16 11
  • info@lazerhouse.com.ua

  з питань реклами:

  • +380 93 177 16 11 Ирина
  • reklama.laserhouse@gmail.com

  написати директору

  Також, Ви можете залишити свій відгук або питання нашому керівництву. Ваш лист буде направлено безпосередньо керівництву та матиме найвищий приорітет.

  лист директору

  Angels Beauty Consulting LLP
  Registered address: 91 Battersea Park Road, London, England, SW8 4DU
  • Руслан
   Доброго дня, у мене зявилася папілома на лиці і наріст на руці (напевно папілома але точно неясно завдовжки 1 см. досить велика і тверда). Чи можна їх видалити лазером, якщо так то скільки це буде коштувати і чи потрібно записуватися на прийом? Я проживаю у місті Золочів, приблизно 60 км від Львова. 21/22 січня я приїду до Львові у справах і було б добре також видалити папілому. Дякую
   • Адміністратор Лазерхауз
    Доброго дня, Руслан! Лазерне видалення новоутворень проводять тільки в наших київських центрах. У Львові в нашому центрі папіломи видаляють за допомогою електрокоагулятора. Вартість видалення 1-ї папіломи складе 150 гривень, але якщо це інтимна або періорбітальна зона (зона навколо очей) - 350 гривень. Перед видаленням новооутворення можна знеболити ультракаїном. Знеболення оплачується окремо - 50 гривень. Видалення за звичай проводять косметологи, але якщо у спеціаліста виникнуть пиатння щодо доброякісності, то видалення не проведуть і Вас перенаправлять до онколога. З невідомим новоутворенням на руці ми рекомендуємо відразу Вам звернутися до онколога, для того, щоб спеціаліст оприділив типаж новоутворення і в разі необхідності провів видалення. Консультація онколога в нашому центрі плата - 350 гривень. Видалення 1-го новоутворення у онколога коштує 350 гривень, без врахування знеболення. Також в разі потреби після видалення онколог може рекомендувати гістологічне дослідження, яке також оплачується окремо - 670 гривень за 1 новоутворення. Записатися Ви можете за номерами вказаними на сайті. Будемо раді Вам допомогти!
  • Алёна
   Добрый день , я хотела бы узнать примерную стоимость удаления тату , у меня есть фотографии с указанием размеров , но не могу их здесь прикрепить . Хотела бы узнать ваш e_mail . Не могу лично прийти на консультацию , так как живу в Германии , но собираюсь прилететь во Львов! Спасибо
   • Адміністратор Лазерхауз
    Добрый день, Алена! На нашем сайте есть услуга консультация по фото (кнопка находится сбоку справа от колонки с перечнем наших услуг). Также можем Вас сориентировать приблизительно, что если весь пигмент тату разместить локально и он займет площадь не более спичечного коробка - это Категория 1, стоимость 1-й процедуры составит 550 гривен. Если же размер будет приблизительно как пачка сигарет (Категория 2) - 1100 гривен, 1,5 пачки сигарет (Категория 3) - 1650 гривен, 2 пачки сигарет - 2200 гривен. Цены указаны за 1-ну процедуру. В среднем требуется от 6-ти до 10-ти процедур с интервалом в 6-8 недель. Будем рады Вам помочь!
  • Алина
   Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, имеется ли в центре Лазерхауз процедура RF лифтинг? Если есть, в какую цену? Спасибо.
   • Адміністратор Лазерхауз
    Добрый день, Алина! В нашем центре Вам смогут предложить процедуру термолифтинга - это способ безоперационной подтяжки кожи, основанный на принципе глубокого прогрева коллагена мощным инфракрасным излучением. Процедура проводится на мультифункциональной платформе Syneron E-Light. Данная платформа имеет несколько насадок, в том числе и для проведения процедуры термолифтинга – SТ. Она дает возможность регулировать степень нагрева тканей, что позволяет контролировать глубину воздействия лазера. Процедуру проводят на лице и теле. Лазерный луч, проникая в кожу, приводит к нагреву тканей, что способствует сокращению собственных волокон коллагена и является мощным толчком к естественной регенерации кожи. В результате температурного воздействия клетки кожи начинают активно вырабатывать новые коллагеновые волокна, которые подтягивают кожу и убирают морщины. Для получения оптимального результата необходимо пройти курс из 3-5 сеансов с интервалом в 3-4 недели. Термолифтинг зоны лица - 2750 гривен, лицо и шея - 3300 гривен. Цены указаны за 1-ну процедуру. Со всем прайсом Вы можете ознакомиться по ссылке https://www.laserhouse.com.ua/lifting_lv. Будем рады Вам помочь!
  • Марія
   Добрий день. Хочу зробити передплату за radiesse, Botox, facial , як можна це зробити з США . Чи ви приймайте средитні старти visa, American Express
   • Адміністратор Лазерхауз
    Доброго дня, Марія! Ви можете здійснити онлайн оплату через наш сайт. В розділі Онлайн сервіси. Будемо раді Вам допомогти!
  • Юля
   Добрий день.Цiкавить видалення пiгментних плям на спинi пiсля загару
   • Адміністратор Лазерхауз
    Добрий день, Юлія!В нашому центрі Вам зможуть запропонувати наступні методики: фотовидалення пігментації, мезотерапію препаратами Filler VitOx або Мезоксантин, пілінгі ТСА або зелені Energy, Classic. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та після очного огляду рекомендують необхідні процедури. Консультація з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
  • Віра
   Добрий день...хочу у вас видалити родимку 7мм ..як довго воно буде заживати і ціна яка,разом з оглядом лікаря
   ?
   • Адміністратор Лазерхауз
    Доброго дня, Віра! Перед видаленням родимки необхідно відвідати консультацію онколога. В нашому центрі консультація онколога коштує 200 гривень. Або ж Ви можете проконсультуватися з онкологом в іншому центрі та принести заключення, що дане новоутворення можна видаляти. Заключення від лікаря з іншого центру діє протягом 1-го місяця з моменту отримання. Видалення 1-ї родимки коштує 300 гривень, видалення проводять електрокоагулятором. На слизових оболонках видалення не проводять. Перед видаленням новоутворення можна знеболити ін'єкційно ультракаїном. Знеболення оплачується окремо - 50 гривень. Загоєння триває 10-14 днів. Будемо раді Вам допомогти!
  • Оля
   Чи можна у вас видалисти родимку
   • Адміністратор Лазерхауз
    Доброго дня, Оля!
    Видалення родимок в нашому Центрі проводять тільки після попередньої консультації лікаря онколога, який проводить огляд новоутворення за допомогою дерматоскопу та видає заключення про те, що процедуру видалення можна провести безпечно для Вашого здоров’я. Ви можете пройти огляд в будь-якому спеціалізованому місці Вашого міста. Заключення онколога дійсне протягом місяця. Також Ви можете звернутися за консультацією до нашого штатного лікаря онколога, який приймає по середам с 16.00 до 21.00. Вартість консультації – 200 грн. В нашому Центрі можливо видалення родимки за допомогою електрокоагулят ора. Методом електричної коагуляції можна безпечно, швидко і практично безслідно видалити родимки на обличчі або тілі. Це унікальний метод по своїй простоті, після електрокоагуляції залишається маленька ранка, яка заживає протягом 5-7 днів. Вартість видалення одного новоутворення у онколога (родимки чи папіломи) електрокоагулятором в нашому Центрі – 300 грн./шт. Запрошуємо Вас до нашого Центру, де Ви після очного огляду отримаєте відповіді на інші питання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
  • Василь
   Доброго дня!Чи потрібно записуватись на консультацію до лікаря косметолога,чи можна в будь який день? Дякую
   • Адміністратор Лазерхауз
    Доброго дня, Василь!
    В нашому Центрі потрібний попередній запис за 1-2 дні. Записатися Ви можете по телефону, вказаному на сайті (032)-253-97-91 або (093) 177-16-43, або замовити зворотній дзвінок. Також для запису Ви можете скористатися онлайн - функцією у розділі "Онлайн сервіси". Консультація лікаря косметолога і лазерного спеціаліста безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
  • Василь
   Доброго дня чи можливо позбутися 20-ти річного шраму на грудях від опіків кип'ятком.
   • Адміністратор Лазерхауз
    Доброго дня, Василь!
    Повністю позбутися рубців і шрамів, стрій, слідів постакне не можливо, але зробити їх максимально непомітними, зрівняти зі шкірою та знебарвити можливо. У нашому Центрі для лікування рубців і шрамів застосовують найсучасніші та найефективніші методи: пілінги, мезотерапія, мезороллер, мезороллер+плаз моліфтинг, мезороллер+мезотерапія, назначення в домашній догляд професійних дерматологічних засобів. Курс процедур та їх вартість залежить від того, який метод лікування Вам підбере лікар косметолог після очного огляду і детального збору анамнезу, а також залежно від характеру і типу рубця, точного місця розташування і т.д. Курс процедур в кожному випадку індивідуальний. Для кращого результату процедури рекомендують чередувати з інтервалом в два тижні. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де лікар косметолог після очного огляду зможе підібрати оптимальний курс лікування, зорієнтує по вартості конкретно у Вашому випадку і відповість на усі запитання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
  • Андрій
   Доброго дня! Чи видаляють у вашому центрі "підошвенні" бородавки??? Дякую
   • Адміністратор Лазерхауз
    Доброго дня, Андрій!
    Процедуру в нашому Центрі проводять. Бородавки ефективно видаляються за допомогою рідкого азоту. Даний метод абсолютно безпечний, ефективний, не залишає слідів і шрамів на місці видалення. Вартість процедури залежить від розміру новоутворення. Ціна видалення однієї бородавки розміром до 5 мм – 100 грн., до 1 см – 150 грн., від 1 до 2 см – 200 грн. Якщо лікар косметолог на попередній консультації класифікує новоутворення як бородавку, то Ви зможете провести одразу ж її видалення. Процедура відноситься до ряду одноразових. Запрошуємо Вас до нашого Центру, де Ви після очного огляду отримаєте відповіді на інші питання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
  Сгорнути всі коментарі
  • 1
  • 2

  Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

  Графік роботи: з 9:00 - 21:00
  без перерв та вихідних

  онлайн оплата

  Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

  Замовлення зворотного дзвінка

  Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


  онлайн запис
  УВАГА!

  Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

  Попередній запис на SKYPE консультацію

  УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
  Консультація по фото
  Перетягніть фото сюди або виберіть файл
  Відправити резюме
  Перетягніть файл сюди або виберіть файл
  Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
  Лазерхауз карточка

  Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

  ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

  карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

  при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

  Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

  Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
  Лазерхауз карточка

  Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

  ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

  картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

  при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

  Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.