• Папілома видалення грн
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ВСЬОГО 100 грн

  Детальніше

 • Видалення папілом ціна


  ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Лазерхауз
 • Видалення новоутворів на інтимних зонах

Видалення новоутворень на інтимних зонах у Львові

Родимки, папіломи та бородавки є у багатьох із нас. Новоутворення доброякісні, тож не шкодять здоров'ю. Щоб уникнути розростання, їх рекомендують захищати від дії прямих сонячних променів та механічного впливу. Якщо дефекти знаходяться на інтимних зонах, вони постійно зачіпаються одягом, що може призвести до травмування. Внаслідок порушення цілісності родимки і бородавки нерідко починають рости. Найкращий спосіб захистити себе від неприємних наслідків – вчасно видалити новоутворення. Зробити це можна в нашому Центрі «Лазерхауз» у Львові.

Перед процедурою профільний спеціаліст проводить консультацію. Для родимки необхідне обстеження в онколога, який визначить, чи потрібна гістологія, і проведе видалення. Атероми також оглядає онколог. Папіломи, бородавки та міліуми вивчає косметолог. Він може направити до онколога, якщо виникнуть сумніви в доброякісності. Видалення новоутворень на інтимних зонах в нашому Центрі у Львові здійснюється такими методами, як механічний, електрокоагуляція, кріодеструкція. Послуги надають висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом, що є гарантією якості і безпечності для здоров'я пацієнта. Зверніть увагу: видалення на слизових ми не проводимо.

ВИДИ НОВОУТВОРЕНЬ

Ми допомагаємо усунути такі дефекти:

 • Папіломи – викликані папіломавірусом людини (ВПЛ). Схожі на маленькі вузлики на тонкій ніжці. Розташовуються поодинці або групами. Бувають щільними та м'якими. За розміром рідко перевищують 1-2 см. Заразитися ВПЛ можна при контакті шкірних покривів. Для видалення генітальних папілом ми використовуємо електрокоагулятор.
 • Бородавки – щільні опуклості на тілі. Мають різні розміри. Колір найчастіше наближається до природного, але може темніти. З'являються через ослаблення імунітету і порушення цілісності шкірного покриву. Можуть кровоточити та боліти, доставляти сильний дискомфорт. Усуваються рідким азотом.
 • Родимки (невуси) – пігментовані цятки різного кольору, розміру, форми. Іноді наливаються кров'ю. Рости починають через постійне перебування на сонці, гормональні збої, травмування. Якщо невус змінився, необхідно відвідати онколога.
 • Міліуми – схожі на жовті або білі зернятка, розташовані поодиноко або групами. Найчастіше усуваються механічним шляхом (проколюванням), рідше – електрокоагулятором.
 • Атероми – це міліуми, більші за сірникову головку. Виникають внаслідок закупорки проток сальних залоз.
 • Гіперплазія (аденома) сальної залози – доброякісне пухлиноподібне новоутворення, яке розвивається із залозистого або протокового епітелію сальних залоз. Як правило, характеризується повільним ростом.

ЯКІ БУВАЮТЬ СПОСОБИ ВИДАЛЕННЯ У ЛЬВОВІ?

Щоб усунути папілому, бородавку, родимку або міліум у Львові, існують різні методики. Електрокоагулятор – один з найпоширеніших способів, оскільки не викликає кровоточивості, що дуже важливо при роботі з тонкою та чутливою шкірою делікатних областей, і ефективно бореться з папіломами, родимками та групами міліумів. Поодинокі міліуми усувають вручну. Зернятко проколюють і витягують вміст. При найменших сумнівах в доброякісності слід записатися на прийом до онколога, щоб він оглянув міліуми в дерматоскоп. Для боротьби з бородавками застосовують рідкий азот.

ОБЛАДНАННЯ, ІНСТРУМЕНТИ ТА ПРЕПАРАТИ

Видалення папілом, родимок та групових міліумів на інтимних зонах проводиться за допомогою електрокоагулятора – спеціального інструменту у вигляді тонкої металевої петлі, яка розігрівається під дією електроструму та зрізає дефект. Метод має масу переваг. Процедура безкровна і не супроводжується сильними больовими відчуттями. Після неї на проблемній ділянці залишається лише маленька ранка. Протягом 10 днів вона заживає. Бородавки видаляють шляхом кріодеструкції. Новоутворення обробляють рідким азотом, що призводить до руйнування патологічних тканин.

Щоб знизити до мінімуму ризик появи рубців і шрамів, можна використати спеціальний мезотерапевтичний препарат – Dermaheal HSR. Він містить понад 50 активних компонентів, включаючи гіалуронову кислоту, яка розгладжує ділянку, запобігаючи деформації. Засіб вводиться в проблемну зону ін'єкційним шляхом за бажанням пацієнта.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ПРОЦЕДУРИ?

Спочатку проводиться консультація. Щоб видалити родимку у Львові, необхідний огляд онколога. Якщо мова про міліуми, бородавки та папіломи, косметолог направляє до онколога лише при сумнівах в доброякісності. Атероми та гіперплазію сальних залоз оглядає онколог.

Сеанс видалення новоутворень складається з кількох етапів:

 1. Обробка антисептичним засобом;
 2. Місцева анестезія (якщо потрібно);
 3. ЛІквідація дефекту;
 4. Додаткова дезінфекція.

Рекомендується після процедури застосувати препарат Dermaheal HSR (вводиться ін'єкційним шляхом). Завдяки багатому складу засіб розгладжує шкіру і мінімізує ризик рубцювання.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЦЕДУРИ У ЛЬВОВІ

Після видалення новоутворення на його місці може сформуватися кірочка, яка самостійно відпадає через деякий час. Зривати її не можна. Після завершення відновлювального періоду шкіра стає рівною та чистою.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ У ЛЬВОВІ

Ціна лікування новоутворень на інтимних зонах вказана в однойменному розділі та в таблиці внизу поточної сторінки. Гістологія, знеболення та ін'єкції Dermaheal HSR оплачуються окремо. Консультація косметолога безкоштовна, онколога – платна. Ми регулярно проводимо акції і робимо знижки, щоб Ви могли записуватись на процедури за найвигіднішою ціною. Дізнатися більше про цікаві пропозиції для клієнтів можна в розділі «Акції». Якщо виникнуть питання, дзвоніть нам або пишіть в будь-який із месенджерів.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СЕАНСІВ?

Процедура переважно одноразова.

Тривалість Видалення новоутворень на обличчі та тілі (механічним шляхом, електрокоагулятором і рідким азотом) Вартість
15 хв Видалення міліума (жировика) - механічно 50 грн/шт
15 хв Видалення міліума (жировика) - коагулятором 150 грн/шт
30 хв Видалення папілом 150 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень на інтимних зонах 350 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень (периорбітальна зона) 350 грн/шт
30 хв Видалення гіперплазії сальної залози 150 грн/шт
30 хв Видалення ксантелазми 1800 грн/шт
15 хв Видалення бородавок (до 5 мм) 150 грн/шт
15 хв Видалення бородавок (до 1 см) 200 грн/шт
20 хв Видалення бородавок (від 1 см до 2 см) 250 грн/шт
40 хв Видалення папілом і міліумів 1 зона (з долоню) 600 грн
15 хв Видалення родимки (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення родимок (від 5 до 10 шт) 1700 грн
40 хв Видалення родимок (від 11 до 30 шт) 3300 грн
50 хв Видалення родимок (від 31 до 50 шт) 5500 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн.
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн.
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн.
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1050 грн.
20 хв Гiстологічне дослiдження 800 грн.
15 хв Видалення новоутворення -коагулятором/лазером (1 шт) 350 грн.
30 хв Видалення новоутворень -коагулятором/лазером (від 5 до 10 шт) 1700 грн.
40 хв Видалення новоутворень -коагулятором/лазером (від 11 до 30 шт) 3300 грн.
50 хв Видалення новоутворень -коагулятором/лазером (від 31 до 50 шт) 5500 грн.
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн.
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн.
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн.
20 хв. Панч-біопсія 1300 грн.
20 хв. Перев'язка/зняття швів/дренаж 100 грн.
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація косметолога – безкоштовна
 • Консультація онколога – платна
 • На послуги онколога акції не розповсюджуються
 • Анна
  У мене папіломи в інтимній зоні, як проходить видалення та як записатися на прийом?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Анна! Папілломи в нашому центрі видаляють за допомогою електрокоагулятора. Ціна видалення 1-ї папілломи в інтимній області складає 300 гривень. На слизових оболонках видалення не проводимо. Якщо у косметолога виникнуть підозри щодо доброякісності новоутворення, Вас перенаправлять до онколога. Центр працює кожного дня з 9:00 до 21:00. Записатися можна за номерами вказаними на сайті (032) 253-9791, (093) 177-1643 або (098) 892-9256 (viber). Будемо раді Вам допомогти!
 • Олег
  Мене цікавить видалення сальних залоз в інтивній зоні,яка вартість, якщо їх багато?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Олег!
   В нашому Центрі ми видаляємо міліуми механічним шляхом та за допомогою електрокоагулятора. Дані методи дозволять безпечно, швидко і практично безслідно видалити міліуми на обличчі або тілі. Також міліум видаляється, якщо новоутворення не більше розміром як головка сірника. Вартість видалення одного новоутворення в інтимній зоні – 300 грн./шт., вартість видалення новоутворень (від 5 до 15 шт.) – 1500 грн. Процедуру можливо провести, якщо новоутворення не торкається слизової. Якщо лікар косметолог класифікує це новоутворення як міліум, то видалення можна провести в нашому Центрі без додаткової консультації лікаря онколога. Запрошуємо Вас на очний огляд для класифікації новоутворення і проведення процедури. Консультація лікаря косметолога в нашому Центрі безкоштовна. На консультації Ви отримаєте відповіді на усі інші питання, що Вас цікавлять.  Будемо раді Вам допомогти!
 • ольга
  Ціна на послуги видалення папілом мається на увазі всіх папілом на ін.місці , чи тільки однієї???
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга!
   Вартість процедури вказана за видалення одного новоутворення в інтимній зоні. По іншим питанням, що Вас цікавлять, Ви можете безкоштовно проконсультуватися з лікарем косметологом. Будемо раді Вам допомогти!
Сгорнути всі коментарі
 • 1

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.