• Лазерхауз львів


  ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  ЗА ПОПЕРЕДНІМ
  ЗАПИСОМ

 • Лазерхауз львів
  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -30%

  СВІТОВА ЛЕГЕНДА
  В КОРРЕКЦІЇ ТІЛА!
  Знижка на світову легенду
  в корекції тіла
  Coolsculpting by Zeltiq

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
і акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Акції косметології у Львові

*Акції діють з 16.03.2021 по 15.04.2021 р.
Акції не сумуються та не поширюються на консультацію онколога
Деталі акцій дізнавайтеся у консультантів

Акция в Лазерхауз на путевки лечение волос акция Акция в Лазерхауз на путевкиАкция в Лазерхауз на путевки Львів волюмізація радієс Львів видалення корекція татуаж Лазерхауз львів Лазерхауз львівЛазерхауз львів відгукиЛазер хаус львів
 • Олена
  Добрий день. Що краще робити на початку , контурну пластику, а потім прцедуру ботокса, чі навпаки.?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Олена! Якщо Вас турбують мімічні зморшки, то, як правило, наші спеціалісти рекомендують ін'єкції ботулотоксину типуА, можливо застосовувати препарат Ботокс або Диспорт. Якщо ж зморшка досить глибока (дермальний залом) або ж це статичні зморшки (наприклад носогубні складки), так як ці типи зморшок необхідно заповнювати, щоб вирівняти рельєф шкіри, спеціалісти рекомендують контурну пластику, мезонитки або волюмізацію препаратом Radiesse. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та після очного огляду рекомендують необхідну процедуру. Консультація по даному питанню безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Наталія
  доброго вечора. Яка ціна усунення глибокої морщини між бровами?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталя! В даному випадку можна застосовувати ін'єкції Ботоксу чи Диспорту. До 15-го квітня в нашому центрі діє 50% знижки на ін'єкції Ботоксу, ціна процедури для зони міжбрів'я складе 1450 гривень з врахуванням знижки. Ціна процедури з застосуванням препарату Диспорт 2900 гривень. Якщо зморшка досить глибока спеціаліст може порадити провести процедуру контурної пластики. Ціна процедури залежить від вибраного препарату. Ціни варіюються від 3500 гривень (препарат Neuramis Light, 1мл) до 7500 гривень (препарат Ювідерм Волбелла, 1мл). До 15-го квітня буде діяти акція -30% на препарати Belotero для контурної пластики. Наші спеціалісти з радістю після очного огляду рекомендують необхідну процедуру. Консультація з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Надія Закорчемна
  Видалення родимок на обличчі до 15 шт . Ціна, як записатись, чи реально це зробити за 1 сеанс, так як я з іншого міста
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Надія! В нашому центрі родимки видаляють тільки після консультації онколога. Ви можете відвідати онколога в іншому центрі та принести заключення, що дані новоутворення підлягають видаленню. Заключення від спеціаліста з іншого центру діє протягом 1-го місяця з моменту отримання. Або ж для Вашої зручності Ви можете відвідати консультацію онколога в нашому центрі. Консультація коштує 200 гривень і зразу після огляду спеціаліст зможе провести видалення. Видалення проводять за допомогою електрокоагулятора. Ціна процедури в разі видалення від 5 до 15 родимок складає 1500 гривень. Перед процедурою можна провести ін'єкційне знеболення ультракаїном. Знеболення оплачується окремо - 50 гривень за 1 мл ультракаїну (достатньо для 5-10 родимок). Центр працює кожного дня з 9:00 до 21:00 тільки за попереднім записом. Записатися Ви можете зателефонувавши за номерами вказаними на сайті (032) 253-9791, (093) 177-1643 або viber (098) 892-9256. Будемо раді Вам допомогти!
 • Вероніка
  Доброго дня. Пропонуємо розглянути пропозицію по автоматизації роботи у центрах Лазер хауз. Підкажіть куди можна відправити комерційну пропозицію або з ким можна зв'язатись по даному питанню?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Вероніка! З питань співробітництва Ви можете надіслати Вашу пропозицію на електрону скриньку info@lazerhouse.com.ua. Якщо пропозиція буде актуальною, з Вами зв‘яжуться. Будемо раді Вам допомогти!
 • Оля
  Чи діє якась знижка до дня народження?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга! Лазерхауз дарує 30% знижки до Дня Народження. Даною знижкою можна скористатися в день народження і напротязі 30 днів після. Для отримання знижки необхідно показати адміністратору документ, в якому зазначена дата народження. Акція діє до 31 грудня 2017 року. Будемо раді бачити Вас!
 • Маряна
  Добрий день.Я робила лазерну епіляцію уже три рази а результату немає волося як росло так і продовжає рости. У чому проблема?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Маряна!
   У нашому Центрі процедура лазерної епіляції проводиться на діодному лазері останнього покоління Lumenis Light  Sheer ET (США), який зарекомендував себе як найбільш ефективний, швидкий і безпечний метод видалення волосся на просторах світової косметології. Результат від процедури для кожного пацієнта індивідуальний. Початковий результат від процедури лазерної епіляції Ви зможете спостерігати не раніше 2-3 тижнів, коли волосся почне випадати і відростати «острівцями». Також зачасту після 2-3 процедури прокидаються «сплячі» цибулини і здається, що результату немає і  волосся продовжує рости, як і росло. Дана реакція пов’язана із фізіологічними особливостями росту волосся і якби в організмі не були закладені «сплячі» цибулини, то ми могли б позбавитися небажаного волосся за 1 сеанс. В період після 2-3 процедури ми можемо гарантувати лише сповільнення росту волосся та його потоншення. Для досягнення оптимального результату рекомендуємо Вам набратися терпіння та продовжити курс, адже пройдених Вами сеансів мало, щоб оцінювати ефект. Також рекомендуємо перед наступною процедурою не збривати волосся, щоб разом із спеціалістом оцінити результат. З інших питань, що Вас турбують, Ви можете безкоштовно проконсультуватися з лазерним спеціалістом. Будемо раді Вам допомогти!
 • Даша
  Добрий день! Якщо я робила в Вас вже два рази процедуру збільшення губ, чи можу я розраховувати на додаткову знижку до дня народження на препарати Ювідерм?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Даша!
   В нашому Центрі акції та знижки не сумується. В даний момент і до 15.06. включно діє 30% знижки на контурну пластику на препаратах Ювідерм 3 і Ювідерм 4, Ювідерм Волбелла, Surgiderm 24xp і Surgiderm 30xp. Ці препарати акційні і ціна на них вказана уже зі знижкою. Скористатися привілегією для іменинників Ви можете на інші, не акційні препарати лінійки Ювідерм, або на інші послуги нашого Центру. Діє знижка для іменинників протягом 30 днів з дня народження. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Лена
  Сколько стоит у Вас коррекция диспортом.
  ??Стоимость за единицу укола?.
  Спасибо.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Добрый день, Елена!
   Стоимость процедуры зависит не от количества введенных единиц, а от зоны инъекций. Количество препарата врач косметолог определяет после очного осмотра, исходя из состояния проблемной зоны, учитывая Ваши пожелания и придерживаясь протокола проведения процедуры. В каждом конкретном случае количество препарата индивидуально, вводится необходимая доза по показаниям. С ценами на услугу Вы можете ознакомиться на сайте, информация там актуальна http://www.laserhouse.com.ua/lviv_inekcii. Процедура инъекций Диспорта относится к единоразовым процедурам. Продолжительность действия препарата Диспорта составляет до 9 месяцев. Приглашаем Вас на бесплатную консультацию в наш Центр, где врач косметолог ответит на другие интересующие Вас вопросы. Будем рады Вам помочь!
 • Наталія
  Доброго дня. Я б хотіла зробити ін'єкції бοтοксу, але у мене є захворювання нервової системи (розсіяний склероз). Чи можна мені робити таку процедуру, чи не буде нейрοтοксичного ефекту від ботулінічного токсину? І, якщо так, то чи є альтернативи. Мені 20 років і ледь помітні горизонтальні зморшки чола, хотілось би призупинити їх подальше формування.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталія!
   У Вашому випадку ін’єкції Бοтοкса протипоказані. Для покращення стану шкіри і профілактики появи перших зморшок рекомендовані доглядові процедури (SOS процедура, карбоксітерапія і т.д.), а також правильно підібраний домашній догляд із професійної косметики. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію лікаря косметолога, де після очного огляду та більш детального збору анамнезу Вам назначать процедури та підберуть косметику, також на консультації Ви отримаєте відповіді на усі інші питання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вас бачити!
 • Лілія
  Добрий день. Скажіть яким методом проводиться позбавлення гіпергідрозу пахвинних зон,який відсоток позитивного результату.?????Яка ціна повного курсу,чи це потрібно кілька процедур.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Лілія!
   На сьогоднішній день найефективнішим і одним із найбезпечніших методів лікування гіпергідрозу є ін’єкції Бοтοксу/Диспорту. Лікування гіпергідрозу Бοтοксом чи Диспортом по надійності на даний момент перевищує всі існуючі аналоги. Ін'єкції Бοтοксу/Диспорту відносяться до ряду одноразових процедур. Цей метод дає позитивний ефект на тривалий період, що настає через 40-48 годин після введення препарату під шкіру. Тривалість дії препарату Бοтοкс складає в середньому від 3 до 6 місяців, для Диспорту – до 8-9 місяців, інколи до 1 року. Вартість лікування гіпергідрозу зони пахви на препараті Бοтοкс – 4000 грн. (ціна вказана с 50% знижкою по акції, що діє до 15.02 включно), вартість лікування гіпергідрозу на препараті Диспорт зони пахви – 8000 грн. Для детальнішої інформації запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де лікар косметолог після очного огляду відповість на інші питання, що цікавлять Вас. Будемо раді Вам допомогти!
Сгорнути всі коментарі
 • 1
 • 2

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.